PDA

View Full Version : Малко мазохистски въпроси



devil4e
09-07-2005, 09:41
Такамз... Първо искам да обясня, че в тази тема въобще не искам да ми четете морал - ако тва искате да направите, просто не пишете.

Сега ето ми и въппросчетата:

1. Вярно ли е, че драскотина, направена с нажежен нож остава завинаги? Бях чувала такова нещо и искам да видя дали е вярно, но няма да има смисъл ако се нарежа и нищо не стане. Е тва искам да си напиша :lol: :arrow: http://chineseculture.about.com/library/name/male/small/dean.gif

Има ли някакви вени, глупости, от които може да ми стане нещо тук (http://xtazzy-tooooooo.hit.bg/feet2.jpg)?[/b]

Sportexz
09-07-2005, 09:53
Сериозно отговарям:
1. Зависи колко дълбноко се порежеш с ножа... тоест дали само епидермиса или дали стигаш до дермата, което вече сигурно е доста болезнено. Но според мен доста е възможно да остават вечни белези...
3. Там няма вени очевидно... няма какво да ти стане...

И все пак що не се занимавате с нещо друго!

MachineHead
09-07-2005, 10:23
devil4e аз се кефя на белези. Пробвай тъкмо ще разберем какво ще се получи. :wink:

Death_F
09-07-2005, 10:25
Тфа е яко наистина ти остава белег правила съм го ама по хубаво недей сама...[/i]

WwanAdoO
09-07-2005, 10:28
Белег определено ще ти остане,ама що не си напраиш татус...тъкмо повече ще се вижда,а и ще е по-готино,щот сама няма да успееш мноо добре да си го напраиш.

devil4e
09-07-2005, 10:39
Сериозно отговарям:
1. Зависи колко дълбноко се порежеш с ножа... тоест дали само епидермиса или дали стигаш до дермата, което вече сигурно е доста болезнено. Но според мен доста е възможно да остават вечни белези...
3. Там няма вени очевидно... няма какво да ти стане...

И все пак що не се занимавате с нещо друго!

10х за отговора. Но аз повече се интересувах за нагрятото. Иначе, аз имам белези, които ще останат, като ги снимам ще ви покажа. Но съм се рязала само на глезените и на ханша. А, колкото до заниманията, тва е името на момчето, което обичам на китайски. Просто искам да го направя, тъй като вече знам, че наистина го обичам.


devil4e аз се кефя на белези. Пробвай тъкмо ще разберем какво ще се получи.

Ще кажа какво е станало, след като го направя :wink:


Тфа е яко наистина ти остава белег правила съм го ама по хубаво недей сама

Ей, супер, значи ще стане :P А кой да ми го направи :? ?


Белег определено ще ти остане,ама що не си напраиш татус...тъкмо повече ще се вижда,а и ще е по-готино,щот сама няма да успееш мноо добре да си го напраиш.

Супер. А, колкото до тасуса - не искам да си правя просто. Не че ме е страх или нещо такова, просто някакси смятам, че така е по-правилно. А и ако майка ми види татуировката ще ме убие, а тя знае че се режа. А и ми трябват кинти.

WwanAdoO
09-07-2005, 10:45
Ам само да ти предложа нещо...примерно преди да си го напраиш с нож или с квот ще си го праиш мое с по-дебела игла леко да си го очертаеш,за да стане по-красиво...тва даже не боли :wink:

devil4e
09-07-2005, 10:59
Ам само да ти предложа нещо...примерно преди да си го напраиш с нож или с квот ще си го праиш мое с по-дебела игла леко да си го очертаеш,за да стане по-красиво...тва даже не боли :wink:
Даде ми добра идея :wink: Смятах да го направя с фолмастер :wink: Са ще потърся дебела игла и ще го направя утре-другиден 8)

{LiNa}
09-07-2005, 13:20
Доколкото аз знам, за да остане белег трябва да махнеш коричката, когато разрязаното зараства, поне една позната така си беше напраила сърчице ....

09-07-2005, 13:40
kaji dali e stanalo posle

Анонимен
09-07-2005, 19:51
Сериозно отговарям:
1. Зависи колко дълбноко се порежеш с ножа... тоест дали само епидермиса или дали стигаш до дермата, което вече сигурно е доста болезнено. Но според мен доста е възможно да остават вечни белези...
3. Там няма вени очевидно... няма какво да ти стане...

