PDA

View Full Version : METALI!?



Страници : [1] 2

Without_You`f
09-06-2005, 19:44
taka re6ih da se dopitam do mnenieto na metalite!i to nz dali tazi tema 6te se prieme na seriozno.taka,iskam da znam za6to kogato razni pikliovci,kogato vidqt metal/ka gledat vse edno e padnal/a ot nebeto!? za6to v bg metalite ne se priemat kato hora,a kato sa6testva,koito sa ludi,v bukvalniq smisal,za6to!???za6to v bg 4alga industriqta naddelqva? i za6to biv6eto mi gadje mi kaza edin den :'' ami az...az iskam da skusame,za6toto priqtelite mi te imat za luda,i na momenti gi e strah ot teb,za6toto se nosi6 cqlata v 4erno'' tova bqha to4nite mu dumi!prosto davam primer...ne,4e mi puka ina4e. :evil: i taka,tva be6e.ako iskaite,obijdaite me,psuvaite me,podkrepqite me,va6e mnenie e.

Swinkenhoffer
09-06-2005, 19:48
ТУК МЕТЪЛИ Н-Е-М-А. така че си сбъркала мястото.
а ти какъв метъл слушаш??

moreLi
09-06-2005, 20:02
abe dobro utro, mnenieto ne e taka samo za metalite, taka e za vsi4ki razli4ni, 4ernite ovce ot stadoto..ama lo6oto e , 4e belite ovce syvsem ne sa beli, a daje naprotiv... ako iska6 da si ok, trqbva da nosi6 drehi po teb, po vyzmojnost s izkrq6ti cvetove, ..e, to togava sigurno idvat drugi intrigi, ama pone nqma da te zqpat po ulicite i da te mislqt za narkoman/ka ..

HeavenSent
09-06-2005, 20:13
И аз мнооого се дразня
Как може такива предразсъдъци :? Аз лично не съм металка въпреки че слушам метал но повечето ми приятели са! И са много пекани хора! Не като префърцунените чалгаджии които мислят само как да са разкълчат и да покажат малко плът на срещуположия пол :x Просто не ги понасям тия :x
Имаше една много отвратителна "сценка"
Начи тая год като кандидатствах и като чаках да подавам докоменти мина една металка и сички майки се разбучаха"Как може да й позволяват да ходи така!? Тая родители няма ли?! Добре че сина ми/дъщеря ми не ходи така!" Имаше и коментари от сорта на :"Оле че интересно момиченце Все едно е умряло" :x
Това хора ли са ми кажете?! Как може да не се уважава правото на избор на човек в една демократична страна :?

moreLi
09-06-2005, 20:16
sunny_ "demokratichna" :))) kakvo govori6.... hahah

amy lee
09-06-2005, 20:17
ТУК МЕТЪЛИ Н-Е-М-А. така че си сбъркала мястото.
а ти какъв метъл слушаш??ти пък що реши така :shock:

HeavenSent
09-06-2005, 20:22
sunny_ "demokratichna" :))) kakvo govori6.... hahah
поне така се води :roll:

moreLi
09-06-2005, 20:24
da de, i az tfa imah predvid.. 4e samo se vodi :wink:

SeXy^GiRl
09-06-2005, 20:27
Аз лично не съм металистка, но слушам такава музика и честно казано имам мн приятели, които се обличат в черно, но не ги мисля за странни. въпрос на вкус.. А това, че някакви разглезени мамини детенца гледат странно такива хора не би трябвало да приятеснява някои.Точно тези "гъзари" са черните овце в стадото

Swinkenhoffer
09-06-2005, 20:31
amy lee, първо, че е глупаво да се определяш като някакъв и второ има още време хората слушащи метъл тук да се нарекат "закоравели почитатели" на жанра. Метъл, ама здрав, е човек, който слуша такова от мнооооого време. ние сме още в зародиш :lol: . поне аз така си мисля, а може и да греша. пък и доста индивиди като станат по-големи престават да слушат кой знае колко музика.
някой хора (в този форум) наляво и надясно тръбят какви са даркъри. това определено не им прави чест и не ги прави метъли.
:wink:

moreLi
09-06-2005, 20:36
amy lee, първо, че е глупаво да се определяш като някакъв и второ има още време хората слушащи метъл тук да се нарекат "закоравели почитатели" на жанра. Метъл, ама здрав, е човек, който слуша такова от мнооооого време. ние сме още в зародиш :lol: . поне аз така си мисля, а може и да греша. пък и доста индивиди като станат по-големи престават да слушат кой знае колко музика.
някой хора (в този форум) наляво и надясно тръбят какви са даркъри. това определено не им прави чест и не ги прави метъли.
:wink:

podkrepqm!! :)

amy lee
09-06-2005, 21:41
amy lee, първо, че е глупаво да се определяш като някакъв и второ има още време хората слушащи метъл тук да се нарекат "закоравели почитатели" на жанра. Метъл, ама здрав, е човек, който слуша такова от мнооооого време. ние сме още в зародиш :lol: . поне аз така си мисля, а може и да греша. пък и доста индивиди като станат по-големи престават да слушат кой знае колко музика.
някой хора (в този форум) наляво и надясно тръбят какви са даркъри. това определено не им прави чест и не ги прави метъли.
:wink:е така е, тука си права. някой слушат метъл щото е модерно(такива на електрическия... хахаха :twisted: :lol: ), което е мн тъпо... на други сега им харесва, после ще кажат, че това е скапана музика. аз... не знам дали съм в зародиш или не :shock: ама айде ще ти разказвам др път и на лс :twisted:

Sportexz
09-06-2005, 21:43
taka re6ih da se dopitam do mnenieto na metalite!i to nz dali tazi tema 6te se prieme na seriozno.taka,iskam da znam za6to kogato razni pikliovci,kogato vidqt metal/ka gledat vse edno e padnal/a ot nebeto!? za6to v bg metalite ne se priemat kato hora,a kato sa6testva,koito sa ludi,v bukvalniq smisal,za6to!???za6to v bg 4alga industriqta naddelqva? i za6to biv6eto mi gadje mi kaza edin den :'' ami az...az iskam da skusame,za6toto priqtelite mi te imat za luda,i na momenti gi e strah ot teb,za6toto se nosi6 cqlata v 4erno'' tova bqha to4nite mu dumi!prosto davam primer...ne,4e mi puka ina4e. :evil: i taka,tva be6e.ako iskaite,obijdaite me,psuvaite me,podkrepqite me,va6e mnenie e.
Да не го казвам, че много хора ще се засегнат!

Swinkenhoffer
09-06-2005, 22:02
taka re6ih da se dopitam do mnenieto na metalite!i to nz dali tazi tema 6te se prieme na seriozno.taka,iskam da znam za6to kogato razni pikliovci,kogato vidqt metal/ka gledat vse edno e padnal/a ot nebeto!? za6to v bg metalite ne se priemat kato hora,a kato sa6testva,koito sa ludi,v bukvalniq smisal,za6to!???za6to v bg 4alga industriqta naddelqva? i za6to biv6eto mi gadje mi kaza edin den :'' ami az...az iskam da skusame,za6toto priqtelite mi te imat za luda,i na momenti gi e strah ot teb,za6toto se nosi6 cqlata v 4erno'' tova bqha to4nite mu dumi!prosto davam primer...ne,4e mi puka ina4e. :evil: i taka,tva be6e.ako iskaite,obijdaite me,psuvaite me,podkrepqite me,va6e mnenie e.
Да не го казвам, че много хора ще се засегнат!

ако се намери някой кретен да ти се лови на глупостите - да. но иначе се съмнявам.

Sportexz
09-06-2005, 22:04
taka re6ih da se dopitam do mnenieto na metalite!i to nz dali tazi tema 6te se prieme na seriozno.taka,iskam da znam za6to kogato razni pikliovci,kogato vidqt metal/ka gledat vse edno e padnal/a ot nebeto!? za6to v bg metalite ne se priemat kato hora,a kato sa6testva,koito sa ludi,v bukvalniq smisal,za6to!???za6to v bg 4alga industriqta naddelqva? i za6to biv6eto mi gadje mi kaza edin den :'' ami az...az iskam da skusame,za6toto priqtelite mi te imat za luda,i na momenti gi e strah ot teb,za6toto se nosi6 cqlata v 4erno'' tova bqha to4nite mu dumi!prosto davam primer...ne,4e mi puka ina4e. :evil: i taka,tva be6e.ako iskaite,obijdaite me,psuvaite me,podkrepqite me,va6e mnenie e.
Да не го казвам, че много хора ще се засегнат!

ако се намери някой кретен да ти се лови на глупостите - да. но иначе се съмнявам.
За жалост доста тук наистина се засягат като кажеш истината!

09-06-2005, 22:04
Метъл и teenproblem.net са 2 несъвместими понятия!

borche
09-07-2005, 00:49
да, така е ! Тука повечето са метъли, но са несъвместими..деба и.... :twisted:

Death_F
09-07-2005, 07:02
По тая тема мога да ти изпиша хиляди страници...в българия човек който е по различен от останълите много трудно се приема и не те считат за човек ако не си от тях.Имах ужасно много проблеми в даскало ме мислеха за наркоманка и тем подобни простотии това в дакслао се пресели и в града който живея приятелите ми които не се обличат като мен и не слушат метъл е абсурт да ги пуснат с мен на улицата защото ше им разваля децата от начало много ми беше гадно след това вече не ми пукаше даже ми беше забавано как ме гледад тъпите задръстени провинциални хораица по улицата и ме сочат с пръст майка ми постоянно ми крещеше "нямаш ли срам?!" а аз и се смеех викам за кфо да ме е срам от това което съм?!Тъпите чалгари и ниския им манталитет ограничени са до мозъка на костите си ,може да не мога да обичам обаче МРАЗЯ ,МРАЗЯ тесногръди хора които само се водят по хорското менние това е ужасно!!!ОТВРАЩАВА МЕ!!!просто вижте надписа на подписа ми и ми кажете не е ли вярно?!

Sportexz
09-07-2005, 09:36
По тая тема мога да ти изпиша хиляди страници...в българия човек който е по различен от останълите много трудно се приема и не те считат за човек ако не си от тях.Имах ужасно много проблеми в даскало ме мислеха за наркоманка и тем подобни простотии това в дакслао се пресели и в града който живея приятелите ми които не се обличат като мен и не слушат метъл е абсурт да ги пуснат с мен на улицата защото ше им разваля децата от начало много ми беше гадно след това вече не ми пукаше даже ми беше забавано как ме гледад тъпите задръстени провинциални хораица по улицата и ме сочат с пръст майка ми постоянно ми крещеше "нямаш ли срам?!" а аз и се смеех викам за кфо да ме е срам от това което съм?!Тъпите чалгари и ниския им манталитет ограничени са до мозъка на костите си ,може да не мога да обичам обаче МРАЗЯ ,МРАЗЯ тесногръди хора които само се водят по хорското менние това е ужасно!!!ОТВРАЩАВА МЕ!!!просто вижте надписа на подписа ми и ми кажете не е ли вярно?!
Подписа ти е тъп и има правописна грешка!

Death_F
09-07-2005, 09:43
Подписа ти е тъп и има правописна грешка!
Тогаз се заколи с ножица! :twisted:

Sportexz
09-07-2005, 09:48
Подписа ти е тъп и има правописна грешка!
Тогаз се заколи с ножица! :twisted:
А ти не се показвай навън, че бая хора ще се заколят като те видят!

Death_F
09-07-2005, 09:53
Подписа ти е тъп и има правописна грешка!
Тогаз се заколи с ножица! :twisted:
А ти не се показвай навън, че бая хора ще се заколят като те видят!
ha..ha още по весело!

Sportexz
09-07-2005, 09:54
Подписа ти е тъп и има правописна грешка!
Тогаз се заколи с ножица! :twisted:
А ти не се показвай навън, че бая хора ще се заколят като те видят!
ha..ha още по весело!
Абе мен ми е чудно твоите родители как те траят?!

Death_F
09-07-2005, 09:55
Подписа ти е тъп и има правописна грешка!
Тогаз се заколи с ножица! :twisted:
А ти не се показвай навън, че бая хора ще се заколят като те видят!
ha..ha още по весело!
Абе мен ми е чудно твоите родители как те траят?!
Ми де да знам...

Sportexz
09-07-2005, 09:56
Аре ходи слушай тъпотиите си ... и не пиши повече!

09-07-2005, 09:57
Подписа ти е тъп и има правописна грешка!
Тогаз се заколи с ножица! :twisted:
А ти не се показвай навън, че бая хора ще се заколят като те видят!
ha..ha още по весело!
Абе мен ми е чудно твоите родители как те траят?!
Абе, пич, интересно ми е как може да говориш без да познаваш човека срещу себе си ( в случая Death_F)?

Death_F
09-07-2005, 09:58
Аре ходи слушай тъпотиите си ... и не пиши повече!
че ти почна да пишеш тъпотии не аз...

Sportexz
09-07-2005, 09:59
Аре ходи слушай тъпотиите си ... и не пиши повече!
че ти почна да пишеш тъпотии не аз...
Такива като теб да не ме почават и да не ми категоризират мненията... виж се на к'во приличаш и тогава говори!

Death_F
09-07-2005, 10:02
Аре ходи слушай тъпотиите си ... и не пиши повече!
че ти почна да пишеш тъпотии не аз...
Такива като теб да не ме почават и да не ми категоризират мненията... виж се на к'во приличаш и тогава говори!
Определено не приличам на твойта представа за мене...да те успокоя...

Sportexz
09-07-2005, 10:04
Аре ходи слушай тъпотиите си ... и не пиши повече!
че ти почна да пишеш тъпотии не аз...
Такива като теб да не ме почават и да не ми категоризират мненията... виж се на к'во приличаш и тогава говори!
Определено не приличам на твойта представа за мене...да те успокоя...
метълка си нали?!

Death_F
09-07-2005, 10:07
метълка си нали?!
Метълка съм!ПРОБЛЕМ?!

Sportexz
09-07-2005, 10:09
метълка си нали?!
Метълка съм!ПРОБЛЕМ?!
Да огромен ама ще се осъзнаеш някой ден!

09-07-2005, 10:13
Бетонът попива моята пот. Sportexz сега ти си от масата, дано след време масата да не бъде като теб. :wink:

missing_
09-07-2005, 10:14
аз слушам метъл ама никога не съм се определяла като метълка,наистина е глупаво да кажеш така...
пък по въпроса на темата-супер дразнещо е :evil: даже и аз дето се обличам общо взето нормално някой път като се омотая с кожите и обуя нещо по широко и/или черно и всички ме зяпат като извънземно :evil:
явно в България да се обличаш като чалгар(т.е. да си еднакъв с всичкиостанали) е привилегия и почит... :evil: :lol:

Sportexz
09-07-2005, 10:15
Бетонът попива моята пот. Sportexz сега ти си от масата, дано след време масата да не бъде като теб. :wink:
Кoй ти каза, че съм от масата... просто не ме кефят, малки пикли, които си мисля, че са страшно различни и алтернатвни като се влачат раздурпани и слушат такaва музика, от която ми се драйфа!

Exilia
09-07-2005, 13:33
Какво значение има кой каква музика слуша? Нима всички ние не сме хора? Наистина е лошо че хората уважаващи чалгата не зачитат останалите за живи същества. Лично аз слушам метъл. Защо ли??? Ами много е просто, защото ми харесва! Не се гримирам, не се нося в черно. Просто слушам метъл. И какво от това? Не се определям за никаква метълка. Всеки има право да слуша музиката която му харесва. Дали си метъл, чалгаджия, рокер или пънкар си е твой проблем, важното е че преди всичко си човек:!:

P.S: Абсолютно съм сигурна че сега поне 2-ма човека ще ме оплюят но на мен не ми пука :!: :!: :!:

09-07-2005, 19:02
Метълите са генетичен експеримент разработван в тайните лаборатории на ФБР в продължение на десетки години. Добре, че избягалите екземпляри не са разбрали за моща която притежават. Ако разберат, това може да бъде краят на света такъв какъвто го знаем.

HeavenSent
09-07-2005, 19:09
Метълите са генетичен експеримент разработван в тайните лаборатории на ФБР в продължение на десетки години. Добре, че избягалите екземпляри не са разбрали за моща която притежават. Ако разберат, това може да бъде краят на света такъв какъвто го знаем.
а пък ти си генетичен експеримент на ФБР който явно се е провалил
Затова са те изпратили в БГ да тровиш хората във форума :x

09-07-2005, 19:15
Напротив :!: Агент Купър и аз сме 101% успех :!:

HeavenSent
09-07-2005, 19:39
Хаха да ве начи сте създадени с военна цел за да унищожите мрежата в БГ

Exilia
09-07-2005, 21:17
Метълите са генетичен експеримент разработван в тайните лаборатории на ФБР в продължение на десетки години. Добре, че избягалите екземпляри не са разбрали за моща която притежават. Ако разберат, това може да бъде краят на света такъв какъвто го знаем.
Пък ти си едно от най-тъпите същества /да не кажа най-тъпото/ които пишат в тоя форум. Само се чудиш с кой да се заядеш. Не е в твоя полза, повярвай всички ще те намразят :evil:

amy lee
09-07-2005, 21:20
Girl]
Метълите са генетичен експеримент разработван в тайните лаборатории на ФБР в продължение на десетки години. Добре, че избягалите екземпляри не са разбрали за моща която притежават. Ако разберат, това може да бъде краят на света такъв какъвто го знаем.
Пък ти си едно от най-тъпите същества /да не кажа най-тъпото/ които пишат в тоя форум. Само се чудиш с кой да се заядеш. Не е в твоя полза, повярвай всички ще те намразят :evil: стига де, милооо, остави го, като му обръщаме внимание ще продължава ;) {}

Death_F
09-08-2005, 07:31
Хора явно не сте прочели моя разговор с Sportexz защото някои от мненията бяха изтрити...той ме пита дали съм метълка под предтекст дали слушам метъл пък ако аз бях казала че не съм...то кфо щеше да стане...първо щях да излъжа второ щяхме да спорим напразно...а [LP]Girl това че не се носиш в чено и не се гримирваш е въпрос на личен избор...но ако съдя по ник-а ти ако сравниш ЛП с някоя група истински метъл ще откриеш голяма разлика...лп не са метъл те са...нещо като хип хоп с електроно и добър вокал който го изкарва повече на метъл...това е не ме разбирайте погрешно уважавам сички хора ама не и тези които не уважават мен... :wink:

Exilia
09-08-2005, 09:39
Че аз да не слушам само LP? Слушам групи и като KoRn, Slipknot, Ill Nino, Metallica и мноого други. По ника ми не можеш да разбереш каква музика слушам
и БДУ съвсем наясно съм че LP не са метъли. Никога не съм го мислила, няма и да си го помисля :wink:

Death_F
09-08-2005, 09:54
Girl]Че аз да не слушам само LP? Слушам групи и като KoRn, Slipknot, Ill Nino, Metallica и мноого други. По ника ми не можеш да разбереш каква музика слушам
и БДУ съвсем наясно съм че LP не са метъли. Никога не съм го мислила, няма и да си го помисля :wink:
hehe добрем не просто не се разбрахме... :wink: peace!!!

