PDA

View Full Version : Moderated: Как да изненадам брат си?



Malko^Momiche
09-08-2005, 17:16
Милото ми братче утре сутринта заминава за София да учи и скоро няма да го видяяя :cry: Неска ми казах "Бати ако се разрева като те изпращам няма да ме биеш нали" той ме погледна гушна ме и ми каза, че много ме обича и че ще му липсвам :cry: Искам по някакъв начин да го изненадам утре но незнам как :cry: дайте ми някакви идеи :cry:
Мерси предварително

Moderated by machoka
т. 7 от правилата
Благодаря!

Eleonora
09-08-2005, 17:24
Izprati go i mu podari ne6to...vav vrazka s tova d amu zvani6 ili ne6to,za da se 4uvate ili vijdate, :roll: :wink:

lalqla
09-08-2005, 17:35
и моя брат сега заминава, но в неделя:)
Не мисля, че е нужно да го изненадаш толкова:)
Можеш да му подариш нещо, примерно някаква писалка или подобно:)
Кажи му, че го обичаш много и ще ти липсва.Мисля, че е достатъчно:)

moreLi
09-08-2005, 20:18
podari mu nqkakyf sumenir ili kartina, koqto da okai v kvartirata si i kato q poglejda, da se se6ta za teb :wink:

Malko^Momiche
09-08-2005, 22:04
Амм написах му едно писмо ... мама и тате като го прочетоха се разплакаха :( и го сложих в сака му наааай отдолу под дрехите :wink: Мисля, че много ще се зарадва като го види и като го прочете :?

sherry
09-08-2005, 22:11
Амм написах му едно писмо ... мама и тате като го прочетоха се разплакаха :( и го сложих в сака му наааай отдолу под дрехите :wink: Мисля, че много ще се зарадва като го види и като го прочете :?
Vzel si mnogo dobro re6enie :D
Evala,4e ima hora,koito tolkova mnogo da im puka za drugite i se staraqt da gi zaradvat :wink:
Sigurna sam,4e brat ti 6te e o4arovan :wink:

nenuTy
09-08-2005, 22:43
Амм написах му едно писмо ... мама и тате като го прочетоха се разплакаха :( и го сложих в сака му наааай отдолу под дрехите :wink: Мисля, че много ще се зарадва като го види и като го прочете :?
moje6 da pribavi6 nqkakva va6a snimka ili ne6to takova.mislq 4e 6te se zaradva

SeXy^GiRl
09-08-2005, 22:44
Можеш да му сложиш твоя снимка или снимка на двамата в рамка и да му я подариш като го изпращаш