PDA

View Full Version : Пъпчици по главичката на пениса?!?!?!?!?



Киро
09-06-2005, 09:32
Здравейте,
От около 1 месец насам забелязвам странни пъпчици по главичката на члена си. Притеснявам се да отида на лекар. Не ме сърбят нито болят. Веднъж след полов акт забелязах кръв която явно е текла от тези пъпчици които след като се измих бяха с червени връхчета...
Незнам какво да правя...
Консултирах се по телефона с моя личен лекар които ме успокой и ми каза, че няма нищо притеснително и ако реша мога да си купя 3дерм крем и 2-3 дена да се мажа с него. Знам, че тези неща не стават по телефона но ...наистина 2-3 дена след това изчезнаха всички пъпчици...днес 1 месец по късно забелязах, че пак са се появили..

Моля за съвет...
Мога да изпратя и снимка ако това ще помогне...

Предварително Благодаря.

Поздрави.

Qgodka_
09-06-2005, 10:12
Nqma ot kakvo tolkova da se pritesnqva6. Sys sigurnost nqma da umre6, stra6no mnogo mom4eta sa imali podoben problem i ako se razrovi6 iz foruma 6te vidi6 4e ima 150 takiva temi. NO na nito edna ot tqh ne e daden kategori4en otgovor ot kakvo sa to4no tezi pypici i kak da se lekuva, za6toto dokolkoto sigurno i sam se dose6ta6, i v tova otno6enie si individualnost, vseki e razli4en ...sam za sebe si. Hubavo e 4e si se konsultiral s lekar, no 6tom pak gi ima zna4i probema si e o6te tam. Trqbva da gi vidi a ne samo po telefona. A srama6te go prejivee6 :oops: :D :D :D
Spokoino i uspeh :)

emes
09-20-2005, 07:01
da e kiro i az imam takiz p1pki ma kato gledam seki vtori ima takova ne6to men ba6ta mi mi kaza da ne se protesnqvam normalno bilo dano da e taka 6toto ne sam prail seks

Nandini
09-20-2005, 14:59
Може пъпчиците да са генитални брадавици. Вирусът, който ги предизвиква се нарича Човешки папиломен вирус. Предава се по полов път. Задължително отиди на уролог или кожен лекар да те види и да ти назначи лечение! Докато се изясни какви са тези пъпчици и докато трае лечението задължително ползвай презерватив! Предава се и чрез контакт с лигавиците, а на езика не можеш да си сложиш презерватив. Трябва и приятелката ти да отиде на гинеколог, дори и да няма никакви симптоми, тези брадавици при жените са най-често на входа на влагалището или вътре в него или по шииката на матката. Тя трябва да се лекува заедно с теб, дори и да няма никакви симптоми! Някои хора са носители на този вирус, без да знаят, при тях може да няма никакви симптоми, но може да го предадат на друг с по-слаба имунна система и при тях вирусът да се прояви. Айде успех и надявам се да съм ти помогнала.