09-08-2005, 10:36
Girl]Че аз да не слушам само LP? Слушам групи и като KoRn, Slipknot, Ill Nino, Metallica и мноого други. По ника ми не можеш да разбереш каква музика слушам
и БДУ съвсем наясно съм че LP не са метъли. Никога не съм го мислила, няма и да си го помисля :wink:
ЛП всъщност са наши агенти, дегизирани като група с цел да предотвратяват най-различни атентати по страните, където пътуват.

09-09-2005, 12:11
Колега не разкривайте самоличността им ! Може да изгубят аудитория...

BAD_GIRL_
09-09-2005, 13:01
sory no ve4e se draznq ot metullllllll :o

Swinkenhoffer
09-09-2005, 13:40
sory no ve4e se draznq ot metullllllll :o

и на какво дължим този обрат?

xandria
09-09-2005, 14:40
I taka metul4eta.... Kakvo 6te kajete za KORN?Imam predvid za teq deto bqha na koncerta v4era.

Swinkenhoffer
09-09-2005, 15:00
то пък едни метълчета ... на корн (!?)
не бе, намираха се ... ти сама видя :lol:

Sportexz
09-09-2005, 15:09
I taka metul4eta.... Kakvo 6te kajete za KORN?Imam predvid za teq deto bqha na koncerta v4era.
Да бях, те са супер тъпи...

xandria
09-09-2005, 15:23
Abe tebe nikoi ne te pita.az pitam tiq deto bqha na koncerta-ti kat ne si bil ne se obajdai

Sportexz
09-09-2005, 15:28
Abe tebe nikoi ne te pita.az pitam tiq deto bqha na koncerta-ti kat ne si bil ne se obajdai
Не четеш ли бях и бяха много скапани!

09-09-2005, 15:40
Внимавайте какво говорите. Корн са от конкуренцията. Те са агенти на C.I.A., които разследваха поредното убийство в София:!: Като нищо можете да се окажете в затвор със строг режим!

mary_jane_666
09-09-2005, 17:10
zashtoto komersialnite pikli, koito sreshtame vseki den po ulicata, s ednakvi dreshki, nqmat sobstveno mnenie, a se vodqt po obshto prietoto, i gi e shube da se izpravqt i da bydat razli4ni :evil:

Jenq
09-10-2005, 00:37
zashtoto komersialnite pikli, koito sreshtame vseki den po ulicata, s ednakvi dreshki, nqmat sobstveno mnenie, a se vodqt po obshto prietoto, i gi e shube da se izpravqt i da bydat razli4ni :evil:
:?:

korn___
09-10-2005, 06:15
аз бях на концерта :twisted: наистина имаше супер много тапаци... по едно време видях някви с фанелки на LP мислех да им строша главите ама ... се сдържах дано са им ги счупили в погото :twisted: но тук там се виждаха и хора дет не са някви загубени глупаци с тениски на корн купени оня ден от илиенци :lol: а относно темата ...аз слущам метал от 7 години ... демек от 10 годишна възраст :twisted: и мисля че мога напълно реално да се нарека метал :twisted: :twisted: :twisted: най добрия ми приятел и той е така от 8 годишен слуша металика :twisted: :twisted: :twisted:

Slipaway
09-10-2005, 08:35
Мила Линкин Парк,Аврил и другите боклуци които слушаш не са метъл....спокойно ти не си метълка :wink:

А това за какъв ще те мислят и дали ще имаш приятели не зависи от това каква музика слушаш а от това какъв човек си...аде обличай се като чалгарка или рапарка слушай чалга или рап и 100% съм сигурен че пак ще пишеш "ми нямам приятели...защо всички ме мразят...аз само исках да съм генгстъ джи а те ме правят на гъз" и обичайните простии :lol:

Eдит - Корн също не са метъл :wink:

Karry_
09-10-2005, 10:06
хм...металите са си хора като всички останали...кво като се носиш с черни дрехи,че слагаш черен молив...че слушаш по-тежка музика...мен лично тея хора мн ме кефят,защото всъщност са готини и външият им вид не ме плаши...чалгаджиите като носят блузки и дънки от по 10-15 лв да не би да са нещо повече?

09-10-2005, 10:14
аз бях на концерта :twisted: наистина имаше супер много тапаци... по едно време видях някви с фанелки на LP мислех да им строша главите ама ... се сдържах дано са им ги счупили в погото :twisted: но тук там се виждаха и хора дет не са някви загубени глупаци с тениски на корн купени оня ден от илиенци :lol: а относно темата ...аз слущам метал от 7 години ... демек от 10 годишна възраст :twisted: и мисля че мога напълно реално да се нарека метал :twisted: :twisted: :twisted: най добрия ми приятел и той е така от 8 годишен слуша металика :twisted: :twisted: :twisted:
Absolutely sum saglasna.Az kat gi vidqh oniq s teniski na LP i izdivqh,a puk ima6e i edna deto be6e oble4ena v rozovo.. prosto nemam dumi.Ina4e koncerta be6e dosta kratuk.. vse si misleh 4e 6te svur6i kum 11:30 AMA TO... vse pak sme v Bg.. kvo da o4akva6

xandria
09-10-2005, 19:34
Tva gore bqh az...

Stoner Rock GOD
09-11-2005, 02:20
най добрия ми приятел и той е така от 8 годишен слуша металика

Ебахти постижението. Само да попитам сега твоя приятел на колко е ? 8 и половина или вече навърши 9, опа ... 10 ли чух е той голям бе. Знаеш ли какво ще ти кажа ? Не знаеш, как ще знаеш. Това, че даден индивид слуша една група от 10-100-1000 години не означава, че може да се нарече някак си. Метъл, метъл, та метъл. Има 1 млн. подстилове. Мога да ти изреждам с часове и кво ? Нищо, само ще ти влезе нещо в кухата глава. Имам чувството, че като кажете метъл все едно сте казали : планетата Земя, Вселена или нещо такова. МЕТЪЛ-А, драги деца, не е просто МЕТЪЛ. Той бива прогресив, пауър, хеви, дет, дуум, блек и какъв ли още не. При пънка е същото, при рок-а пак, при алтърнатив вълната само не е така! Linkin Park е метъл, колкото Лили Иванова е DJ, за KoЯn по-става това определение.

Много сте ми интересни. Аз съм метъл и се тупаш в гърдите и пишеш по някакви форуми защо не те приемали като обикновен човек. Шшш, ало врацата, къде ви е самочувствието. Щом почнахте да пишете из форуми значи работата е много сериозна. В българия рока, метъл и пънка нямат почва. Това не пречи да слушате, но трябва да си имаш едно наум, че си различен. Мислиш по друг начин, обличаш се по друг начин и т.н.

Сега за да не стане объркване и някой да ме нарече чалгар или незнам си какво още ще кажа, че слушам рок/метъл от 11 години вече. Имам над 400 албума, предимного стоунър/дуум рок и хеви/пауър/прогресив метъл и доста алтърнатив/гръндж. Обличам се както ми харесва, не се принизявам да нося изкрящи облекла, по алтърнатив го давам. В тоя ред на мисли ще кажа, че "метълите" всъщност не са хич алтернативни, защото всички са еднакви. Огледайте се като сте в свой води ще видите, че всичко до един си приличате. Преди няколко дни ходих на концерта на Scorpions и ме гледаха като полезно изкопаемо. Аз с дънки, боди с дълък ракав и отгоре рекламна тениска на Heineken. А сигурно от всички там съм слушал най-много рок/метъл музика и знам три хиляди пъти повече от тях - трютата. Предпочитам анурак на Nirvana. Мразя блек метъл! Не мога да понасям музика при която не разбирам какво пее вокала/вокалитката през цялата песен... Харесвам Opeth примерно, ама като знам българския фен какъв е, едвали някой ще ги знае, както и редица други групи. Стереотипа в България е :

Neo Metal - LP( Онея педалчета, да умрат дано ), КоЯn и до там се изчерпва всичко.

Black Metal - Dimmu Borgir, Satyricoon, Mayhem и край.

А да и фена на целокупното БГ метъл общество - Marylin Manson - шибаният позьор, бездарник! А момичетата "метълки" слушат в повечето случаи или блек или готик, до там се изчерпва метъла ... Ай сиктир!

Общо взето това са стиловете, които се слушат масово, като чалгата общо взето. Да започна с поздравите :

@Двамата агенти педали : лижите ли се бе ? Или свирки си правите извън работно време, я споделете, да ви го тура на измислените герой.

@Спортекс, шмортекс : чалгар, как е ? Гледаш ли новият клип на Гергана, праскаш ли чекий ... Да, нали ? Знаем те тебе, чекиджия такъв. Кой знае какъв смотан пубер си, а си много смел като си с клавиатура и мишка пред теб. Даже и да пишеш не ти се отдава особенно.

GaBi_nZ
09-11-2005, 14:41
xaxa..az pak mn se draznq nqkoi,kato se nare4e metyl..i da slu6a Lpark naprimer..az ne se mislq za metylka..vypreki 4e slui6am metyl.i to hubav.az slu6am samo klasiki ot sorkta na metallica helloween..i dryn-dryn.no ne se pi6a za metylka nali?!a btw metylite sa super qki hora.osobenno sofiiskite:)

Sinister_Doll
09-11-2005, 18:31
OK, po tozi vupros se razbrah me... Ne sum metulka... Moje da si skusvam guza po cql den da slu6am Black, Death, Alternative, Trash, Gothic, Industrial (da priznavam si) i Neo (Are sa kvo, slu6am i neo! 10 kam6ika 6e sa dostatu4ni, mislq si!!!) metul. Moje garderoba mi da e pilen do gore samo s 4erno i voyni6ko zeleno. Moje mayka mi da me debne kato izlizam ot banqta za da me vidi kak izglejdam, 6toto mi e zabravila liceto bez grim... I posle ne sum metulka. Za6to? Za6toto metulut ne e tova kak izglejda6, a kak se 4uvstva6... Ami az taka se 4uvstvam! Metulut e na4in na jivot! OK, be! Tva moeto aki ne e na4in na jivot, nz kvo e! Posle sum poziorka, 6toto osven redica veliki grupi si pozvolqvam da slu6am i malko KoRn, Slipknot, Godsmack, OTEP, System Of A Down i etc.- Neo metul! Da napravim raznosmetka... Izglejdam kato metulka, durja se kato metulka, 4uvstvam se kato metulka, no sum poziorka, 6toto na 15 ne moje da si metul?! Don't label me! Only I can do that! OK, ne sum metulka... No tvardq, 4e te (metulite, ne az) ne trqbva da se postavqt pod ob6t znamenatel. Otnosno metulkite (kato strani4en nabludatel- nemetul) moga da kaja, 4e slu6at (az su6to, vupreki, 4e ne sum metulka) mn pove4e ne6ta ot Dimmu Borgir, Mayhem i kvo be6e tam... Vupreki, 4e kato edin viden nemetul slu6am i tova... Da, naistina mn hora slu6at LP i si mislqt, 4e tva e metul, koeto men li4no mn me nervi... Nz kvo se zasqgam tolko, kato ne sum metulka... V moeto daskalo ima edna macka, deto hodi s rozov pantalon i bluzka na LP i mi obqsnqva "Ammm, i ti li si metulka? Az su6to..." Taq q napraih na trutka pred cqloto daskalo... Ne smee6e da se pokaje pred hora edin mesec, 6toto qko q ebavaha kva e "metulka". Manson 6te6e da me kefi pove4e ako ima6e pone 3 avtorski hita...

techCandy
09-11-2005, 19:01
За жалост доста тук наистина се засягат като кажеш истината!
A каква е истината е мноол спорен въпрос. Някога
през плиткия ти мозък минавала ли е мисълта, че това което ти мислиш за истина, може да не е? А минавала ли ти е мисълта, че хората имат различно мислене, разбирания, вкус за музика, обличане и т.н. различен от твоя. Никой не те кара да разбираш тоя стил, още по- малко да го харесваш. Но това да си изграждаш мнение за някого, само по това което облича и слуша, е наистина доста ограничено. Тъпо е да твърдиш, че някой е такъв и такъв, само от едно впечатление. Не можеш ли да останеш безразличен, и чак когато опознаеш съответния човек, да си правиш изводи. Или може би това е прекалено сложна процедура?

09-11-2005, 19:27
Да ви го начукам на всичките, аз слушам К'ВОТО МИ ХАРЕСВА(като се почне от kingsize и се стигне до Cradle Of Filth)...
Не се водя по ник'ви моди и т.н.. Обличам се КАКТО МИ ХАРЕСВА, бъдете малко по-индивидуални, мамка му.
И.. бях на KoRn, концерта беше размазващ.

Sinister_Doll
09-11-2005, 19:53
Tova s 4ernite parcalki ne e vupros na jelanie da se slee6 s ostanalite metuli i ne e vupros na lipsa na individualnost, za6toto nqma 4ovek koyto da iska da se razgrina4ava ot matricata pove4e ot men. Za men e 4ist vupros na principi. I wear only black until they envent anything darker! Tova e na4ina po koyto se 4uvstvam i taka se i obli4am... Priznavam, 4e tayni4ko mn se kefq, kogato nqkoy me gleda 6okirano ili se prekrustva kato, vidi lubimata mi bluza, koqto ima oburnat pentagram na gurba... Are sa! 4akam nqkoy da mi kaje, 4e e pozyorsko ili ne6to takova...

09-11-2005, 20:02
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.

StefanoS
09-11-2005, 20:15
ТУК МЕТЪЛИ Н-Е-М-А. така че си сбъркала мястото.
а ти какъв метъл слушаш??ти пък що реши така :shock:
leleeee do sa ne bqh vijdal mike i my favourite bnad Iron Maiden na 1 mqsto uJAS!!vse pak si prava gledat te vse 1 deadman walkin!!ama na pametnika ne e taka tam si4ki sa takiva!!

aLoNe^I^BrEaK
09-11-2005, 20:15
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.
Dobre de, taka iskat i taka se obli4at horata...Koi e kazal 4e vuob6te iskat da vpe4atlqvat nqkoi!?! Prosto tova e tehniqt stil na obli4ane, muzika, izbo6to..na4in na jivot..i ne razbiram za6to trqbva da go promenqt , prosto za6toto na 4ast ot ob6testvoto ne im iznasq...Stra6no mnogo se kefq na teq hora, na koit naistina ne im dreme koi kfo misli za tqh, i praqt si4ko s keF, e evalata im praq 8) i kFo..az su6to slu6am KoRn, Lacuna oil, Tristania,Vader..Apocalyptica, Him..ne kaam 4e sum metalka, nito puk mi haresfa da se ograni4afam s 1 stil muzika...po prostata pri4ina 4e ne obi4am da se slagam v ramki..Tezi hora, koito sa protiv metala, gothica, i vsi4ko ostanalo..prosto nz..to trqbva da ima6 opredeleno mislene i da vuzpriema6 ne6tata po opredelen na4in, za6toto poe4eto pesni naistna imat mnogo dulbok smisul.. :wink:

09-11-2005, 20:23
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.
Dobre de, taka iskat i taka se obli4at horata...Koi e kazal 4e vuob6te iskat da vpe4atlqvat nqkoi!?! Prosto tova e tehniqt stil na obli4ane, muzika, izbo6to..na4in na jivot..i ne razbiram za6to trqbva da go promenqt , prosto za6toto na 4ast ot ob6testvoto ne im iznasq...Stra6no mnogo se kefq na teq hora, na koit naistina ne im dreme koi kfo misli za tqh, i praqt si4ko s keF, e evalata im praq 8) i kFo..az su6to slu6am KoRn, Lacuna oil, Tristania,Vader..Apocalyptica, Him..ne kaam 4e sum metalka, nito puk mi haresfa da se ograni4afam s 1 stil muzika...po prostata pri4ina 4e ne obi4am da se slagam v ramki..Tezi hora, koito sa protiv metala, gothica, i vsi4ko ostanalo..prosto nz..to trqbva da ima6 opredeleno mislene i da vuzpriema6 ne6tata po opredelen na4in, za6toto poe4eto pesni naistna imat mnogo dulbok smisul.. :wink:
Ясно, и аз си послушвам от време на време Корн и Менсън и Нирвана даже :oops: , металика даже и линкин парк (убийте ме) да не гоориме че слушам и чалга и рап и техно(много техно :twisted: ) нито имам нещо против тия ето слушат метъл - конкретно говорех да тоя тип метъли като тия двамата - от километри си личи че тия дрехи са абсолютно чисто нови от некой супер скъп метъл шоп и единствената им цел е хората да се загледат в тебе и да си кажат брейййй глей го тоя :wink: .

09-11-2005, 22:35
най добрия ми приятел и той е така от 8 годишен слуша металика

Ебахти постижението. Само да попитам сега твоя приятел на колко е ? 8 и половина или вече навърши 9, опа ... 10 ли чух е той голям бе. Знаеш ли какво ще ти кажа ? Не знаеш, как ще знаеш. Това, че даден индивид слуша една група от 10-100-1000 години не означава, че може да се нарече някак си. Метъл, метъл, та метъл. Има 1 млн. подстилове. Мога да ти изреждам с часове и кво ? Нищо, само ще ти влезе нещо в кухата глава. Имам чувството, че като кажете метъл все едно сте казали : планетата Земя, Вселена или нещо такова. МЕТЪЛ-А, драги деца, не е просто МЕТЪЛ. Той бива прогресив, пауър, хеви, дет, дуум, блек и какъв ли още не. При пънка е същото, при рок-а пак, при алтърнатив вълната само не е така! Linkin Park е метъл, колкото Лили Иванова е DJ, за KoЯn по-става това определение.

Много сте ми интересни. Аз съм метъл и се тупаш в гърдите и пишеш по някакви форуми защо не те приемали като обикновен човек. Шшш, ало врацата, къде ви е самочувствието. Щом почнахте да пишете из форуми значи работата е много сериозна. В българия рока, метъл и пънка нямат почва. Това не пречи да слушате, но трябва да си имаш едно наум, че си различен. Мислиш по друг начин, обличаш се по друг начин и т.н.

Сега за да не стане объркване и някой да ме нарече чалгар или незнам си какво още ще кажа, че слушам рок/метъл от 11 години вече. Имам над 400 албума, предимного стоунър/дуум рок и хеви/пауър/прогресив метъл и доста алтърнатив/гръндж. Обличам се както ми харесва, не се принизявам да нося изкрящи облекла, по алтърнатив го давам. В тоя ред на мисли ще кажа, че "метълите" всъщност не са хич алтернативни, защото всички са еднакви. Огледайте се като сте в свой води ще видите, че всичко до един си приличате. Преди няколко дни ходих на концерта на Scorpions и ме гледаха като полезно изкопаемо. Аз с дънки, боди с дълък ракав и отгоре рекламна тениска на Heineken. А сигурно от всички там съм слушал най-много рок/метъл музика и знам три хиляди пъти повече от тях - трютата. Предпочитам анурак на Nirvana. Мразя блек метъл! Не мога да понасям музика при която не разбирам какво пее вокала/вокалитката през цялата песен... Харесвам Opeth примерно, ама като знам българския фен какъв е, едвали някой ще ги знае, както и редица други групи. Стереотипа в България е :

Neo Metal - LP( Онея педалчета, да умрат дано ), КоЯn и до там се изчерпва всичко.

Black Metal - Dimmu Borgir, Satyricoon, Mayhem и край.

А да и фена на целокупното БГ метъл общество - Marylin Manson - шибаният позьор, бездарник! А момичетата "метълки" слушат в повечето случаи или блек или готик, до там се изчерпва метъла ... Ай сиктир!

Общо взето това са стиловете, които се слушат масово, като чалгата общо взето. Да започна с поздравите :

@Двамата агенти педали : лижите ли се бе ? Или свирки си правите извън работно време, я споделете, да ви го тура на измислените герой.

@Спортекс, шмортекс : чалгар, как е ? Гледаш ли новият клип на Гергана, праскаш ли чекий ... Да, нали ? Знаем те тебе, чекиджия такъв. Кой знае какъв смотан пубер си, а си много смел като си с клавиатура и мишка пред теб. Даже и да пишеш не ти се отдава особенно.
Още един член на И.Д.И.О.Т.. Има известна истина в думите Ви. Само това за нас с колегата не е истина, моля Ви да не обиждате федерални агенти за да не се стигне до съд.

п.с. Опет са наистина една доста интересна и иновативна група. Слушал съм ги, но определено повече харесвам по-тежкия им период.

Stoner Rock GOD
09-11-2005, 23:34
Cool



Dobre de, taka iskat i taka se obli4at horata...Koi e kazal 4e vuob6te iskat da vpe4atlqvat nqkoi!?! Prosto tova e tehniqt stil na obli4ane, muzika, izbo6to..na4in na jivot..i ne razbiram za6to trqbva da go promenqt , prosto za6toto na 4ast ot ob6testvoto ne im iznasq...Stra6no mnogo se kefq na teq hora, na koit naistina ne im dreme koi kfo misli za tqh, i praqt si4ko s keF, e evalata im praq Cool i kFo..az su6to slu6am KoRn, Lacuna oil, Tristania,Vader..Apocalyptica, Him..ne kaam 4e sum metalka, nito puk mi haresfa da se ograni4afam s 1 stil muzika...po prostata pri4ina 4e ne obi4am da se slagam v ramki..

Подкрепям с две ръце! Евала за последното с рамките! Приличаме си!

@Sinister_Doll - добре, бе. Разбрахме, че и ти си от масата, няма смисъл повече да говориш. Облеклото не показва какво слушаш и какво знаеш. То е просто начин да предадеш едно настроение! Ако се обличаш по друг начин няма да ти падне реномето на метълче, спокойно! То е важно, какво имаш у тиквата или по-точно какво знаеш за музиката и колко си слушал/а, а не как се обличаш. Мисълта ми е, че това, че се носиш по еди-какъв си начин не те прави - трю фен, а просто един от всички - метъли!

Айде поздрав : КоЯn - Freak On a Leash. Тая песен ми е звучала винаги тъпо, но все пак ми харесва, става за танци :lol:

09-11-2005, 23:54
Вече казах - Да ви пикам на метъла!

Roxy
09-12-2005, 00:43
метъл блякс...ужасна воня,никва хигиена,смърдящи кубинки..ужаст.черното-ето защо вонат на пот и кво ли не черното привлича слънцето.сатана не знам си кво пълни измислици.слушайте метъл ама мислете малко за външния си вид!

korn___
09-12-2005, 05:50
най добрия ми приятел и той е така от 8 годишен слуша металика

Ебахти постижението. Само да попитам сега твоя приятел на колко е ? 8 и половина или вече навърши 9, опа ... 10 ли чух е той голям бе. Знаеш ли какво ще ти кажа ? Не знаеш, как ще знаеш. Това, че даден индивид слуша една група от 10-100-1000 години не означава, че може да се нарече някак си. Метъл, метъл, та метъл. Има 1 млн. подстилове. Мога да ти изреждам с часове и кво ? Нищо, само ще ти влезе нещо в кухата глава. Имам чувството, че като кажете метъл все едно сте казали : планетата Земя, Вселена или нещо такова. МЕТЪЛ-А, драги деца, не е просто МЕТЪЛ. Той бива прогресив, пауър, хеви, дет, дуум, блек и какъв ли още не. При пънка е същото, при рок-а пак, при алтърнатив вълната само не е така! Linkin Park е метъл, колкото Лили Иванова е DJ, за KoЯn по-става това определение.

Много сте ми интересни. Аз съм метъл и се тупаш в гърдите и пишеш по някакви форуми защо не те приемали като обикновен човек. Шшш, ало врацата, къде ви е самочувствието. Щом почнахте да пишете из форуми значи работата е много сериозна. В българия рока, метъл и пънка нямат почва. Това не пречи да слушате, но трябва да си имаш едно наум, че си различен. Мислиш по друг начин, обличаш се по друг начин и т.н.

Сега за да не стане объркване и някой да ме нарече чалгар или незнам си какво още ще кажа, че слушам рок/метъл от 11 години вече. Имам над 400 албума, предимного стоунър/дуум рок и хеви/пауър/прогресив метъл и доста алтърнатив/гръндж. Обличам се както ми харесва, не се принизявам да нося изкрящи облекла, по алтърнатив го давам. В тоя ред на мисли ще кажа, че "метълите" всъщност не са хич алтернативни, защото всички са еднакви. Огледайте се като сте в свой води ще видите, че всичко до един си приличате. Преди няколко дни ходих на концерта на Scorpions и ме гледаха като полезно изкопаемо. Аз с дънки, боди с дълък ракав и отгоре рекламна тениска на Heineken. А сигурно от всички там съм слушал най-много рок/метъл музика и знам три хиляди пъти повече от тях - трютата. Предпочитам анурак на Nirvana. Мразя блек метъл! Не мога да понасям музика при която не разбирам какво пее вокала/вокалитката през цялата песен... Харесвам Opeth примерно, ама като знам българския фен какъв е, едвали някой ще ги знае, както и редица други групи. Стереотипа в България е :

Neo Metal - LP( Онея педалчета, да умрат дано ), КоЯn и до там се изчерпва всичко.

Black Metal - Dimmu Borgir, Satyricoon, Mayhem и край.

А да и фена на целокупното БГ метъл общество - Marylin Manson - шибаният позьор, бездарник! А момичетата "метълки" слушат в повечето случаи или блек или готик, до там се изчерпва метъла ... Ай сиктир!

Общо взето това са стиловете, които се слушат масово, като чалгата общо взето. Да започна с поздравите :

@Двамата агенти педали : лижите ли се бе ? Или свирки си правите извън работно време, я споделете, да ви го тура на измислените герой.

@Спортекс, шмортекс : чалгар, как е ? Гледаш ли новият клип на Гергана, праскаш ли чекий ... Да, нали ? Знаем те тебе, чекиджия такъв. Кой знае какъв смотан пубер си, а си много смел като си с клавиатура и мишка пред теб. Даже и да пишеш не ти се отдава особенно.


определено има толкова много ТЪПИ хора на тоя свят че не е истина ... не тапак скапан най добрия ми приятел скоро ще прави 19

Your_Love
09-12-2005, 06:39
amy lee, първо, че е глупаво да се определяш като някакъв и второ има още време хората слушащи метъл тук да се нарекат "закоравели почитатели" на жанра. Метъл, ама здрав, е човек, който слуша такова от мнооооого време. ние сме още в зародиш :lol: . поне аз така си мисля, а може и да греша. пък и доста индивиди като станат по-големи престават да слушат кой знае колко музика.
някой хора (в този форум) наляво и надясно тръбят какви са даркъри. това определено не им прави чест и не ги прави метъли.
:wink:
Подкрепям това мнение!!!А и вижте кво ся,някой беше написал че металите вонят....ами има и такива които не вонят и се грижат за хигиената си...например моите френдз :wink: щото тва е тъпо да седиш неизмит...ужас..не искам да знам какво би било ако от наща тайфа ходехме така :roll:

aLoNe^I^BrEaK
09-12-2005, 06:53
метъл блякс...ужасна воня,никва хигиена,смърдящи кубинки..ужаст.черното-ето защо вонат на пот и кво ли не черното привлича слънцето.сатана не знам си кво пълни измислици.слушайте метъл ама мислете малко за външния си вид!
oo da...tooooo4no...ti pa bate gi izkara 4e ne se kupqt tiq hora we..!? :shock:

Шмортекс:-)
09-12-2005, 09:58
За жалост доста тук наистина се засягат като кажеш истината!
A каква е истината е мноол спорен въпрос. Някога
през плиткия ти мозък минавала ли е мисълта, че това което ти мислиш за истина, може да не е? А минавала ли ти е мисълта, че хората имат различно мислене, разбирания, вкус за музика, обличане и т.н. различен от твоя. Никой не те кара да разбираш тоя стил, още по- малко да го харесваш. Но това да си изграждаш мнение за някого, само по това което облича и слуша, е наистина доста ограничено. Тъпо е да твърдиш, че някой е такъв и такъв, само от едно впечатление. Не можеш ли да останеш безразличен, и чак когато опознаеш съответния човек, да си правиш изводи. Или може би това е прекалено сложна процедура?
Да тази "процедура ми е сложна"! Не всеки може да е oдухтворен явно като теб и да слуша нек'ви застаряващи прошляци дето се дерат... да се влачи раздърпан и с коса до пода... да ходи с толкоз железа, че се чудя как не го е ударила мълния... да е грубоват и с изключително лоша визия!

09-12-2005, 12:49
метъл блякс...ужасна воня,никва хигиена,смърдящи кубинки..ужаст.черното-ето защо вонат на пот и кво ли не черното привлича слънцето.сатана не знам си кво пълни измислици.слушайте метъл ама мислете малко за външния си вид!
Това си зависи от човека, некултурно е да слагаш всички под общ знаменател, засрами се!
И от чалгарите има такива, които миришат на пор...

Swinkenhoffer
09-12-2005, 12:57
които миришат на пор...

e, немаше нужда :lol:
вярно е, всеки може да вони на ... пор. познавам и двама метъли - единия смърди! (буквално), а от другия се носи аромат на омекотител.

Sinister_Doll
09-12-2005, 13:19
Are pak se zapo4na... Metulite smurdqt, metalite sa grozni... Are stiga s teq gluposti! Pulni prostotii! Are, be 4algar! Ela mi da vidim koy ot dvamata e s po hubava viziq i koy e po- 4isti4uk! Ama may- nekoy izlqzul v4era ot Planeta Clup i e zabrail da si izkupe sradliviq 4algarski zadnik!

Шмортекс:-)
09-12-2005, 14:05
Are pak se zapo4na... Metulite smurdqt, metalite sa grozni... Are stiga s teq gluposti! Pulni prostotii! Are, be 4algar! Ela mi da vidim koy ot dvamata e s po hubava viziq i koy e po- 4isti4uk! Ama may- nekoy izlqzul v4era ot Planeta Clup i e zabrail da si izkupe sradliviq 4algarski zadnik!
Само не мога да разбера що ме направихте чалгар!?

HeavenSent
09-12-2005, 17:34
Аз пък не мога да разбера каква е тая омраза...Чалгарите обиждат металите,металите обиждат чалгарите...Кво ви става бе хора?! А и кво е туй...металите миришат...нз си кой миришел Тва дали се грижиш за себе си и за визията си не зависи от това каква музика слушаш!

chupacabra:)
09-12-2005, 18:55
и чалгарите вонят. само че на детски проститутки.

09-12-2005, 20:15
и чалгарите вонят. само че на детски проститутки.
Че тва лошо ли е :D ?

aLoNe^I^BrEaK
09-12-2005, 20:24
и чалгарите вонят. само че на детски проститутки.
Че тва лошо ли е :D ?
a dobre li e? ;PpP, xax

09-12-2005, 20:30
и чалгарите вонят. само че на детски проститутки.
Че тва лошо ли е :D ?
a dobre li e? ;PpP, xax
Ти как мислиш :lol: ?

aLoNe^I^BrEaK
09-12-2005, 20:34
и чалгарите вонят. само че на детски проститутки.
Че тва лошо ли е :D ?
a dobre li e? ;PpP, xax
Ти как мислиш :lol: ?
sa6toto moGa i aZ da Te Popitam :D :twisted:

09-12-2005, 23:05
a be da eba vie ste mi mnogo interestni metalite bilisme nqkykvi chodovishta, koito misli taka da poznava pone edin metal i da go e opoznal, tochno metalite sa mnogo tochno hora na koito moga vinagi da razchitam bilo to za usluga bilo za neshto drugo.
da ste videli nqkoga da ne se podkrepqt tova che imame malko po razlichno mislene i po razlichna gledna tochno losho li e? tova che sme razlichni dava li vi pravo da ni sydite, oblichali se v cherno i prilichalina na vampiri, prosto taka iskame da se ublichame tova ni e vkusa, mima ima neshto losho v tova, nqkoi si uligofren vidql nqkoi metal po ulicata i mu hrumnalo q go toq ne se kypal az sym mnogo sigoren che sichki si darjat na vynshniq vid.
prosto takiva kato vas ne si vijdate sobstvenite problemi i tragvate da plqmpate gluposti.
to mai ne nie sme jivotnite ama vie, kadeto si tyrsite da nemerite cherna ovca, no metalite izobshto ne sa ot tezi hora, kakto kazah opoznaite nqkoi i shte razberete, no pyk i ako vi dostiga sivoto vechestvo za tova, zashtoto da sydish nqkoi po oblichaneto i po muzikata e chista prostotiq.

Roxy
09-13-2005, 00:58
метъл блякс...ужасна воня,никва хигиена,смърдящи кубинки..ужаст.черното-ето защо вонат на пот и кво ли не черното привлича слънцето.сатана не знам си кво пълни измислици.слушайте метъл ама мислете малко за външния си вид!
oo da...tooooo4no...ti pa bate gi izkara 4e ne se kupqt tiq hora we..!? :shock:

ми кво тва им е имиджа :roll:

Roxy
09-13-2005, 01:01
Are pak se zapo4na... Metulite smurdqt, metalite sa grozni... Are stiga s teq gluposti! Pulni prostotii! Are, be 4algar! Ela mi da vidim koy ot dvamata e s po hubava viziq i koy e po- 4isti4uk! Ama may- nekoy izlqzul v4era ot Planeta Clup i e zabrail da si izkupe sradliviq 4algarski zadnik!

тва за мен ли се отнасяше?!? е аз не слушам чалга даже я мраза.определено аз ще съм с по хубава визия.няма спор :lol:

aLoNe^I^BrEaK
09-13-2005, 07:36
метъл блякс...ужасна воня,никва хигиена,смърдящи кубинки..ужаст.черното-ето защо вонат на пот и кво ли не черното привлича слънцето.сатана не знам си кво пълни измислици.слушайте метъл ама мислете малко за външния си вид!
oo da...tooooo4no...ti pa bate gi izkara 4e ne se kupqt tiq hora we..!? :shock:

ми кво тва им е имиджа :roll:
WooW, e tfa pa sefte go 4uam za imidja :shock:

sExY_BonBon4e
09-13-2005, 08:21
ufff nashto obshtestvo e tolko zadrusteno che prosto dumi nqqm... ne moga da kaja che slusham samo metal.. no me kefi muzikata kefa se na P.O.D. , metallica,iron maiden i t.n... obicham da sam cqlata f cherno i s cheren grim... i kakto kazaha nqkoi tva si e vupros na vkus.. nz kvo mu vliza na rabotata na nqkoi da kazva koi kuf e.. da vi kaja chesto zavijdam na metalite shtot sa mn edinni i ne im puka ot horskoto mnenie.. EVALA VI !

09-13-2005, 08:28
ufff nashto obshtestvo e tolko zadrusteno che prosto dumi nqqm... ne moga da kaja che slusham samo metal.. no me kefi muzikata kefa se na P.O.D. , metallica,iron maiden i t.n... obicham da sam cqlata f cherno i s cheren grim... i kakto kazaha nqkoi tva si e vupros na vkus.. nz kvo mu vliza na rabotata na nqkoi da kazva koi kuf e.. da vi kaja chesto zavijdam na metalite shtot sa mn edinni i ne im puka ot horskoto mnenie.. EVALA VI !
Ето това е приказка :wink:

mary_jane_666
09-13-2005, 09:05
метъл блякс...ужасна воня,никва хигиена,смърдящи кубинки..ужаст.черното-ето защо вонат на пот и кво ли не черното привлича слънцето.сатана не знам си кво пълни измислици.слушайте метъл ама мислете малко за външния си вид!
oo da...tooooo4no...ti pa bate gi izkara 4e ne se kupqt tiq hora we..!? :shock:

ми кво тва им е имиджа :roll:

oooooooooo da ... vinagi me4tata mi e bila da si izgradq imidj na ne4ist 4ovek ..... za syjelenie se kupq vseki den ........ taka i ne mojah da stana myrlqva ,metalka ...... ama ni6to nali ima takia kato roxy deto vikat 4e sme myrlqvi , moga da se pravq na myrlqva metalka 4e trebva se poddyrja imidja.............. ina4e ne moa sym metalka .. tfa e 6toto ne miri6a dostaty4no sigurno ... ae kat po4ba da miri6a na roxy togaa 6te sym dostata4no myrlqva ........ :roll: :lol: :x

Swinkenhoffer
09-13-2005, 09:57
метъл блякс...ужасна воня,никва хигиена,смърдящи кубинки..ужаст.черното-ето защо вонат на пот и кво ли не черното привлича слънцето.сатана не знам си кво пълни измислици.слушайте метъл ама мислете малко за външния си вид!
oo da...tooooo4no...ti pa bate gi izkara 4e ne se kupqt tiq hora we..!? :shock:

ми кво тва им е имиджа :roll:

oooooooooo da ... vinagi me4tata mi e bila da si izgradq imidj na ne4ist 4ovek ..... za syjelenie se kupq vseki den ........ taka i ne mojah da stana myrlqva ,metalka ...... ama ni6to nali ima takia kato roxy deto vikat 4e sme myrlqvi , moga da se pravq na myrlqva metalka 4e trebva se poddyrja imidja.............. ina4e ne moa sym metalka .. tfa e 6toto ne miri6a dostaty4no sigurno ... ae kat po4ba da miri6a na roxy togaa 6te sym dostata4no myrlqva ........ :roll: :lol: :x

хаха :lol: правилно!

Sinister_Doll
09-13-2005, 11:18
Mamka mu! Tva 6tqh az da go kaja! Ina4e sa kvo re6ihme? Vseki metul e s imidj na klo6ar, taka li? Tva e genialna misul! Poklon pred mudriq avtor Roxy... Oturvete se ot misulta za vonq6tite metuli! Smradlivci ima sqkvi...

