PDA

View Full Version : Вярвате ли на "Атака", че мислят за България?



Самотният войн
09-06-2005, 12:18
здравейте,дойдох в този форум за да реша някои мои проблемчета с вашите съвети :D и аз да давам съвети на други като мен :) :wink: но понеже има подфорум за България ви питам това,а в бъдеще няма да ви занимавам с политика :wink:

Sportexz
09-06-2005, 12:22
Атака е безпринципна и популистка, вероятно временна партийка получила стабилна финансова подкрепа поне за сега.

poulet
09-06-2005, 14:26
Vqrvam im,ina4e za6to vsi4ki se skusvat da gi napadat i iztukvat samo etni4eskata strana na partiqta,a "zabravqt",4e tq ima i socialna programa i t.n.Puk i aman ot tur4ilq i cigani!

kurabiika
09-06-2005, 20:06
Не им вярвам!

borche
09-07-2005, 01:30
Атака е безпринципна и популистка, вероятно временна партийка получила стабилна финансова подкрепа поне за сега.

да!

Ollas
09-08-2005, 09:03
И аз мога да седя в парламента и да плюя държавата, ама няма да ми дават пари за това, нали :)

kiss_the_dawn
09-12-2005, 22:47
neznam no mislq 4e vseki 1 koito smee da ima mnenie po vuprosa trqbva da znae za kakvo se zastupva predi da go napravite..sujelqvam ama tui nare4enata "ataka" e nai-golqmata izmislica i mogat da napravqt takava belq 4e neznam dali i samite te osuznavat
te sa ne6to sredno mejdu kraini nacionalisti, rasisti i uj desni a vsu6nost s izklu4itelno levi obejdeniq..vuob6te ob6to vzeto suvkupnost ot principno nesuvmestimi ne6ta
da ne govorim kak moje edna partiq da kazva ciganite na sapun pri polojenie 4e ciganite sa nqkude okolo 10% ot bulgarskoto naselenie..te imat li predstava kakvi problemi mogat da napravqt..da ozlobqt horata sprqmo ciganite (te i bez tva edvam gi ponasqt) i da stane takava istoriq 4e prosto...abe nqmam dumi mislq 4e pove4eto hora vuob6te ne osuznavat ..a za programata napravo se smeq kato q 4uq..ta vie na koi svqt jiveete be!??!

Неактивния
09-12-2005, 22:48
Слушайте Sportexz той е изключително умен и надарен! :lol:

Sa3ana3a
09-18-2005, 18:58
Аз им вярвам :!:
И не бива така да говорите за неща дето не разбирате,
г-н Сидеров още отпреди години се бореше против неправдата :o бил е и преди в политиката, ама аз дето съм само на 16 год. знам повече за нещата около мен :o Та е хубаво малко да знаете преди да коментирате :!:

Неактивния
09-18-2005, 19:05
Аз им вярвам :!:
И не бива така да говорите за неща дето не разбирате,
г-н Сидеров още отпреди години се бореше против неправдата :o бил е и преди в политиката, ама аз дето съм само на 16 год. знам повече за нещата около мен :o Та е хубаво малко да знаете преди да коментирате :!:
Айде обясни ми, че явно аз не знам. Що не питаш Сидеров колко пари дължи на Блъсков и защо го уволниха. Защо се буташе преди 4 год да влезе на "Врабча". И що не го питаш с какви пари си направи партийката!?

sherry
09-18-2005, 20:52
НЕ вярвам на Атака.
Твърдо против тях съм

невинна
10-01-2005, 21:52
Аз лично НЕ им вярвам...просто Атака засегнаха болното място на повечето българи с на вид патриотичните си идеи и по този начин бързо набраха почитатели.Но не мисля,че това е начина.Първо защото едва ли ще бъдат изпълнени и половината от обещанията (както обикновено става) и второ защото тази партия изобщо не би подпомогнала влизането в ЕС с тия крайни идеи.Нали уж говорим за толерантно общество?

Стеснителната
10-01-2005, 21:55
Бате тъпата партия , кво правят нямат никва програма, нямат никаква партийна позиция - само яко лозунги - циганите на сапунн, хитлер е жив...абсолютни глупости, нямат си никва представа кво да правят с тая държава :wink: .

MaPuXyaHa
10-01-2005, 22:20
Не им вярвам!!

Митьо Очите
10-01-2005, 23:01
Хахаха
Волен Сидеров е пример за ПОЛИТИЧЕСКА КУРВА!

мечтател
10-03-2005, 08:42
Бате тъпата партия , кво правят нямат никва програма, нямат никаква партийна позиция - само яко лозунги - циганите на сапунн, хитлер е жив...абсолютни глупости, нямат си никва представа кво да правят с тая държава :wink: .
пак че има и такива като теб дето да знаят всичко.

иначе тази тема няма място в тийн форум. нито си имате представа как стоят нещата в деиствителност, нито пък ви интересува. и аз съм така, и затова не изказвам мнение

10-05-2005, 22:27
Атака засегнаха болното място на повечето българи с на вид патриотичните си идеи и по този начин бързо набраха почитатели.

Точно така. Не можем да гадаем какво са мислели да правят, ако бяха спечелили изборите, но на луда държава й трябват луди оправници. Честно казано, аз исках да спечелят, защото БЪЛГАРИТЕ НЯМАТ ПРАВА В СОБСТВЕНАТА СИ ДЪРЖАВА.. и щяха да го направят, ако бяха започнали предизборната си кампания малко по от рано. Та..вярвам им за някои неща..

y0rdan0v
10-05-2005, 22:30
Атака засегнаха болното място на повечето българи с на вид патриотичните си идеи и по този начин бързо набраха почитатели.

Точно така. Не можем да гадаем какво са мислели да правят, ако бяха спечелили изборите, но на луда държава й трябват луди оправници. Честно казано, аз исках да спечелят, защото БЪЛГАРИТЕ НЯМАТ ПРАВА В СОБСТВЕНАТА СИ ДЪРЖАВА.. и щяха да го направят, ако бяха започнали предизборната си кампания малко по от рано. Та..вярвам им за някои неща..


ПП:Това отгоре бях аз, само че забравих да се логна :roll:

10-10-2005, 18:01
К'во да ви кажа... с извинение ама какво ви разбират шишарките от политика бе? Тва се води тийн форум ? Или не? Само ще допълня - 99% сте яко заблудени, едни в едната крайност, другите в другата.
Предпочитате Царо? "Българин" с австрийски произход? Или Ванката Костов? Мангал с индийски корени?

expl0de
10-10-2005, 22:23
Бате тъпата партия , кво правят нямат никва програма, нямат никаква партийна позиция - само яко лозунги - циганите на сапунн, хитлер е жив...абсолютни глупости, нямат си никва представа кво да правят с тая държава :wink: .
пак че има и такива като теб дето да знаят всичко.

иначе тази тема няма място в тийн форум. нито си имате представа как стоят нещата в деиствителност, нито пък ви интересува. и аз съм така, и затова не изказвам мнение
Атака!Атака!Атака!Мамата си трака!Ще гласувам за атака и ще стана гард на Сидеров!Атакааааааа!

Стеснителната
10-10-2005, 22:36
Е тва е най яката кола в България. http://store2.data.bg/violetkata/Fun%20Stuff/Ataka.JPG

teenkopele
10-14-2005, 14:55
Вярвам им само, че ще погнат турците и циганите :!:

Bamze
10-15-2005, 20:27
НЕ!

Bimper-ska
12-31-2005, 18:45
Ако само едно направят - да разчистят поне 10% от мангалите, ще им повярвам. Ама като ги гледам, много говорят, нищо не вършат.

hot_sexy_lady
01-04-2006, 17:53
Атака е една хитлеристка органозация!Не мисля че тя ще е полезна на България!

kaka_she te ytraka
01-08-2006, 12:55
ne im vqrvam :!: osobeno voda4a na ataka VOLEN SIDEROV Eegati izkyfeliq tapak kakto ve4e kazaxa v edna preskonferenciq e za psixiatur :!: :!: :!: :lol:

Mo6no
01-16-2006, 13:48
АТАКА всяват омраза между хората(Българи,Цигани,Турц ) и затова са ОПАСНИ :!: От друга страна са забвни :D миналата седмица един от дупетатите им обърка парламента с боксов ринг :D :D :D то цялата партия постояно бърка парламента със цирк :P

Absconding
01-18-2006, 16:41
След като влязоха в парламента се поуспокоиха и мирясаха.Лека по лека ще си "пооправят" бизнеса и ще се възползват от всички депутатски екстри!
:wink:

То това е идеята - преди да влезем в парламента сме много силни на думи, говорим за подходящата политика, която би се харесала на по-голямата част от населението, насъбрало страшно много негативизъм в себе си, като влезем - сменяме политиката и се настаняваме удобно.

nekaduren
01-21-2006, 23:04
Атака са хитри ... знаят какво иска да чуе народът и му го казаха но понеже народът са стадо офце и щом чуха това което искаха веднага тръгнаха след тях ... и пак бих предпочел атака от колкото сегашното турско-комунистическо(царя също го боря за комунист ... щото НДСВ БСП е почти еднакво само дето едните казват че са "социалисти"-красивата дума за комунист :P а другте лъжат глупавия народ) Жалко че няма ... една силна ръка да доиде да оправи нещата всичко на Атака беше лъжа ... де да имаше някой който наистина е като Хитлер ...

