PDA

View Full Version : Бижута



Ashley
09-06-2005, 15:05
Признавам си ,че видях темата в друг форум , но все пак ми е интересно и ще ви питам носите ли бижута.Какви ?Злато или сребро предпочитате и защо ?
Какви часовници харесвате и обичате да носите?
Падате ли си и по разни пластамасови , дървени и т.н. дрънкулки.
Ако имате и снимки , темата ще стане още по-интересна.
Също така избирате ли ги според повода , така че да си подхождат цветовете и със самото облекло или носите едни и същи непрекъснато.
Вие ли си ги купувате , скъпи подаръци от любими хора ли са или и от двете по-малко.:)
Стига толкова въпроси , надявам се да ви хареса темата.

lp_krasi
09-06-2005, 15:13
amiii az nosq bijuta,t.e dva savsem sempli prastena.i drugite mi bijuta gi nosi sestra mi za6toto az ne obi4am da se kontq mnogo. ina4e obi4am da nosq edna grivna koqto e kojena i e mn gotina i s neq v komplekt varvi kojena "vrazka" za vrata. i tva gore dolu ina4e mi haresvat i darvenite ne6ta i to mnogo. :lol:

BroKeN^DreAmZ`f
09-06-2005, 15:28
Mi az lichno mnoo se kefq na bijuta,i po princip nai veche srebro nosq,mrazq zlato :lol: no syshto taka si padam adski mnoo po tez plastmasovkite,dyrvenkite i drugite ot toq rod.Osobeno ako imat razni kamyche i drugi flintiflushki :) Istinata e che ne razpolagam s mnogo ot tozi tip,no sym se navila vskoro vreme da vzema da si ponakupq :) I taka teq det nosq gleam ili da sa nqkvi takiva po nejnichki ili nqkvi obemni takiva(ponqkoga izglejda dosta natrufeno,ama stiga d a e s stil ne e zle :P )i vinagi se staraq da gi sy4etavam s oblekloto i slu4aq :)

Qgodka_
09-06-2005, 15:29
Аз лично много харесвам разни гривнички, герданчета,пръстенчета и разни такива...умирам за тях :D Мойте са предимно златни... и много нежничкии няй-различни...Защо?...защото съм алергична към всякакъв друг метал . Харесват ми и едни такива от кожички, също са много разновидности в зависимост от облеклото или обувките :wink: ....А що се отнася до това от кого са.....мммм различно...от наще,приятеля ми и мой избор :)

BSB
09-06-2005, 15:50
Попринцип не нося бижута. Имам само една сребърна верижка с ключе - талисман ми е. Мразя злато, предпочитам сребро :lol:

She-Devil
09-06-2005, 16:11
Признавам си ,че видях темата в друг форум , но все пак ми е интересно и ще ви питам носите ли бижута.Какви ?Злато или сребро предпочитате и защо ?
Какви часовници харесвате и обичате да носите?
Падате ли си и по разни пластамасови , дървени и т.н. дрънкулки.
Ако имате и снимки , темата ще стане още по-интересна.
Също така избирате ли ги според повода , така че да си подхождат цветовете и със самото облекло или носите едни и същи непрекъснато.
Вие ли си ги купувате , скъпи подаръци от любими хора ли са или и от двете по-малко.:)
Стига толкова въпроси , надявам се да ви хареса темата.
На мене не ми допада златото и по тази причина не само че харесвам,но по-скоро предпочитам да е сребро!Имам повече пръстени...харева ми да си слагам на всички пръсти,но категорично САМО сребро!Какво още?!Ми разни дрънкулки от типа на демончета,сърчица на верижка!Не нося според повод или ако ги слагам според повод е много рядко!Имам си любими пръстени,които не ги махам дори си мисля че ми носят късмет!Еми тва е....И за край: всичко което нося са ми подаръци,не съм от тия момичета,които си харчат парите за разни дрънкулки и за дрехи!

sarang
09-06-2005, 16:11
Аз нося малко бижута, но много ги харесвам. Обичам сребро, злато не харесвам. Много се кефя, ако ми подарят нещо сребърно, което ми отива. Това е най-хубавият подарък за мен.
Много обичам гривни, но трудно се амират за мен, понеже ръката ми е малка.

night_gurl
09-06-2005, 16:23
Аз много обичам бижута,но все пак предпочитам среброто пред златото.Падам си и по кожените и пластмасовите бижута.Съчетавам ги със дрехите си и по-рядко с обувките си.При по-специални случаи имам определени,а иначе всеки ден си ходя със 2 или 3 пръстена,гривна и синджир(сребърни).Повечето си ги купувам сама,но имам и такива,които са ми подарък от близки. :D

Tedka-Medka
09-06-2005, 16:44
аз не обичaм бижута по принцип
само обеци нося..ама от злато и сребро
предпо4итам сребро:)

The Goodbye Girl...
09-06-2005, 16:45
Предпочитам сребро. Много обичам пръстени - малки, големи, странни, изчистени. Също така имам афинитет към по-интересни обеци. Имам някой бижута, които са от кожа, пластмаса, мидички. Но като цяло си нося непрекъснато един ансамбъл от пръстени, а си сменям гривните и обеците.

Swinkenhoffer
09-06-2005, 17:04
мразя злато. предпочитам кожа и сребро.

Atika
09-06-2005, 17:32
Ami opredleno predpo4itam srebro..
Samo neshtastnite hora nosqt chasovnici :)
Tiq darveniikite ne sa mi mnogo po vkusa,pove4eto sa grubi ..
Emi estestveno che trqbva da si podhojdat s oblekloto mi,ne moga da se nakicha i da poema na nqkade prosto tai ..
I ot dvete po malko :)
(A i btw..nikoga ne izlizam bez obeci)
_________________

Black_Orchid
09-06-2005, 17:57
Аз нося сребро, бяло злато и платина. В никакъв случай жътло злато! Харесват ми бижутата на "Скарабей", "Benneton", "Sisley" и др. Нося пръстени, гривни и по-рядко колиета. Имам няколко часовника. Рядко нося дървени или кожени бижута, но и такива имам. Съчетавам си аксесоарите, включително и бижутата в зависимост от дрехите и настроението ми.

Soul^Fly^F
09-06-2005, 21:01
Az nosq dosta bijuta...ot sqkvi materiali, no mejdu zlato i srebro, bih izbrala srebro(i srebro dosta nosq)

pinK_Baby
09-06-2005, 22:24
Обичам да нося гривни и някви колиенца или герданчета...иначе пръстени и часовници не...Много интересно,че ако кажа "Днес трябва да си купя гердан" не си харесвам нищо,а ако се шматкам ей така по магазините сякаш валят хубави нещица и украшения. Обичам големи бижута в леко източен индийски стил....Една крачка преди кича,но все пак шик :)

eNigMaTic^
09-06-2005, 22:45
Предпочитам сребро, но единственото сребро,което нося са ми обеците..Не обичам да се кипря..Колиета не нося...Само си мечтая за каишки и такива коженки, ама все не си купувам..Иначе по ръцете си слагам гривната ми със шипчета ^^, някоя друга връзка и..от един панталон отрязахме подгъва щоту целия се беше накъсал и в интерес на истината стои много яко..Винаги съчетавам хмн моето не са бижута, но както и да е..Съчетавам финтифлюшките с дрехите винаги.Не искам да съм смешна в очите на хората :)

borche
09-07-2005, 00:01
Ланци само, но много бие на очи.