И все пак що не се занимавате с нещо друго!

10х за отговора. Но аз повече се интересувах за нагрятото. Иначе, аз имам белези, които ще останат, като ги снимам ще ви покажа. Но съм се рязала само на глезените и на ханша. А, колкото до заниманията, тва е името на момчето, което обичам на китайски. Просто искам да го направя, тъй като вече знам, че наистина го обичам.


devil4e аз се кефя на белези. Пробвай тъкмо ще разберем какво ще се получи.

Ще кажа какво е станало, след като го направя :wink:


Тфа е яко наистина ти остава белег правила съм го ама по хубаво недей сама

Ей, супер, значи ще стане :P А кой да ми го направи :? ?


Белег определено ще ти остане,ама що не си напраиш татус...тъкмо повече ще се вижда,а и ще е по-готино,щот сама няма да успееш мноо добре да си го напраиш.

Супер. А, колкото до тасуса - не искам да си правя просто. Не че ме е страх или нещо такова, просто някакси смятам, че така е по-правилно. А и ако майка ми види татуировката ще ме убие, а тя знае че се режа. А и ми трябват кинти.

това ако искаш да го направиш за едно момче просто според мен е голяма глупост! С тази драскотина или каквото и да е е тъпо щото първо, представи си ако се случи нещо и се оставите какво ще правиш? Това също ми напомня на нещо....ъъъ.... кфо бешее... аааа всеки втори циганин дето на ръката му пише Айше, а в момента е женен за Григория... А и също е тъпо, щото с това доближаваш момчето прекалено близо до теб - тоест ако стане нещо и трябва да се разделите (примерно хареса някоя друга или каквото и да е) то на него ще му стане голям шит понежи си направила такова нещо за него, а той пък да те зареже.... абе мое мнение - недей

devil4e
09-07-2005, 20:10
zZ


Сериозно отговарям:
1. Зависи колко дълбноко се порежеш с ножа... тоест дали само епидермиса или дали стигаш до дермата, което вече сигурно е доста болезнено. Но според мен доста е възможно да остават вечни белези...
3. Там няма вени очевидно... няма какво да ти стане...

И все пак що не се занимавате с нещо друго!

10х за отговора. Но аз повече се интересувах за нагрятото. Иначе, аз имам белези, които ще останат, като ги снимам ще ви покажа. Но съм се рязала само на глезените и на ханша. А, колкото до заниманията, тва е името на момчето, което обичам на китайски. Просто искам да го направя, тъй като вече знам, че наистина го обичам.


devil4e аз се кефя на белези. Пробвай тъкмо ще разберем какво ще се получи.

Ще кажа какво е станало, след като го направя :wink:


Тфа е яко наистина ти остава белег правила съм го ама по хубаво недей сама

Ей, супер, значи ще стане :P А кой да ми го направи :? ?


Белег определено ще ти остане,ама що не си напраиш татус...тъкмо повече ще се вижда,а и ще е по-готино,щот сама няма да успееш мноо добре да си го напраиш.

Супер. А, колкото до тасуса - не искам да си правя просто. Не че ме е страх или нещо такова, просто някакси смятам, че така е по-правилно. А и ако майка ми види татуировката ще ме убие, а тя знае че се режа. А и ми трябват кинти.

това ако искаш да го направиш за едно момче просто според мен е голяма глупост! С тази драскотина или каквото и да е е тъпо щото първо, представи си ако се случи нещо и се оставите какво ще правиш? Това също ми напомня на нещо....ъъъ.... кфо бешее... аааа всеки втори циганин дето на ръката му пише Айше, а в момента е женен за Григория... А и също е тъпо, щото с това доближаваш момчето прекалено близо до теб - тоест ако стане нещо и трябва да се разделите (примерно хареса някоя друга или каквото и да е) то на него ще му стане голям шит понежи си направила такова нещо за него, а той пък да те зареже.... абе мое мнение - недей

Хахахха :P Но аз не ходя с него 8) А и няма да ходя. От 3 години го обичам и въобще няма да го направя заради него, по-скоро заради себе си :P А и няма да му го покажа! То ще си остане само за пред мен.

Анонимен
09-07-2005, 21:11
еми щом смяташ че така ще ти бъде по-хубаво тогава направи го ;) , но ако не си сигурна недей да правиш нищо. Успех :)

borche
09-07-2005, 21:57
Възможно е, но зависи от силата, с която го правиш и колко навътре ще го направиш. Можеш да пробваш с кибритена клеча - 100% остава, но помисли дали ще ти харесва ЦЯЛ живот?