RoyTheReaper
02-04-2006, 13:36
volen siderov za men e edin samozvanec. dali e patriot ili ne, ne znam, no sas sigurnost tova koeto tarsi e pari i, razbira se slava za da mu gadeli4ka egoto.

tova koeto me drazni e 4e turseneto na senzaciq premina vsqkakvi granici. v pazardjik kadeto ubiha 2te momi4eta, tozi kreten e oti6al da demagogstva i da izvli4a li4na polza ot situaciqta :smt013 horata se 4udqt kade da se dqnat ot muka, a toq 6tql da mi pravi "paralelno razsledvane" :smt093

Phoenix
02-04-2006, 20:59
Атака ! Победа !

kadeto ubiha 2te momi4eta, tozi kreten e oti6al da demagogstva i da izvli4a li4na polza ot situaciqta
Да и това как го разбра ? Защо е трудно да се повярва, че някой наистина му пука ? Че някой иска да промени нещо ? Не става дума за сензация ! Хората просто са отишли за да покажат, че такива свинщини не могат да продължават? Мисля, че това е по-правилно отколкото да седят в парламента и да си чешат езиците... трябва ли ни имунитет, за да си мародерстваме или не ни трябва..
Но българите само знаем да плюем и да хулим ! Няма да навлизам в дълбоки коментари и разсъждения, защото се ядосвам !

freeman
02-04-2006, 21:43
Откаде се дянаха изобщо?!

Li4iCe
02-18-2006, 00:05
Откаде се дянаха изобщо?!
Събраха се от кол и въже :!: Общо взето политически хамелеони, които дойде ли време за избори си сменят партията.Няма да забравя като съм гледала в Сблъсък участваше един върл комунист и разправяше колко било хубаво преди '89-та....и след няколко месеца глеам го тоя същия пич в Атака :shock: :smt005 :smt009 За кво си говорим само...

no_more_pain
02-20-2006, 20:44
tvurdo NE

emotions
02-25-2006, 21:18
НЕ!!

03-03-2006, 16:05
Иска ми се да им вярвам...но не им вярвам.Аз съм националист, и вярвам че българите ТРЯБВА да знаят българската история и да се гордеят с това, че живеят в БЪЛГАРИЯ!Но не мисля, че етническата война е най-подходящия метод...А за Атака,ако мислеха повече за това как да оправят нещатата в скъпата ни Родина,а не как да направят "циганите на сапун" щеше да е по добре :|

Coki
03-21-2006, 10:47
Вярвам безрезервно в тях:)

LyLa
03-21-2006, 21:09
ne razbirase :smt005

lainagovna
03-21-2006, 21:41
не! искат да се набутата в парламента за да вземат малко власт (власта е повече от пари незабравяйте мили данакоплатци).

Вътьо
05-23-2006, 17:33
Твърдо заставам зад тях.

05-25-2006, 18:47
Изобщо не твърдя,че Волен Сидеров и АТАКА са света вода ненапита,но за момента само те показват,че мислят за България!!!

Ghоst
05-26-2006, 01:23
Харесват ми с агресивното си поведение. Някои от интересите им се покриват с моите. Възможно е да гласувам за тях.

evanescence_fen4e
06-08-2006, 18:50
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEE

evanescence_fen4e
06-08-2006, 18:51
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEE

the_o.c_girl
06-09-2006, 11:12
твърдо нее

06-15-2006, 16:06
твърдо нее
Са и ако се обосовеш ще ме хвърлиш в тъч!

Night_lover
06-17-2006, 22:22
ATAKA!!!
Kvo im ima - golemi pi4ove sa si , makar i malko kraini? to da ti pisne da te upravlqvat Mo6ennici i mutri! :evil:

nekaduren
06-18-2006, 12:35
ATAKA!!!
Kvo im ima - golemi pi4ove sa si , makar i malko kraini? to da ti pisne da te upravlqvat Mo6ennici i mutri! :evil:хахахаха понеже те не са мошенници .... ама като има глупави хора като тебе да им вярват ... ще вземат верно да спечелят някои избори ...

чичо Скрудж
06-19-2006, 10:13
Аре предложи некой друг бе!Ще се осъзнаете вие,ама ще е късно...

*Sumerian_Haze*
06-21-2006, 17:01
Tvurdo da za ATAKA! Vqrvam i opredeleno ako ne doidat na vlast sled 50 godini v bulgaria nqma da moje da se jivee ( ne che sega moje ) , ve4e nqma da ima bulgari tuk , shte ima samo mangali i turci ( shtot sa kat hlebarkite , ocelqvat navsqkude ) . Ataka sa edinstvennite koito mogat da promenqt neshtata . Vqrno kraini sa, no na Bulgaria to4no tva i trqbva , shtoto ina4e nqma da se opraim nikoga . I az sum sigorna che ako ne na sledvashtite izbori , to na po - sledvashtite ATAKA shte spe4elqt , i Bulgaria nai nakraq shte zapo4ne da se opravq ( ne 4e shte stane burzo de ... )
Tvurdo za tqh sum !
ATAKA!

Bamze
07-23-2006, 08:42
Волен Сидеров е кумик!
АТАКА е пародия на партия!
Въпреки тезата си откривам и хубави черти покрай цялата емоция с АТАКА.
АТАКА ни показа, че българския народ копнее да се събуди!

Dr. Kazimbutt
07-23-2006, 09:49
АТАКА ни показа, че българския народ копнее да се събуди!
И ще си остане с копнежите...

Атака са като всяка друга партия - хората в нея гледат собственото си благо, а не народното.

navits
07-23-2006, 10:35
az li4no im vqrvam :smt019

Bamze
07-23-2006, 14:40
Dr.Kazimbutt, мислите ли, че ние оптимистите /вярно шепа хора сме - вероятно около 3 000 души/ ще си стоим просто ей-така и ще си свиркаме!?

Dr. Kazimbutt
07-23-2006, 15:45
Да. Лесно е да се правиш на родолюбец по форумите...

Medicated Angel
07-23-2006, 22:34
Пфф,незнам...но предпочитам Волен пред много други!

Ku4eNcE
07-26-2006, 02:11
Vqrvam v ataka !

Човек
08-05-2006, 03:35
Да, вярвам, че "АТАКА" мислят за България.

На всички боклуци от триглавата ламя(тройната коалиция) заедно с Първан паша им пожелавам мъчителна смърт. Много ме дразнят промити мозъци, които мислят обратното. Сигурно, защото гледат турската телевизия БНТ, бТВ и НОВА - машини за пране на мозъци.

http://vestnikataka.com/images/ataka.gifhttp://vestnikataka.com/images/ataka.jpg

ВОЛЕНЕ, С ТЕБ СМЕ !!!

Ако не знаете какво е "гавра", прочетете това:

Програма за изтреблението на българския народ

I. Удържане на властта:


1. Заграбване на средствата за масова информация.
2. Всички, които участват пряко във властта трябва да имат местни имена и външност.
3. Директорът може да бъде гой, но поне един от неговите заместници трябва да бъде от нашите.
4. Да не се допускат до властта трудещите се.
5. Да се поддържа репресивен апарат за пълен контрол.
6. Масон, който е оставил следи при провеждане на акция или използване на специални средства, завършва живота си със самоубийство или го ликвидират.
7. Да бъдат създадени и поддържани структури за чистка в оществото; обезглавяването на гоите да се провежда по план, независимо от степента на активност.

II. Идеология:


1. Средствата за Масова Информация, литературата и изкуството да се използват за демонстриране преимуществата на капитализма пред социализма.
2. За репресиране на гоите (неевреите) може да се използва митът за антисемитизма.
3. Да се разоръжи езичеството и да се внедрява религия, промиваща мозъците, на робски принципи. Поробването и асимилацията на българите трябва да продължава с нарастващи темпове.
4. Да се действа само от името на народа и за народа, само с добри намерения - може да се говори всичко.
5. Да не се допуска разпространение на антиеврейски лозунги сред обществото.
6. Да не се допуска разпространение на листовки, обръщения, вьзвания и заявления на гоите, нито призиви за справедливост и възмездие.



III. Денационализация:


1. Да продължи смесването на расите под вида на интернационализъм.
2. Да се използват всякакви средства за пълно национално обезличаване на българите.
3. Под претекст за борба с национализма и шовинизма да се унищожава всичко национално.
4. Да се осигури повсеместно организация и управление на българофобията (да се унищожава всичко българско с всички възможни средства).
5. Да не се допуска разпространение на българската предхристианска религия, тази религия да бъде обявена за фашистка.
6. Да се приобщят българите към робските религии, а в православието да не се допускат никакви инициативи и свободомислие.
7. Да не се допуска в паспортите на гоите графа “расова принадлежност” и да се ликвидира графата “националност”.
8. Да не се допуска статут на коренно българското население и други подобни ереси, които позволяват възраждане на нацията и културата.
9. Да не се допуска създаването на Центрове на българска национална култура.




IV. Отнемане на свободите и възможностите за инициатива на българите:


1. Своевременно да се попълват психиатричните лечебници, местата за лишаване от свобода, болниците, трудововъзпитателните училища, дисциплинарните батальони и др.
2. Да не се допуска гоите да създават свои разузнавателни школи; стадото трябва да бъде под пълен наш контрол, да не се допускат никакви организирани съвместни действия, които биха им осигурили непобедимо положение и идейно оръжие; науките за управление да се създават само от юдеи; никакви координационни и консултативни съвети, начини за бърз обмен на информация и оповестяване; да не се допускат национални организации, фашизъм или национализъм в каквато и да е форма; да не се позволява на гоите да събират адреси и телефони на юдеи, нито да създават методи за борба с ционизма.
3. Да се отвлича вниманието на гоите с каквото и да е, да се използват разнообразни средства за борба. Всички наши действия трябва да бъдат гъвкави и неотразими. Противниците трябва да бъдат дискредитирани и разединени, да бъдат принудени да се съобразяват с нас и да търсят съюз с нас, да бъдат обезглавени, да се атакуват щабовете им, а нашите хора да ги дезорганизират.
4. Да се пречи на издаването на трудове, насочени срещу нас - “Какво да се прави”, “Как да действаме”, “Схеми за действия по направления”, “Славянски лидери”, “Методи за привличане на хората и борба за аудитория”.
5. Прокуратурата не трябва да отчита дейността на членовете на тайни общества – нито ционисти, нито юдеи, нито полуевреи, нищо, което е свързано с нас. Да не се търсят причините за самоубийствата.


