PDA

View Full Version : posavetvai te me pls



kukundelkata
09-08-2005, 21:48
gadjeto mi e narkozavisim.kak da mu pomogna da namali djointa???pomognete mi.pls

eXoti4nia
09-09-2005, 00:12
А вее... брато я понамали аватара :?

Moderated by Aia
9 tochka ot pravilnika!!!
Blagodarq za vnimanieto!!!

SweetBunny
09-09-2005, 06:54
Mili4ka - ti ne moje6 da go nakara6 da otkaje djointa...moje samo da pogovori6 s nego i da mu obesni6 4e 6e ima tejki posledstviq (toi tova go znae mn dobre)...mi pomoli go napravo da pone da namali malko dori zaradi teb...kaji 4e go obi4a6 i 4e neiska6 tei da si pohabqffa jifota..
Ami neznam kfo da te posuvetvam 6toto ne vi poznavam i temata e dosta stranna :?

Nimfea
09-09-2005, 07:09
Моето мнение ще прозвучи малко странно, но събери смелост, отиди при него и му кажи КРАЙ! Ако те попита защо му обясни, че не го харесваш напафкан. При положение, че наистина си важна за него, ще направи каквото може и тогава вече ще се налага да помагаш. Ако пък откаже да спре да пафка заради теб (още повече, че това е нещо, което му вреди), тогава какъв е смисъла да сте заедно?

BAD_GIRL_
09-09-2005, 09:45
ami mili4ka vzemi i pogovori sas nego mojebi shete poslush :wink:

IdiOtKa
09-11-2005, 10:46
абе хора парво си има разлика между наркоман и тревоман ! наркомана е мно по ло6о от тревомана ! а ина4е тревата е доказана 4е е по слаба от някои цигари ! но пак влиае на мозака адски много което не е никак хубаво ... !

morsmordre
09-11-2005, 10:52
Не можеш да му помогнеш - той сам трябва да стигне до решението, че иска да ги спре.Ако ти започнеш да му забраняваш (при тези обстоятелства) може да стане някой гаф и да...сещаш се какво - да се разболее.Той трябва сам да го иска това, иначе ще откачи!поговори с него и му кажи, че като стане по-голям ще прилича на парцал (модераторите да не го смаляват това - мисля го съвсем сериозно!) и няма да може да живее без да дава излишно пари за наркотици.Ако това не го сплаши, значи няма какво да направиш :!: Надявам се да успееш!

Junkie
09-12-2005, 08:37
Тц и кво като пуши трева....не е пък толко лошо ама и вии сте едни тва не е толко наркотик...то и цигарите тогаа ше се наркотик ма са легализирани..и тревата кат се легализира тогаа на никой няаа да прай впечатление нали?И ти няаа как да го накараш да спре..само той може да си реши..просто тва е човек ако иска нещо да направи сам ще си го направи ..не някой да му помага :roll: