PDA

View Full Version : Смяна на форумното поколение



LiNkiN4eTo
09-09-2005, 10:41
:lol: има ли такава мания според вас ?

Eleonora
09-09-2005, 10:49
MOLIA :roll: :!: :?: :!:

DiEsEl_GiRl4eTo
09-09-2005, 12:12
Има, има... И аз туй си мислех наскоро...

bulgarche
09-09-2005, 12:50
Е определено има...забелязали ли сте че вече по-старите (ако мога да ни нарека така) вече непишем толкова често и "новото поколение" определено ни измесва

^I don't give a fuck^
09-09-2005, 12:54
..и 'новото' население е предимно от 13 годишни пиклички като miss_mary_jane http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif

09-09-2005, 13:02
Всички тук са рецидивисти, параненормални и извънземни ! И с колегите ще ви изобличим :!:

SeXy^GiRl
09-09-2005, 13:17
Има да. Само незнам ако ни изместят 13 годишните пиклички в какво ще се превърне този форум..

tedo_davis
09-09-2005, 15:31
..и 'новото' население е предимно от 13 годишни пиклички като miss_mary_jane http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
ti go kaza :wink:

09-09-2005, 15:35
За това с колегите сме тук. За да държим под контрол новото поколение престъпници, серийни изнасилвачи и извънземни. Гарантирам, че ще въведем ред:!:

BAD_GIRL_
09-09-2005, 15:54
da ima i vie go kazax te :lol:

Tiffany
09-09-2005, 16:26
ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му :? Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!

S_L_A_D_U_R_K_A
09-09-2005, 16:28
Дам май има и аз това го забелязах... :evil:

LiNkiN4eTo-no reg
09-09-2005, 18:28
ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му :? Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!
Защо тогава е имало важни , ценни и компетентни потребители , а сега няма такива :?: ( без никой да се обижда , агентите тука са важни :lol: )

LetiCherry
09-09-2005, 19:16
Аз отдавна не бях влизала тук и сега като виждам много малко хора от така наречените стари все още пишат толкова активно, а и са се появили някакви смешно тъпи теми в раздел секс, постнати от някой, който си няма и хабер от секс, не че няма право да научи, ама е малко ненормално на по 13 години...

BABY_SEXY_GIRL
09-09-2005, 19:17
Глупаво е да твърдите, че старите кучета тук се заменят с новаци! Никой не се заменя и никой не застава на мястото на друг! Просто някои хора порастват и малко по малко форума става скучен за тях...други неща ги вълнуват, променяме се, което си е нормално :wink: Не може всички, които сме сега потребители на този форум да стоим тук с години, всеки един ден ще престане да посещава форума, не може и на 30 гидини да го вълнуват проблемите, засягани тук... :lol: Алекс е пример за това - той сам си призна че е на 25 и този форум не го вълнува толкова :? И спокойно - няма да останем без "колеги" :P Жалко е, че някои напускат, но никой не ги в вързал, аз лично се надявам поне тези, които остават за бъдат полезни за форума и да не правят обратното :wink:

LiNkiN4eTo
09-09-2005, 19:23
Глупаво е да твърдите, че старите кучета тук се заменят с новаци! Никой не се заменя и никой не застава на мястото на друг! Просто някои хора порастват и малко по малко форума става скучен за тях...други неща ги вълнуват, променяме се, което си е нормално :wink: Не може всички, които сме сега потребители на този форум да стоим тук с години, всеки един ден ще престане да посещава форума, не може и на 30 гидини да го вълнуват проблемите, засягани тук... :lol: Алекс е пример за това - той сам си призна че е на 25 и този форум не го вълнува толкова :? И спокойно - няма да останем без "колеги" :P Жалко е, че някои напускат, но никой не ги в вързал, аз лично се надявам поне тези, които остават за бъдат полезни за форума и да не правят обратното :wink:
чай ся
никой не е казал че еди си кой новак замества еди си кой мега фен.... нещо си се объркала...
става дума за това че едни си отиват а други идват и сичко се върти.....
а тва за Алекс го знаем , той бил на 25 и вече му била тъпо тука , и кво ? аз съм на 15 и пак ми е тъпо тука :!:

09-09-2005, 19:53
Ние от FBI знаем всичко за напускането на някои юзъри, но информацията застрашава форумната сигурност и е строго секретна !!!

devil4e
09-09-2005, 20:47
ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му :? Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!

Е тва е мнението ми! Ти го каза, мацка!

Мога само да добавя, че като малко по-стар юзър форума много се промени, а с него и хората тук. И ето топ 3 нещата, които изгониха най-важните юзъри:

1. Цоки ( :lol: )
2. Годините
3. Флууда

П.П. Май и мен няма да ме има още много. Дерзайте, мили ми админи и мили ми пикли и калъфи :lol: :lol: :lol:

Black_Orchid
09-09-2005, 20:50
[quote=Tiffany]ДА определено!Във форума спряха да пишат изключително важни,ценни и копетентни потребители,които са заменени с 13 годишни дечица(не бих искала да обида никой,но за мен лично са именно такива),които рядко могат да дадат правилен и копетентен отговор,а предимно целта им е трупането на мнение независимо съдържанието му :? Форума се напълни с игри,безсмислени и повтарящи се теми...Рядко вече успявам да намеря тема,на която да отговаря и все по-рядко имам желание да разглеждам форума...А той беше наистина много добър!!!

И моето мнение е такова, въпреки че съм от скоро в този форум.

ейми лий
09-09-2005, 21:32
девилчето е права :!:
вече се чудя и аз кога ще взема да се къширам. ама... навик братче

nenuTy
09-09-2005, 21:56
da ima i vie go kazax te :lol:
tova tehnologi4no i gramati4no izdurjano ne6to obqsnqva ne6tata

09-09-2005, 22:00
Батко ви няма да ви напусне :D .

Felinus Catus
09-10-2005, 02:42
Глупаво е да твърдите, че старите кучета тук се заменят с новаци! Никой не се заменя и никой не застава на мястото на друг! Просто някои хора порастват и малко по малко форума става скучен за тях...други неща ги вълнуват, променяме се, което си е нормално :wink: Не може всички, които сме сега потребители на този форум да стоим тук с години, всеки един ден ще престане да посещава форума, не може и на 30 гидини да го вълнуват проблемите, засягани тук... :lol: Алекс е пример за това - той сам си призна че е на 25 и този форум не го вълнува толкова :? И спокойно - няма да останем без "колеги" :P Жалко е, че някои напускат, но никой не ги в вързал, аз лично се надявам поне тези, които остават за бъдат полезни за форума и да не правят обратното :wink:
Точно това си помислих. И на мене преди 6 месеца ми беше интересен форума, на ден по 4-5 часа прекарвах пред РС-то, но в последно време се задържам много малко и това не се дължи само на факта, че нямам време.

пипс
09-10-2005, 05:16
че се сменя поколението-сменя се ,но и ние сме били на по 13 години и т.н.така че няма значение на колко си,а какви мнения пишеш

ProstoAz
09-10-2005, 07:47
че се сменя поколението-сменя се ,но и ние сме били на по 13 години и т.н.така че няма значение на колко си,а какви мнения пишеш

Това беше най-точното до сега! :) С две ръце подкрепям и нямам какво повече да кажа. :wink:

missing_
09-10-2005, 07:59
бе аз съм нова ама да си кажа мнението
спрете опцията гост да пуска теми и мнения :!: мен тва най ме дразни че има хора които постоянно си правят ебавки и само задръстват с тъпи теми
който иска да пише да се регистрира и да покаже кой е,а не да се крие като плъх :twisted:

zElEnA^mAsLiNkA
09-10-2005, 08:02
Ami ... karate me da se 4uvstvam malka ...! Az sym uj 0t sk0r0 v t0q f0rum i 06te ne se 4uvstvam kat0 Mega Fen makar 4e sym takafa ... 06te ne mi e pisnal f0ruma i uvajavam mneniet0 na vsi4ki malki i g0lemi ...

sherry
09-10-2005, 08:41
Aз съм тук от февруари някъде :roll: Всеки месец флууда се увеличава,е повтарящите се теми стават все повече и повече...Може би около 30 пъти видях темата за теста(избери си цвят-зелено или незнам си кво,пусни този тест в друг форум до 1 час и желанието ти ще се сбъдне :lol: )....много малумни теми се пускат-нечие братче било изнасилено от кучето,на някой му растял втори мъжки атрибут,някой искал да спи с няколко жени едновременно и се чуди дали ще му издържи мъжкото достойнтсво...абе толкова глупави теми и толкова малко хубави...Това е кофти!
Но изключително рядко все пак успявам да набарам и някоя свястна тема...жалкото е,че вече прекарвам повечето време във форума,пишейки във раздела "Критики,мнения за форума"и то във темата "Теми за триене".
Да,все по-малки потребители се регистрират тук и аз се опитвам да давам по-сериозни мнения,но се нервя като видя,че някви пиклички съсипват сериозните теми с нечленоразделните си изказвания.Има си игрички за флууд,ама не,те трябва и малкото хубави теми да съсипят....Е,не всички са такива,де,има и по-малки деца,които се опитват наистина да помогнат,евала на тях :wink:
Честно казано и аз започнах да се питам защо стоя още тук,но просто свикнах с форума,а и има няколко човека тук,за които ми пука и заради които съм още тук.
Иска ми се да престанем да съсипваме форума,а да се погрижим да стане по-хубав и с по-смислени темички.Но всички трябва да се стегнем

пипс
09-10-2005, 09:21
sherry права си.ето аз как виждам нещата.като дойдох в този форум и аз много флуудих и не ми пукаше,че точно този флууд съсипва теми и т.н.после свикнах със форума и сега вече се мъча да пиша смислени мнения.та мисълта ми беше че новите потребители не осъзнават,че този форум ни е скъп и за тва се получава гадната ситуация със флууда и безсмислените теми.точно тук мисля,че трябва да се намесят и модераторите и администраторите,защото е вярно че някои си вършат работата и то много добре,но другите...no comment...
иначе казано стегнете се

DiEsEl_GiRl4eTo
09-10-2005, 09:55
бе аз съм нова ама да си кажа мнението
спрете опцията гост да пуска теми и мнения :!: мен тва най ме дразни че има хора които постоянно си правят ебавки и само задръстват с тъпи теми
който иска да пише да се регистрира и да покаже кой е,а не да се крие като плъх :twisted:
И да се спре опцията гостите да пишат, ще си правят регистрация с по едно мнение и пак ще задръстват форума... :roll:

LiNkiN4eTo
09-10-2005, 10:40
Батко ви няма да ви напусне :D .
йеееззз :lol:

SimpleGirl
09-10-2005, 18:32
Az pak sam samo na 13.. prichislete me kam piklichkite. Che vie ste s po 2-3 godini po-golemi. Vqrno, che v puberteta chovek se izgrajda kato lichnost i promenq vijdaniqta si i nachina si na mislene nqkolko pati... no az da vi kaja imam dosta dobro mnenie za sebe si. Moje da ste naprednali v nqko oblasti s materiala - no za dobro li e bilo? Izobshto ne se vzimaite tolkova na seriozno, prekaleno mnogo se tejkarite i se imate za golqma rabota.

