PDA

View Full Version : Вселената, Геймингът и всичко останало.



n0mak
09-08-2005, 12:43
Нека да говорим за компютърните игри. Аз като дърт геймър, няма да го крия такъв съм си, искам да се изкажа по въпроса и да поразмишлявам.

Имам приятели които си траят че са играчи за да не ги ебават нещо. Лол! И защо един геймър трябва да се прави че не е такъв. Тук искам да кажа че аз съм геймър и се гордея с това, занимавам се с игри от много ама много малък и с какво е по различно това от събирането на марки а? Има хора който обичат да са нон-стоп в купона, хвала на такива но в момента когато някой започне да твърди че едното е видиш ли 1000 пъти по "куул" от другото става просто смешно. Излиза че ние играчите сме разбираш ли "Зациклили пъпчасали изроди, анти социални, неможещи да завържат смислен разговор". Е аз съм готов да оспоря това.

Аз излизам с приятели, ходим по барове и се веселим. Говорим си за игри и дискутираме нещата които ни интересъват. Тук трябва да призная че женската компания е рядко срещана но пък кой е казал че жените са само по купоните и баровете. Това не е кой знае колко по различно от да си с бандата на някое купонче и да си лафиш за коли, пари и жени. Кой казва че няма социален контакт когато висиш пред компютъра. По цял ден си говоря с разни хора вечерта пием бира заедно. Това пък ако не е социален контакт евалата. Що се отнася до въпроса с момичетата, мда има го и тоя момент.. Но пък това че геймърите не висят по цял ден в кафето не ги прави по малко хора, нито пък по малко готини. Ако срещнеш един на улицата няма да направиш разликата.. :idea:

Има хора с мнението че да играеш е безмислена загуба на време.. и колкото и да ми е кофти да го призная е така, поне в България е така но това е друга тема, вярвам че ще дойде денят когато ще има хляб в геймингът.

Аз съм горд геймър и смятам да продължа да се занимавам с това мое.. хмм "хоби". Никой не бива да се срамува от себе си за това което е.

В крайна сметка кой друг ако не геймър може да има teh uber micro. (Pure Ownage)

eXoti4nia
09-09-2005, 05:17
Браво, геймърче ... и аз бях доста запален, но мисля че пораствам :wink:

09-09-2005, 09:17
И кво ми се оправдаваш ? Геймърствай си и толкоз !
То и аз съм геймър. След тежък ден в служба на FBI се прибирам, слагам домашните чехли и сядам пред компа с китайска храна и желание да плей. Най-обичам игрите с извънземни... не знам що..

Slipaway
09-10-2005, 11:49
Аз също съм геймър...но конзолен...PC игрите вече не ме влекат както преди години...Metal Gear Rullz...ако си истински геймър знаеш за кво говоря :wink:

Fallen_angel
09-10-2005, 14:13
Живеем в 21 век, всеки може да бъде това, което иска!Какво ти пука, че някой си не те бил харесвал, заради това, което си?!Живей си живота и т`ва е

WannaBe
09-10-2005, 14:19
Аз преди играх,ама сега играя само ЦС и уаркрафт и то по не повече от час и половина на ден

n0mak
09-10-2005, 19:14
Живеем в 21 век, всеки може да бъде това, което иска!Какво ти пука, че някой си не те бил харесвал, заради това, което си?!Живей си живота и т`ва е

Аз това исках да кажа споко :)