PDA

View Full Version : dan braun



mechkaaaaaaaaaaaa
09-05-2005, 23:41
knigite na dan braun ima li gi v neta?

Sportexz
09-05-2005, 23:44
knigite na dan braun ima li gi v neta?
Книги в Интернет няма... има скапани текстови файлове с текстове на книги. Това да прочетеш книга на компютъра трябва да си голям дебил.
Къде по-готино е да седнеш и да си я прочетеш в тоалетната примерно. :lol:

borche
09-06-2005, 00:50
knigite na dan braun ima li gi v neta?
Книги в Интернет няма... има скапани текстови файлове с текстове на книги. Това да прочетеш книга на компютъра трябва да си голям дебил.
Къде по-готино е да седнеш и да си я прочетеш в тоалетната примерно. :lol:

да, бе големо удоволствие е ! Сереш, Миришеш и Четеш ! Е, те т'ва е пътя на младежта!

Sportexz
09-06-2005, 00:51
knigite na dan braun ima li gi v neta?
Книги в Интернет няма... има скапани текстови файлове с текстове на книги. Това да прочетеш книга на компютъра трябва да си голям дебил.
Къде по-готино е да седнеш и да си я прочетеш в тоалетната примерно. :lol:

Сереш, Миришеш и Четеш !
Е т'ва е живота...

borche
09-06-2005, 01:03
knigite na dan braun ima li gi v neta?
Книги в Интернет няма... има скапани текстови файлове с текстове на книги. Това да прочетеш книга на компютъра трябва да си голям дебил.
Къде по-готино е да седнеш и да си я прочетеш в тоалетната примерно. :lol:

Сереш, Миришеш и Четеш !
Е т'ва е живота...


Е т'ва е секса :roll:

mechkaaaaaaaaaaaaa
09-06-2005, 06:52
knigite na dan braun ima li gi v neta?
Книги в Интернет няма... има скапани текстови файлове с текстове на книги. Това да прочетеш книга на компютъра трябва да си голям дебил.
Къде по-готино е да седнеш и да си я прочетеш в тоалетната примерно. :lol:

daa az ne obicham da cheta na hartiq samo na pc-to cheta taka 4e shte mi kajesh li ot k1de da gi namerq tiq txt failove?? samo ne mi kazvai google che ne mi se otdade

nekaduren
09-06-2005, 08:27
awe tva na pc da 4etesh sux :) hahah kakto kazaha po gore mojesh da si sednesh u kenefa spokoino da se izseresh pa ako nema toaletna hartia skusash nekoia druga pro4etena stranitza i si gotov :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

09-06-2005, 08:45
e shte mi kajete li ot k1de da si gi dr1pna txt-tata?

mechkaaaaaaaaaaaaaaaa
09-08-2005, 09:40
nqma li dami akjete :cry:

zElEnA^mAsLiNkA
09-08-2005, 10:06
Mi az li4n0 ne znam kyde m0je da se 4ete v internet! Ama mislq 4e ne e 0t nai-p0leznite ne6ta!

xandria
09-09-2005, 15:42
ne moje ... to ako moje6e nqma6e da si kupuvat knigi horata,puk oniq avtori naprao 6tqha da gi izdavat v neta.Jivota e pari taka 4e free ima malko ta kamoli knigi.A tva da 4ete6 po internet suxxxxxxxxxxx

THE_GANGSTA_GIRL
09-09-2005, 16:43
knigite na dan braun ima li gi v neta?
Книги в Интернет няма... има скапани текстови файлове с текстове на книги. Това да прочетеш книга на компютъра трябва да си голям дебил.
Къде по-готино е да седнеш и да си я прочетеш в тоалетната примерно. :lol:

Абсолютно съм съгласна! Т'ва да четеш "книга" на PC-то е пълна простотия!

bulgarche
09-09-2005, 19:11
Mi az li4n0 ne znam kyde m0je da se 4ete v internet! Ama mislq 4e ne e 0t nai-p0leznite ne6ta!

mechkaaaaaaaaaaaaaa
09-10-2005, 09:04
emi hubavo ne mi kazvaite kato neiskate :cry:

SimpleGirl
09-10-2005, 10:59
Нищо няма да ти стане, ако дадеш и някой друг лев за книга, вместо да си платиш нета за месеца, примерно! Чела съм и четирите книги на Дан Браун и мога да ти кажа, че може малко или много да ти втръснат, ако ги караш по ред. Просто по сюжет за доста еднакви. Ако си чела една-две, после лесно се досещаш за развръзката на другите. Аз ти препоръчвам Майкъл Конъли. ;)

П.П.Ще останеш без очи, ако искаш да ги четеш целите на компютъра.

09-11-2005, 09:51
vie mai ne razbirate che problema mi ne e do parite... ami do tova che ne moga da sedna na edin stol i da zema edna kniga.. ako neshto ne e na kompyut1ra nemoga da go cheta...