V. Забавяне развитието на гоите:


1. Необходимо е гойското стадо да се държи в нищета и безправие.
2. Нашето обкръжение трябва да осигурява забавеното развитие на гоите и управление насоките на тяхното развитие.
3. По-често да се пуска музика с наркотично действие, да се промиват мозъците, да се използват труднооткриваеми музикални тонове, които изтриват паметта в дълбочина.
4. У гоите всичко трябва да бъде робско - храната, религията, идеологията, науката, отношението им към нас, оръжията и средствата за защита, начинът на живот, средствата за информация, образованието, професиите, положението в обществото, жилището, културата.
5. Посредством вредни и непълноценни храни гоите да бъдат превърнати в безпросветно стадо, в безинициативни, бездейни и .затлъстели свини. Кръвта им трябва да бъде кисела, а не алкална.
6. Да създадем и да удържим превъзходство над гойското стадо, да бием постоянно по слабите точки и ключовите центрове на гоите, по-бьрзо да преминем към решаващия стадий в овладяването на света и пълното подчиняване на гоите на нашето международно правителство.


VI. Да унищожаваме противника чрез асимилация, като хуманна форма на геноцид:


1. Юдаизмьт, ционизмът, всемирната еврейска нация и Международното правителство органически не могат да приемат създаването и съществуването на български семейства. Затова е необходимо да се погрижим в най-кратки срокове да асимилираме максимален брой български момичета сред другите народи.
2. Разбира се, не бива да се използват сексуалните контакти по предназначение и за създаване на семейства, а само за развращаване на младежта, за насаждане на полови извращения, за увеличаване броя на конфликтите и разводите, а в крайна сметка за намаляване числеността на българите.
3. В никакъв случай да не се допускат насърчения или помощи за създаване на деца от български съпружески двойки с висока степен на национална чистота.
4. За засилване на асимилацията не бива да се отказваме и от старата идея за кастрация на гоите.



VII. Създаване и поддържане на условия на нищета и безправие:


1. Българите винаги трябва да бъдат бедни и безправни, навсякъде да изпитват неудобства и неволи и ежедневни бюрократически спънки.
2. Масовата бедност трябва да поражда масова безпросветност и глупост, а те на свой ред - масова престъпност.
3. Да не се допуска българите да си възвърнат равенството, независимоспа, свободата и националните богатства.



VIII. Масова дебилизация на гоите:


1. Врагът в максимална степен се деморализира, когато вижда, че всичко, което става около него, е лъжа, разруха и грабеж. (!!!)
2. Образованието за гоите трябва да създава морални уроди.
3. Схемата за действия трябва да бъде съгласувана с Единния план, разработен от Световното правителство.
4. Засега няма по-разрушително нещо от алкохолизма. Да не се допуска намаляване градуса на спиртните напитки.




IX. Употреба на бойни психотропни вещества, променящи човешката психика:


1. Предизвикващи отслабване на паметта за продължително време.
2. С чисто наркотично действие.
3. Убиващи интереса към определени видове занимания и умствена дейност.
4. Увеличаващи влечението към спиртни напитки.
5. Програмиращи личността за убийство или самоубийство.
6. Възбудители на половата дейност у мъжете и жените, което води до полови извращения.



Х. Методи за масово отравяне на гоите:


1. По пода да се разлива живак, например когато се напуска жилище.
2. Средства за масово поразяване да се прилагат в общите кухни, столове или на обществени места, където се събират гои.
3. Да се превърне България в технологична боклукчийница на развитите страни.




XI. Съкращаване числеността на гоите до разумни граници чрез скрити форми на геноцид в нашата тайна едностранна война:


1. Да продължи изтребването на гоите по метода на “своеобразното демографско съкращаване”.
2. Да се продължи демографското съкращаване на българите до 3 пъти за едно поколение чрез юдомасонския похват “помощи за самотни майки”.
3. В обществото зле се възприема идеята за “остаряване на нацията”, като се оставят да живеят само неспособните на съпротива.
4. Ако се работи умно, с българите можем да приключим бързо.



XII. Съкращаване числеността на гоите чрез други форми на геноцид:


1. Да се направи невъзможно създаването на многодетни български семейства.
2. Да се поддържа високо равнище на детска смъртност у българите и да не се допуска такава при юдеите.
3. Да се поддържа висока смъртност сред българската младеж.
4. Да се завишава възрастта, при която се разрешава встъпване в брак.
5. По всякакви начини да се влошават отношенията между гойските мъже и жени и да се разрушават семействата им.
6. Да се разработват нови закони (екодемографски войни) за ликвидиране на гойските маси без военни действия, без материални загуби, чрез глад и обедняване.
7. Да се предизвикват безпорядъци и масови вълнения и да се използва армията, силите на закона и правосъдието за възстановяване на реда, което да води до съкращения на гоите в ограничени количества.



XIII. Унищожаване на противника със средствата на медицината:


1. Да се увеличат забременяванията и абортите сред малолетните момичета, водещи до стерилност, “случайни” помятания, преждевременни раждания, мъртвородени деца и усложнения след раждането.
2. Необходимо е да се саботират грижите за бременните, новородените и родилките и да не се допускат реални мерки за защита на майчинството.
3. Да се спъва профилактиката и да се прави всичко за намаляване средната продължителност на живота на гоите.
4. По време на лечение или зъболечение, в раната да се поставят зарази или отровни вещества.
5. При всяка операция да се присаждат на пациента ракови клетки от онкологично болни.
6. Да се употребяват лекарства с променен химичен състав и лекарства, лишени от лечебни свойства, чрез предварително облъчване, замразяване и т. н. от лекарите.
7. Класическо бавно отравяне с малки дози отрова.
8. При рентгенови снимки и прегледи да се увеличава силата и продължителността на облъчването.


XIV. Действия чрез контролираните средства за масова информация:


1. Да се поддържа стабилна тенденция към българофобия и национален нихилизъм.
2. Да се обявяват всички патриотични и национални движения на гоите за фашистки, националистически, шовинистки, терористични и консервативни, да бъдат оклеветени, очернени и да им се лепват етикети.


XV. Повсеместна и постоянна гавра с врага:


1. Над българите може да издевателства който си иска и както пожелае. При изкуствено създадената пълна безотговорност имената на нашите ще бъдат винаги засекретени.
2. Гоите да бъдат доведени до самоубийства, инфаркти, инсулти, припадъци и други тежки състояния посредством хулиганщина, наглост, издевателства, унижения, оскърбления и пълна безнаказаност на извършителите юдеи, членове на други тайни общества и шабес-гои (“колаборационисти”).
3. Необходимо е с българският народ да се разправим по-бързо, защото после ще бъде късно. Хилядолетният ни враг е още жив.

Mo6no
08-05-2006, 20:03
т. Много ме дразнят промити мозъци, които мислят обратното.
А ти защото не си промет мозък? А? Гледаш оная смешната телевизия четеш ония глупости отгоре, които си ги писала и им вярваш. Според мен ти си с по-промит мозък.

Човек
08-06-2006, 17:16
[quote=Bamze]така са като всяка друга партия - хората в нея гледат собственото си благо, а не народното.
=D> Щом "АТАКА са като всяка друга партия", защо толкова я нападат, сипят кал по нея и се опитаха да убият депутат от нея? Докато ти си седиш на компютъра, мафията ДПС си строи сараи и хотели за милиони долари.

дескара555
08-12-2006, 21:02
атака не мислят за булгария и аз съм убедена в това!те ще предизвикат гражданска война!!

Angel_Girl
08-13-2006, 02:23
НЕ вярвам на Атака.
Твърдо против тях съм
И аз мисля така. Изобщо не им вярвам

Bamze
08-13-2006, 10:54
[quote=Bamze]така са като всяка друга партия - хората в нея гледат собственото си благо, а не народното.
=D> Щом "АТАКА са като всяка друга партия", защо толкова я нападат, сипят кал по нея и се опитаха да убият депутат от нея? Докато ти си седиш на компютъра, мафията ДПС си строи сараи и хотели за милиони долари.

ДА! Вероятно си прав!
Е, тези хора са професионални ЛЪЖЦИ И ИЗМЕНИЦИ :!:
МАНИПОЛИРАТ НАРОДА И НИ ПРИНУЖДАВАТ ДА СИ ВАДИМ ОЧИТЕ ЗА ВСЕВЪЗМОЖНИ ГЛУПОСТИ, СЪЩЕВРЕМЕНО ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ПОЖЕЛАЯТ И ЕСТЕСТВЕНО - ВОЮВАТ ПО МЕЖДУ СИ :!:

ATAKABG
08-13-2006, 13:34
Тука децата и пуберите много ги разбирате нещата. :lol:
Гледате еврейските медии бтв и анал 1 и им вЕрвате безпрекусловно. :mrgreen: Но дали нещата са така? Някой беше написал,че АТАКА била здраво спонсорирана партия...затова ли бяха единствената партия,която влезе в парламента без да има реклами за нея по националните телевизии,без да харчат народни пари за евтина пропаганда?
В България на политиците от всички партии им е все тая за народа. Какво сте се хванали да плюете против АТАКА,които малко или много събуждат позаспалия патриотизъм в Българите и вдигнаха доста голям вой срещу турцизацията на България,която е един от най-големите проблеми на държавата ни? А реално погледнато АТАКА нищо не могат да направят за да подобрят положението в България,тъй като са съвсем малко в парламента и всички са срещу тях. Но важното е,че са перфектната опозиция и малко или много пречат на властимащите да се разпореждат,както си искат с България.

Evgeny
08-13-2006, 14:29
Вярвам но на обещания не вярвам чакам дейтвия и както се очаква да са в положителна посока за България.

Bamze
08-14-2006, 14:42
Тука децата и пуберите много ги разбирате нещата. :lol:
Гледате еврейските медии бтв и анал 1 и им вЕрвате безпрекусловно. :mrgreen: Но дали нещата са така? Някой беше написал,че АТАКА била здраво спонсорирана партия...затова ли бяха единствената партия,която влезе в парламента без да има реклами за нея по националните телевизии,без да харчат народни пари за евтина пропаганда?
В България на политиците от всички партии им е все тая за народа. Какво сте се хванали да плюете против АТАКА,които малко или много събуждат позаспалия патриотизъм в Българите и вдигнаха доста голям вой срещу турцизацията на България,която е един от най-големите проблеми на държавата ни? А реално погледнато АТАКА нищо не могат да направят за да подобрят положението в България,тъй като са съвсем малко в парламента и всички са срещу тях. Но важното е,че са перфектната опозиция и малко или много пречат на властимащите да се разпореждат,както си искат с България.

=D> БРАВО! =D>

Mo6no
08-14-2006, 15:21
Тука децата и пуберите много ги разбирате нещата. :lol:
Гледате еврейските медии бтв и анал 1 и им вЕрвате безпрекусловно. :mrgreen:
Аз не вярвам на всичко, което казват. Да бъда точен - не вярвам на 60-70% от това, което казват. А ти какво гледаш хулиганската, скандална и тъпа телевизия САКАТ (или СКОТ) и вярваш безприкословно. Ти правиш абсолютно същото.

Но дали нещата са така? Някой беше написал,че АТАКА била здраво спонсорирана партия...затова ли бяха единствената партия,която влезе в парламента без да има реклами за нея по националните телевизии,без да харчат народни пари за евтина пропаганда?
Ами със плямпане от типа на "всички предишни са лоши" и т.н. и най-важното, когато нищо не знаят за теб лесно се печелят гласове. Именно със негативен вот Симеон спечели първите си избори, именно със такъв може би Бойко Борисов ще спечели следващите, защото българите явно обичат да дават негативен вот. За това нещо има и едно доказателство. Преди известно време (преди да се появи "АТАКА") е имало изследване на някаква агенция. Където са питали какво им е като цяло мнението за една партия, като партията, която са казали не е съществувала изобщо. И впоследствие се е оказало, че некъществуващата партия получава по-голямо одобрение от СДС и БСП взети заедно. Тоест АТАКА влезе в парламента не заради правилна политика, а заради това, че никой не знае нищо за нея и това, че говори каквото хората искат да чуят. Те и другите го говорят това, но има някакво ограничение. Не може една политическа партия, който е в парламента да говори за избиване/изгонване на малцинствата в БГ. Просто е смешно (или тъжно).

В България на политиците от всички партии им е все тая за народа.
А да не би на АТАКА да и пука? Даже и пука по-малко, защото иска (поне така приказва) да избие/изгони една голяма част от народа (имам впредвид малцинствато). А или те не са част от народа? Нищо, че са родени, живяли и най-вероятно ще умрат в България.


Какво сте се хванали да плюете против АТАКА,които малко или много събуждат позаспалия патриотизъм в Българите и вдигнаха доста голям вой срещу турцизацията на България,която е един от най-големите проблеми на държавата ни?
Плюя срещу "АТАКА", защото всяват етническо напрежение. Мразя патриотите, защото зад тази хубава думичка се крият ограничени тъпи расистчета, който с нищо не помагат на България (напротив даже и пречат). Тази "турцизация", за която говориш е далеч по-малък проблем от проблема "АТАКА".


А реално погледнато АТАКА нищо не могат да направят за да подобрят положението в България,тъй като са съвсем малко в парламента и всички са срещу тях. Но важното е,че са перфектната опозиция и малко или много пречат на властимащите да се разпореждат,както си искат с България.
Но да приемем, че имат правилна политика. А ти защо ще гласуваш гласуваш за тях? За какво след като нищо не могат да променят сегашното положение (сам то каза). Аз бих предпочел да гласувам за партия, която може и да няма най-правилната политика (но има горе долу възгледи като моите), но поне има шансове да спечели изборите и да отмести БСП и ДПС от властта и да промени нещо. Тази партия, обаче не е "АТАКА".

дзънннн
08-14-2006, 16:41
Ясноо,мошното бил турчин....

А ти какво гледаш хулиганската, скандална и тъпа телевизия САКАТ (или СКОТ) и вярваш безприкословно.

И какво и е хулиганското и тъпото?


Ами със плямпане от типа на "всички предишни са лоши" и т.н. и най-важното, когато нищо не знаят за теб лесно се печелят гласове. Именно със негативен вот Симеон спечели първите си избори, именно със такъв може би Бойко Борисов ще спечели следващите, защото българите явно обичат да дават негативен вот. За това нещо има и едно доказателство. Преди известно време (преди да се появи "АТАКА") е имало изследване на някаква агенция. Където са питали какво им е като цяло мнението за една партия, като партията, която са казали не е съществувала изобщо. И впоследствие се е оказало, че некъществуващата партия получава по-голямо одобрение от СДС и БСП взети заедно. Тоест АТАКА влезе в парламента не заради правилна политика, а заради това, че никой не знае нищо за нея и това, че говори каквото хората искат да чуят. Те и другите го говорят това, но има някакво ограничение. Не може една политическа партия, който е в парламента да говори за избиване/изгонване на малцинствата в БГ. Просто е смешно (или тъжно).

Май не ти е известно,че освен АТАКА имаше още 20-тина неизвестни партии,които наистина бяха неизвестни на тия избори?


А да не би на АТАКА да и пука? Даже и пука по-малко, защото иска (поне така приказва) да избие/изгони една голяма част от народа (имам впредвид малцинствато). А или те не са част от народа? Нищо, че са родени, живяли и най-вероятно ще умрат в България.

Що вместо да се излагаш не вземеш да научиш термините,които пишеш?


Плюя срещу "АТАКА", защото всяват етническо напрежение. Мразя патриотите, защото зад тази хубава думичка се крият ограничени тъпи расистчета, който с нищо не помагат на България (напротив даже и пречат). Тази "турцизация", за която говориш е далеч по-малък проблем от проблема "АТАКА".

Трябва ли да ти припомням някои изказвания на адем кенан и пендерес кургюн?Щото ми се струва,че си запознат с тях?И кои помагат на България,ако не патриотите?



Но да приемем, че имат правилна политика. А ти защо ще гласуваш гласуваш за тях? За какво след като нищо не могат да променят сегашното положение (сам то каза). Аз бих предпочел да гласувам за партия, която може и да няма най-правилната политика (но има горе долу възгледи като моите), но поне има шансове да спечели изборите и да отмести БСП и ДПС от властта и да промени нещо. Тази партия, обаче не е "АТАКА".

Хайде допрочети изречението!

Mo6no
08-14-2006, 17:36
Ясноо,мошното бил турчин....
Хахха. Аз съм толкоз турчин, колкото ти китаец?

И какво и е хулиганското и тъпото?
Като започнем... прави впечатление, че по-голямата част говорят страшно диалектно, т.е. са страшно неграмотни. По голямата част от хората винаги почват да говорят по телефона със включен звук на телвизора (въпреки многото напомняния но водещите да си изключват слушалки), което показва че са тъпи и десет пъти да им обясняваш смисъл няма. Освен това - според проучванията основната част от зрителите на ТВ САКАТ са нискообразовани, ниско платени, безработнии пенсионери т.е. основно неуспели хора, които друга работа си нямат или пенсионери, които вече не са с акъла си. За това е тъпа. Хулиганско е тъй като участниците и водещи, които се появяват по телевизията са хулигани. Помниш ли случките с Волен Сидеров и Павел Чернев? А? Само не ми казвай, че някакъв 70 и колко си годишен дядо ще прави атентат срещу Волен Сидеров и Главорезите му. А защо Шофьорът му се оказа криминално проявен? После ми говори, че не са хулегани.

Май не ти е известно,че освен АТАКА имаше още 20-тина неизвестни партии,които наистина бяха неизвестни на тия избори?
Да. Но аз единствената подобна партия, за която разбрах (преди изборите) от телевизията и плакатите беше "АТАКА". Така е станало и с останалите гласоподаватели вдяли са плаката и са решили да гласуват с негативен вот за "АТАКА".

Що вместо да се излагаш не вземеш да научиш термините,които пишеш?
Незнам какво не съм научил, но ти като не можеш да се аргументираш против тезата ми и почваш да отправяш лични обиди

Трябва ли да ти припомням някои изказвания на адем кенан и пендерес кургюн?Щото ми се струва,че си запознат с тях?И кои помагат на България,ако не патриотите?
Знам за изказването на Адем Кенан и какво? Той е същият като Волен Сидеров само дето няма подкрепа зад гърба си. ЗНаем за изказването му само, защото е бивш дуптат и защото доколкото си спомням президентът заведе дело срещу него. И как така наречените "патриоти" ще оправят България. При положение, че в повечето случаи са ниско грамотни, ниско платени, безработни или пенсионери или скинари (по нагоре казах защо са такива). Така наречените "патриоти" страшно много дърпат България назад. Така, че те са далеч по-голям проблем от турцити (които всъщност не са проблем).

Хайде допрочети изречението!
Прочетох отново. И какво? Тази партия определено не е "АТАКА".

цър цър
08-14-2006, 19:15
Хахха. Аз съм толкоз турчин, колкото ти китаец?

Ами аз определено не съм китаец,както и ти със сигурност не си българин!


Като започнем... прави впечатление, че по-голямата част говорят страшно диалектно, т.е. са страшно неграмотни. По голямата част от хората винаги почват да говорят по телефона със включен звук на телвизора (въпреки многото напомняния но водещите да си изключват слушалки), което показва че са тъпи и десет пъти да им обясняваш смисъл няма. Освен това - според проучванията основната част от зрителите на ТВ САКАТ са нискообразовани, ниско платени, безработнии пенсионери т.е. основно неуспели хора, които друга работа си нямат или пенсионери, които вече не са с акъла си. За това е тъпа. Хулиганско е тъй като участниците и водещи, които се появяват по телевизията са хулигани. Помниш ли случките с Волен Сидеров и Павел Чернев? А? Само не ми казвай, че някакъв 70 и колко си годишен дядо ще прави атентат срещу Волен Сидеров и Главорезите му. А защо Шофьорът му се оказа криминално проявен? После ми говори, че не са хулегани.
Това с черните букви го оставам без коментар!
За другото-"Спортен свят","Часът на Милен Цветков","Едно към едно" и тн.-все предавания,в които не рядко се включват зрители,които не си изключват звука на телевизора.
Посочи ми едно такова проучване!
Помниш ли,че всички казваха,че единсвената пречка да не осъдят Волен Сидеров е имунитетът му?Защо тогава след като вече е без имунитет,четири месеца след тази случка не е в затвора?Но тъй като ти зачетна тази тема да те попитам-защо баща и син посреднощ карат "болния" дядо с две различни коли,като дядото е в по-старата?Защо този същия "болен" дядо е изписан на следващия ден?И как така случайно се оказа,че бащата има бизнес връзки с БСП и ДПС?Нужно ли е да ти припомням какво каза Първанов за един немски вестник за АТАКА?
За Чернев-след гостуването му при славчо всички разбраха за какво страва въпрос!
За шофьора-назначен е на този пост познай от кого-Павел Чернев-случайно нали?


Да. Но аз единствената подобна партия, за която разбрах (преди изборите) от телевизията и плакатите беше "АТАКА". Така е станало и с останалите гласоподаватели вдяли са плаката и са решили да гласуват с негативен вот за "АТАКА".
Така ли?И по коя телевизия си чул за АТАКА?Къде по точно си видял тия плакати?Щото аз чух за АТАКА по телевизията(без СКАТ) ден преди изборите,когато по повечето телевизий,нарушавайки закона естествено,алармираха за "опасността",която ни грози,ако АТАКА влезне в парламента...За други партии се сещам за "Новото време","Коалиция на розата","евророма","дром",тая на Батето и тн.


Незнам какво не съм научил, но ти като не можеш да се аргументираш против тезата ми и почваш да отправяш лични обиди

Като за начало потърси значенията на понятията "народ","нация" и "малциство"!


Знам за изказването на Адем Кенан и какво? Той е същият като Волен Сидеров само дето няма подкрепа зад гърба си. ЗНаем за изказването му само, защото е бивш дуптат и защото доколкото си спомням президентът заведе дело срещу него. И как така наречените "патриоти" ще оправят България. При положение, че в повечето случаи са ниско грамотни, ниско платени, безработни или пенсионери или скинари (по нагоре казах защо са такива). Така наречените "патриоти" страшно много дърпат България назад. Така, че те са далеч по-голям проблем от турцити (които всъщност не са проблем).
Мдааа,определено не си българин!
Всъщност беше осъден от ВМРО за 1500 лева(за това,че нарече българите "нация от изроди" и,че го е "срам да живее рамо до рамо с бившите си роби",за което трябваше да му бъде отнето гражданството моментално),след като Волен Сидеров призова от трибуната на парламента Първанов да сезира прокуратурата!
Значи непатриотите ще оправят България?
И да,тук си прав(да не повярва човек)!Не "турцити" са проблемът на България!Проблемите идват от хората,които се мислят за турци!


Прочетох отново. И какво? Тази партия определено не е "АТАКА".

"А реално погледнато АТАКА нищо не могат да направят за да подобрят положението в България,тъй като са съвсем малко в парламента" -тази част!

ATAKABG
08-16-2006, 21:05
Mo6no,не знам дали си турчин,но определено не си Българин (с главно "Б"). Атака при всички положения е полезна партия. Както писах вече - те са перфектната опозизия,тъй като ще пречат на гоелмите партии да мародерстват над страната и народа.
Интересно ми е ти за коя партия си,тъй като досега никъде не го написа? За Костов Мангала може би? :lol: СДС отдавна го няма. Онова истинското СДС,с чистите идеи,което се появи в края на комунизма и началото на "демокрацията"....
А аз Скат много рядко я гледам и изобщо не симпатизирам на Атака,заради тази кабеларка... По Скат има само едно готино предаванет и това е "През редовете" с Георги Ифандиев. Който го е гледал знае за какво става дума и как пича им разкатава майката на всичките чифути.

CrazyWitch
08-16-2006, 21:38
Еми на лидера вярвам, но не и на доверениците му. От тях само на единици може да се повярва.

RoyTheReaper
08-17-2006, 01:33
Еми на лидера вярвам, но не и на доверениците му. От тях само на единици може да се повярва.

точно пък лидера им е няк'ъв психопат. по-бих приел същата атака водена от Петър Берон.

Momchence
08-17-2006, 23:43
Ако не се лъжа Сидеров беше по едно време (доста време) главен редактор на вестник Демокрация....вие това може ли да си го съберете в главите щото на мен ми е доста трудно в мойта.
Това е една огромна помия. То само като му видиш изражението си личи че не е нормален, какво да говорим за останалото.
Толкова ли е трудно човек да разбере че етнически проблеми не се решават с насилие...видяхте какво стана в Югославия, виждате какво става по света...аз не мога да разбера, наистина ли има хора които го желаят сериозно това? Аз просто наистина нямам думи. На въпроса дали вярвам...НЕ!

Paduan`
08-17-2006, 23:47
toq deto kaza che volen siderov e kurva znachi gleda samo shouto na slavi
tipichna bulgarska cherta : toi ni prai dobro , dai da go susipem
smeshnik takuv
nima bsp , nai-veche SDS za po-dobri ????

ATAKA , tova e bulgariq .. tova e partiq ot intelektualci , a ne sbirshtina idioti kakto si mislqt nqkoi i promivat mozuka kato na onq tam ....
zashtoto ATAKA beshe partiqta , koqto izdeistva po-leki usloviq za onkobolnite
zashtoto ATAKA bqha tezi , koito iskaha da se sprat noviinite na turski ezik !
zashtoto ... abe kvo vi obqsnqvam , kato ste nekompetentni si traite

Bamze
08-18-2006, 09:09
Тука децата и пуберите много ги разбирате нещата. :lol:
Гледате еврейските медии бтв и анал 1 и им вЕрвате безпрекусловно. :mrgreen:
Аз не вярвам на всичко, което казват. Да бъда точен - не вярвам на 60-70% от това, което казват. А ти какво гледаш хулиганската, скандална и тъпа телевизия САКАТ (или СКОТ) и вярваш безприкословно. Ти правиш абсолютно същото.

Но дали нещата са така? Някой беше написал,че АТАКА била здраво спонсорирана партия...затова ли бяха единствената партия,която влезе в парламента без да има реклами за нея по националните телевизии,без да харчат народни пари за евтина пропаганда?
Ами със плямпане от типа на "всички предишни са лоши" и т.н. и най-важното, когато нищо не знаят за теб лесно се печелят гласове. Именно със негативен вот Симеон спечели първите си избори, именно със такъв може би Бойко Борисов ще спечели следващите, защото българите явно обичат да дават негативен вот. За това нещо има и едно доказателство. Преди известно време (преди да се появи "АТАКА") е имало изследване на някаква агенция. Където са питали какво им е като цяло мнението за една партия, като партията, която са казали не е съществувала изобщо. И впоследствие се е оказало, че некъществуващата партия получава по-голямо одобрение от СДС и БСП взети заедно. Тоест АТАКА влезе в парламента не заради правилна политика, а заради това, че никой не знае нищо за нея и това, че говори каквото хората искат да чуят. Те и другите го говорят това, но има някакво ограничение. Не може една политическа партия, който е в парламента да говори за избиване/изгонване на малцинствата в БГ. Просто е смешно (или тъжно).

В България на политиците от всички партии им е все тая за народа.
А да не би на АТАКА да и пука? Даже и пука по-малко, защото иска (поне така приказва) да избие/изгони една голяма част от народа (имам впредвид малцинствато). А или те не са част от народа? Нищо, че са родени, живяли и най-вероятно ще умрат в България.


Какво сте се хванали да плюете против АТАКА,които малко или много събуждат позаспалия патриотизъм в Българите и вдигнаха доста голям вой срещу турцизацията на България,която е един от най-големите проблеми на държавата ни?
Плюя срещу "АТАКА", защото всяват етническо напрежение. Мразя патриотите, защото зад тази хубава думичка се крият ограничени тъпи расистчета, който с нищо не помагат на България (напротив даже и пречат). Тази "турцизация", за която говориш е далеч по-малък проблем от проблема "АТАКА".


А реално погледнато АТАКА нищо не могат да направят за да подобрят положението в България,тъй като са съвсем малко в парламента и всички са срещу тях. Но важното е,че са перфектната опозиция и малко или много пречат на властимащите да се разпореждат,както си искат с България.
Но да приемем, че имат правилна политика. А ти защо ще гласуваш гласуваш за тях? За какво след като нищо не могат да променят сегашното положение (сам то каза). Аз бих предпочел да гласувам за партия, която може и да няма най-правилната политика (но има горе долу възгледи като моите), но поне има шансове да спечели изборите и да отмести БСП и ДПС от властта и да промени нещо. Тази партия, обаче не е "АТАКА".


