PDA

View Full Version : pls.pomognete.



mai_nata
09-06-2005, 19:29
awe hora zna4i sq sam s edna pri4eska.cqlata mi kosa na plitki no ne po glavata ami taka i e spletena i prejda.(ako nqkoi se interesuva ot pop folk da vidi kameliq)i az se haresvam semeistvoto mi sa6to i absolutno vsi4ki priqtelki.no edno mom4e ot moeto daskalo mi vika 4e sam kato afrikanka i ot sega na tatak 6te mi vika kondio.sled tva na drugiqt den si minavam i edin sau4enik mi vika.kak si se napravila ma??? kat ot djunglata.men ne me interesuva tqhnoto mnenie vaprosa e 4e taka 6te zapo4ne dda mi vika cqloto daskalo 6toto te 6te pusnat toq sluh i te 6te im se vodqt po akala.pls kajete kvo da pravq a nemi davat da gi mahna.kak da gi zatapq.i da sprat da mi vikat taka.

Sportexz
09-06-2005, 19:30
Ти имам проблемите. :lol:

sladka_blondi
09-06-2005, 19:35
Awe vie na kolko godini ste?Kvi sa teq detski raboti?Ti pi6e6,4e ne te interesuva kakvo mislqt drugite.Togava nqma problem! :idea:

mai_nata
09-06-2005, 20:00
da oba4e vie znaete li kakvo e cqloto daskalo da vi vika kondio ili ne6to takova???

HeavenSent
09-06-2005, 20:01
Малеееей нали не та барка :?: :?: Тей кат те гледам мнооооооооооооого те бърка :?

Sportexz
09-06-2005, 20:05
da oba4e vie znaete li kakvo e cqloto daskalo da vi vika kondio ili ne6to takova???
Мене ми викаха първо Магапаса,после Мая, после Тони Стораро, а са ми викат Милко Калайджиев ...

sladka_blondi
09-06-2005, 20:10
da oba4e vie znaete li kakvo e cqloto daskalo da vi vika kondio ili ne6to takova???
Tva e super qko da si s takiva plitki :P .Samo ne im mul4i kato zapo4nat da te obijdat.Mnogo mrazq takiva oligofren4eta :x .A ti v daskalo nqma6 li pove4e priqteli?
Zapomni ima mnogo ograni4eni i tupi hora! :arrow: :

SeXy^GiRl
09-06-2005, 20:21
И какво е цялото даскало да ти вика Кондио?? Ще ми обясниш ли? Щом не се засягаш защо въобще постваш? Просто не обръщай внимание на приказките..

BroKeN^DreAmZ`f
09-06-2005, 20:36
Lele prati gi na mene teq plitki da vidish kolko she mi puka samo :) Kvo vyobshte im obryshtat vnimanie :) tva sa nqkvi typi syshtestva skoito daje ne sis truva da prikazvash...A i nali znaish,ako nikoi ne govori za teb-zna4i si nezabelejima!!!A koi ne iska da go zabelqzvat? :P Vajnoto e na tebda ti haresva i da se 4uvstvash dobre vse pak :P

mai_nata
09-06-2005, 21:10
Lele prati gi na mene teq plitki da vidish kolko she mi puka samo :) Kvo vyobshte im obryshtat vnimanie :) tva sa nqkvi typi syshtestva skoito daje ne sis truva da prikazvash...A i nali znaish,ako nikoi ne govori za teb-zna4i si nezabelejima!!!A koi ne iska da go zabelqzvat? :P Vajnoto e na tebda ti haresva i da se 4uvstvash dobre vse pak :P много си права.успокои ме.ами ако съучениците на тва момче не са ми безразлични?????

borche
09-06-2005, 22:38
Отиди на бръснар, да разплете тази дамаджана :wink:

mai_nata
09-07-2005, 08:29
Отиди на бръснар, да разплете тази дамаджана :wink: абе аз казвам че не ми дават ле умник.

zElEnA^mAsLiNkA
09-07-2005, 08:44
Отиди на бръснар, да разплете тази дамаджана :wink: абе аз казвам че не ми дават ле умник.
I kak tyi nqma da ti davat e ?

mai_nata
09-07-2005, 09:56
Отиди на бръснар, да разплете тази дамаджана :wink: абе аз казвам че не ми дават ле умник.
I kak tyi nqma da ti davat e ?защото тая прическа е скъпа и трябва да стои поно един месец.

zElEnA^mAsLiNkA
09-07-2005, 10:00
Отиди на бръснар, да разплете тази дамаджана :wink: абе аз казвам че не ми дават ле умник.
I kak tyi nqma da ti davat e ?защото тая прическа е скъпа и трябва да стои поно един месец.
Mi t0 za tfa kyt kupuva6 ili pravi6 ne6t0 .. p0 princip 1v0 trqbva da 0bmisli6 si4k0 k0et0 m0je da e pre4ka da g0 zadyrji6 ...

DiVa`i`kRaSiVa
09-07-2005, 10:21
e nali ti se haresvash, tvoite priqtelki te haresvat...puka li ti kvo misli nqkav smeshnik..kato ne mu haresva da ne te gleda...cqloto daskalo shtqlo da ti vika Kondio..mi ako na tqh im haresva tvoita pricheska? nqma samo shtoto nqkoi si reshil da te drazni te da mu hodqt po svirkata...az pone taka mislq:) i GoRe GLavata PrIcheSkaTa Ti RuLiRa Ot SqKaDe Ne Gi SLuShaI :)

HeavenSent
09-07-2005, 13:38
А може ли само да попитам колко пари даде за нея щото и аз искам :oops:

WILD__BOY
09-09-2005, 20:05
haha ... kofti li ti e A? :D basi kreteniqta ... mi gramni gi teq kopelenca .. taka e kato nqma respekt ot teb a ti si praish kosata na hrastalak :D

09-10-2005, 00:26
хахах ти да не учиш в симон боливар.тва е много готина прическа.преместисе в друго училище.егати селяните "кво си се напраила ма"хахахахахаа.аи си ходи на село си говори на ма...качва се на каруцата и арее :x

stasi_girl
09-10-2005, 09:26
И какво е цялото даскало да ти вика Кондио?? Ще ми обясниш ли? Щом не се засягаш защо въобще постваш? Просто не обръщай внимание на приказките..

to4no taka ne obru6tai vnimanie :wink:

Black_Orchid
09-10-2005, 09:30
Отиди на бръснар, да разплете тази дамаджана :wink: абе аз казвам че не ми дават ле умник.
I kak tyi nqma da ti davat e ?защото тая прическа е скъпа и трябва да стои поно един месец.
Трябвало е да помислиш преди да си правиш тая прическа!Явно ще трябра да си с тая прическа.

DeSsi
09-10-2005, 09:37
Sestra mi be6e napravena na plitki taka i f4era q razplitah 2h..

Pyk za oniq :arrow: ne im obryshtai vnimanie zavijdat i tyi.. ;)

sherry
09-10-2005, 09:49
Тази прическа е толкова яка!
Имаш ли си на представа колко много момичета биха искали да имат пари и възможност да си я направят?
Радвай се на нея,кво ти дреме за някви пиклйовци?
Не виждаш ли,че наричайки те Кондьо,просто искат да привлекат вниманието ти?
Ти нормална ли си зради тях да се разплиташ? :shock: Това би било нещо супер тъпо!Как може толкова много да се влияеш от чуждото мнение?Най-важното е ти да се харесваш!