Diskriminaciq !!! :D

09-10-2005, 18:53
Az pak sam samo na 13.. prichislete me kam piklichkite. Che vie ste s po 2-3 godini po-golemi. Vqrno, che v puberteta chovek se izgrajda kato lichnost i promenq vijdaniqta si i nachina si na mislene nqkolko pati... no az da vi kaja imam dosta dobro mnenie za sebe si. Moje da ste naprednali v nqko oblasti s materiala - no za dobro li e bilo? Izobshto ne se vzimaite tolkova na seriozno, prekaleno mnogo se tejkarite i se imate za golqma rabota.

Diskriminaciq !!! :D
Еми така си е - не се вземайте прекалено на сериозно(тая фраза много я обичам).
Аз съм на 14 и половина...но се пак в тоя форум влизат и 12 годишни и не знят много неща и за това питат(обаче те питат по един такъв изключително тъп начин,че то да си се отще да отговаряш).А и в тоя форум трябва да има и по-големи,че да дават по-компетентни съвети...ама те тез големите са все повече и повече рядко явление във форума :?
SimpleGirl повчвай ми 1,2 или 3 годинки в тая възраст имат огромно значение :wink:
Поздрави AvLee

Utopia
09-11-2005, 07:20
wind of changes be ! ;)
taq pesen ne q li znaete :)

kakto modata taka i interesite i nachinite na mislene se menqt!
britni spiars izmesti scorpions ot klasaciite zavinagi
no te si ostavat nezabravimi :)

tova stava i tuk :)

samo che malko po razlichno :) nqkoi hora veche sa stroshili dosta klaviaturi i nervi pisheiki v tozi forum :) postepenno svobodnoto vreme namalqva, idvat drugi angajimenti, .. ... trqbva da izlezesh ot foruma i da zaemesh mqstoto si v jivota.
+ tova .. ne e polezno chovek da typche na edno mqsto kato nosorog :) trqbva da se smenq audiotoriqta ot vreme na vreme :)

rosskata
09-11-2005, 09:56
Оф бе хора, не разбрахте ли, 4е това е нормално! Както каза Утопиа, налага се да се излезе по някое време от форума да се влезе в живота. Пък и един 4овек на 19-20, който у4и и работи , има по- малко време от 4овек на 13-14 дето само ходи на даскало и след тва се 4уди кво да прави. Колкото до това , 4е били на 13 новите- хахахахаааа, аз съм тука от пове4е от 2 години (2 и половина) и тогава някои от оплакващите се също бяха на 13... Ае моля ви, това, 4е си на 15- 16 , не те прави по- умен от 4овек на 13. И въобще мозъка на човек не се измерва с години. В този форум съм срещала и 13- годишни интелигентни и пекани хора, както и 18-19 годишни идиоти...

Shogi
09-11-2005, 10:10
Права си...всеки има право на опит да помогне по свои начин..към това се стремим повечето. А това за възрастта...почти никакво значение не оказва. Но наистина има некомпетенция която се има за вся и всьо. Но това няма значение...който има нужда ще му бъде помогнато...който може пък ще помага...тва е :)

Utopia
09-11-2005, 11:25
idiotizma na 13godishnite .. se dylji na sapunenite seriali:) prekaleno mnogo seriali gledat, i prekaleno mnogo vreme prekarwat pusheiki i bulvaiki dim prez ustata si sys skorosta na naftova pechka koqto gori 27litra za chas! :)
mislq che se obosnovah dostatychno qsno :)

SimpleGirl
09-11-2005, 14:09
Utopia , zashto ni slagate vsichki pod obsht znamenatel? Sapunen serial ne sym gledala ot osem godishna i ne pusha (samo vednyj sym opitvala, no tova e drug vapros). Po tazi tema moje da se govori tolkova ... i razlikata v pokoleniqta ... mejdu moeto i tvoeto (vsyshtnost to e edno, nadali razlikata ni e koi znae kolko)e 4e vsichko zapochva da se pravi ot vse po i po ranna vyzrast, no ako primerno ne propushish na 13, to shte go napravish na 15 !!! Tochno 15-16 godishnite sa nai-golqmata sgan u nas :) (a i ne samo v Bylgariq, no az samo za tuka imam nabliudeniq). Az ne sym trygnala da se prichislqvam kam "stadoto" nqmam i namerenie. Da ne govorim, che nachina mi na mislene e nadminal tozi na dosta ot potrebitelite i sym sklonna da kaja, che ne sym povyrhnostna za razlika ot masata narod. Govorq si po princip, a ne samo za tozi forum.
I "obosnovanieto" ti beshe qsno, drug e vyprosa dali moje da se nareche taka.

Edit: Syjalqvam, che sym dyrjala takyv ezik. Vidqh v profila, che si na 21, a i si momche (kakvo momche - myj !!! :D ).Do nqkyde si prav, no i vyzgledite ti sa prekaleno obshti.

Shogi
09-11-2005, 14:11
Аз съм на 16 и се чувствам засегнат :lol: :P

Desert Rose...
09-11-2005, 19:51
SimpleGirl,govorish vreli-nekipeli...Iskam samo da kaja,che v moito daskalo veche i daskalite zapochvat da ni govorqt,che ot 15 godini nadolu vsichki sa tolkova typi,che prosto ne znaqt kakvo da pravqt :)...Az prosto se otkazvam da mislq po toq vypros,samo se zatormozqvam,che nqki idiotcheta pylnqt glavata na brat mi s gluposti i toi sega se uchi da slusha typata chalgariq vmesto neshto ako shtesh i guns'n'roses...Prosto vse poevche zatypqvame,ne vijdam Bylgariq dokyde shte q dokara s tolkova inache inteligentni hora.Ne che az pryshtq ot akyl,ama prosto gazariqta vas ,mladite,shte vi sysipe,a nas dyrtite ne ni mislete... :)
Inache tova,koeto LiNkIn4eTo zabelqzva vinagi si e bilo taka i vinagi shte si byde,kolko hora se smeniha v toq forum ot syzdavaneto mu...golqm broi,no sym syglasna s BABY_SEXY_GIRL,che povecheto porasvat i prosto veche im e skuchno da chetat edni i syshti temi i gluposti.Absoliutno v reda na neshtata e,nezavismo,dali na vas vi haresva ili ne.

SimpleGirl
09-12-2005, 08:55
Samo ne razbarh zashto s vsichki obvinitelni slova se obryshtash i kym men? :evil: Az moga da ti kaja, che izobshto ne spadam kym "gyzarite" ili pyk vseobshto prietite "lolitki". I koe mu e vrqlo-ne kipqloto ?!? Vinagi shte ima prostaci, koito lesno se vliqqt, koito prosto shte se ostavqt techenieto da gi nosi.. koito shte hodqt sys stadoto !!! E, az ne sym i nqma da byda kato tqh !!! Q se ogledai !!! Decata na vyzrast mejdu 13-17 godini sa tolkova neosyznati VSICHKITE sys syvsem malki izkliucheniq. Ti mene ne me kryshtavai.. malka sym, no i az ne sym tolkova zabludena. Predstavi si i az moje da sym vidqla neshto.. Tochno za tova stava vypros !!! Vseki se ima za golqma rabota i se tejkari ... Vseki da si znae mqstoto. Stoinosten chovek sym, zapazila sym mnogo cennosti u sebe si.Poneje "golemite" si nqmate kusuri ste se zahvanali s "po-malkite" ...
Bez komentar. Nima masovo mejdu 14-16 edinstveniq merak ne e da se iz****ash ?!? Samo tova se tyrsi, momichetata vse edno sa izvadeni ot nqkoi pblichen dom, momchetata s govejdiq si pogled se imat za "vijte me koi sym az".
I ako ne zabelqza sega, Desert Rose, az ne ti govorq na "vie", ne moga taka da te prichislq kym tazi chast, zashtoto ne te poznavam, koi znae.. moje i da si svqstna. I tyi kato i ti ne znaesh nishto za men - ne mi davai opredeleniq.
Svestnite hora postepenno namalqvat, no vinagi shte gi ima.

P.P.Tova naistina e neshto akto dikriminaciq, ne moje da se prieme, che vypreki, che sym s nqkolko si godinki po-malka moga da arzsyjdavam.

Неактивния
09-12-2005, 10:45
P.P.Tova naistina e neshto akto dikriminaciq, ne moje da se prieme, che vypreki, che sym s nqkolko si godinki po-malka moga da razsyjdavam.
Абсолютно си права, наистина не може да се приеме, че разсъждаваш... :lol:

SimpleGirl
09-12-2005, 12:15
Абсолютно си права, наистина не може да се приеме, че разсъждаваш...
:D :D :D
Stavat greshki, no temata e naistina seriozna. Taka che e mojelo i da se otnesesh podobavashto, a ne kato udavnik za slamka da me "zahapesh" za malkiq fal. :)

Неактивния
09-12-2005, 12:17
Абсолютно си права, наистина не може да се приеме, че разсъждаваш...
:D :D :D
Stavat greshki, no temata e naistina seriozna. Taka che e mojelo i da se otnesesh podobavashto, a ne kato udavnik za slamka da me "zahapesh" za malkiq fal. :)
Малък ама фал...

Desert Rose...
09-12-2005, 17:29
SimpleGirl,vie na 14 god,aide,za da ne te obidq shte kaja POVECHETO,si mislqt ,che mn znaqt,che sa naqsno s mn neshta,che nikoga nqma da postypqt kato zliq losh vylk,che sa chisti i neopetneni ..Mnogo neshta,za koito prosto razbirash dosta po-kysno... i az se mislih za golqma razbirachka,che sym vidqla mnogo..Tova,che mojesh da razsyjdavash,ne te pravi koi znae kolko po-razlichna ,normalen chovek bi trqbvalo da moje pone malko da razsyjdava..
Nqma da sporq s teb,zashtoto priznavam,che moje i da ne si nqkoq glupachka,no za men hora na tvoqta vyzrast ima oshte mn hlqb da qdat,za da osyznaqt nqkoi neshta.

morsmordre
09-12-2005, 17:40
..и 'новото' население е предимно от 13 годишни пиклички като miss_mary_jane http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif

АхахахахахахахахАХахАххАХ ха :lol: :lol: :lol:
Скъсах се да се смея!!
Естествено!То кога не е било така?Винаги има нови и нови, които се стават мегафенове за три дена и си мислят, че са стари форумци и започват да се правят на кой/я съм аз , а след месец-два вече са спрели да пишат във форума.Има ги такива!И то много!Линкинче, добър въпрос!

rosskata
09-12-2005, 21:44
Desert Rose, ти на колко си? Според мен е много грешно да се слагат хората под общ знаменател, както вече казах, много малко неща зависят от възрастта, чове може на 13 да е врял и кипял повече отколкото някой на 25 години, имам примери за това. Това, че съм на 19 например по никакъв начин не ми дава право да кажа на някой на 13 , че е по- тъп или неопитен от мен. Всеки е уникален. :P


no za men hora na tvoqta vyzrast ima oshte mn hlqb da qdat,za da osyznaqt nqkoi neshta.

И с това не съм съгласна, както вече казах, възраст и опит са различни неща, особено ако става въпрос за 2-3-5- години. И вместо да спорим кой е по- тъп и неопитен, защо не вземем да си помагаме? 8)

Неактивния
09-12-2005, 21:47
И с това не съм съгласна, както вече казах, възраст и опит са различни неща, особено ако става въпрос за 2-3-5- години. И вместо да спорим кой е по- тъп и неопитен, защо не вземем да си помагаме? 8) [/b]
Що да помагаме като можем да се обиждаме ... мен ма кефи такa.

rosskata
09-12-2005, 21:50
Винаги има нови и нови, които се стават мегафенове за три дена и си мислят, че са стари форумци и започват да се правят на кой/я съм аз , а след месец-два вече са спрели да пишат във форума.Има ги такива!И то много![/b][/i][/color]

И за теб нещо- това, че някои не пише вечно във форума, не значи, че е тъп или че не заслужава да е тук.И въобще много от тези, които се наричат "стари " форумци, защото са тук от доста време (и са доста полезни) станаха мегафенове за доста кратко време(пишейки не само глупости). Пък и не мисля, че някой има смисъл да се прави на "Кой съм аз" само защото има много мнения или е тук отдавна. Важното е какво е направил и доколко е полезен тук ,както и колко му е багажа горе.

rosskata
09-12-2005, 21:51
И с това не съм съгласна, както вече казах, възраст и опит са различни неща, особено ако става въпрос за 2-3-5- години. И вместо да спорим кой е по- тъп и неопитен, защо не вземем да си помагаме? 8) [/b]
Що да помагаме като можем да се обиждаме ... мен ма кефи такa.

Ми защо да си помагаме, верно бе, тва не е форум за помощ, а за обиди, лошо нема, направо да си организираме боксов мач и да се поизтрепем... Както обичам да казвам "Що се карате бе, бийте се! Не разваляйте хубавия бой с кавга"

Неактивния
09-12-2005, 21:53
И с това не съм съгласна, както вече казах, възраст и опит са различни неща, особено ако става въпрос за 2-3-5- години. И вместо да спорим кой е по- тъп и неопитен, защо не вземем да си помагаме? 8) [/b]
Що да помагаме като можем да се обиждаме ... мен ма кефи такa.

Ми защо да си помагаме, верно бе, тва не е форум за помощ, а за обиди, лошо нема, направо да си организираме боксов мач и да се поизтрепем... Както обичам да казвам "Що се карате бе, бийте се! Не разваляйте хубавия бой с кавга"
Аз и набой съм навит... "Защо не..."

Traffic
09-13-2005, 04:06
Ние от FBI знаем всичко за напускането на някои юзъри, но информацията застрашава форумната сигурност и е строго секретна !!!хах, така ли? и какво точно знаете за моето 1-2-месечно отсъствие? :lol: :lol:

morsmordre
09-13-2005, 09:58
Винаги има нови и нови, които се стават мегафенове за три дена и си мислят, че са стари форумци и започват да се правят на кой/я съм аз , а след месец-два вече са спрели да пишат във форума.Има ги такива!И то много![/b][/i][/color]

И за теб нещо- това, че някои не пише вечно във форума, не значи, че е тъп или че не заслужава да е тук.И въобще много от тези, които се наричат "стари " форумци, защото са тук от доста време (и са доста полезни) станаха мегафенове за доста кратко време(пишейки не само глупости). Пък и не мисля, че някой има смисъл да се прави на "Кой съм аз" само защото има много мнения или е тук отдавна. Важното е какво е направил и доколко е полезен тук ,както и колко му е багажа горе.

Изглежда, не си разбрала какво исках да кажа..странно, напоследък ми се случва доста често..
Не казвам, че има хора, които нямат право да бъдат в този форум.Напротив, всеки може да бъде тук - няма правила за това кой може да бъде и кой не.Казвам само, че се дразня на новите потребители, които стават мегафенове за броени дни, една седмица се правят на интересни и после напускат форума.Какъв е смисълът да флуудят и да развалят форума!??

Gastly
09-13-2005, 12:54
Естествено, че има смяна на форумното поколение...

rosskata
09-13-2005, 14:40
Изглежда, не си разбрала какво исках да кажа..странно, напоследък ми се случва доста често..
Не казвам, че има хора, които нямат право да бъдат в този форум.Напротив, всеки може да бъде тук - няма правила за това кой може да бъде и кой не.Казвам само, че се дразня на новите потребители, които стават мегафенове за броени дни, една седмица се правят на интересни и после напускат форума.Какъв е смисълът да флуудят и да развалят форума!??

Извинявам се за недоразумението :wink:

Utopia
09-13-2005, 20:37
който се чуства засегнат от прочитането на поста ми ..
явно намира и част от себе си в редовете
исната боли, .. но не е болка за умиране :)

и .. говорим за поколенията, а не частни случаи. 15годишен/а който не пуши .. според мен тове е горе долу 1 на 20 :? ако не и още по малък коефицент!

e_l_i_z_a
09-14-2005, 06:52
Абе това за изместването...............нз ама
определено форума МНОГО се ИЗМЕНИ :idea:

LiNkiN4eTo
09-14-2005, 07:23
който се чуства засегнат от прочитането на поста ми ..
явно намира и част от себе си в редовете
исната боли, .. но не е болка за умиране :)

и .. говорим за поколенията, а не частни случаи. 15годишен/а който не пуши .. според мен тове е горе долу 1 на 20 :? ако не и още по малък коефицент!
аз съм от малкия коефицент :D

zElEnA^mAsLiNkA
09-14-2005, 08:16
който се чуства засегнат от прочитането на поста ми ..
явно намира и част от себе си в редовете
исната боли, .. но не е болка за умиране :)

и .. говорим за поколенията, а не частни случаи. 15годишен/а който не пуши .. според мен тове е горе долу 1 на 20 :? ако не и още по малък коефицент!
I az sym 0t t0q k0eficent 6t0t0 sym t04n0 na 15 i ne pu6a 6t0t0 sa se slu4ili d0staty4n0 ne6ta k0it0 da me 0tvratqt 0t cigaritE!

rosskata
09-14-2005, 08:32
и .. говорим за поколенията, а не частни случаи. 15годишен/а който не пуши .. според мен тове е горе долу 1 на 20 :? ако не и още по малък коефицент!