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>


България ще се оправи, когато хората с подобно на твоето мислене станат мнозинство :!:
[-o< МОЛЯ СЕ ТОЗИ ДЕН ДА ДОЙДЕ ПО-СКОРО [-o<

Bamze
08-18-2006, 09:25
ИСТИНАТА, относно спода за АТАКА, както обикновено се получава е някъде по средата!
Личното ми мнение вече го изказах, а относно спора ви, гледайки ви от страни си личи, че живо се вълнувате, което само по себе си е СРТАХОТНО!
Друго мога да ви споделя, че ПОЗИТИВНОТО МИСЛЕНЕ ВИНАГИ ПОМАГА :!:
И накрая искам да се повторя:
Политиката на АТАКА е негативна! Тя се базира на съществуващите за съжаление все още етнически проблеми в България! Лидера на АТАКА казва това, което народа иска да чуе, но явно не съзнава, че не това е верния път!
Волен Сидеров повтаря грешките на Хитлер, което само по себе си може да се тълкува, че лидера на атака е имал лични проблеми в миналото, както Хитлер е имал по време на първата световна. Базирайки се на тази теза, можем да заключим, че настоящите действия на Сидеров са резултат от нерешените му в миналото лични проблеми. Следвайки тази логика можем лесно да стигнем до извода, че Волен Сидеров е обречен на провал и че той ще остане в българската история, като една грозна действителност и след години бихме могли да се срамуваме пред света подобно на настоящия германски срам от Хитлер!

08-18-2006, 10:38
ИСТИНАТА, относно спода за АТАКА, както обикновено се получава е някъде по средата!
Личното ми мнение вече го изказах, а относно спора ви, гледайки ви от страни си личи, че живо се вълнувате, което само по себе си е СРТАХОТНО!
Друго мога да ви споделя, че ПОЗИТИВНОТО МИСЛЕНЕ ВИНАГИ ПОМАГА :!:
И накрая искам да се повторя:
Политиката на АТАКА е негативна! Тя се базира на съществуващите за съжаление все още етнически проблеми в България! Лидера на АТАКА казва това, което народа иска да чуе, но явно не съзнава, че не това е верния път!
Волен Сидеров повтаря грешките на Хитлер, което само по себе си може да се тълкува, че лидера на атака е имал лични проблеми в миналото, както Хитлер е имал по време на първата световна. Базирайки се на тази теза, можем да заключим, че настоящите действия на Сидеров са резултат от нерешените му в миналото лични проблеми. Следвайки тази логика можем лесно да стигнем до извода, че Волен Сидеров е обречен на провал и че той ще остане в българската история, като една грозна действителност и след години бихме могли да се срамуваме пред света подобно на настоящия германски срам от Хитлер!

Извинявай,ама тида не си идиот?Сидеров повтарял грешките на Хитлер,което означавало,че имал неразрешени проблеми в миналото?Бахти.....Тука е пълно с някви откачалки!
Я ми кажи коя партия има правилна политика спрямо "малцинствата"?

Mo6no
08-18-2006, 11:20
Mo6no,не знам дали си турчин,но определено не си Българин (с главно "Б"). Атака при всички положения е полезна партия. Както писах вече - те са перфектната опозизия,тъй като ще пречат на гоелмите партии да мародерстват над страната и народа.
Интересно ми е ти за коя партия си,тъй като досега никъде не го написа? За Костов Мангала може би? :lol: СДС отдавна го няма. Онова истинското СДС,с чистите идеи,което се появи в края на комунизма и началото на "демокрацията"....
А аз Скат много рядко я гледам и изобщо не симпатизирам на Атака,заради тази кабеларка... По Скат има само едно готино предаванет и това е "През редовете" с Георги Ифандиев. Който го е гледал знае за какво става дума и как пича им разкатава майката на всичките чифути.
И защо? това, че не харесвам полит партия, която не харесваш ти? затова ли не съм българин?Айде аз като не хресвам кмета на Варна, значи ли че не съм варненец. Човек е такъв какъвто да се чувства такъв какъвто си иска. А ти да не би да си мислиш, че като поддръжаваш на тези смешници си много повече от мен? Напротив даже ти казах, че са направили проучване, според което феновете на АТАКА са по-бедната, неуспяла и неграмотна част от народа. Забелязъл съм, че най-много феновете на АТАКАобвиняват държавата за собствените си неуспехи и са страшно ограничени.И ми е смешно как такива "родолюбци" като теб говорят против строенето върху природата и колко милеят за природата ни (е то и аз съм против), а в същото време си изхвърлят боклуците не където трябва и самите те я замърсяват.

И между другото предаването се казва "между редовето", а не "през редовете".

08-18-2006, 12:55
Кога са правили това проучване,кой го е правил,къде са резултатите?
Значи по твоята логика ти си един от най-върлите фенове на АТАКА,щото за теб държавата е виновна за всичко!
Предаването не се казва "между редовето",а "между редовете".

Bamze
08-18-2006, 13:28
ИСТИНАТА, относно спода за АТАКА, както обикновено се получава е някъде по средата!
Личното ми мнение вече го изказах, а относно спора ви, гледайки ви от страни си личи, че живо се вълнувате, което само по себе си е СРТАХОТНО!
Друго мога да ви споделя, че ПОЗИТИВНОТО МИСЛЕНЕ ВИНАГИ ПОМАГА :!:
И накрая искам да се повторя:
Политиката на АТАКА е негативна! Тя се базира на съществуващите за съжаление все още етнически проблеми в България! Лидера на АТАКА казва това, което народа иска да чуе, но явно не съзнава, че не това е верния път!
Волен Сидеров повтаря грешките на Хитлер, което само по себе си може да се тълкува, че лидера на атака е имал лични проблеми в миналото, както Хитлер е имал по време на първата световна. Базирайки се на тази теза, можем да заключим, че настоящите действия на Сидеров са резултат от нерешените му в миналото лични проблеми. Следвайки тази логика можем лесно да стигнем до извода, че Волен Сидеров е обречен на провал и че той ще остане в българската история, като една грозна действителност и след години бихме могли да се срамуваме пред света подобно на настоящия германски срам от Хитлер!

Извинявай,ама тида не си идиот?Сидеров повтарял грешките на Хитлер,което означавало,че имал неразрешени проблеми в миналото?Бахти.....Тука е пълно с някви откачалки!
Я ми кажи коя партия има правилна политика спрямо "малцинствата"?

На риторични въпроси не отговарям и със страхливци не се занимавам "драги ми Гост"!

Bamze
08-18-2006, 13:33
Кога са правили това проучване,кой го е правил,къде са резултатите?
Значи по твоята логика ти си един от най-върлите фенове на АТАКА,щото за теб държавата е виновна за всичко!
Предаването не се казва "между редовето",а "между редовете".

Аве Цезър, драги ми смехурко! :lol:
Неграмотен ли си или умишлено се криеш? :-s ... :lol:

08-18-2006, 14:07
На риторични въпроси не отговарям и със страхливци не се занимавам "драги ми Гост"!

Е,извинявай,що си мислиш,че "Бамзе" треа да ми говори нещо?


Аве Цезър, драги ми смехурко!
Неграмотен ли си или умишлено се криеш? ...

Аве ЦезАр,грамотнико!

Човек
08-20-2006, 22:27
Мама, тате и телевизиите БНТ, НОВА и бТВ само ви наливат с черпак в главата това, което те искат да си мислите за "Атака" - че били разбойници и т.н. Никой обаче не си прави труда да поразсъждава със собствения си мозък. Ето например Доган със закрилата на Първанов открадна 600 милиона лева от Държавния резерв докато вие тук плюете по "Атака" и това ще продължава, ако не я подкрепим. Ако това ви харесва, още от сега ви препоръчвам да си вземете билет за Турция. Все пак трябва да отбележа, че е наистина трудно да се спори с предубедени хора като вас.

Mo6no
08-20-2006, 22:59
Някой каза, че противниците на "АТАКА са предубедени. Но реално погледнато тези на "АТАКА" са много по-предубедени.

Проучването, за което говорих го пишеше във вестник"Капитал", който според мен е най-реално отразяващият нещата вестник. Той не подкрепя никого. Мога да го гарантирам, тъй като ветника критикува абсолютно всички партии и не е подлога на никоя партия.

А на мен не ми е ясно защо подкрепяте Волен Сидеров? Той не може да дойде на власт, а вие гласувате за опозиция. Така ли? В крайна сметка опозицията не променя нищо. Но да кажем, че "АТАКА" дойдат на власт. Как ще оправят България? Та те със собствената си партия не могат да се оправят.

Казваха - има подкупни депутати, които дават гласовете си - то какво се оказа техни дапутати са дали гласовете си за оправляващата коалиция.

Казваха - има педофили и педерасти в парламента (Казаха го по СКАТ) - то какво се оказа? техен депутат е такъв.

Казваха - има депутати, които со хулигани, потъпкват българските закони и се мислят за богове илъжаг народа - то какво се оказа? Чернев и Сидеров не само излъгаха народа, ами и следствието - нещо много по-сериозно.

"АТАКА" - всеки път викат лошите са другите и всеки път лошите се оказват те.

Да не говорим, че в АТАКА всеки си гледа интереса и партията многоскоро ще се разпадне (за щастие). И не мога да разбера как вярвате на човек само заради думите му. Та той няма реално извършени действия, с които да е помогнал на държавата ни. А и след всичките тия скандали около "АТАКА" не се ли замислихте, че тези хора собствената си партия не могат да оправят пък камоли българският народ.

Човек
08-20-2006, 23:43
Някой каза, че противниците на "АТАКА са предубедени. Но реално погледнато тези на "АТАКА" са много по-предубедени.
Грешкаааа. Проучване е показало, че тези, които са гласували за "Атака", имат най висок IQ от гласуващите.


А на мен не ми е ясно защо подкрепяте Волен Сидеров? Той не може да дойде на власт, а вие гласувате за опозиция. Така ли? В крайна сметка опозицията не променя нищо. Но да кажем, че "АТАКА" дойдат на власт. Как ще оправят България? Та те със собствената си партия не могат да се оправят.

Пак грешка. България въобще не е бедна държава. Просто парите не се насочват в правилната посока. (само за сведение - в района, в който чужда фирма искаше да строи съоражение за извличане на злато, има злато за няколко милиарда долара., без да говорим за други източници за благородни метали)


Казваха - има подкупни депутати, които дават гласовете си - то какво се оказа техни дапутати са дали гласовете си за оправляващата коалиция.
Това е така, защото "Атака" трябваше бързо да се създаде като партия, за да успее да влезе в парламента и пробие крепостта на мафията. В това кратко време нямаше излишно такова, в което да се прави качествен контрол по тази точка. Е, важното е че, разбиха крепостта на мафията. А и е по-добре от рано да се махат помиярите, за да знаем, че пътят ни е чист. По добре малко, но верни хора, от колкото много, но предатели.


Казваха - има педофили и педерасти в парламента (Казаха го по СКАТ) - то какво се оказа? техен депутат е такъв.
По-горе съм написал защо.


Казваха - има депутати, които со хулигани, потъпкват българските закони и се мислят за богове илъжаг народа - то какво се оказа? Чернев и Сидеров не само излъгаха народа, ами и следствието - нещо много по-сериозно.
Пак погледни по-горе.


"АТАКА" - всеки път викат лошите са другите и всеки път лошите се оказват те.
Я ми разясни защо.


Да не говорим, че в АТАКА всеки си гледа интереса и партията многоскоро ще се разпадне (за щастие).
Точно защото си гледат интереса, "Атака" няма да се разпадне.


И не мога да разбера как вярвате на човек само заради думите му. Та той няма реално извършени действия, с които да е помогнал на държавата ни.

Пак грешка (пак!). Той е предлагал много проектозакони, но тъй като са малцинство, никой не ги приема(странно защо :roll: ). А и кой се зае с искането да се махнат високоговорителите от джамията в София? БСП? СДС? ДПС? НДСВ? Не!


А и след всичките тия скандали около "АТАКА" не се ли замислихте, че тези хора собствената си партия не могат да оправят пък камоли българският народ.

Не "Атака" прави скандалите, а всичката сган в парламента и "нашият" президент.

===================
Май трябва повече да ползваш собствения си мозък. Чалгата, Слави, Биг Брадър, БТВ, НОВА и БНТ ти се отразяват зле върху нормалното му функциониране.

Mo6no
08-21-2006, 08:24
Преиначил си ми думите. Това за предубедеността го няма в проучването. Проучването паказва, че това са безработни хора, хора без основно, пенсионери, расисти или НЕУСПЕЛИ висшисти. Тоест хората, които дърпат България назад. Но с8 теб няма какво да приказвам с теб. Ти си страшно предубеден. Вместо да се замислиш вурху думите ми ти почваш да измисляш какви ли не неща само, зада подкрепиш "АТАКА". Аз се замислям върху товите. Ти си с промит мозък. Да ти питам нещо - пили си хапчетата?

Къде съм казал, че България е бедна държава? Аз не живея зл, както и ти след като можеш да си позволиш компютър и интернет, защото в бедните дължави хората нямат какво да ядат, а тука ти имаш пари за странични работи, които не са евтини.

Като казах повече с теб няма да споря, защото ти си предубеден и с промет мозък, сома че не от БНТ, БТВ или НОВА, а от нещо което е много по-зле от тях - ТВ САКАТ (или СКОТ).

Човек
08-21-2006, 11:08
Преиначил си ми думите.
Думите съм ти ги копирал точно 1:1


Това за предубедеността го няма в проучването. Проучването паказва, че това са безработни хора, хора без основно, пенсионери, расисти или НЕУСПЕЛИ висшисти. Тоест хората, които дърпат България назад.

Не знам къде си го чул това, но точно тези, които не гласуват за "Атака" дърпат България назад, защото гласувайки примерно за БСП, ДПС, НДСВ и т.н, безчинствата им продължават, т.е продължават да крадат и да не насочват парите там където трябва. Само за 2 години Доган открадна от българския народ (измежду който едва ли ти може да се причислиш) 600 милиона лева. Изсекоха горите ни, за да може утре като прелеят язовирите да станат същите наводнения и да загинат пак хора - благодарение на теб и други такива !


Но с8 теб няма какво да приказвам с теб.
Разбира се, че няма. Та ти не може и да убедиш и малко дете със слабите си аргументи.


Ти си страшно предубеден.
Аз разсъждавам, не се поддавам.


Вместо да се замислиш вурху думите ми ти почваш да измисляш какви ли не неща само, зада подкрепиш "АТАКА".

Не ги измислям, защото това е цялата аподиктична истина. Тя не ти харесва ли? Не я приемаш ли? Докато не си свалиш розовите очила няма и да разбереш за какво става дума.


Аз се замислям върху товите. Ти си с промит мозък.

Имам наблюдения, че всички анблок се хвърлят с това становище върху привържениците на "Атака". За пореден път ще те помоля да изведеш аргументи за това си становище, защото забелязвам, че поднасяш ирелевантни такива, който не могат и да се приемат за аргументи.



Да ти питам нещо - пили си хапчетата?

Защо винаги всеки, при опит да оплюе "Атака", използва този израз? Тази реплика от чичкото по бТВ ли я чу, защото ми се струва позната? Това "изказване" пак показва безсилието ти да ми репликираш адекватно. Безсилието на точно такива като теб ще гласуват за Гоце ага, Беронов или другите.


Къде съм казал, че България е бедна държава?

Да, не си казал. И?


Аз не живея зл, както и ти след като можеш да си позволиш компютър и интернет, защото в бедните дължави хората нямат какво да ядат, а тука ти имаш пари за странични работи, които не са евтини.

Аз, за разлика от такива като с мойто положение, които мислят за собственото си благоденствие, се опитвам да помогна на всички без значение от материално положение, но ти май не си склонен да повярваш, че подобно нещо може да се случва. Е, в "Атака" поне е така и това е признакът, който я отличава от другите. Там всеки се опитва да помогне на ближния, за разлика от други такива, които всеки ден се събуждат с мисълта дали няма някой да го хване за поредната сделка станала под масата.


Като казах повече с теб няма да споря, защото ти си предубеден и с промет мозък сома че не от БНТ, БТВ или НОВА, а от нещо което е много по-зле от тях - ТВ САКАТ (или СКОТ).
Къде са ти аргументите, колега? Пак безсилен да изложиш такива?
А и не, не е това причината. Причината, както всички четящи мненията ти забелязват, е безсилието ти да ми се противопоставиш в полемиката. За разлика от "бТВ", "БНТ" и "НОВА", телевизия "СКАТ" единствена показва реалността в България такава каквато е, без да я облича в хубави дрешки с цел замазване на погледа на такива като теб и за да мислиш, че тази телевизия е от "лошите", промитият мозък трябва да си ти, защото репортажите и предаванията по тази телевизия не са инспирирани от самата нея, а от българските граждани, по които желание се правят. Между другото това е единствената телевизия, която съм склонен да наричам българска и национална.

_________________________________

За пореден път ми репликираш със слаби и невярни доводи и това е признакът, по който различавам хора като теб отдалече. Това е и причината все още да се гласува за изметта в парламента. Да ти кажа честно, до сега не е имало човек с който спроя, да е вадил истинни аргументи в целта си на оплюване на "Атака". Те просто висят във въздуха. И това не случайно е така. Както е казвал навремето Айнщайн - МИСЛИ !

Bamze
08-23-2006, 00:26
На риторични въпроси не отговарям и със страхливци не се занимавам "драги ми Гост"!

Е,извинявай,що си мислиш,че "Бамзе" треа да ми говори нещо?


Аве Цезър, драги ми смехурко!
Неграмотен ли си или умишлено се криеш? ...

Аве ЦезАр,грамотнико!


Казвам се Станчо Антонов и съм на 23г.
Живея в Гевгелийския квартал на гр.София.
И изобщо не ми е приятно да се представям на хора, като теб!

Bamze
08-23-2006, 00:34
Мама, тате и телевизиите БНТ, НОВА и бТВ само ви наливат с черпак в главата това, което те искат да си мислите за "Атака" - че били разбойници и т.н. Никой обаче не си прави труда да поразсъждава със собствения си мозък. Ето например Доган със закрилата на Първанов открадна 600 милиона лева от Държавния резерв докато вие тук плюете по "Атака" и това ще продължава, ако не я подкрепим. Ако това ви харесва, още от сега ви препоръчвам да си вземете билет за Турция. Все пак трябва да отбележа, че е наистина трудно да се спори с предубедени хора като вас.

Незнам друга държава по света, в която младите хора да разбират от политика или поне да се вълнуват!
По-"нормалния" начин на живот е всеки да си знае и защитава правата, както и да се грижи поне малко от малко за ближния! А нашия народ е брутално неграмотен юридически и кошмарно разединен. Масово хората в София са се овълчили или зомбирали. Никой не смее гък да каже от шубе, камоли някой да осъди държавата или някоя по-сериозна фирма!

Аз съм се зомбирал, защото работя на три места и уча в Техническия Университет в София :lol: :roll: :-D

Нормално е в кавички, защото тази дума в българския речник е объркана. Във България всичко ненормално е нормално! Шашава работа :)

Ziezi
08-23-2006, 12:38
Мама, тате и телевизиите БНТ, НОВА и бТВ само ви наливат с черпак в главата това, което те искат да си мислите за "Атака" - че били разбойници и т.н. Никой обаче не си прави труда да поразсъждава със собствения си мозък. Ето например Доган със закрилата на Първанов открадна 600 милиона лева от Държавния резерв докато вие тук плюете по "Атака" и това ще продължава, ако не я подкрепим. Ако това ви харесва, още от сега ви препоръчвам да си вземете билет за Турция. Все пак трябва да отбележа, че е наистина трудно да се спори с предубедени хора като вас.

Незнам друга държава по света, в която младите хора да разбират от политика или поне да се вълнуват!
По-"нормалния" начин на живот е всеки да си знае и защитава правата, както и да се грижи поне малко от малко за ближния! А нашия народ е брутално неграмотен юридически и кошмарно разединен. Масово хората в София са се овълчили или зомбирали. Никой не смее гък да каже от шубе, камоли някой да осъди държавата или някоя по-сериозна фирма!

Аз съм се зомбирал, защото работя на три места и уча в Техническия Университет в София :lol: :roll: :-D

Нормално е в кавички, защото тази дума в българския речник е объркана. Във България всичко ненормално е нормално! Шашава работа :)

Тва,че не знаеш не означава,че няма!

cskamoni4ka
08-23-2006, 13:32
НЕ вярвам на Атака.
Твърдо против тях съм
И аз! :)

ТУМБУРАКИ
08-31-2006, 03:28
БОЛИ МЕ КУРО ЗА СИДЕРОВ,АМА ВИ СЕ ЧУДА НА АКЪЛО,ТОЛКО ЛИ НЕ ГО ВИДИТЕ КЪВ СМАЗАН ПАЛЯЧО Е?СЕДЯЛ В ЕДНО КАФЕНЕ С ДОГАН...А ПРЕЗ МОЗЪКО НЕ ВИ ЛИ МИНАВА МИСЪЛТА,ЧЕ МОЖЕ БИ СА БИЛИ НА ЕДНА МАСА И СА СЕ ЧЕРПИЛИ С МАНАФО?ЧЕ СИЧКИТЕ СИ СЕ СЪБИРАТ,ДЖОКАТ МАСТИЧКА С КЮФТЕНЦА,ЕБАТ,И ВИ СЕ СМЕАТ НА АКЪЛИТЕ,ЧЕ ГИ СМЯТАТЕ ЗА НЕЩО РАЗЛИЧНО,А ТЕ СА ЕДИН ОТБОР ИЗРУДЧЕТА С ОБЩО НАЧАЛО(И ЕГА С ОБЩ КРАЙ,В ОБЩО МАСОВ ГРОБ) :mrgreen:

az_slunceto
09-04-2006, 20:41
abe prostaci ataka sa sled turcite nai-golemite :evil: bokluci. samo i edinstveno BOIKO BORISOV. :mrgreen:

Mo6no
09-04-2006, 20:54
Пиш малко по-грамотно и на български тогава викой на някой простак. Те "Атака", че са супер смешни и че са хулигани и т.н....истина е да. Но и Бойко Борисов не е цвете за мирисане. Той е просто една мутра. И защо хората знаят да гласуват с негативен вот не ми е ясно. По този начин НДСВ спечелиха предишните избори, по този начин "АТАКА" влезе в паламента, по същият начин и Бойко Борисов ще вземе много гласове. Защо гласувате за някой, за който незнаете нищо, който не е направил нищо и които знае само да приказва "другите са лоши", "не сте виновни вие за личните си неуспехи", "турците, циганите, евреите ви са виновни", "управляващите са ви виновни" и т.н.? Защо?

cskamoni4ka
09-04-2006, 21:36
НЕ!!!

Ziezi
09-05-2006, 19:19
Пиш малко по-грамотно и на български тогава викой на някой простак. Те "Атака", че са супер смешни и че са хулигани и т.н....истина е да. Но и Бойко Борисов не е цвете за мирисане. Той е просто една мутра. И защо хората знаят да гласуват с негативен вот не ми е ясно. По този начин НДСВ спечелиха предишните избори, по този начин "АТАКА" влезе в паламента, по същият начин и Бойко Борисов ще вземе много гласове. Защо гласувате за някой, за който незнаете нищо, който не е направил нищо и които знае само да приказва "другите са лоши", "не сте виновни вие за личните си неуспехи", "турците, циганите, евреите ви са виновни", "управляващите са ви виновни" и т.н.? Защо?

А за кой друг бе,мощен?За Костов ли?Който носи главна вина за положението на България в момента!За царя ли?Който направи най-голямото разграбване на България за 13 века история!За БСП?Които в момента са повече дясни отколкото леви?За Бойко ли?Една от най-големите мутри във властта!Май останаха Доган и Сидеров!
Аз подкрепям АТАКА,щото в момента САМО ТЕ показват,че мислят за България!Изобщо не казвам,че са безгрешни и тн,но реално те са единствената опозиция на тази клика,която ни управлява в момента!И не ми казвай,че не правят нищо,щото НЕ Е ТАКА!И ще ти кажа нещо друго-самият факт,че всички медии и партии говорят с такава злоба срещу АТАКА и сипят един куп лъжи върху нея,подсказа,че тя е на прав път!

Mo6no
09-05-2006, 19:40
Аз лично когато навърша 18 бих гласувал за партията, при което управление съм живял най-добре финансово и още няколко критерий. Не бих галсувал в никакъв случай за АТАКА, БСП, ДСБ или ДСП. Най-вероятно ще гласувам за НДСВ или СДС. Отде го измисли това, че Симеон е направил най-голямото разграбване за последните 13 века. Моето семейство страшно много увеличи доходите си през това време. Доста от познатите на семейството ми също си увеличиха доходите по това време. Да може дза ми кажеш, че преди това съм бил твърде малък, за да преценя доходите на семейството си може и така да е. Но сега много по-често купуваме месо. Купихме си страшно много техника, а преди това не сме си купували. Купихме си нова кола (макар и на заем), а сега ще си купим нов апартамет в центъра, макар и отново на заем. Като гледам хората около мен те също са доста по-богати от преди.

Това, което правят АТАКА е само, за да ги дават по телевизията. Медиите ги показват по този начин, защото АТАКА е скандална партия и цели да има такъв имидж.

Да кажем, че Атака мисли дооброто на България. Те пак не могат да направят нищо. Та те собственита си партия не могат да оправят пък камоли държавата. Освен това не държавата е виновна за това дали един човек е беден. Виновен си е той. По-голямата част от българският народ (особено поколението от съц.времето) са страшно мързеливи и не им се работи. Как тогава искаш да успеят и да не живеят зле?

Ziezi
09-05-2006, 20:33
За СДС аз лично никога няма да гласувам!На почти 19 години съм,не си спомням много от тяхното управление,но са ми казвали достатъчно неща за да съм твърдо против тях!
За НДСВ-ами едвали успехът на семейството ти се дължи на управлението на Симеон.
Аз не съм измислил това,че той е направил най-голямото разграбване на България!Просто това е така!Този човек осакати армията ни,оразя ракетите ни,изсече горите ни,подписа този изключително глупав договор с ЕС,"осъди на смърт" АЕЦа,върте си далаверите с приватизациите,даде земята ни за продан,вкара във властта антибългарската партия(противозаконна) ДПС и тн. и тн.

За АТАКА-всичките тези проблеми идват от партиите,с които ПАРТИЯ АТАКА направи Коалиция АТАКА за да влезне в парламента!Тва трябва да се знае!Освен това за АТАКА се проговори по медиите(всички освен СКАТ) един ден преди изборите(естествено в разрез с Конституцията,за което нямаше наказани)!И то за да се втълпи на хората да не гласуват за тази партия,щото тя щяла да попречи на иначе гладкия път за влизане на България в ЕС!Интересно ми е защо не се чу нищо по същите тези медии,когато АТАКА правеше митинги против американските бази?Защо не се чу нищо,когато АТАКА беше втора политическа сила?А,когато стана това на Тракия,всички на следващия ден бяха сигурни,че Волен Сидеров е виновен,без да знаят въобще какво се е случило!Тогава господата управляващи пак противозаконно приеха една декларация,с която осъждат действията на Волен Сидеров(естествено без никакви доказателства)!След това всички в купом казваха,че единствената пречка да не бъде осъден той за "действията" си е имунитетът му.Е,сега като няма имунитет(вече от няколко месеца) защо вече не е в затвора?
Сега можеш да видиш същата ситуация-да си чул някъде за кандидатурата на Волен Сидеров за президент?Всички си мълчат като бит гъз и за това,че последното проучване на "Галъп"(не съм сигурен,че беше точно тази де) показва,че той е на второ място след Първанов.Хайде ще видим какво ще бъде един ден преди изборите на 22 октомври...

az_slunceto
09-05-2006, 20:45
az li4no stanali na 18,6te glasuvam za BOIKO BORISOV ili PARTIQTA NA CARQ.

bubals
09-27-2009, 12:31
САМО АТАКА :-x :-x :-x

kristo
09-29-2009, 22:07
az li4no stanali na 18,6te glasuvam za BOIKO BORISOV ili PARTIQTA NA CARQ.
Може и за партията на падаря, млекаря и краставичаря също, и те са много добър избор, честно 8-)

DENKAZ
05-09-2010, 20:31
Кой ше им вярва на тия клоуни ве :D

Teenajer_993
07-22-2010, 16:23
Не не им вярвам нито пък вярвам че Герб правят или ще направят нещо за държавата то впрочем има ли вече на коя политическа партия да се вярва...