PDA

View Full Version : Moderated: С какво се лекува Candida и Trihomonas vaginalis?



09-08-2005, 13:36
Моля ви, кажете ми с какво се лекува Candida, защото аз вече пробвах много лекарства и нямаше никакъв ефект, все още си имам бяло течение. Също искам да питам с какво се лекува Trihomonas vaginalis и кисти на яйчниците. За кистите едни лекари ми казват да взимам Diane 35 а други ми казват да взимам Примолут Нор 5. Вие как мислите? Също искам да питам знаете ли как може моя приятел да има Trihomonas vaginalis, а аз да нямам и никога да не съм имала, при условие, че често не ползваме презерватив?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Sportexz
09-08-2005, 13:44
Правена ли ти е антибиотикограма както на теб така и на твоя приятел. Тя ще покаже с какви антибиотици е подходящо лечението.

Nimfea
09-09-2005, 07:13
Кандидата е много упорита, но не трябва да се притесняваш. Майка ми казва, че всяка жена е имала Кандида поне веднъж в живота си.
Ще ти кажа как ме лекуваха мен, но ми обещай, че ще консултираш с гинеколога си и няма да провеждаш самоволно лечение!!!

sheherezada
10-09-2005, 12:13
Кандидата е много упорита, но не трябва да се притесняваш. Майка ми казва, че всяка жена е имала Кандида поне веднъж в живота си.
Ще ти кажа как ме лекуваха мен, но ми обещай, че ще консултираш с гинеколога си и няма да провеждаш самоволно лечение!!!

Ей ,я кажи.
Аз ходих на гинеколог и ми предписаха за Кандида "Низорал"-таблетки(или нещо таково беше),ама не помогна-все още имам бяло течение :oops: