PDA

View Full Version : Странни неща по главичката на пениса.



misho_
09-08-2005, 17:01
Здравейте , след полов акт без презерватив ми си появиха чирвен обрив по главичката на пениса , сърбеж и леко лющене на кажичката. Първо изглеждаше като протриване , но се разпространи/никакви други семптоми/. Правя му промивки с калиев перманганат и взе да се оправя. Въпросът ми е , с какво още мога да го мажа и какво може да се окаже?

Slun4o
09-08-2005, 17:46
Пи4 по-добре отиди на диктор или питай баща си 8) според мен е тьпо да се самолекуваш има си доктори за тая работа

DrSmurph
09-08-2005, 17:53
Могат да се окажат много интересни и разнообразни "ЖУВОТНИ" Моят съвет е да не предприемаш самолечение, а да комбинираш калиевия перманганат с медикамент, предписан СЛЕД като бъдеш прегледан. Прегледа е препоръчително задължителен за да се изясни причинителя на страданието ти. Колкото и невзрачно да бъде заболяването и особено при полово предаваните болести то трябва да бъде лекувано правилно, защото в противен случай дори елементарни наглед гъбички имат невероятната способност да хронифицират! Една хронична инфекция изисва много повече време, пари и страдания за да бъде овладяна. Желая ти успех!

Nimfea
09-09-2005, 07:19
Най-вероятно е да са гъбички, но тук хората са прави, че веднага трябва да отидеш на лекар. Знам, че не е лесно да кажеш на майка ти, защото все пак в момента здравната ни система е такава, че трябва да отидеш първо при личната лекарка за направление, пък после на другото място, а това е свързано с доста неприятности.
Но ти казвам ОТИДИ НА ЛЕКАР дори и да ти мине, защото венврическите болести са адски коварни, а не би искал някой ден да заразиш момичето на живота си нали така?

intriganta
09-13-2005, 22:02
Гъбички на 200% и ако не ги лекуваш на време ще станеш като мен.

09-17-2005, 16:55
a na teb kvo ti e ? :)

Sa3ana3a
09-18-2005, 15:32
Верно а на теб какво ти е? :D