A kakво ще кажеш за 20 годишен, който не пуши? Още по- малък контингент. Доста хора започват да пушат на 17-18-19 години. Значи ли тва че 20- годишните са по- кухи? :roll:

morsmordre
09-14-2005, 09:39
и .. говорим за поколенията, а не частни случаи. 15годишен/а който не пуши .. според мен тове е горе долу 1 на 20 :? ако не и още по малък коефицент!

A kakво ще кажеш за 20 годишен, който не пуши? Още по- малък контингент. Доста хора започват да пушат на 17-18-19 години. Значи ли тва че 20- годишните са по- кухи? :roll:

Не го знаехме :D
Аз също съм от малкия коефициент - 15 и не пуша :!:

tedo_davis
09-14-2005, 11:33
Kuhi ? znaete li koi vsyshtnost sa kuhite ? vsqko hlape koeto pod 17 god. zapo4ne da pushi da pie i da se bie ... i pyk nai-veche tezi koito pod 15 god. zapo4vat da pravqt sex ... poznavam edna koqto e na 13 .. a moje bi e pravila pove4e pyti sex ot kolkoto da e hodila na u4ilishte :roll:
zashto go pravqt ? ot gazariq - da se pravqt na golemi - mislqt si 4e kato se dyrjat taka ... nqkoi shte gi vyzprieme kato "porasnali" no si ostavat samo edni naivni deca...

Пате
09-19-2005, 18:02
Аз мисля като Роската- важното е колко е преживял човек и как разсъждава, а не на колко години е.Аз съм на 14, но съм преживяла адски много неща, което ме накара да порастн бързо.Такива Обобщения за дадена възраст не винаги са правилни. :!:

eNigMaTic^
09-19-2005, 20:58
Е аз съм на 14 и не мисля, че това ме прави по-малка на акъл от някой 16-17 годишен..Но не това е темата на разглеждане тук..Регнах се преди около година и в началото само флудех, после осъзнах грешката си и спрях.Опитвах се да давам съвети, но не винаги уаспявах..В времето във форума се появиха спорове, скандали и се раздадоха банове...Аз също получих един и това ме отчужди от форума, не знаех какво става тук и установих, че с времето все по-слабо ме интересува.Един слънчев ден открих, че форума е обновен и вече имам достъп,Но имаше толкова много потребители, които се уважаваха и ненавиждаха помежду си /извинете правописа/, а аз..Аз бях забравена..Тогава осъзнах, че съм била поредната юзерка и с нищо не съм по-специлна и не съм спомогнала за форума.Да, но и форума страшно изтъпя..Сега влизам тук, само когато няма никой в чата и по форумите..И откривам, че с всеки ден форума затъпява...И това не се дължи само на 13 годишните пикли..Ами просто форума страда от липсата, на първите, истинските и както няой по-горе спомена НЕЗАБРАВИМИ потребители.
Моите уважения

roko
09-20-2005, 05:05
Аз преди доста време съвсем случайно попаднах на този форум. Попрочетох няколко много сериозни теми (доколкото помня бяха на adult) и ми хареса. Но напоследък форума е пълен с потребители, които първо действат, а след това мислят и това ме дразни. Затова все по-рядко го разглеждам.

09-20-2005, 16:55
Важното е, че FBI е тук :!: Скоро, когато не остане дори един потребител ще си тръгнем :!:

09-20-2005, 17:01
Важното е, че FBI е тук :!: Скоро, когато не остане дори един потребител ще си тръгнем :!:
Още един успех за FBI!

tedo_davis
09-21-2005, 04:42
Важното е, че FBI е тук :!: Скоро, когато не остане дори един потребител ще си тръгнем :!:
Още един успех за FBI!
Iskate li War FBI vs OCB ?
za sq sym ssamo az ama shi sa syberem!

09-21-2005, 07:39
Важното е, че FBI е тук :!: Скоро, когато не остане дори един потребител ще си тръгнем :!:
Още един успех за FBI!
Iskate li War FBI vs OCB ?
za sq sym ssamo az ama shi sa syberem!
Хахахха, война ! Г-н Дейвис Вие на колко сте ? На 5 ?

gazovia
09-21-2005, 09:13
..и 'новото' население е предимно от 13 годишни пиклички като miss_mary_jane http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
ти нали беше на 11 :lol: :D

^I don't give a fuck^
09-21-2005, 09:19
Е,па така е http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
Ма тва не пречи да говоря :lol:
Щото казвам за 13 годишните...не 11 :lol:

gazovia
09-21-2005, 10:10
Е,па така е http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_evil2.gif
Ма тва не пречи да говоря :lol:
Щото казвам за 13 годишните...не 11 :lol:
Абе, аз разбрах на колко си :lol:
пък ти ако искаш пиши че си и на 5 ако щеш :lol: :D

tedo_davis
09-21-2005, 11:55
Важното е, че FBI е тук :!: Скоро, когато не остане дори един потребител ще си тръгнем :!:
Още един успех за FBI!
Iskate li War FBI vs OCB ?
za sq sym ssamo az ama shi sa syberem!
Хахахха, война ! Г-н Дейвис Вие на колко сте ? На 5 ?
Gospodin Myldar vas tova ne vi zasqga ... ako mislite che mi plashi vodnoto pistoletche v podpisa vi - ami bravo.Vqrvam che shte se motivirat baq hora i shte vi vdignem vyv vyzduha!
nali znaete - ako ne ste s nas - ste sreshtu nas!

09-21-2005, 11:58
С нетърпение го очакваме !

tedo_davis
09-21-2005, 12:03
С нетърпение го очакваме !
Podoziram che zad t'fa FBI sedqt nqkolko dolni malki protifni hlapenca prismivashti se na horata tuk - ne che mi puka za tova - puka mi che saita si zamira bavno bavno zaradi takiva ot vas ... pone 10-20 ot nai-qkite potrebiteli tuk (veche bivshi) sam gledal kak si zaminavat zaradi takiva hlapeta kato vas! :evil:

09-21-2005, 12:05
С нетърпение го очакваме !
Podoziram che zad t'fa FBI sedqt nqkolko dolni malki protifni hlapenca prismivashti se na horata tuk - ne che mi puka za tova - puka mi che saita si zamira bavno bavno zaradi takiva ot vas ... pone 10-20 ot nai-qkite potrebiteli tuk (veche bivshi) sam gledal kak si zaminavat zaradi takiva hlapeta kato vas! :evil:
Ще повторите ли, че нещо май имам проблеми с възприемането ?

09-21-2005, 13:22
Тедо Дейвис в качеството си на човек а не на агент ще ви кажа - духай мухъл, не можеш да ни спреш, скоро зона B51 ще гръмне и ще отнесе шибаното градче и форума заедно с всички вас.


Разбира се агентите на FBI ще бъдат уведомени предварително да напуснат градчето.

Фостър КРАЙ!

tedo_davis
09-22-2005, 06:10
Тедо Дейвис в качеството си на човек а не на агент ще ви кажа - духай мухъл, не можеш да ни спреш, скоро зона B51 ще гръмне и ще отнесе шибаното градче и форума заедно с всички вас.


Разбира се агентите на FBI ще бъдат уведомени предварително да напуснат градчето.

Фостър КРАЙ!
haha daje nqmash smelosta da se pokajesh i da kajesh koi si nali ? za t'fa se kriete zad teq skapani nick-ove ... smeshnici - kfo ma zanimafate we ! :twisted:

09-22-2005, 06:35
Е г-н Дейвис всъщност Вие НИ занимавате !

She-Devil
09-27-2005, 11:06
Аз не съм на 13,ама все още сЪм тука!И дори ще ви кажа какво ме одържа.....интересно ми е до къде ще доведе простотията на младичкото поколение....Но не си мислете,че ми е приятно да гледам как 12-13 годишните НЕ СЕ СТАРАЯТ да мислят и дават едни такива тъпи мнения....хаххахаххахха За жалост виждам как настоящето поколе загива....! :!:

Twista
09-27-2005, 11:32
Ами съвсем нормално е едни да спрат да посещават форума и да бъдат изместени от нови, но което не означава, че те непременно трябва да са "13годишни пиклички". Има много хора на по 16-17 години, които не знаят за форума, тъй че не може да се твърди, че по-младите изместват по-големите.
Аз също не съм от новите потребители, макар че съм само на 14г. и още посещавам форума, като изключим факта, че рядко пиша. Просто е твърде пренаселено и хората (гостите най-вече) много не си дават сметка за темите и тяхното "смислено" съдържание, които пускат.

мечтател
09-29-2005, 07:15
нека сега и още един от по-новите потребители да си каже мнението. а то е следното: че наистина напоследък се навъдиха много тъпи хорица. дори от моят дебют тук насам са дошли и са си заминали хора. но тъпи индивиди има и от старите кучета. да не назовавам. та затова си зачудих: добре, сменят се поколенията, ама тва за добро ли е или за лошо? аз като си помисля за времената преди 10-тина години, какво правиха тогава младите хора? (от следващото изречение ме е срам много, защото тряа да цитирам Големия брат 1) та от това шоу здравко каза, не помня повода, че цялото поколение на 20-25 годишните разрушава.разрушава това, постигнато преди. доколкото имам контакти с хора от това поколение наистина е имали нещо такова. правили с го, за да се борят за свободи. или неще подобно, не помня точно.а какво е правило поколението преди тях? навярно не знаете, но в зората на демокрацията именно младите - студентите най-вече, са сваляли правителствата. най-вече те, не само. и като се проследи развитието на поколенията по-надолу виждаме, че и вандализмът се скрива, но и инициативата. сега т.нар. "старо поколение" навлиза в живота. в истинския живот. и не се знае какво ще постигнат като младежи. не вярвам да свалят правителства и така нататък. сега трябва да се прави друго - да се създава. вие това го знаете. и аз ви призовавам, като сте толкова компетентни и подготвени за живота създавайте. а когато ние, 15-16 годишните излезем от форума в света ще е наш ред. и чак тогава ще се види ко поколение си заслужава. но моля ви, не се хабете за тийн форум. животът е нещо прекалено сложно за да се обръща внимание на това. а когато сегашните 12-13 годишни дечица пораснат и ако още са тук работите ще са различни.оставете нещата да се случат, а по-добре участвайте в тях. но моето мнение е, че с подобни теми това няма да стане. келешите трябва да се игнорират. поне ако пишат глупости, тогава ще им дойде акъла в главите.

