PDA

View Full Version : Синина на пениса ?!?!?!?



глупак
09-05-2005, 23:05
Та значи днеска след като си правихме секс с приателката. Незнам, но накрая след като свършихме сичко и влизам в банята и гледам на пениса, точно под главичката има една синина ама е доста голяма. Преди време пак ми се е случи веднъж такова нещо но беше малка и мина има няма за ден-два, а тая е големичка и ме притеснява.Та въпроса ми е това нормално ли е или не, ако е нормално от какво се е получило?

Sportexz
09-05-2005, 23:07
Приятелката ти да не би да го е пребила твоя хуй вместо да го лапа... :lol: :lol: :lol:

borche
09-05-2005, 23:17
Най-вероятно е вена. Тука не сме болница - отивай на ... гинеколог :wink:

LoLiTa_
09-05-2005, 23:21
Най-вероятно е вена. Тука не сме болница - отивай на ... гинеколог :wink:
Toq..pu na "GINEKOLOG" :lol: :lol: :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 9 от правилника! Избягвайте такива коментари, които с нищо не помагат! Като не е гинеколог, ще кажете какво е :arrow: уролог, а няма да поствате безсмислени мнения!
Благодаря!

09-05-2005, 23:33
tc tc mnogo sa biesh po sprisa

глупак
09-05-2005, 23:54
Бе там е работата че незнам дали е синена или нещо друго. На синина прилича но нз, не ме боли.
Ха какъв гинеколог бе братче, ти изобщо в час ли си ?

Qgodka_
09-06-2005, 06:56
хахаха
е ние тук не можем да ти кажем точно какво ти е, затова на уролог :shock: my friend :P

DrSmurph
09-06-2005, 21:31
Тази синина се нарича Хематом. Обикновенно се получава при по-нежна кожа или бурен секс. Не е типично мястото, но сум имал и други случаи като твоя. Еби по-внимателно! НЕ РЪГАЙТЕ! а ЕБАТЕЛСТВАЙТЕ!
Почивка от 4-6 дни ще го разсее. АКо не изчезне - пиши пак!

borche
09-06-2005, 22:21
Тази синина се нарича Хематом. Обикновенно се получава при по-нежна кожа или бурен секс. Не е типично мястото, но сум имал и други случаи като твоя. Еби по-внимателно! НЕ РЪГАЙТЕ! а ЕБАТЕЛСТВАЙТЕ!
Почивка от 4-6 дни ще го разсее. АКо не изчезне - пиши пак!

Имаш ли представа ИЗОБЩО какво е хематом? Смешко... не обърквай детето! :twisted:

09-07-2005, 19:07
Приятелката ти да не би да го е пребила твоя хуй вместо да го лапа... :lol: :lol: :lol:

С бейзболната бухалка тупарлупа тупарляка тряс :lol:

DrSmurph
09-07-2005, 21:49
Тази синина се нарича Хематом. Обикновенно се получава при по-нежна кожа или бурен секс. Не е типично мястото, но сум имал и други случаи като твоя. Еби по-внимателно! НЕ РЪГАЙТЕ! а ЕБАТЕЛСТВАЙТЕ!
Почивка от 4-6 дни ще го разсее. АКо не изчезне - пиши пак!

Имаш ли представа ИЗОБЩО какво е хематом? Смешко... не обърквай детето! :twisted:

Понеже специалистите тук станахме доста по-малко от всезнайковците ще кажа дам малко разяснение на това ЩО Е ХЕМАТОМ? - набиране на кръв под кожата най-често причинено от спукан кръвоносен съд! ВСЯКА СИНКА Е ВИД ХЕМАТОМ. Има различни видове хематоми в зависимост от мястото на което са се появили и в зависимост от причината. Ще спомена само за два които са по-специфини и популярни макар и под друго име: Субдуралният хематом /кръвоизлив под твърдата обвивка, между нея и паяжиноподобната мозъчна обвивка/ . Той се образува при разкъсване на вени на меката мозъчна обвивка, преди вливането им в синусите на твърдата мозъчна обвивка. Накратко е прието за пациент с подобно състояние да се казва, че е получил ИНСУЛТ (мозьчен удар) и другия който е отново свързан с главата ... интрацеребрален хематом. Има и значително по-леки такива, като различни хематоми на меките тъкани. Случая на младежа е такъв. Моля да НЕ оспорвате терминологията която използвам при положение, че не сте сигурни за какво става въпрос. Идеята на Форума е да се помага, а не да се апострофират мнения! За това могат да помогнат и модераторите!

Блейз Самър
09-07-2005, 21:59
Най-вероятно е вена. Тука не сме болница - отивай на ... гинеколог :wink:
Момчетата ходят на хирург не на гинеколог.

Sportexz
09-07-2005, 22:03
Най-вероятно е вена. Тука не сме болница - отивай на ... гинеколог :wink:
Момчетата ходят на хирург не на гинеколог.
А момичетата не могат ли да ходят на хирург!?
Що се месиш като и ти нищо не фащаш!

amy lee
09-07-2005, 22:14
ай не не не, не мога повече :lol: тфа ми дойде много :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: сега има цяла вечер да ви се хиля на глупостите :lol:
Sportexz, кефиш :lol: :lol: :lol: :lol:

San4o
09-08-2005, 02:36
Та значи днеска след като си правихме секс с приателката. Незнам, но накрая след като свършихме сичко и влизам в банята и гледам на пениса, точно под главичката има една синина ама е доста голяма. Преди време пак ми се е случи веднъж такова нещо но беше малка и мина има няма за ден-два, а тая е големичка и ме притеснява.Та въпроса ми е това нормално ли е или не, ако е нормално от какво се е получило?
Абе вие некво садо-мазо ли си прилагате ?

borche
09-08-2005, 02:41
Та значи днеска след като си правихме секс с приателката. Незнам, но накрая след като свършихме сичко и влизам в банята и гледам на пениса, точно под главичката има една синина ама е доста голяма. Преди време пак ми се е случи веднъж такова нещо но беше малка и мина има няма за ден-два, а тая е големичка и ме притеснява.Та въпроса ми е това нормално ли е или не, ако е нормално от какво се е получило?
Абе вие некво садо-мазо ли си прилагате ?

може и да се бият ;)

San4o
09-08-2005, 02:42
Та значи днеска след като си правихме секс с приателката. Незнам, но накрая след като свършихме сичко и влизам в банята и гледам на пениса, точно под главичката има една синина ама е доста голяма. Преди време пак ми се е случи веднъж такова нещо но беше малка и мина има няма за ден-два, а тая е големичка и ме притеснява.Та въпроса ми е това нормално ли е или не, ако е нормално от какво се е получило?
Абе вие некво садо-мазо ли си прилагате ?

може и да се бият ;)
Са тряяя ли да си долкова дразнещ флоодер