Disorder
09-13-2005, 11:49
hahaha maiko mila, plashite me s tazi agresivnost. Vzemete da se uspokoite malko i moje da si dadete smetka kakvi gluposti govorite. Metalite mirisheli :shock: :shock: nima naistina ima tolkova ogranicheni hora koito si mislqt che higiennite navici ne se pridobivat prez pyrvite sedem godini ot jivota a vyrvqt sys stila muzika koito haresvash? I ne moga da razbera zashto kritikuvate? Shtom na daden chovek mu haresva i razbira nqkakyv stil togava kakyv e problema da go slusha? Qvno obache zakyrnelite vi chalgarski mozyci sa prekaleno zadrysteni ot steriotipi i ne mojete da vyzpriemete che nqkoi e razlichen. O chudo kak moje daden chovek da ne se syobrazqva s modnite techeniq i da slusha muzika v koqto ima smisyl??? Tolkova e neveroqtno... veche ot dosta vreme ne se qdosvam na takiva glupavi izkazvaniq otnosno metyla... prosto vi syjalqvam. Syjalqvam che ne ste dostatychno dorasli za da razberete smisyla v tazi muzika. Metyla ne e prosto stil v muzikata, za horata koito go razbirat metyla e nachin na jivot... Aide sys zdrave slushaite chalgichka i dano ne osyznaete sobstvenoto si moralno padenie.

Slipaway
09-13-2005, 21:11
най добрия ми приятел и той е така от 8 годишен слуша металика

Ебахти постижението. Само да попитам сега твоя приятел на колко е ? 8 и половина или вече навърши 9, опа ... 10 ли чух е той голям бе. Знаеш ли какво ще ти кажа ? Не знаеш, как ще знаеш. Това, че даден индивид слуша една група от 10-100-1000 години не означава, че може да се нарече някак си. Метъл, метъл, та метъл. Има 1 млн. подстилове. Мога да ти изреждам с часове и кво ? Нищо, само ще ти влезе нещо в кухата глава. Имам чувството, че като кажете метъл все едно сте казали : планетата Земя, Вселена или нещо такова. МЕТЪЛ-А, драги деца, не е просто МЕТЪЛ. Той бива прогресив, пауър, хеви, дет, дуум, блек и какъв ли още не. При пънка е същото, при рок-а пак, при алтърнатив вълната само не е така! Linkin Park е метъл, колкото Лили Иванова е DJ, за KoЯn по-става това определение.

Много сте ми интересни. Аз съм метъл и се тупаш в гърдите и пишеш по някакви форуми защо не те приемали като обикновен човек. Шшш, ало врацата, къде ви е самочувствието. Щом почнахте да пишете из форуми значи работата е много сериозна. В българия рока, метъл и пънка нямат почва. Това не пречи да слушате, но трябва да си имаш едно наум, че си различен. Мислиш по друг начин, обличаш се по друг начин и т.н.

Сега за да не стане объркване и някой да ме нарече чалгар или незнам си какво още ще кажа, че слушам рок/метъл от 11 години вече. Имам над 400 албума, предимного стоунър/дуум рок и хеви/пауър/прогресив метъл и доста алтърнатив/гръндж. Обличам се както ми харесва, не се принизявам да нося изкрящи облекла, по алтърнатив го давам. В тоя ред на мисли ще кажа, че "метълите" всъщност не са хич алтернативни, защото всички са еднакви. Огледайте се като сте в свой води ще видите, че всичко до един си приличате. Преди няколко дни ходих на концерта на Scorpions и ме гледаха като полезно изкопаемо. Аз с дънки, боди с дълък ракав и отгоре рекламна тениска на Heineken. А сигурно от всички там съм слушал най-много рок/метъл музика и знам три хиляди пъти повече от тях - трютата. Предпочитам анурак на Nirvana. Мразя блек метъл! Не мога да понасям музика при която не разбирам какво пее вокала/вокалитката през цялата песен... Харесвам Opeth примерно, ама като знам българския фен какъв е, едвали някой ще ги знае, както и редица други групи. Стереотипа в България е :

Neo Metal - LP( Онея педалчета, да умрат дано ), КоЯn и до там се изчерпва всичко.

Black Metal - Dimmu Borgir, Satyricoon, Mayhem и край.

А да и фена на целокупното БГ метъл общество - Marylin Manson - шибаният позьор, бездарник! А момичетата "метълки" слушат в повечето случаи или блек или готик, до там се изчерпва метъла ... Ай сиктир!

Общо взето това са стиловете, които се слушат масово, като чалгата общо взето. Да започна с поздравите :

@Двамата агенти педали : лижите ли се бе ? Или свирки си правите извън работно време, я споделете, да ви го тура на измислените герой.

@Спортекс, шмортекс : чалгар, как е ? Гледаш ли новият клип на Гергана, праскаш ли чекий ... Да, нали ? Знаем те тебе, чекиджия такъв. Кой знае какъв смотан пубер си, а си много смел като си с клавиатура и мишка пред теб. Даже и да пишеш не ти се отдава особенно.
Евала на такива хора 8)

09-13-2005, 21:17
най добрия ми приятел и той е така от 8 годишен слуша металика

Ебахти постижението. Само да попитам сега твоя приятел на колко е ? 8 и половина или вече навърши 9, опа ... 10 ли чух е той голям бе. Знаеш ли какво ще ти кажа ? Не знаеш, как ще знаеш. Това, че даден индивид слуша една група от 10-100-1000 години не означава, че може да се нарече някак си. Метъл, метъл, та метъл. Има 1 млн. подстилове. Мога да ти изреждам с часове и кво ? Нищо, само ще ти влезе нещо в кухата глава. Имам чувството, че като кажете метъл все едно сте казали : планетата Земя, Вселена или нещо такова. МЕТЪЛ-А, драги деца, не е просто МЕТЪЛ. Той бива прогресив, пауър, хеви, дет, дуум, блек и какъв ли още не. При пънка е същото, при рок-а пак, при алтърнатив вълната само не е така! Linkin Park е метъл, колкото Лили Иванова е DJ, за KoЯn по-става това определение.

Много сте ми интересни. Аз съм метъл и се тупаш в гърдите и пишеш по някакви форуми защо не те приемали като обикновен човек. Шшш, ало врацата, къде ви е самочувствието. Щом почнахте да пишете из форуми значи работата е много сериозна. В българия рока, метъл и пънка нямат почва. Това не пречи да слушате, но трябва да си имаш едно наум, че си различен. Мислиш по друг начин, обличаш се по друг начин и т.н.

Сега за да не стане объркване и някой да ме нарече чалгар или незнам си какво още ще кажа, че слушам рок/метъл от 11 години вече. Имам над 400 албума, предимного стоунър/дуум рок и хеви/пауър/прогресив метъл и доста алтърнатив/гръндж. Обличам се както ми харесва, не се принизявам да нося изкрящи облекла, по алтърнатив го давам. В тоя ред на мисли ще кажа, че "метълите" всъщност не са хич алтернативни, защото всички са еднакви. Огледайте се като сте в свой води ще видите, че всичко до един си приличате. Преди няколко дни ходих на концерта на Scorpions и ме гледаха като полезно изкопаемо. Аз с дънки, боди с дълък ракав и отгоре рекламна тениска на Heineken. А сигурно от всички там съм слушал най-много рок/метъл музика и знам три хиляди пъти повече от тях - трютата. Предпочитам анурак на Nirvana. Мразя блек метъл! Не мога да понасям музика при която не разбирам какво пее вокала/вокалитката през цялата песен... Харесвам Opeth примерно, ама като знам българския фен какъв е, едвали някой ще ги знае, както и редица други групи. Стереотипа в България е :

Neo Metal - LP( Онея педалчета, да умрат дано ), КоЯn и до там се изчерпва всичко.

Black Metal - Dimmu Borgir, Satyricoon, Mayhem и край.

А да и фена на целокупното БГ метъл общество - Marylin Manson - шибаният позьор, бездарник! А момичетата "метълки" слушат в повечето случаи или блек или готик, до там се изчерпва метъла ... Ай сиктир!

Общо взето това са стиловете, които се слушат масово, като чалгата общо взето. Да започна с поздравите :

@Двамата агенти педали : лижите ли се бе ? Или свирки си правите извън работно време, я споделете, да ви го тура на измислените герой.

@Спортекс, шмортекс : чалгар, как е ? Гледаш ли новият клип на Гергана, праскаш ли чекий ... Да, нали ? Знаем те тебе, чекиджия такъв. Кой знае какъв смотан пубер си, а си много смел като си с клавиатура и мишка пред теб. Даже и да пишеш не ти се отдава особенно.
Евала на такива хора 8)
Хвала тебе пророко, планината дойде при Мохаметъла! Уважавам изказаното :wink: само сбърка че се изеба със Спортекс за което ще си изядеш шамаресто в случай че се срещнете 8) .

Exilia
09-14-2005, 10:53
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.
Да, да! Нали?... И една луна нали знайш кво напрай със звездата... Я не се излагай! Метълите са хора като всички други. Както казаха и преди мен - това е начин на живот, не на обличане нито на стил музика който слушаш.

09-14-2005, 10:56
Girl]
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.
Да, да! Нали?... И една луна нали знайш кво напрай със звездата... Я не се излагай! Метълите са хора като всички други. Както казаха и преди мен - това е начин на живот, не на обличане нито на стил музика който слушаш.
Първо чети и после пиши :wink: .

Неактивния
09-14-2005, 10:57
Girl]
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.
Да, да! Нали?... И една луна нали знайш кво напрай със звездата... Я не се излагай! Метълите са хора като всички други. Както казаха и преди мен - това е начин на живот, не на обличане нито на стил музика който слушаш.
Да, това е така, начин на живот е, ама е възможно най-скапания начин! :shock:

Sinister_Doll
09-14-2005, 11:20
Girl]
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.
Да, да! Нали?... И една луна нали знайш кво напрай със звездата... Я не се излагай! Метълите са хора като всички други. Както казаха и преди мен - това е начин на живот, не на обличане нито на стил музика който слушаш.
Да, това е така, начин на живот е, ама е възможно най-скапания начин! :shock:

Pri polojenie, 4e ne e tvoqt na4in na jivot, ot kude znae6, 4e e skapan... Abe, mamka mu, poznavate trima metuli i ve4e si mislite, 4e vsi4ki sa ne6tastni, tujni i podtisnati... Nqma takova ne6to! Kvo e po- qko i fun ot edna metulska kompaniq na peyka parti??? Toq otcepen ot 4algari i ostanali posredstveni hora na4in na jivot, izpulnen s gotini raboti, koito vie ne razbirate ne si go davam za ni6to na sveta!

Неактивния
09-14-2005, 11:26
Girl]
Метълите са некви яко ограничени хора, са има некви двама нови в НБУ, (единя го сбърках с жена), кажи ми ква е целта да се облечеш със прилепнал червен кожен панталон да си сложиш червило и огромни ботуши които тежат повече от тебе :roll: кой ще впечатлиш и защо изобщо (не мене определено) А жените от същото стадо са просто ужастни.
Да, да! Нали?... И една луна нали знайш кво напрай със звездата... Я не се излагай! Метълите са хора като всички други. Както казаха и преди мен - това е начин на живот, не на обличане нито на стил музика който слушаш.
Да, това е така, начин на живот е, ама е възможно най-скапания начин! :shock:

Pri polojenie, 4e ne e tvoqt na4in na jivot, ot kude znae6, 4e e skapan... Abe, mamka mu, poznavate trima metuli i ve4e si mislite, 4e vsi4ki sa ne6tastni, tujni i podtisnati... Nqma takova ne6to! Kvo e po- qko i fun ot edna metulska kompaniq na peyka parti??? Toq otcepen ot 4algari i ostanali posredstveni hora na4in na jivot, izpulnen s gotini raboti, koito vie ne razbirate ne si go davam za ni6to na sveta!
E щом пейката зад блока и 2л Болярка е най-голямото ти забавление - само едно БРАВО!

Sinister_Doll
09-14-2005, 11:28
Prav si, drugiq put sum v Planeta Club...

Неактивния
09-14-2005, 11:31
Prav si, drugiq put sum v Planeta Club...
Доста е там със сигурност е по-добре, ама защо си мислиш, че щом някой не ще да пие скапана бира по пейките ходи в Планета.

Sinister_Doll
09-14-2005, 11:37
6toto edni sedqt vku6ti i ne izlizat, drugi si praim kefa kakto ni doyde, treti hodqt po tupi 4algarski zavedeniq ili super propadnali i jalki ili takiva, kudeto mogat da piqt 5o grama vodka ot 5 i 80...

Неактивния
09-14-2005, 11:41
6toto edni sedqt vku6ti i ne izlizat, drugi si praim kefa kakto ni doyde, treti hodqt po tupi 4algarski zavedeniq ili super propadnali i jalki ili takiva, kudeto mogat da piqt 5o grama vodka ot 5 i 80...
браво, браво... приятни пейки ... можете и да вземете вместо Болярка този път Flirt, а може за да стане още по-готино и гъзарско даже супер скъпата Alaska. :lol:

09-14-2005, 11:47
Bravo, bravo... Kato nqma kvo da kajem puskame postove li6eni ot smisul... Az dadoh primer. Ne prekarvam cqloto denono6tie na peyka v NDK s bira i vodka, nali se se6ta6? I opredeleno e po- priqtno ot smradlivo, gnusno zavedenie, kudeto kofti hora 6te mi trovqt jivota s kofti muzika i kofti povedenie...

Sinister_Doll
09-14-2005, 12:04
Bravo, bravo... Kato nqma kvo da kajem puskame postove li6eni ot smisul... Az dadoh primer. Ne prekarvam cqloto denono6tie na peyka v NDK s bira i vodka, nali se se6ta6? I opredeleno e po- priqtno ot smradlivo, gnusno zavedenie, kudeto kofti hora 6te mi trovqt jivota s kofti muzika i kofti povedenie...

Hmmm, nqkoy vse zabravq da si vliza v profila...

09-14-2005, 12:30
Според мене трябва некой да те заведе в ЗАВЕДЕНИЕ а не в тия места дето си ходила ти :wink: .

Sinister_Doll
09-14-2005, 12:33
Ama, spokoyno, hodila sum. Ne sum rodena v saksiq. Hodila sum na dostatu4no mn mesta za da moga da precenq kude i kak se 4uvstvam nay- dobre.

xandria
09-14-2005, 12:50
Abe koito ne harseva metula da si gleda negovata muzika i da ne se zaqjda.Tva e!!!

VAMP_GIRL
09-16-2005, 16:49
metali-2

mary_jane_666
09-17-2005, 14:53
Ama, spokoyno, hodila sum. Ne sum rodena v saksiq. Hodila sum na dostatu4no mn mesta za da moga da precenq kude i kak se 4uvstvam nay- dobre.

imenno ...........

09-18-2005, 13:46
Няколко пояснения:
-Както е изброено малко по-горе метълите не слушат:ЛП,Корн, ПОД, Слипнот и още много подобни...
-В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО МЕТЪЛИТЕ ДА СЕ ОБЛИЧАТ В ЧЕРНО ДА СЕ ПРАВЯТ НА СТРАШНИ И РАЗНИ ЕЙ ТАКИВА - МНОГО ОТ ТЯХ НЯМА ДА ГИ ПОЗНАЕШ ЧЕ СА ТАКИВА!
-Трето: Чалгарите рапарите че и скинове мразят метълите
-Четвърто:Метълите не мразят никой, може би единствено тези, които се представят за метъли а слушат ей тия изброените горе групички.
-Пето:Не висят по тия умрели форуми, както някой беше казал така че спорете ама знайте че не спорите с метъли. И аз кво правя тука аре изчезвам

Killmister
09-19-2005, 08:09
ТУК МЕТЪЛИ Н-Е-М-А. така че си сбъркала мястото.
а ти какъв метъл слушаш??

Ти ако мислиш че CoB са нещо...

wicked.witch
09-22-2005, 10:08
всеки има право на избор, всеки е уникален, всеки е различен...защо по дяволите трябва да бъдем еднакви като едно стадо?! правиш квото искаш, живота си е твой и е твърде кратък, за да се впрягаме в разни типажи на поведение, обличане, изразяване и т.н.....

09-22-2005, 11:51
ТУК МЕТЪЛИ Н-Е-М-А. така че си сбъркала мястото.
а ти какъв метъл слушаш??

Ти ако мислиш че CoB са нещо...
Чакай малкооо CoB бяха велика група! Прояви малко уважение! Соулфлай да не би да са нещо особено? Той Макс прееба цялата Сепултура с тия негови Трайбъл лайна...За това албумите им не струват след "Arise".

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 16:16
Mi ko da ti kaja mila-gajeto te e napusnalo 6tot mom4etata iskat momi4eta koito da sa slabi s golemi gardi i xubav zadnik ,oble4eni NORMALNO,koito da slu6at populqrnata muzika-4alga i priqtelite im da im zavijdat za tqx-kato men-ne kato teb.
kolkoto do metala toi prosto e tap i go slu6at samo tapi mom4eta,majkarani i lezbiiki,ne i edno NORMALNO momi4e
p.s.-moje da mi prati6 biv6eto si gajeto

Sinister_Doll
09-25-2005, 17:25
Mi ko da ti kaja mila-gajeto te e napusnalo 6tot mom4etata iskat momi4eta koito da sa slabi s golemi gardi i xubav zadnik ,oble4eni NORMALNO,koito da slu6at populqrnata muzika-4alga i priqtelite im da im zavijdat za tqx-kato men-ne kato teb.
kolkoto do metala toi prosto e tap i go slu6at samo tapi mom4eta,majkarani i lezbiiki,ne i edno NORMALNO momi4e
p.s.-moje da mi prati6 biv6eto si gajeto

Normalna li si, be liglo??? Kak re6i, 4e metulkite sa mujkarani ili lesbiyki? Ti na- veroqtno ne poznava6 i edna metulka i izob6to dve dum ne si si razmenqla s metul! Az puk moga da ti kaja, 4e teq mom4eta, deto si im opisala predpo4itaniqta sa tupi metro- sexualni 4algari!!! Koy e tvoq kriterii za normalno, a? dunki s paetki ili kusa poli4ka s perfektno "putevidenie" i golo korem4e- bluzka s gigantsko dekolte??? Tva li ti e normalnoto? Za men tva e dolnoprobno i gnusno! I gnusnata povurhnostna i li6ena ot smisul i 4uvstvo "muzika" e 4algata! I nay- veroqtno slabi metulki s gotin zadnik i golemi cici nqma, taka li? Prosto tva da se svalq6 sus sqko jivo trikrako 6to murda ne e prioritet na vsi4ki, kolkoto i neveroqtno da ti se vijda! Horata si imat interesi i razbiraniq i tva, 4e ne se pokrivat s tvoite ne gi pravi po- NENORMALNI! E, mama mu deba pisnalo mi e princesi kato tebe, be!

wicked.witch
09-25-2005, 17:33
Mi ko da ti kaja mila-gajeto te e napusnalo 6tot mom4etata iskat momi4eta koito da sa slabi s golemi gardi i xubav zadnik ,oble4eni NORMALNO,koito da slu6at populqrnata muzika-4alga i priqtelite im da im zavijdat za tqx-kato men-ne kato teb.
kolkoto do metala toi prosto e tap i go slu6at samo tapi mom4eta,majkarani i lezbiiki,ne i edno NORMALNO momi4e
p.s.-moje da mi prati6 biv6eto si gajeto
лелеее така не съм се хилила от 1000000000000000 години...еби му майката...мнооооооооого си зле бе.....
имаме различни виждания за НОРМАЛНО изглежда щото не ме кефи стила SO PERFECT, SO PLASTIC....кофти тръпка е....
барби стайла е кофти...отминава и заминава....
айде без коментар

VAMP_GIRL
09-25-2005, 17:45
Mi ko da ti kaja mila-gajeto te e napusnalo 6tot mom4etata iskat momi4eta koito da sa slabi s golemi gardi i xubav zadnik ,oble4eni NORMALNO,koito da slu6at populqrnata muzika-4alga i priqtelite im da im zavijdat za tqx-kato men-ne kato teb.
kolkoto do metala toi prosto e tap i go slu6at samo tapi mom4eta,majkarani i lezbiiki,ne i edno NORMALNO momi4e
p.s.-moje da mi prati6 biv6eto si gajeto taka,da viim sq-tapi mom4eta,majkarani i leSbiiki...interesno,interesno,6to puk re6i taka?vidql si 3 metal4eta i si re6il taka!haide mnogo te molq-GRUMNI SE !

Swinkenhoffer
09-25-2005, 17:46
бе, тука яко ебавка става ... :lol:
Бейби Секси Гей ... хаха :lol:

VAMP_GIRL
09-25-2005, 17:46
ili 4akai,qvno sam sgre6ila ''mila''

wicked.witch
09-25-2005, 17:48
не, не, не, не е истина...счупих се да се хиля на простотиите на некомпетентни юзери с неостановен пол от рода на онова същество.... :lol:

VAMP_GIRL
09-25-2005, 17:50
i na razbrah kvo 6e re4e NORMALNO?kusi poli4ki prez koito zadnika ti se vijda,rozova bluzka (preuveli4eno) a i koi/koq si ti,4e da kazva6 na 4ovek,koito ne poznava6 ''gadjeto ti te e zarqzalo''1-vo ne si zapoznat/a sas slu4aq!2-ro dali puk i ti nqkoi den nqma da stane6 4ast ot nas NENORMALNITE?

wicked.witch
09-25-2005, 17:54
остави ГО тва....не се ядосвай изобщо...не си струва...

VAMP_GIRL
09-25-2005, 17:57
остави ГО тва....не се ядосвай изобщо...не си струва... prava si :wink:

09-25-2005, 18:26
Mi ko da ti kaja mila-gajeto te e napusnalo 6tot mom4etata iskat momi4eta koito da sa slabi s golemi gardi i xubav zadnik ,oble4eni NORMALNO,koito da slu6at populqrnata muzika-4alga i priqtelite im da im zavijdat za tqx-kato men-ne kato teb.
kolkoto do metala toi prosto e tap i go slu6at samo tapi mom4eta,majkarani i lezbiiki,ne i edno NORMALNO momi4e
p.s.-moje da mi prati6 biv6eto si gajeto
Pudkrepqm te mila!Vupreki 4e na men i metali mi sa lepiat :cry: Nool sa grozni ni4istoplatni!A mumi4itata prili4at na maje i sa noll tupi! :wink: :roll: :wink:

Sinister_Doll
09-25-2005, 18:30
dali puk i ti nqkoi den nqma da stane6 4ast ot nas NENORMALNITE?

Ne mi se vqrva izob6to... Moje samo da si me4tae! Normalnite hora me pla6at! Girlite tip 'so gorgeous, so perfect, so plastic' obiknoveno si ostavat obiknoveni i predvidimi. A nay- mn im se draznq i me nervqt s tva, 4e si nqmat identi4nost, s ni6to ne se otli4avat edna ot druga i izob6to ot ostanalite! Nqmat si o6te izgradena cennostna sistema, ili prosto e bugava! Samo mom4eta, parcali, sex, skupi bokluci i nz si kvo o6te! Ne moje 4ovek samo za tva da misli, po dqvolite! Taka sa pove4eto mi poznati kurvenca i kat popadna v takava kompaniq mi idva da bqgam s krasuci!

09-25-2005, 18:33
Sinistar dolu,ti kat si grozna i nikoi pi4 ni ta iska ko ni zavijda6?!Ubli4ai sa s murliavite teniski=. :wink: :roll: :wink:
Za sprafka mi pogledni podpisa! :wink:

Sinister_Doll
09-25-2005, 18:34
Mi ko da ti kaja mila-gajeto te e napusnalo 6tot mom4etata iskat momi4eta koito da sa slabi s golemi gardi i xubav zadnik ,oble4eni NORMALNO,koito da slu6at populqrnata muzika-4alga i priqtelite im da im zavijdat za tqx-kato men-ne kato teb.
kolkoto do metala toi prosto e tap i go slu6at samo tapi mom4eta,majkarani i lezbiiki,ne i edno NORMALNO momi4e
p.s.-moje da mi prati6 biv6eto si gajeto
Pudkrepqm te mila!Vupreki 4e na men i metali mi sa lepiat :cry: Nool sa grozni ni4istoplatni!A mumi4itata prili4at na maje i sa noll tupi! :wink: :roll: :wink:

Cql jivot sum me4tala, ti du6o da mi kaje6, 4e sum tupa!!! Nz koga koga ti se e lepql metul i kuv metul e toq izob6to, ama iskam publi4no da go lin4uvam! Tva, 4e prili4at na muje be6e takava neveroqtna izcepka, deto daje ot Eli Tupoto ne sum q o4akvala, naistina!!! Nz, macka... IQ- to mi be6e 120 v sedmi klas, are da se merim po akul, iska6 li?

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 18:35
Vij kvo gospojice(ako moje6 da se nare4e6 tai)s razbitoto sarce.qdosva6 se 6tot ti kazvam istinata v o4ite.znae6 4e xubavite mom4eta ne xaresvat metalki a xaresvat xubavi momi4eta-ko 6te te da sa s golemi dekulteta i kasi poli.takiva kato teb te xaresvat samo metali no te ne sa xubavi tai 4e ne se broi.kolkoto do dekoltetata koito ima s kvo da gi zapalni 6to da ne nosi i bluzi s po golemi.za golite papove moga da ti kaja 4e as nqmam slanini na korema kato teb i moga da si gi pozvolq....izob6to 4ovek koito kritikuva razgolenoto obleklo prosto zavijda 4e toi ne moje da si go pozvoli 6tot nqma xubavo tqlo
za dokazatelstvo mi prati biv6iq si da vidim dali nqma da mi padne v krakata ili te e strax???!! :twisted:

Sinister_Doll
09-25-2005, 18:40
Govedo, na tebe smo na genialnostta ti zavijdam! Ot kude znae6, 4e sum grozna, a? Ot kude znae6, 4e ne me haresvat? Xxaxaxa! Geniqt na foruma si izkaza kompetentnoto mnenie za poreden put! Samo deto na teb ti se lepat mom4eta, koito me otvra6tavat sus svoqta po6lost i prostotiq, qsno li ti e? Ot prevod nujdae6 li se, glupakU? Po- dobre mlukvay, 6toto pak stanA za smex- smex!

09-25-2005, 18:43
Sinistur dolu mlukni ma!she ti prata 10 muskolesti ta prebiat na fona na "Obree Nidialkoo aidee bee pisi pisanoo male lee"! :wink: :roll: :wink:


П.С. Замисли се кой става за смях?

Sinister_Doll
09-25-2005, 18:47
Koq e taq sus razbitoto surce, be? Az sum 170 sm, 53 kg, i s merki 93- 62- 94, taka 4e are da ne si govorim za slanini pri polojenie, 4e ne si me vijdala, ko 6e kae6, mur6o? Trqbva da ti kaja, 4e metulite sa dosta po- krasivi ot ot edin izrusen gnusen 4algar s beli kojeni obuvki! 6to se otnasq do biv6iq mi, toy 6ti pikae na tupotiqta!

Sinister_Doll
09-25-2005, 18:50
"Obree Nidialkoo aidee bee pisi pisanoo male lee"! :wink: :roll: :wink:


П.С. Замисли се кой става за смях?

Ne e nujno da mislq, vupreki 4e az moga da se pohvalq s tazi si sposobnost za razlika ot teb... Are prati mi! Molq te! Tva iskam da go vidq! Dvama ot moite hora 6te gi smotaqt na 12 za 3 min tvoite sme6nici! Xxaxa

wicked.witch
09-25-2005, 18:51
еби му майката усрахте темата с тъпите и некомпетентни мнения на ламери...в превод ТЪПИ ЮЗЕРИ.....
не моете да говорите нещо за някой който не познавате и бтв имаме различни виждания както за добър външен вид така и за готино момче....на вас може да ви е гот да ви се кефят некви гейобразни и женствени метросексуални типове с неоточнен пол...да ама не! тъпо, тъпо, тъпо и пак тъпо!

09-25-2005, 18:52
УаХАахаахАХАХАХАахаАХА!
Охх... "Тъпотинът взима нови жертви"!АХаХАХАХХАахаха!

Sinister_Doll
09-25-2005, 18:53
Dobre, 4e e wicked.witch da me za6titi. 10x macko! (:

wicked.witch
09-25-2005, 18:54
бля-бля-бля
идеотизацията навлиза в нов период....

09-25-2005, 18:55
Sinister_Doll, миличка, не им се връзвай, бе :) Само по никовете не тези пикли(ако изобщо са момичета, а не момчета, които се ебават) си личи, че само си търсят някой, с когото да се заяждат и да си запълват времето. Жалки са и обръщайки им внимание ти само им разнообразяваш скучната вечер, защото явно точно те са 'грозните', които вместо сега да са с някой пич седят тук и се заяждат с теб, мацка :wink: .
П.С. Елинце, много си прозрачна, кукло:) И най-тъпото животно няма да се кръсти само Ели^Тъпото:)Хахахаха. А колкото до теб, Sinister_Doll, кефиш :P

VAMP_GIRL
09-25-2005, 18:56
Vij kvo gospojice(ako moje6 da se nare4e6 tai)s razbitoto sarce.qdosva6 se 6tot ti kazvam istinata v o4ite.znae6 4e xubavite mom4eta ne xaresvat metalki a xaresvat xubavi momi4eta-ko 6te te da sa s golemi dekulteta i kasi poli.takiva kato teb te xaresvat samo metali no te ne sa xubavi tai 4e ne se broi.kolkoto do dekoltetata koito ima s kvo da gi zapalni 6to da ne nosi i bluzi s po golemi.za golite papove moga da ti kaja 4e as nqmam slanini na korema kato teb i moga da si gi pozvolq....izob6to 4ovek koito kritikuva razgolenoto obleklo prosto zavijda 4e toi ne moje da si go pozvoli 6tot nqma xubavo tqlo
za dokazatelstvo mi prati biv6iq si da vidim dali nqma da mi padne v krakata ili te e strax???!! :twisted: 1-vo na 1-vo gei4e takova ne govori za biv6eto mi!2-ro EDVA LI SI PADA PO GEIOVE!3-to koi e kazal,4e mi e razbil sarceto,i do den dne6en sme priqteli s nego!4-to I TOI SLU6A METAL,NO NE SE OBLI4A KATO TAKAV!-5-to ne se me6i v li4nite mi otno6eniq muhlio!nai-malko liglio kato teb moje da govori za 4uvstvata mi kam nego!ne mislq,4e 4ak puk haresva takiva kato teb!taka 4e gospodin muhlio ne govori pove4e za gadjetata mi,za li4niq mi jivot i t.n.!

wicked.witch
09-25-2005, 18:57
Sinister_Doll, миличка, не им се връзвай, бе :) Само по никовете не тези пикли(ако изобщо са момичета, а не момчета, които се ебават) си личи, че само си търсят някой, с когото да се заяждат и да си запълват времето. Жалки са и обръщайки им внимание ти само им разнообразяваш скучната вечер, защото явно точно те са 'грозните', които вместо сега да са с някой пич седят тук и се заяждат с теб, мацка :wink: .
П.С. Елинце, много си прозрачна, кукло:) И най-тъпото животно няма да се кръсти само Ели^Тъпото:)Хахахаха. А колкото до теб, Sinister_Doll, кефиш :P
мдаам Sinister_Doll (Мартинс)е голема пичка и тия кобили не са никак познали ;) от мене ше го знаете...вече 2ра година сме в един клас с Мартинка :) тъй че .... нема сми да говорим с/за тез...

Don Corleone
09-25-2005, 18:57
Toва е днешната младеж...Никакво уважение към нищо, ще ви пречукат без да се усетите...В този свят на пари и насилие оцеляват само силните фамилии :!:

Sinister_Doll
09-25-2005, 18:58
УаХАахаахАХАХАХАахаАХА!
Охх... "Тъпотинът взима нови жертви"!АХаХАХАХХАахаха! Tupotinut trqbva qko da se e zaputil kum mozuka ti... Mayka ti se e drusala s Tupotin, dokato e bila bremenna i za tva ti sa prosto ne moje6 da se oturve6 ot deystvieto mu! Probiva si put prez 4erepa i O, Boje! Kakvo da vidi! Ami, 4e toy nqma kude da otsedne! Daaam, za tupotina ti znae6 nay- dobre... Samo deto ti ne si ot novite jertvi, ama nema kvo da go obsujdame tva pove4e... To si e izvestno...

VAMP_GIRL
09-25-2005, 18:59
Koq e taq sus razbitoto surce, be? Az sum 170 sm, 53 kg, i s merki 93- 62- 94, taka 4e are da ne si govorim za slanini pri polojenie, 4e ne si me vijdala, ko 6e kae6, mur6o? Trqbva da ti kaja, 4e metulite sa dosta po- krasivi ot ot edin izrusen gnusen 4algar s beli kojeni obuvki! 6to se otnasq do biv6iq mi, toy 6ti pikae na tupotiqta! absolutno sam saglasna s tova za metalite i izrusenite!

wicked.witch
09-25-2005, 19:00
Koq e taq sus razbitoto surce, be? Az sum 170 sm, 53 kg, i s merki 93- 62- 94, taka 4e are da ne si govorim za slanini pri polojenie, 4e ne si me vijdala, ko 6e kae6, mur6o? Trqbva da ti kaja, 4e metulite sa dosta po- krasivi ot ot edin izrusen gnusen 4algar s beli kojeni obuvki! 6to se otnasq do biv6iq mi, toy 6ti pikae na tupotiqta! absolutno sam saglasna s tova za metalite i izrusenite!
присъединявам се!

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:00
Sinister_Doll, миличка, не им се връзвай, бе :) Само по никовете не тези пикли(ако изобщо са момичета, а не момчета, които се ебават) си личи, че само си търсят някой, с когото да се заяждат и да си запълват времето. Жалки са и обръщайки им внимание ти само им разнообразяваш скучната вечер, защото явно точно те са 'грозните', които вместо сега да са с някой пич седят тук и се заяждат с теб, мацка :wink: .
П.С. Елинце, много си прозрачна, кукло:) И най-тъпото животно няма да се кръсти само Ели^Тъпото:)Хахахаха. А колкото до теб, Sinister_Doll, кефиш :P

Ama teq mi ka4iha kruvnoto!!! Naistina mislq, 4e sum alergi4na kum BULL SHIT! Ina4e 10x za podkrepata, naistina!

Na teb su6to Gabzzzz!

wicked.witch
09-25-2005, 19:02
охооо не се нерви бе мацка...нема сми...аз на такиа само им се смея....цепят мрака....пусни си един Nymphetamine и да не ти пука :roll:

09-25-2005, 19:02
Sinister_Doll, миличка, не им се връзвай, бе :) Само по никовете не тези пикли(ако изобщо са момичета, а не момчета, които се ебават) си личи, че само си търсят някой, с когото да се заяждат и да си запълват времето. Жалки са и обръщайки им внимание ти само им разнообразяваш скучната вечер, защото явно точно те са 'грозните', които вместо сега да са с някой пич седят тук и се заяждат с теб, мацка :wink: .
П.С. Елинце, много си прозрачна, кукло:) И най-тъпото животно няма да се кръсти само Ели^Тъпото:)Хахахаха. А колкото до теб, Sinister_Doll, кефиш :P

Ama teq mi ka4iha kruvnoto!!! Naistina mislq, 4e sum alergi4na kum BULL SHIT! Ina4e 10x za podkrepata, naistina!

Na teb su6to Gabzzzz!
АХАХАХАХ!Добра работа свършихме! :D

wicked.witch
09-25-2005, 19:05
хм не мисля....простотията е всеобхватна, ама ваща край няма бе! RESIDENT EVIL
мн сте ми смешни....и не си мисли че ви подценявам...дори ви надценявам! а тва вече е много!

09-25-2005, 19:06
Ina4e 10x za podkrepata, naistina!
Пак заповядай :wink: Интересно ми е да се заяждам с подобни индивиди. Макар че кухите им главици нищо няма да измислят. То да имаше с какво де :wink: Хахаха....неее, не, направо се счупих от смях като прочетох, че метълите били грозни :lol: Няма какво повече да коментирам. :lol:

VAMP_GIRL
09-25-2005, 19:10
охооо не се нерви бе мацка...нема сми...аз на такиа само им се смея....цепят мрака....пусни си един Nymphetamine и да не ти пука :roll: sry,znam,4e ne e napisano do men,no Nymphetamine mi e lubimata pesen!!! :P

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 19:10
Macka li xaxaxa,po skoro q nare4ete tapo momi4e ,koeto ne sa go prieli gotinite macki i pi4ove i qkite kompanii i ot nqma i kak e stanala metalka.momi4e koeto trudno si e namerilo gaje i to i e ostanalo parvoto i poslednoto.momi4e na koeto sled kat sa mu bili 6uta e po4nalo da se fuka v 4ata i vav forumite sas "PERFEKTNITE" SI MERKI 6tot na jivo ne struva i momi4e koeto se pravi 4e ne mu puka za biv6eto i gaje i za moeto mnenie no taka se qdosva i zavigda 4e sama se izdava :twisted: :twisted: :twisted:

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:10
АХАХАХАХ!Добра работа свършихме! :D

Abe, mz koy svur6i dobra rbota, ama kato gledam ne6to vze da zamlukv6, a? Da ne se izpla6i? Metul vulnata 6te zalee sveta xexe Dobre, 4e gi ima ograni4enite 4algari! Ina4e koy 6te6e da me zabvlqva v sku4nite nedelni ve4eri?

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:11
охооо не се нерви бе мацка...нема сми...аз на такиа само им се смея....цепят мрака....пусни си един Nymphetamine и да не ти пука :roll: sry,znam,4e ne e napisano do men,no Nymphetamine mi e lubimata pesen!!! :P

Ama i moqta!