tedo_davis
09-29-2005, 07:35
Аз не съм на 13,ама все още сЪм тука!И дори ще ви кажа какво ме одържа.....интересно ми е до къде ще доведе простотията на младичкото поколение....Но не си мислете,че ми е приятно да гледам как 12-13 годишните НЕ СЕ СТАРАЯТ да мислят и дават едни такива тъпи мнения....хаххахаххахха За жалост виждам как настоящето поколе загива....! :!:
izvinqqi ama ti za mnogo golqma li se imash ? moga da ti kaja 4e dori 12-13 godishnite mislqt poveche ot teb ...

aBeP4eTo
09-29-2005, 11:07
Аз не съм на 13,ама все още сЪм тука!И дори ще ви кажа какво ме одържа.....интересно ми е до къде ще доведе простотията на младичкото поколение....Но не си мислете,че ми е приятно да гледам как 12-13 годишните НЕ СЕ СТАРАЯТ да мислят и дават едни такива тъпи мнения....хаххахаххахха За жалост виждам как настоящето поколе загива....! :!:
izvinqqi ama ti za mnogo golqma li se imash ? moga da ti kaja 4e dori 12-13 godishnite mislqt poveche ot teb ...

Личните проблеми в личната кореспонденция. Не тук! :wink:

09-29-2005, 11:53
Аз не съм на 13,ама все още сЪм тука!И дори ще ви кажа какво ме одържа.....интересно ми е до къде ще доведе простотията на младичкото поколение....Но не си мислете,че ми е приятно да гледам как 12-13 годишните НЕ СЕ СТАРАЯТ да мислят и дават едни такива тъпи мнения....хаххахаххахха За жалост виждам как настоящето поколе загива....! :!:
izvinqqi ama ti za mnogo golqma li se imash ? moga da ti kaja 4e dori 12-13 godishnite mislqt poveche ot teb ...
А ти май си голямо дупе а?Агента ви предупреди бомбата ще избухне скоро :lol:

morsmordre
10-07-2005, 19:48
Песен за старата барака
(песен за смяната на поколенията)

Разбичкана слива съм ази
вълни ме обливат с талази
надъвкана чанта съм вече
в оргазми живота протече!

На стара барак приличам,
но още хайвера обичам -
ленива акула без перка
със млада и лакома щерка!


:D

Yuri
10-07-2005, 19:56
Аз съм Юри ! Подчинете ми се !

еймито хахаха
10-09-2005, 10:09
Аз не съм на 13,ама все още сЪм тука!И дори ще ви кажа какво ме одържа.....интересно ми е до къде ще доведе простотията на младичкото поколение....Но не си мислете,че ми е приятно да гледам как 12-13 годишните НЕ СЕ СТАРАЯТ да мислят и дават едни такива тъпи мнения....хаххахаххахха За жалост виждам как настоящето поколе загива....! :!:
izvinqqi ama ti za mnogo golqma li se imash ? moga da ti kaja 4e dori 12-13 godishnite mislqt poveche ot teb ...деба, казах че няя да поствам а само ше гледам, ама не се сдържах като видях тфа :lol:
ае прав е тедо!
маша, сори ама от сички тука най простата си ти :lol:

tedo_davis
10-09-2005, 14:13
Аз не съм на 13,ама все още сЪм тука!И дори ще ви кажа какво ме одържа.....интересно ми е до къде ще доведе простотията на младичкото поколение....Но не си мислете,че ми е приятно да гледам как 12-13 годишните НЕ СЕ СТАРАЯТ да мислят и дават едни такива тъпи мнения....хаххахаххахха За жалост виждам как настоящето поколе загива....! :!:
izvinqqi ama ti za mnogo golqma li se imash ? moga da ti kaja 4e dori 12-13 godishnite mislqt poveche ot teb ...деба, казах че няя да поствам а само ше гледам, ама не се сдържах като видях тфа :lol:
ае прав е тедо!
маша, сори ама от сички тука най простата си ти :lol:
ne se seshtam koq si ti eimi - ama znaesh kakfo da govorish :)
Yuri - ti kfo stapi na lunata i sq doide v teenproblem da post-fash a ? (goforim za yurii gararin)
Eric Draven -> dupe ? bombata ? ako znesh za kakvo govorish ... abre jiv i zdrav da si ti - kompleksirano syshtestvo takova :P

machoka
10-10-2005, 09:58
Аз пък се чудя защо сте толкова конфликтни личности и ако не си направите дежурния скандал през седмицата, просто няма да сте вие :roll: :?

Когато се научите да цените мнението на околните и да се вглеждате в себе си, а не да търсите кусури другаде, тогава ще има просперитет и ще израстнете малко повече за годините си.

She-Devil
10-10-2005, 13:02
Da be tva si e lichno moe mnenie...ne e nujno da me napadate...vse edno ako si pusna mnenieto shte polucha noj v gyrba.....ama che ste edni!!!Za da jiveesh,trqbva li da mylchish?NEEEEEEEEE!

MAD-DEVIL
10-10-2005, 13:25
Da be tva si e lichno moe mnenie...ne e nujno da me napadate...vse edno ako si pusna mnenieto shte polucha noj v gyrba.....ama che ste edni!!!Za da jiveesh,trqbva li da mylchish?NEEEEEEEEE!
Еми, мила, извинявам се, но ти направи ебаси ламерското мнение. Хем си ламе (както и аз де), хем се мислиш за ебаси мацката и се едно си тук откакто се помниш. А ти си от няколко месеца и вече голямата разбирачка. Аз поне говоря, но съм тук от 2004 поне. Много неподготвена се показа. Айде моля ти се - за да говориш за нещо трябва да го разбираш и познаваш. Замисли се наддумите ми!

LaBanDa
11-15-2005, 18:46
ne smqtam taka shtot en moje edin 13 godishen puber da ima poveche opit i akul ot nqkoi ot "po-starichkite" deto s ekazva shto si e lider si e lider! :)