sherry
09-07-2005, 08:46
mnogo se kefq na drynkulkite :D
obi4am da gi nosq i da si kupvam.
Predpo4itam srebroto pred zlatoto :roll: Da,vqrno e,4e zlatoto e dosta po-skypo,no na men li4no po-dobre mi stoi srebroto.
Ina4e si padam po vsqkvi kulieta,obeci,prysteni,4asovnici i t.n.
Za 4asovnici sega me kefqt po-golemite ili pyk 4asovnik kato grivni4ka takyv s visulki.
tozi prasten e hubav http://www2.monsoon.co.uk/er04/catalog/htdocs/products/thumbs/685136.jpg,tezi kolieta-sa6tohttp://www2.monsoon.co.uk/er04/catalog/htdocs/products/thumbs/682350.jpghttp://www2.monsoon.co.uk/er04/catalog/htdocs/products/thumbs/682287.jpg,tezi ne6ta sa6to me kefqt na max!http://www2.monsoon.co.uk/er04/catalog/htdocs/products/thumbs/681250.jpghttp://www2.monsoon.co.uk/er04/catalog/htdocs/products/thumbs/684257.jpghttp://www2.monsoon.co.uk/er04/catalog/htdocs/products/thumbs/693130.jpghttp://www2.monsoon.co.uk/er04/catalog/htdocs/products/thumbs/693127.jpg

Death_F
09-07-2005, 09:07
Аз мося само и единствено метал ,кожа, дърво по себе си...бижутата ми (ако могът така да се нарекат)са трите ми гривни - едната е на метални шипове другата е само кожа а третата дървена на топчета обеците ми са само на ушите защото по принцип много се възпаляват...един череп една безопасна игла една мравка една риба и един обърнат кръст герданчетата единия е дървен обърнат кръст с ковежена верижка другия е един от тея кръстове които Хитлер е давал на войниците си по специални заслуги (Кръста е истински имам го от тям някъф си мой пра дядо който е бил нацист по времето на хитлер) а другия ми гердан е една плочка на която има надпис на латински (надписа гласи "само който е силен оцелява")

missing_
09-07-2005, 09:13
златото винаги съм го свързвала с циганите и не нося :twisted:
иначе...пръстени-няколко сребърни
обеците-само медицинска стомана щото са ми капризни ушите пък и както имам много дупки по ушите да се накича цялата със злато не върви :lol:
на врата-2 кожи,едната е със сребърна висулка,а другата е с перличка от Охридското езеро
на ръцете пак намотавам черни кожички :)

zElEnA^mAsLiNkA
09-07-2005, 09:38
Ami az n0sq sam0 0bici i 4as0vnik! V4era si kupih edni zai4eta! Predi tfa imah edni paq4eta ... imam 1 halki edni sini04erni ...1 syr4ica i 0niq den si kupih edni beli cvetenca s r0z0vi kamy4eta! Ak0 sk0r0 mi se padne kamerata 6te gi snimam!

nenuTy
09-07-2005, 10:58
obojavam vsqkakvi bijuta-grivni,kolieta,obeci,prusteni...imam super mnogo i daje polovinata ne sum gi slagala ama produljavam da si kupuvam(shoping terapiika).predpo4itam srebro 6toto pove4eto ne6ta gi slagam po 1-2 puti i prosto nqma smisul da si kupuvam zlato za ednoto nosene puk i mi e mnogo julto-mangalee mi malko.

DiVa`i`kRaSiVa
09-07-2005, 11:07
Luda sam po sqkvi bijuta , drankulki , djundjuriiki :) Predpochitam srebro pred zlato..prosto mi haresva poveche :) za chasovnici...obicham i nosq ot tezi chasovnici koito sa kato grivni..tiq plasmasovite i darvenite drankulki sushto me radvat i imam dosta ama ne sa nqkvi selski i kichozni.izbiram si gi spored oblekloto no pochti vinagi si nosq srebarnite prustencheta :))

bulgarche
09-07-2005, 11:49
Аз ненося нищо по себе си. Преди съм носел сребърен гердан със змия за висулка, дурвено..от тия на врата дето се носеха преди и часовник. За всичките ми години само това е.
Сега абсолютно нищо нямам по себе си

WwanAdoO
09-07-2005, 12:17
Нося дървени гердан4ета. Имам и едно като медальон4е метално Слънце на една кожичка и мноо си го обичам. Часовник не нося. На лявата ръка нося гривна лепка. На дясната ръка една дървена гривничка, една от кожени кръгчета и посредата с око (има такива в Placebo),против уроки и един черен ластик винаги на ръката. Понякога слагам и едно сребърно синджирче,на което има костенурка, едно делфин4е с тигрово око за зодията ми и една друга висулка с италиански светци за щастие.