VAMP_GIRL
09-25-2005, 19:11
Macka li xaxaxa,po skoro q nare4ete tapo momi4e ,koeto ne sa go prieli gotinite macki i pi4ove i qkite kompanii i ot nqma i kak e stanala metalka.momi4e koeto trudno si e namerilo gaje i to i e ostanalo parvoto i poslednoto.momi4e na koeto sled kat sa mu bili 6uta e po4nalo da se fuka v 4ata i vav forumite sas "PERFEKTNITE" SI MERKI 6tot na jivo ne struva i momi4e koeto se pravi 4e ne mu puka za biv6eto i gaje i za moeto mnenie no taka se qdosva i zavigda 4e sama se izdava :twisted: :twisted: :twisted: oo,ti pak li propisa e!? malee,ti trugnal da mi govori6 za gotinite hora!izvinqvai,no vednaj mai Sinister napisa,4e edva li nqkoga si kazval dve dumi s metal!E TVA E!

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 19:12
p.p.-6tom nedelnite ti ve4eri sa sku4ni predstavqm si kolko sa ti perfektni merkite i kolko interes se proqvqva okolo teb...xaxaxa

VAMP_GIRL
09-25-2005, 19:12
охооо не се нерви бе мацка...нема сми...аз на такиа само им се смея....цепят мрака....пусни си един Nymphetamine и да не ти пука :roll: sry,znam,4e ne e napisano do men,no Nymphetamine mi e lubimata pesen!!! :P

Ama i moqta! naistina neveroqtna pesni4ka

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:13
BABY_SEXY_Tupanarka_Zaluhava, nz za kogo govori6, ama are da se skiv, a? Na men mi stiska... A na beb? Togava 6te vidim koy po- po- nay?

VAMP_GIRL
09-25-2005, 19:14
p.p.-6tom nedelnite ti ve4eri sa sku4ni predstavqm si kolko sa ti perfektni merkite i kolko interes se proqvqva okolo teb...xaxaxaami da,vij sega,ne sam si nabutala silikon ili ne6to drugo v cicite,za da se haresvam na hora kato teb.ami to i tvoite kato gledam sa sku4ni,taka 4e...

Swinkenhoffer
09-25-2005, 19:15
извинете, ако бъркам, но оставам с впечатлението, че един човек се представя за няколко юзера :shock:

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:16
p.p.-6tom nedelnite ti ve4eri sa sku4ni predstavqm si kolko sa ti perfektni merkite i kolko interes se proqvqva okolo teb...xaxaxa

Ti si posledniqt 4ovek, na kogoto se smqtam za dlujna da davam obqsnenie... Prosto nqkaksi ne4utoto ti mnenie zagluhva v prostranstvoti i ne se vpisva sred interesite mi... Za6to, be kuklo? Ti sega ne si li si vku6ti???

wicked.witch
09-25-2005, 19:16
охооо не се нерви бе мацка...нема сми...аз на такиа само им се смея....цепят мрака....пусни си един Nymphetamine и да не ти пука :roll: sry,znam,4e ne e napisano do men,no Nymphetamine mi e lubimata pesen!!! :P

Ama i moqta! naistina neveroqtna pesni4ka
мдаааам и мене ме кефи на маххххххххххх
а колкото до ограничените юзери еби им майката
е са ше млъкне 100%

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:19
извинете, ако бъркам, но оставам с впечатлението, че един човек се представя за няколко юзера :shock:

Koy tva? Ako govori6 za nas, gleday 4asa i minutata na postvane ... Koy moje da napi6e prez tri sec 10 reda...

wicked.witch
09-25-2005, 19:20
извинете, ако бъркам, но оставам с впечатлението, че един човек се представя за няколко юзера :shock:
кой тоя?

Swinkenhoffer
09-25-2005, 19:24
извинете, ако бъркам, но оставам с впечатлението, че един човек се представя за няколко юзера :shock:
кой тоя?

Бейби_Секси_Гей, Ели тъпото (което в никакъв случай не е истинската Елеонора) и един гост.
пак казвам, че може и да не е верно, но просто така ми изглежда ...
и + тва яко ви е ебават и целят точно да ви дразнят, а вие ... им се връзвате :roll:

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 19:29
Da se vidim na jivo vika6...ma ne se izxvarlqi 6tot mai sa misli6 za golqmata rabota ma kato ma vidi6 6te ti se razkatae familiqta.povtarqm za po trudno sxva6ta6tite-ne se izxvarlqi 6tot posle sama 6i si obira6 poparata

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:30
p.p.-6tom nedelnite ti ve4eri sa sku4ni predstavqm si kolko sa ti perfektni merkite i kolko interes se proqvqva okolo teb...xaxaxaami da,vij sega,ne sam si nabutala silikon ili ne6to drugo v cicite,za da se haresvam na hora kato teb.ami to i tvoite kato gledam sa sku4ni,taka 4e...

Ne, macka, nie prosto nqmame nujda ot kusi poli i silikoni za da ni zaglejdat! Teq modni izguzici gi pravqt hora s nisko samo4uvstvie, koito imat nujda da pokazvat telata si za da se 4uvstvat hresvani. Nie prosto nqmame nujda ot tova...

VAMP_GIRL
09-25-2005, 19:30
samo da kaja ne6to.citiram BABY_SEXY_GAY(smotaniq/smotanata)''az nqmam problemi s gadjetata,edinstveniq problem e,4e ne moga da se otturva ot tqh''boje,6to za samo4uvstvie?

VAMP_GIRL
09-25-2005, 19:31
Da se vidim na jivo vika6...ma ne se izxvarlqi 6tot mai sa misli6 za golqmata rabota ma kato ma vidi6 6te ti se razkatae familiqta.povtarqm za po trudno sxva6ta6tite-ne se izxvarlqi 6tot posle sama 6i si obira6 poparata 4akai be,6te si s4upi6 noktite...lelee,6te doide kraq na sveta...

Swinkenhoffer
09-25-2005, 19:31
Da se vidim na jivo vika6...ma ne se izxvarlqi 6tot mai sa misli6 za golqmata rabota ma kato ma vidi6 6te ti se razkatae familiqta.povtarqm za po trudno sxva6ta6tite-ne se izxvarlqi 6tot posle sama 6i si obira6 poparata

УМРИ ОТ РАК
айде, стига сте писали глупости и сте се представяли за някой де въобще го няма.

Sinister_Doll
09-25-2005, 19:33
samo da kaja ne6to.citiram BABY_SEXY_GAY(smotaniq/smotanata)''az nqmam problemi s gadjetata,edinstveniq problem e,4e ne moga da se otturva ot tqh''boje,6to za samo4uvstvie?

Xxaxaxxa! Tva samo4uvstvie e lipsa na takova! Na jivo trqbva da e nekuv muhul! Tva e nelepo! Xaxaxxa Are da se vidim, sigurno stado podiveli 4algari 6te debnat ot hrastite da me biqt! Xxaxaxa

BABY_SEXY_GAY
09-25-2005, 19:47
Za razlika ot vas az si imam rabota.I sega 6te zaminavam poneje doide edno ot gajetata mi i otivam na diskoteka.priqtno sku4aene v tapiq forum :twisted: kolkoto do modata az si imam stil i tova se podrazbira ot podpisa mi-p.s.az nqmam silikon 6tot ne mi i trqq vij ti ima6 nujda tai 4e moe da se vazpolzva6 ako ti stignat stotinkite za operaciq

Exilia
09-25-2005, 19:49
Тая тема стана прекалено просташка..

09-25-2005, 20:02
Za razlika ot vas az si imam rabota.I sega 6te zaminavam poneje doide edno ot gajetata mi i otivam na diskoteka.priqtno sku4aene v tapiq forum :twisted: kolkoto do modata az si imam stil i tova se podrazbira ot podpisa mi-p.s.az nqmam silikon 6tot ne mi i trqq vij ti ima6 nujda tai 4e moe da se vazpolzva6 ako ti stignat stotinkite za operaciq

God save the idiots! Pojelavam ti ostanalite 3925 gadjeta da sa tam, da te vidqt s 3926- iqt i da ti izturbu6at debeliq zadnik ot boy! O, da... Zabravih! Priqtno prekarvane... I samo malko bezpolezno info za teb: Az sum posledniq 4ovek, za kogoto moje6 da kaje6, 4e ima sku4en jivot... Xxaxax, jalki horica.

BABY_SEXY_GAY
09-26-2005, 13:35
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!

NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!

NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!


NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!



NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

VAMP_GIRL
09-26-2005, 14:17
qqq da mlukva6 malko gei4e takova!kvo 6e napravi6?6te prati6 maznite si priqtel4eta,koito 6te se razrevat samo ako im padne i kosam ot kosicata!ami ti da ne bi da misli6,4e tq si nqma hora?axaxax,sigurna sam,4e pri teb vsi4ko e samo dumi,ni6to pove4e!

Sinister_Doll
09-26-2005, 16:41
Ne moga da se mAra s teb, taka li, be zlato?! Xxaxaxax! Daaaam, ubedena sum, 4e e taka! I kvo 6e stane te pitam? Stado podiveli, mazni, gnusni, obratni 4algar4eta 6e me debnat kato se pribiram, li? Q se stegni malko, bre dEte! 4uva6 li se kvi biseri gi rusi6? Misli6 li, 4e me e strah ot teb, be liglo zlatna? Ela mu izq6!

wicked.witch
09-26-2005, 17:27
ахахахахах Мартинкее лелееееееееееее тая направо ме разби в стената! паднах под масата...счупих се да се хиля! ахахахахахха лелееееееееееееееее тая цепи мрака...не не не
тва не е тая...тва е ТО
ахахахаха

Sinister_Doll
09-26-2005, 17:35
ахахахахах Мартинкее лелееееееееееее тая направо ме разби в стената! паднах под масата...счупих се да се хиля! ахахахахахха лелееееееееееееееее тая цепи мрака...не не не
тва не е тая...тва е ТО
ахахахаха

Xxaxaxax! Nali, Gabzzz! Q kaji sega, 4e me fana 6ubeto, ako trugnat da me biqt tvoite friendove 6te mi pomagat li, 4e naistina "nqma" koy da mi pazi grub4eto ot teq nasrani 4algari! SMEH! SMEH!!! Mn e lesno da zapla6va6 vuv forum4e, ama nqma da si tolko smela na jivo! Garantiram ti! http://smilies.sofrayt.com/aiw/grin.gif

Swinkenhoffer
09-26-2005, 17:42
ооо, тука някой от Агентите ли долавям ... който се гъбарка с "умниците", дето са решили да му играят по свирката, м? :evil: :x

wicked.witch
09-26-2005, 17:44
ахахахахах Мартинкее лелееееееееееее тая направо ме разби в стената! паднах под масата...счупих се да се хиля! ахахахахахха лелееееееееееееееее тая цепи мрака...не не не
тва не е тая...тва е ТО
ахахахаха

Xxaxaxax! Nali, Gabzzz! Q kaji sega, 4e me fana 6ubeto, ako trugnat da me biqt tvoite friendove 6te mi pomagat li, 4e naistina "nqma" koy da mi pazi grub4eto ot teq nasrani 4algari! SMEH! SMEH!!! Mn e lesno da zapla6va6 vuv forum4e, ama nqma da si tolko smela na jivo! Garantiram ti! http://smilies.sofrayt.com/aiw/grin.gif
ах ама как иначе....Мартинс да не се притесняваш...ц ц ц ужИс
и са поздравявам чалга манията с течащия в момента запис на концерт по БТВ.....ENJOY! нях-нях-нях
ахахахахахха

korn___
09-26-2005, 20:25
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!

NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!

NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!


NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!



NE MOJE6 DA SE MARI6 S MEN SINISTAR4E ...I VNIMAVAI 6TOT NAU4A LI KOQ SI MOITE XORA 6TE TI RAZKATAQT FAMILIQTA OT BOI!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


ам какво да ти кажа ? дай да си врътнеме една среща белкем да ми олекне кат ти смачкам главата в некоя кофа ? кат на тоя единия агент на него така му предложих да се видиме да си разбере функциите кои какво ... ама той нещо зе та се отказа нали няма и ти да направиш така ? писна ми от пикли и мухлювци требе да има насилие за да се спре сичко ! пиши ми на лично кога и каде да се видиме и да ти откъсна малката главица и да се свършва сичко така на сички тапаци ще им драсна по едно ЛС за да се видиме и да очистя тоя форум дет вече на нищо не прилича :evil: ще ви е** у пу*ките мазни ! па ако сте момчета ако требе ще плата ня някои да ви е*е !!!

THE_GANGSTA_GIRL
09-27-2005, 02:20
ооо, тука някой от Агентите ли долавям ... който се гъбарка с "умниците", дето са решили да му играят по свирката, м? :evil: :x

Аха 100 на 100 са агентите или някой други заблудени идиотчета ама лошото е че само ти зацепваш, а другите седят и им се нервят и водят абсолютно безсмислени спорове.

Хорааааааа осъзнайте се..........тия много яко ви ебават и се чупят да ви се хилят, а вие само се нервите. Не се занимавайте с глупости бе.....няма смисъл просто! По тоя начин вие ставате за смях, че им се връзвате и се опитвате да излезете на глава с нек'ви малоумници! Я се стегнете малко!

wicked.witch
09-27-2005, 07:18
ама кой е казал, че и ние не се чупим да се хилим....явно просто изнервяме допълнително обстановката с безмислени и тъпи спорове без всякаква почва.... :?

Sinister_Doll
09-27-2005, 09:03
4e az se zabavlqvam! Kuv vi e problem??? Golqm Fun stava! Ako 6te ima boy iskam i az!!! Naistina!!!

korn___
09-27-2005, 10:10
4e az se zabavlqvam! Kuv vi e problem??? Golqm Fun stava! Ako 6te ima boy iskam i az!!! Naistina!!!

ще има стига да саберат смелоста тея пишлимета да се видиме направо .... само дет няма да ги е*а ! :twisted:ще ги таркалям по целия центар от НДК до халите докато не ми се оцапат обувките с кръв така че да ми се намократ чорапите :twisted: аз вече на единия писах ЛС да се видиме за да му откъсна главата кат е толкос голям мъж :twisted: са чакам да ми отговори и ако искаш може да ти пиша да си го ритаме заедно :!:

Swinkenhoffer
09-27-2005, 10:37
ще има стига да саберат смелоста тея пишлимета да се видиме направо .... само дет няма да ги е*а ! :twisted:ще ги таркалям по целия центар от НДК до халите докато не ми се оцапат обувките с кръв така че да ми се намократ чорапите :twisted: аз вече на единия писах ЛС да се видиме за да му откъсна главата кат е толкос голям мъж :twisted: са чакам да ми отговори и ако искаш може да ти пиша да си го ритаме заедно :!:

любовта ще спаси света ... хихихи.
айде, не ставайте смешни и не падайте на тяхното (неговото) ниво.
THE_GANGSTA_GIRL съвсем точно го каза ...
да ви имам забавлението.

VAMP_GIRL
09-27-2005, 11:48
da e,vie 6e si praite kupona :roll: :lol: :twisted:

wicked.witch
09-27-2005, 11:51
oooou iskam i az da se vkliu4a v ob6toto zabavlenie...koga i koi 6te ritame????btw vlizam v bisnesa za naemno i seriino ubiistvo...priemam pory4ki!

VAMP_GIRL
09-27-2005, 12:16
oooou iskam i az da se vkliu4a v ob6toto zabavlenie...koga i koi 6te ritame????btw vlizam v bisnesa za naemno i seriino ubiistvo...priemam pory4ki! oooo,kazvai po kolko vzima6???

Sinister_Doll
09-27-2005, 16:55
Ohooo! Super! Iskam istinsko mele! Taka ili ina4e kato slu6am mar6ruta, deystvieto 6te se razviva edva li ne pred prozoreca mi! Ama nqma da im stiska da doydat... Abe, ni6to! Vajnoto e nasilie da ima! Ako trqbva 6te se trepem pomejdu si! (:

***

Gabzzz, ako iska6 moje napravo da si osnovem firma za sadisti4ni seriyni, masovi ubiyci... Ne e nujno da deytva6 solo!

09-27-2005, 17:23
Ohooo! Super! Iskam istinsko mele! Taka ili ina4e kato slu6am mar6ruta, deystvieto 6te se razviva edva li ne pred prozoreca mi! Ama nqma da im stiska da doydat... Abe, ni6to! Vajnoto e nasilie da ima! Ako trqbva 6te se trepem pomejdu si! (:

***

Gabzzz, ako iska6 moje napravo da si osnovem firma za sadisti4ni seriyni, masovi ubiyci... Ne e nujno da deytva6 solo! mnoooogoo cool-sko,seriozno govorq

xandria
09-27-2005, 18:47
oooou iskam i az da se vkliu4a v ob6toto zabavlenie...koga i koi 6te ritame????btw vlizam v bisnesa za naemno i seriino ubiistvo...priemam pory4ki!
Aide az 6te sum ti purvata klientaka. Aide da nabiem purvo taq Eleonora li kva 4e mi lazi po nervite i napravo mi burka v zdraveto!!!

wicked.witch
09-27-2005, 18:52
навитакис съм :) :lol: не е на всеки по джоба да ми дава по ... примерно 500 кинта, за тва ше напрайм следното: кой колкот мое да даде, а останалото е от мене...за собствено удоволствие ;))пък за агнция може да си направим....са чакам само да ме включат и в бизнеса за крадени коли :lol: хихихихих
та давайте поръчки и адреси за изпълнение....

Sinister_Doll
09-27-2005, 18:59
навитакис съм :) :lol: не е на всеки по джоба да ми дава по ... примерно 500 кинта, за тва ше напрайм следното: кой колкот мое да даде, а останалото е от мене...за собствено удоволствие ;))пък за агнция може да си направим....са чакам само да ме включат и в бизнеса за крадени коли :lol: хихихихих
та давайте поръчки и адреси за изпълнение....

Ama, Gabzzz! Kak taka! Az taq 6e q trepam bezplatno!

korn___
09-27-2005, 19:00
ще има стига да саберат смелоста тея пишлимета да се видиме направо .... само дет няма да ги е*а ! :twisted:ще ги таркалям по целия центар от НДК до халите докато не ми се оцапат обувките с кръв така че да ми се намократ чорапите :twisted: аз вече на единия писах ЛС да се видиме за да му откъсна главата кат е толкос голям мъж :twisted: са чакам да ми отговори и ако искаш може да ти пиша да си го ритаме заедно :!:

любовта ще спаси света ... хихихи.
айде, не ставайте смешни и не падайте на тяхното (неговото) ниво.
THE_GANGSTA_GIRL съвсем точно го каза ...
да ви имам забавлението.

ама кажи ми чесно не заслужават ли да им потроша рачичките та да не може после и 1 чикия да си набият 1 месец а ? то ако ги фана само врата и гръбнака им ще остава здрави сичко друго ще го направя на сол секи 1 пръст и сичките ребра и кокали и краката и рацете абе сичко :twisted: ти не би ли постъпил така ?

wicked.witch
09-27-2005, 19:00
значи ще пуснем промоция.....първо трепем хората, и това ще ни носи съдистична наслада и лично удовлетворение :) съгласна!от кой почваме? от оная ли? или имаш и други хора на ум?

Sinister_Doll
09-27-2005, 19:09
Zna4i purvo onaq sladurana deto mi posveti tema, ama te puk vzeha, 4e mi q loknaha... Sled tva onaq BABY_SEXY_PEDERAST4E ili koy be6e tam i may ima6e o6te nekva patka, ama az q burkam s Baby- to... I nakraq estestveno 6u si nabiem Sifona, ama tam trqbva da budem izklu4itelno sadisti4ni!

wicked.witch
09-27-2005, 19:15
да де ама за Сифона ще ни трябва цяла тумба, че ше вземе да я защитава цялото даскало, а тва никак не е шега работа...чакай да си взема огнестрелно и тогава ще я смажем по най-съдистичния начин!

Swinkenhoffer
09-27-2005, 19:46
ще има стига да саберат смелоста тея пишлимета да се видиме направо .... само дет няма да ги е*а ! :twisted:ще ги таркалям по целия центар от НДК до халите докато не ми се оцапат обувките с кръв така че да ми се намократ чорапите :twisted: аз вече на единия писах ЛС да се видиме за да му откъсна главата кат е толкос голям мъж :twisted: са чакам да ми отговори и ако искаш може да ти пиша да си го ритаме заедно :!:

любовта ще спаси света ... хихихи.
айде, не ставайте смешни и не падайте на тяхното (неговото) ниво.
THE_GANGSTA_GIRL съвсем точно го каза ...
да ви имам забавлението.

ама кажи ми чесно не заслужават ли да им потроша рачичките та да не може после и 1 чикия да си набият 1 месец а ? то ако ги фана само врата и гръбнака им ще остава здрави сичко друго ще го направя на сол секи 1 пръст и сичките ребра и кокали и краката и рацете абе сичко :twisted: ти не би ли постъпил така ?

ама ... пор е тя :lol: :wink:
верно, че някои си заслужават, но ... баси! защо? нека съществуват там по някакъв начин. господ или квото е там, достатъчно ги е наказал :lol: освен туй онез, дето се представяха за ели тъпото, бейби секси гей и т.н. най -безцеремонно се изгавриха с всички (или поне с тези, които им повЕрваха) ... абсолютно съм сигурна, че това всъщност е някой тип Спешъл Агент Фокс Мълдър и другите тарикати, които са решили да си го връщат на форума (модове, админи и потребители ) и то по възможно най-тъпия и бебешки начин, ама тва е друга тема. хич не се занивай с тях, щото " ... е лишено от всякакъв смисъл" ( както гласеше един подпис :P ).
мани ги.
пък на едно място дори казаха някои верни работи, но айде :roll:

obi4am_se
09-27-2005, 20:01
предразсъдъци! може би хората изпитват някакви подсъзнателни страхове от черното-цвят на смъртта и всякаквите там черни магии и други подобни.може да им се струва зловещо. де да знам. освен това метълът е агресивна музика. може и това да ги плаши! идея нямам.

mary_jane_666
09-27-2005, 23:05
4erni magii ... leleeeeee :lol:

4algar Petko Voivoda
09-28-2005, 17:12
maika vi metalska da eba
iskam va smaja
vii ste gadni paraziti
nqa li nai nakraq da si klucnete venite
NA NAS PROSTOTO MNOZINSTVO NE NI PUKA ZA VAS
iskame vii da umrete
mahaite sa vashta mama bolna
pacienti na nqkoi psihiatri4na klinika
se iskate sveta da se nagodi kum vas no v nikuv slu4ai vie kum sveta i posle drugite sa vi krivi
she va prebiq ve
4ukaite sa s trupove po grobishtata i ne zanimavaite normalnite hora s vashte gluposti
NIE NE VI SHTEM POKRAI NAS shtot ne na interesuva
vie ste mu4enici nie sme loshite
mi huu sveta vi mrazi i iskam da iz4eznete po burzo

Sinister_Doll
09-28-2005, 17:24
maika vi metalska da e**
iskam va smaja
vii ste gadni paraziti
nqa li nai nakraq da si klucnete venite
NA NAS PROSTOTO MNOZINSTVO NE NI PUKA ZA VAS
iskame vii da umrete
mahaite sa vashta mama bolna
pacienti na nqkoi psihiatri4na klinika
se iskate sveta da se nagodi kum vas no v nikuv slu4ai vie kum sveta i posle drugite sa vi krivi
she va prebiq ve
4ukaite sa s trupove po grobishtata i ne zanimavaite normalnite hora s vashte gluposti
NIE NE VI SHTEM POKRAI NAS shtot ne na interesuva
vie ste mu4enici nie sme loshite
mi huu sveta vi mrazi i iskam da iz4eznete po burzo

Az predlagam da ne go komentirame. Ima ne6ta, za koito ne si zaslujava da si turka6 prustite po klaviaturata...

tedo_davis
09-29-2005, 07:45
az shte go izkomentiram pyk.


maika vi metalska da e** :arrow: mama ne slysha metyl
iskam va smaja :arrow: s mengeme? nau4i sa parvo da pishesh
vii ste gadni paraziti :arrow: parazita pro4istva bokluci kato teb
nqa li nai nakraq da si klucnete venite :arrow: klycni si gi ti shtom nemojesh da ni traesh na takiva kato teb ne obrashtame vnimanie
NA NAS PROSTOTO MNOZINSTVO NE NI PUKA ZA VAS :arrow: mnozinstvo?ot kakvo?ot malki gyzarcheta koito pushat treva kato nenormalni ili se nalivat s Bianaboli za da fpe4atlqt perhidrolenite kurvi4ki na grada?
iskame vii da umrete :arrow: iskate ama nqma
mahaite sa vashta mama bolna :arrow: ne govori za mama taka ei!
pacienti na nqkoi psihiatri4na klinika :arrow: nii moje da sme ludi ama ne slushame muzikata na edin izrusen PERERA*T
se iskate sveta da se nagodi kum vas no v nikuv slu4ai vie kum sveta i posle drugite sa vi krivi
she va prebiq ve :arrow: nai mnogo sam da se prebiesh s tova mnenie ... metalite sa si metali nemojesh da gi promenish.
4ukaite sa s trupove po grobishtata i ne zanimavaite normalnite hora s vashte gluposti :arrow: nito edin metyl ne bi go napravil tova - t'va se vika NEKROFILIQ i go pravqt poveche "normalni" kato TEB
NIE NE VI SHTEM POKRAI NAS shtot ne na interesuva
vie ste mu4enici nie sme loshite :arrow: hah nie mychenici?Nikoga.Nie ne ba4kame kato as za po 20 st. na den
mi huu sveta vi mrazi i iskam da iz4eznete po burzo :arrow: ela i me nakarai da iz4ezna pone da se beshe predstavil koi si - kompleksarche
za posledno shte kaja 4e tova si beshe moe li4no mnenie - ne se imam nito za metyl nito za pynkar ili taka natatyk - az sym si az ... prosto zashtitavam horata koito slushat tazi muzika ili se obi4at po-stranno ot malkite mazni momchenca noseshti marka DIESEL ili t.n. zashtoto te sa 10000 pati po-umni ot chalgarchetata
VIVA LA TWIZTID!

Lucifer4o
09-29-2005, 07:50
xayxyayxayxayxa Tedo kopele kakto finagi gi razbi...nekrofiliqta kopeeleeeeeeee xa xaxaxxa... Sly6aite TwiztiD i tfa e =]

VAMP_GIRL
09-29-2005, 13:52
az shte go izkomentiram pyk.


maika vi metalska da e** :arrow: mama ne slysha metyl
iskam va smaja :arrow: s mengeme? nau4i sa parvo da pishesh
vii ste gadni paraziti :arrow: parazita pro4istva bokluci kato teb
nqa li nai nakraq da si klucnete venite :arrow: klycni si gi ti shtom nemojesh da ni traesh na takiva kato teb ne obrashtame vnimanie
NA NAS PROSTOTO MNOZINSTVO NE NI PUKA ZA VAS :arrow: mnozinstvo?ot kakvo?ot malki gyzarcheta koito pushat treva kato nenormalni ili se nalivat s Bianaboli za da fpe4atlqt perhidrolenite kurvi4ki na grada?
iskame vii da umrete :arrow: iskate ama nqma
mahaite sa vashta mama bolna :arrow: ne govori za mama taka ei!
pacienti na nqkoi psihiatri4na klinika :arrow: nii moje da sme ludi ama ne slushame muzikata na edin izrusen PERERA*T
se iskate sveta da se nagodi kum vas no v nikuv slu4ai vie kum sveta i posle drugite sa vi krivi
she va prebiq ve :arrow: nai mnogo sam da se prebiesh s tova mnenie ... metalite sa si metali nemojesh da gi promenish.
4ukaite sa s trupove po grobishtata i ne zanimavaite normalnite hora s vashte gluposti :arrow: nito edin metyl ne bi go napravil tova - t'va se vika NEKROFILIQ i go pravqt poveche "normalni" kato TEB
NIE NE VI SHTEM POKRAI NAS shtot ne na interesuva
vie ste mu4enici nie sme loshite :arrow: hah nie mychenici?Nikoga.Nie ne ba4kame kato as za po 20 st. na den
mi huu sveta vi mrazi i iskam da iz4eznete po burzo :arrow: ela i me nakarai da iz4ezna pone da se beshe predstavil koi si - kompleksarche
za posledno shte kaja 4e tova si beshe moe li4no mnenie - ne se imam nito za metyl nito za pynkar ili taka natatyk - az sym si az ... prosto zashtitavam horata koito slushat tazi muzika ili se obi4at po-stranno ot malkite mazni momchenca noseshti marka DIESEL ili t.n. zashtoto te sa 10000 pati po-umni ot chalgarchetata
VIVA LA TWIZTID! ami az puk slu6am metal-da!oba4e ne se nosq kato takava.prosto ne me kefi osobeno.6to zna4i kato si metal,ne moe6 da sloji6 ''DIESEL'',ne moje6 da se ligavi6 ot vreme na vreme.muzikata e napravena,za da razvli4a.horata izrazqvat 4uvstvata i nastroeniqta si 4rez neq.ima tolkova mnogo hora,koito slu6at metal,no prosto ne namirat smisal v tova edva li ne da si igraem na ''koi sam az'' ili ''o vij liglo az sam v 4erno a ti v rozavo''.kakav e smisala vuv vsi4ko tova!?

xandria
09-29-2005, 15:38
Lele toq petko voivoda ako se poqvi na Petkan4ovci 6te mi stane.Deeba tupata 4algiq deeba

Kirqk Petko Voivoda
09-29-2005, 17:30
SATANATA E PEDERАS

a kvo she kajete za tova a

http://www.segabg.com/23082000/p0020012.asp

ami za tova

http://mandragora.hit.bg/satan.htm

kak she ste tapi ve
http://www.newsreview.com/issues/sacto/2000-11-23/theater-1.jpg
http://members.xoom.virgilio.it/azraeel/images/mansonmech.jpg

azis bil gei a

http://www.nrk.no/img/202475.jpeg

kolko e qk
kak da ne mu stanesh veren fen

http://www.orange-road.com/Photography/Miscellaneous/Images/20040804-5-28.jpg

jalko 4e si4ki ne sa kat nego nali
kolko hubav shteshe da e sveta pulen s takiva tapaci
eeei xandria s teb ne iskam da se ebavam
vidqh kak otkusna glavata na edin ke4ist samo s edno dvijenie na 4elustta
a togava beshe oshte 3 mese4no bebe
sega sled 1 godina fitnes sum siguren 4e nqma koi da ti se opre
btw she mi dadesh li programata si za fitnes plsss
molq ti se poshtadi bedniq mi 4algarski jivotec da moga da si nosq diesel-4eto
mejdu drugoto i az ne slusham samo 4alga slusham i metal i men me tvarqt razglezenite kurventii i tupite harrisoni oba4e ne sa bockam i ne izpadam v depresiq otkusvaiki se ot realniq svqt
da znam - sq she mi napishete 4e vie ne se bockate i 4e nishto ne znam za vas ama samo tva 4e imate registrirani profili v toq propadnal geiski forum dokazva kolko ste smotani i depresirani teenageri s "problemi" da vi eba maikata
iskam da va prebiq si4ki
da va ritam v glavata i posle da vi izqm vutreshnostite
she vi pomogna da otidete na po dobro mqsto - v morgata
tam nai mn she vi otiva
interiora vqrvam she vi haresa - samo sred vashi priqteli tam - trupove
a posle i v ada she praite koncerti sus satanata i she sa shibate do smurt

mary_jane_666
09-29-2005, 17:35
I otnovo proqva na pylna neobrazovanost kato se zaqvqva 4e vsi4ki metali sa satanisti i demoni i veshtici i magiosnici i neznam si kvo :lol:
mnogo se izlagash kopele
za Christian Metal 4uval li si ? edva li de tolkoz si prost ta 4ak vdlybnat ... imam dosta priqteli metali koito mrazqt satanizma! pove4eto sa neutralni ( kato mene ) , a ima i anti-hristi , ama istinski satanisti v BG NQMA!

mary_jane_666
09-29-2005, 17:38
Da ti kaja i vokala na Six Feet Under e otvratitelno grozen ama ima nqi qkiq glas sred Death Metal bandite
a vokala na Motorhead ima 2 ogromni bradavici na liceto , ama Motorhead sa edna ot nai-velikite heavy Metal bandi v sveta!
taaa... misylta mi beshe , shtom nqkoi sviri qko , znaish li kolko me ebe dali e grozen ili gei ili travestit ili neznam si kyv ...

tedo_davis
10-01-2005, 06:05
az shte go izkomentiram pyk.


maika vi metalska da e** :arrow: mama ne slysha metyl
iskam va smaja :arrow: s mengeme? nau4i sa parvo da pishesh
vii ste gadni paraziti :arrow: parazita pro4istva bokluci kato teb
nqa li nai nakraq da si klucnete venite :arrow: klycni si gi ti shtom nemojesh da ni traesh na takiva kato teb ne obrashtame vnimanie
NA NAS PROSTOTO MNOZINSTVO NE NI PUKA ZA VAS :arrow: mnozinstvo?ot kakvo?ot malki gyzarcheta koito pushat treva kato nenormalni ili se nalivat s Bianaboli za da fpe4atlqt perhidrolenite kurvi4ki na grada?
iskame vii da umrete :arrow: iskate ama nqma
mahaite sa vashta mama bolna :arrow: ne govori za mama taka ei!
pacienti na nqkoi psihiatri4na klinika :arrow: nii moje da sme ludi ama ne slushame muzikata na edin izrusen PERERA*T
se iskate sveta da se nagodi kum vas no v nikuv slu4ai vie kum sveta i posle drugite sa vi krivi
she va prebiq ve :arrow: nai mnogo sam da se prebiesh s tova mnenie ... metalite sa si metali nemojesh da gi promenish.
4ukaite sa s trupove po grobishtata i ne zanimavaite normalnite hora s vashte gluposti :arrow: nito edin metyl ne bi go napravil tova - t'va se vika NEKROFILIQ i go pravqt poveche "normalni" kato TEB
NIE NE VI SHTEM POKRAI NAS shtot ne na interesuva
vie ste mu4enici nie sme loshite :arrow: hah nie mychenici?Nikoga.Nie ne ba4kame kato as za po 20 st. na den
mi huu sveta vi mrazi i iskam da iz4eznete po burzo :arrow: ela i me nakarai da iz4ezna pone da se beshe predstavil koi si - kompleksarche
za posledno shte kaja 4e tova si beshe moe li4no mnenie - ne se imam nito za metyl nito za pynkar ili taka natatyk - az sym si az ... prosto zashtitavam horata koito slushat tazi muzika ili se obi4at po-stranno ot malkite mazni momchenca noseshti marka DIESEL ili t.n. zashtoto te sa 10000 pati po-umni ot chalgarchetata
VIVA LA TWIZTID! ami az puk slu6am metal-da!oba4e ne se nosq kato takava.prosto ne me kefi osobeno.6to zna4i kato si metal,ne moe6 da sloji6 ''DIESEL'',ne moje6 da se ligavi6 ot vreme na vreme.muzikata e napravena,za da razvli4a.horata izrazqvat 4uvstvata i nastroeniqta si 4rez neq.ima tolkova mnogo hora,koito slu6at metal,no prosto ne namirat smisal v tova edva li ne da si igraem na ''koi sam az'' ili ''o vij liglo az sam v 4erno a ti v rozavo''.kakav e smisala vuv vsi4ko tova!?vij tova koeto kaza za "diesel" e to4no taka ... nqma zna4enie kak se obli4ash ... samoche za men ima - mrazq da nosq takiva drehi - prosto kato mina po ulicata i kato vidq nqkoi s syshtite ... ujasss. a i to4no zaradi takava prostotiq predi doosta vreme si izqdoh boq v edna diskoteka v pld - posle nemojeh da se opravq mn. vreme i sq za t'va trqq izpukam super mn. para (samoche t'v ne e za taq tema).

Стеснителната
10-01-2005, 06:21
:roll: малии тоз чалгар петко войвода бил по див и от мене :mrgreen: , чак па толко не съм изпаднала така че няма какво да кажа. Метал руулззз 8) .

Lucifer4o
10-01-2005, 06:30
az shte go izkomentiram pyk.


maika vi metalska da e** :arrow: mama ne slysha metyl
iskam va smaja :arrow: s mengeme? nau4i sa parvo da pishesh
vii ste gadni paraziti :arrow: parazita pro4istva bokluci kato teb
nqa li nai nakraq da si klucnete venite :arrow: klycni si gi ti shtom nemojesh da ni traesh na takiva kato teb ne obrashtame vnimanie
NA NAS PROSTOTO MNOZINSTVO NE NI PUKA ZA VAS :arrow: mnozinstvo?ot kakvo?ot malki gyzarcheta koito pushat treva kato nenormalni ili se nalivat s Bianaboli za da fpe4atlqt perhidrolenite kurvi4ki na grada?
iskame vii da umrete :arrow: iskate ama nqma
mahaite sa vashta mama bolna :arrow: ne govori za mama taka ei!
pacienti na nqkoi psihiatri4na klinika :arrow: nii moje da sme ludi ama ne slushame muzikata na edin izrusen PERERA*T
se iskate sveta da se nagodi kum vas no v nikuv slu4ai vie kum sveta i posle drugite sa vi krivi
she va prebiq ve :arrow: nai mnogo sam da se prebiesh s tova mnenie ... metalite sa si metali nemojesh da gi promenish.
4ukaite sa s trupove po grobishtata i ne zanimavaite normalnite hora s vashte gluposti :arrow: nito edin metyl ne bi go napravil tova - t'va se vika NEKROFILIQ i go pravqt poveche "normalni" kato TEB
NIE NE VI SHTEM POKRAI NAS shtot ne na interesuva
vie ste mu4enici nie sme loshite :arrow: hah nie mychenici?Nikoga.Nie ne ba4kame kato as za po 20 st. na den
mi huu sveta vi mrazi i iskam da iz4eznete po burzo :arrow: ela i me nakarai da iz4ezna pone da se beshe predstavil koi si - kompleksarche
za posledno shte kaja 4e tova si beshe moe li4no mnenie - ne se imam nito za metyl nito za pynkar ili taka natatyk - az sym si az ... prosto zashtitavam horata koito slushat tazi muzika ili se obi4at po-stranno ot malkite mazni momchenca noseshti marka DIESEL ili t.n. zashtoto te sa 10000 pati po-umni ot chalgarchetata
VIVA LA TWIZTID! ami az puk slu6am metal-da!oba4e ne se nosq kato takava.prosto ne me kefi osobeno.6to zna4i kato si metal,ne moe6 da sloji6 ''DIESEL'',ne moje6 da se ligavi6 ot vreme na vreme.muzikata e napravena,za da razvli4a.horata izrazqvat 4uvstvata i nastroeniqta si 4rez neq.ima tolkova mnogo hora,koito slu6at metal,no prosto ne namirat smisal v tova edva li ne da si igraem na ''koi sam az'' ili ''o vij liglo az sam v 4erno a ti v rozavo''.kakav e smisala vuv vsi4ko tova!?vij tova koeto kaza za "diesel" e to4no taka ... nqma zna4enie kak se obli4ash ... samoche za men ima - mrazq da nosq takiva drehi - prosto kato mina po ulicata i kato vidq nqkoi s syshtite ... ujasss. a i to4no zaradi takava prostotiq predi doosta vreme si izqdoh boq v edna diskoteka v pld - posle nemojeh da se opravq mn. vreme i sq za t'va trqq izpukam super mn. para (samoche t'v ne e za taq tema).
Oblekloto opredeleno nqa znachenie...nikfa fryzka s myzikata...i kakto spomena vamp_girl...myzikata e da razfli4a...taka 4e sprete da se stiskate za gyshite =]

Sinister_Doll
10-01-2005, 09:44
Abe, moje da nqma zna4enie oblekloto, ama az ciklq na 4erno i taka 6te si produljava dokato ne izobretqt po- tumrn cvqt... Ina4e s rozovo i murtva v kanavkata ne 6ta da me vidqt!

10-01-2005, 10:28
Abe, moje da nqma zna4enie oblekloto, ama az ciklq na 4erno i taka 6te si produljava dokato ne izobretqt po- tumrn cvqt... Ina4e s rozovo i murtva v kanavkata ne 6ta da me vidqt!
mi ti si i tupa ama na nikoi ne mu puka

Sinister_Doll
10-01-2005, 13:05
Abe, moje da nqma zna4enie oblekloto, ama az ciklq na 4erno i taka 6te si produljava dokato ne izobretqt po- tumrn cvqt... Ina4e s rozovo i murtva v kanavkata ne 6ta da me vidqt!
mi ti si i tupa ama na nikoi ne mu puka

Mri v layna (: I az te obi4am.

xandria
10-02-2005, 14:52
Abe toq tup 4algar deto pi6e nema li da spre da izrazqva "kompetentnoto " si mnenie????
Ina4e za drehite.. az li4no otna4alo kogato po4nah da sly6am tova koeto sly6am ne se obli4ah v 4erno.. I sega daje ne vsi4ko mi e v 4erno.Na mnenie sum 4e drehite ne izrazqvat 4ak dotolkova vsi4ko-t.e. stila muzika koqto sly6a6 i t.n.t. Prosto ima razli4ni hora i nqkoi iskat da pokajat stila si,drygi puk iskat da ostanat skriti ili po-zagadu4ni.. abe de da znam :roll:

Lucifer4o
10-03-2005, 19:34
Xyy de...i az sa kefa na 4erno...i za kfo trqa siiiiii4ko da mi e 4erno...az imam rozoFa fryzka na keca ...e i?...kefi me da sym shantaf i si go praa...i pak si slysham metyl...

Don Corleone
10-03-2005, 20:35
Тц, тц, тц, ех младежи за глупости се карате. Тоз чалгаря много луд, само да си подбира по-добре информацията. Негъря намазaн с грим ако не се лъжа не е никакъв металист, ами рап легендата Esham.

Sinister_Doll
10-04-2005, 07:09
Xyy de...i az sa kefa na 4erno...i za kfo trqa siiiiii4ko da mi e 4erno...az imam rozoFa fryzka na keca ...e i?...kefi me da sym shantaf i si go praa...i pak si slysham metyl...

Daaam! Za otka4enostta sum napulno suglasna! Slagam dunki i bluza, poglejdam se v ogledaloto i napravo mi se povdiga! Sled koeto po4vam da katerq potnik v/u bluza, teniska v/u riza, pola v/u pantalon, da si pravq razni otka4eni pri4eski ili kvoto i da bilo samo da ne prili4am na 'vseki'... Ne go pravq za da se pravq na interesna, a se 4uvstvam neadekvatno ako sum 'normalna'. Taka sum ot 10 godi6na, vinagi sum bila sred hora, koito si prili4at po vsi4ko i nikoga ne sum iskala da se vpisvam kum tqh, za tva i do predi da sre6tna edna- dve qki kompanii imah samo 2- 3 priqtelki... Da ne govorim, 4e me pla6i misulta, 4e 6te prili4am na nqkogo, kogoto vidq na ulicata... Prosto se obli4am, kakto si iskam, kakto mi e kef! Ina4e za otka4enostta sum gotova na vsi4ko, slagam nqkoi 6antavi ne- 4erni parcali, ama az si ciklq na 4erno, ne za da prili4am na vsi4ki metuli ili da se pravq na interesna, a prosto 6toto se 4uvstvam dobre s 4erno i si se haresvam!

P.S.: I moite vruzki na kecovete sa sa razli4ni i cvetni puk (:

mary_jane_666
10-04-2005, 09:11
Daaam! Za otka4enostta sum napulno suglasna! Slagam dunki i bluza, poglejdam se v ogledaloto i napravo mi se povdiga! Sled koeto po4vam da katerq potnik v/u bluza, teniska v/u riza, pola v/u pantalon, da si pravq razni otka4eni pri4eski ili kvoto i da bilo samo da ne prili4am na 'vseki'... Ne go pravq za da se pravq na interesna, a se 4uvstvam neadekvatno ako sum 'normalna'. Taka sum ot 10 godi6na, vinagi sum bila sred hora, koito si prili4at po vsi4ko i nikoga ne sum iskala da se vpisvam kum tqh, za tva i do predi da sre6tna edna- dve qki kompanii imah samo 2- 3 priqtelki... Da ne govorim, 4e me pla6i misulta, 4e 6te prili4am na nqkogo, kogoto vidq na ulicata... Prosto se obli4am, kakto si iskam, kakto mi e kef! Ina4e za otka4enostta sum gotova na vsi4ko, slagam nqkoi 6antavi ne- 4erni parcali, ama az si ciklq na 4erno, ne za da prili4am na vsi4ki metuli ili da se pravq na interesna, a prosto 6toto se 4uvstvam dobre s 4erno i si se haresvam!




Mhmmmm i az sym taka ...

tedo_davis
10-04-2005, 09:22
Daaam! Za otka4enostta sum napulno suglasna! Slagam dunki i bluza, poglejdam se v ogledaloto i napravo mi se povdiga! Sled koeto po4vam da katerq potnik v/u bluza, teniska v/u riza, pola v/u pantalon, da si pravq razni otka4eni pri4eski ili kvoto i da bilo samo da ne prili4am na 'vseki'... Ne go pravq za da se pravq na interesna, a se 4uvstvam neadekvatno ako sum 'normalna'. Taka sum ot 10 godi6na, vinagi sum bila sred hora, koito si prili4at po vsi4ko i nikoga ne sum iskala da se vpisvam kum tqh, za tva i do predi da sre6tna edna- dve qki kompanii imah samo 2- 3 priqtelki... Da ne govorim, 4e me pla6i misulta, 4e 6te prili4am na nqkogo, kogoto vidq na ulicata... Prosto se obli4am, kakto si iskam, kakto mi e kef! Ina4e za otka4enostta sum gotova na vsi4ko, slagam nqkoi 6antavi ne- 4erni parcali, ama az si ciklq na 4erno, ne za da prili4am na vsi4ki metuli ili da se pravq na interesna, a prosto 6toto se 4uvstvam dobre s 4erno i si se haresvam!



Sinister_Doll vse edno opisa men ... ili Lucifer4o ...
az pyk se mycha syshto da izglejdam kolkoto se moje po-razli4no ot drugite ... za kosata mi da ne govorim kato se ima na predvid 4e predi se bqh napravil na syr4ica ... sq sam sys sinio/4ervena kosa ... s 2 syrca ...
ei t'va sme ... Az,Sinister_Doll,mary_jane_666 & lucifer4o .... drugi ? :twisted:

mary_jane_666
10-04-2005, 09:39
Daaam! Za otka4enostta sum napulno suglasna! Slagam dunki i bluza, poglejdam se v ogledaloto i napravo mi se povdiga! Sled koeto po4vam da katerq potnik v/u bluza, teniska v/u riza, pola v/u pantalon, da si pravq razni otka4eni pri4eski ili kvoto i da bilo samo da ne prili4am na 'vseki'... Ne go pravq za da se pravq na interesna, a se 4uvstvam neadekvatno ako sum 'normalna'. Taka sum ot 10 godi6na, vinagi sum bila sred hora, koito si prili4at po vsi4ko i nikoga ne sum iskala da se vpisvam kum tqh, za tva i do predi da sre6tna edna- dve qki kompanii imah samo 2- 3 priqtelki... Da ne govorim, 4e me pla6i misulta, 4e 6te prili4am na nqkogo, kogoto vidq na ulicata... Prosto se obli4am, kakto si iskam, kakto mi e kef! Ina4e za otka4enostta sum gotova na vsi4ko, slagam nqkoi 6antavi ne- 4erni parcali, ama az si ciklq na 4erno, ne za da prili4am na vsi4ki metuli ili da se pravq na interesna, a prosto 6toto se 4uvstvam dobre s 4erno i si se haresvam!



Sinister_Doll vse edno opisa men ... ili Lucifer4o ...
az pyk se mycha syshto da izglejdam kolkoto se moje po-razli4no ot drugite ... za kosata mi da ne govorim kato se ima na predvid 4e predi se bqh napravil na syr4ica ... sq sam sys sinio/4ervena kosa ... s 2 syrca ...
ei t'va sme ... Az,Sinister_Doll,mary_jane_666 & lucifer4o .... drugi ? :twisted:

aaaaaaaaaa eto ot kyde si mi tolkoZ poznat
ti si k0n40 :D

Lucifer4o
10-04-2005, 11:11
Daaam! Za otka4enostta sum napulno suglasna! Slagam dunki i bluza, poglejdam se v ogledaloto i napravo mi se povdiga! Sled koeto po4vam da katerq potnik v/u bluza, teniska v/u riza, pola v/u pantalon, da si pravq razni otka4eni pri4eski ili kvoto i da bilo samo da ne prili4am na 'vseki'... Ne go pravq za da se pravq na interesna, a se 4uvstvam neadekvatno ako sum 'normalna'. Taka sum ot 10 godi6na, vinagi sum bila sred hora, koito si prili4at po vsi4ko i nikoga ne sum iskala da se vpisvam kum tqh, za tva i do predi da sre6tna edna- dve qki kompanii imah samo 2- 3 priqtelki... Da ne govorim, 4e me pla6i misulta, 4e 6te prili4am na nqkogo, kogoto vidq na ulicata... Prosto se obli4am, kakto si iskam, kakto mi e kef! Ina4e za otka4enostta sum gotova na vsi4ko, slagam nqkoi 6antavi ne- 4erni parcali, ama az si ciklq na 4erno, ne za da prili4am na vsi4ki metuli ili da se pravq na interesna, a prosto 6toto se 4uvstvam dobre s 4erno i si se haresvam!



Sinister_Doll vse edno opisa men ... ili Lucifer4o ...
az pyk se mycha syshto da izglejdam kolkoto se moje po-razli4no ot drugite ... za kosata mi da ne govorim kato se ima na predvid 4e predi se bqh napravil na syr4ica ... sq sam sys sinio/4ervena kosa ... s 2 syrca ...
ei t'va sme ... Az,Sinister_Doll,mary_jane_666 & lucifer4o .... drugi ? :twisted:

aaaaaaaaaa eto ot kyde si mi tolkoZ poznat
ti si k0n40 :D
Xyxayxayxa Bingo...a az sym Kraf4o...a btw da sa poxfalq na sichki (ne che im pyka) ...che fryzkite mi na kecofete feche sa kato krafeshki petna...gord sym sys sebe si =]

mary_jane_666
10-04-2005, 11:29
Kraf4oooooooooooooo !!! :shock: :D :D :D :D :D
Az sym ... 4eki sa setq kyf mi e sega6niq nick - † Sweet Sorrow † [°MaRy JaNe Squad°] :wink:

Lucifer4o
10-04-2005, 11:35
Xyxayxayxa pi6i na ob6tiqa ni profil...da ti dam nik f irc da sa skifame za malky =] (Sorry za offtopica prsoto sa radfame da sa namerim :D )

tedo_davis
10-04-2005, 15:24
Daaam! Za otka4enostta sum napulno suglasna! Slagam dunki i bluza, poglejdam se v ogledaloto i napravo mi se povdiga! Sled koeto po4vam da katerq potnik v/u bluza, teniska v/u riza, pola v/u pantalon, da si pravq razni otka4eni pri4eski ili kvoto i da bilo samo da ne prili4am na 'vseki'... Ne go pravq za da se pravq na interesna, a se 4uvstvam neadekvatno ako sum 'normalna'. Taka sum ot 10 godi6na, vinagi sum bila sred hora, koito si prili4at po vsi4ko i nikoga ne sum iskala da se vpisvam kum tqh, za tva i do predi da sre6tna edna- dve qki kompanii imah samo 2- 3 priqtelki... Da ne govorim, 4e me pla6i misulta, 4e 6te prili4am na nqkogo, kogoto vidq na ulicata... Prosto se obli4am, kakto si iskam, kakto mi e kef! Ina4e za otka4enostta sum gotova na vsi4ko, slagam nqkoi 6antavi ne- 4erni parcali, ama az si ciklq na 4erno, ne za da prili4am na vsi4ki metuli ili da se pravq na interesna, a prosto 6toto se 4uvstvam dobre s 4erno i si se haresvam!



Sinister_Doll vse edno opisa men ... ili Lucifer4o ...
az pyk se mycha syshto da izglejdam kolkoto se moje po-razli4no ot drugite ... za kosata mi da ne govorim kato se ima na predvid 4e predi se bqh napravil na syr4ica ... sq sam sys sinio/4ervena kosa ... s 2 syrca ...
ei t'va sme ... Az,Sinister_Doll,mary_jane_666 & lucifer4o .... drugi ? :twisted:

aaaaaaaaaa eto ot kyde si mi tolkoZ poznat
ti si k0n40 :De pa sabrahme se flirt-4etadjiite :twisted: sq ve4e sam noHu ... imam i dr. profil shte te addd v friends

Exilia
10-05-2005, 15:04
Тая тема стана прекалено смотана вече..

Sinister_Doll
10-05-2005, 16:58
Girl]Тая тема стана прекалено смотана вече..

Ami, ne pi6i v neq, togaz... Tolkova e prosto.

Lucifer4o
10-05-2005, 19:43
Girl]Тая тема стана прекалено смотана вече..

Ami, ne pi6i v neq, togaz... Tolkova e prosto.
Podkrepqm Sinister Doll...nikoi nikogo ne moli da pi6e...

wicked.witch
10-05-2005, 19:46
Girl]Тая тема стана прекалено смотана вече..

Ami, ne pi6i v neq, togaz... Tolkova e prosto.
Podkrepqm Sinister Doll...nikoi nikogo ne moli da pi6e...
а събрахме се! хапсолютно съгласна съм с така изразеното твърдение :roll: няма сми да се пускат мнения в стил "ами вижте са, аз си нямам работа, щото по Планета има реклама и дай са да оспамя и офлудя темата за праведна музика...."
тъй, че на койт не му изнася GO Away!

Стеснителната
10-05-2005, 19:49
И квото и да си говориме метълите са некви мазни и пропаднали а музиката е неква затъпяваща :D .

wicked.witch
10-05-2005, 19:50
И квото и да си говориме метълите са некви мазни и пропаднали а музиката е неква затъпяваща :D .
кажи сега мила по Планета реклама ли има? спокойно не се притеснявай ще свърши след малко.... :twisted:

Стеснителната
10-05-2005, 20:09
И квото и да си говориме метълите са некви мазни и пропаднали а музиката е неква затъпяваща :D .
кажи сега мила по Планета реклама ли има? спокойно не се притеснявай ще свърши след малко.... :twisted:
Планета не гледам, пускат само некви мекидонски и народни песни :? .

Slapshot
10-05-2005, 20:11
И квото и да си говориме метълите са некви мазни и пропаднали а музиката е неква затъпяваща :D .
кажи сега мила по Планета реклама ли има? спокойно не се притеснявай ще свърши след малко.... :twisted:
Планета не гледам, пускат само некви мекидонски и народни песни :? .
Казва се мАкедонски песни, бе зле!

Стеснителната
10-05-2005, 20:29
Клавиатурата ми е скапана, иначе мерси за информацията, очевидно е че си виден езиковед и ти се отдава.

Slapshot
10-05-2005, 21:11
Клавиатурата ми е скапана, иначе мерси за информацията, очевидно е е си виден езиковед и ти се отдава.
Скапана си ти и тия като тебе!

MaPuXyaHa
10-05-2005, 23:06
Клавиатурата ми е скапана, иначе мерси за информацията, очевидно е е си виден езиковед и ти се отдава.
Скапана си ти и тия като тебе!Ахаха....я вървете цепнете едно Call Of Duty мултиплеър :lol:

wicked.witch
10-06-2005, 06:16
И квото и да си говориме метълите са некви мазни и пропаднали а музиката е неква затъпяваща :D .
кажи сега мила по Планета реклама ли има? спокойно не се притеснявай ще свърши след малко.... :twisted:
Планета не гледам, пускат само некви мекидонски и народни песни :? .
ох колко жалко за теб...ц ц ц

Slapshot
10-06-2005, 08:15
Клавиатурата ми е скапана, иначе мерси за информацията, очевидно е е си виден езиковед и ти се отдава.
Скапана си ти и тия като тебе!Ахаха....я вървете цепнете едно Call Of Duty мултиплеър :lol:
Не се обаждай бе наркоман, смотан! Тая боза кол ъф дюти ше ти я навра в гъза толкова силно, че ще ти хареса! Нямаш право да говориш директно с мен, разбра ли бе лайно такова!

Sinister_Doll
10-06-2005, 09:53
И квото и да си говориме метълите са некви мазни и пропаднали а музиката е неква затъпяваща :D .


Pak li ti, bre mome??? Q iz4ezvaciq, 4e mi pisna ot teb, parcal takuv!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

10-06-2005, 11:02
Slapshot maika ti ebah ve kloshar
otkude se izvudi takav pomiqr kat teb da se prai na bog v toq keleshski forum
maika ti si maje liceto s bronz i prosi po spirkite puk ti se praish na guzar tuka
ae sku4ibra najivo da te vidq obuvkite she mi luskash s ezik