Мила_от_Марс
09-08-2005, 12:17
Spored men ne e osobeno dobra ideqta da si obezobrazqva6 tqloto ... Edin den sas sigurnst 6te sajalqva6... Nali ne misli6 4e cql jivot 6te bade6 vlubena vav vaprosniq 4ovek i gordo 6te nosi6 imeto mu izdalbano v kojata ti?

BAD_GIRL_
09-11-2005, 12:43
mili4ka ti 4uvash li se kakvo govorish 8) imash li akul da napravish takava glupost 8) no ti si reshavash i zavisi kade shte si go pravish.kato tolkova ti xaresvat belezite si napravi 8)

mary_jane_666
09-13-2005, 02:37
oooooo samo nedei sama!!!
vyrvi pri nqkoi po opiten :roll:
ili si capni edin tatoos ...

SisTeR`oN`MaXa
09-13-2005, 09:22
Ami az bez najejen noj sum se rqzala i to s brusnarsko noj4e taka 4e ako e najejen sum sigurna 4e 6te stane no i vse pak da e po dalboko.. Ama po hyy nedei si prai takia gluposti :)

Sinister_Doll
09-13-2005, 13:00
Trqbva trima da te durjat i edin da deystva s noja... Ili da te napiqt do smurt. Ima6 li ideq tva kolko boli?

09-17-2005, 22:03
predi 4tiri godini se napih kato prase s edni priateli na edna vila
imashe kamina , i edno takova kato vilica ( nemoda da se setq kak se kazwashe ) deto se razru4kva jarta
beshe super nagoreshteno i mi se stori dobra ideq da se jigosam
na lqvata ruk ot lakutq do ramoto sam kato zebra za 4tiri godini ne sa se mahnali ni nai malko ......
piani hora s sposobni na vsi4ko

a v tvoia slu4ai mislq 4e prosto trqbwa da si namerish nekoi da re rezne endo hubavo
te poebe
a ne da se zanimavash s glupozti

a tva mi stana nai smeshno prosto
"Ia maika mi znae 4e se reja"
hahah
ebem ti i familiata 4esno
ae su zdrafe .

10-04-2006, 18:16
predi 4tiri godini se napih kato prase s edni priateli na edna vila
imashe kamina , i edno takova kato vilica ( nemoda da se setq kak se kazwashe ) deto se razru4kva jarta
beshe super nagoreshteno i mi se stori dobra ideq da se jigosam
na lqvata ruk ot lakutq do ramoto sam kato zebra za 4tiri godini ne sa se mahnali ni nai malko ......
piani hora s sposobni na vsi4ko

a v tvoia slu4ai mislq 4e prosto trqbwa da si namerish nekoi da re rezne endo hubavo
te poebe
a ne da se zanimavash s glupozti

a tva mi stana nai smeshno prosto
"Ia maika mi znae 4e se reja"
hahah
e**** ti i familiata 4esno
ae su zdrafe .

SuPeRSlaDkA
10-05-2006, 12:45
Spored men ne e osobeno dobra ideqta da si obezobrazqva6 tqloto ... Edin den sas sigurnst 6te sajalqva6... Nali ne misli6 4e cql jivot 6te bade6 vlubena vav vaprosniq 4ovek i gordo 6te nosi6 imeto mu izdalbano v kojata ti?мисля,че си права :P

Nen0RmalniK
10-05-2006, 14:26
awe opitval sam s nagrqta igla po racete... ama sled 3 meseca iz4ezna..

AliceSw
10-05-2006, 15:05
някой те е метнал - пове4ето белези в един момент из4езват и аз съм се рязала по ръцете, ама те минават и до 3-4 месеца из4езват разрезът трябва да е доста дълбок, а не само да се надереш да си пусне6 кръв и после да му махнеш кори4ката - тея се махат от един два плажа и кви са тия глупости - Нажежен нож - нормална ли си ? :evil: не стига 4е ще умре6 от болка, може6 да си напраи6 супер гадна инфекция пък няма да ти остане и белег - не върши простотии :!:

KoRn
10-05-2006, 17:19
QAKO OBEZOBRA ZI SE CIALATA SASIPI SE SAMO TAKA I POSLE DA DOIDE6 DA TE VIDA PLS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smt021