PDA

View Full Version : Ne hoda po diskoteki



Pesho_bg
09-09-2005, 19:02
NE hoda po diskoteki ,nqmam si gaje i...kazvali sa mi che 6te mi doide vremeto :)

Div_angel_f
09-09-2005, 19:03
Наистина ще ти дойде, ама гледай да не го пропуснеш като дойде...

An`Ji_l4
09-09-2005, 19:07
e 6to ne hodi6?probvai be zeme ti haresa :D

PankO
09-09-2005, 19:07
NE hoda po diskoteki ,nqmam si gaje i...kazvali sa mi che 6te mi doide vremeto :)
Не схванах кавко ... искаш съвет ли ?
Гаджетата не се намират в дискотеките пич.

gia_bs
09-09-2005, 19:13
Добре и какво очакваш да ти кажем ние.... ДАВАЙ ИЗЛЕЗ>>ОТИДИ НА ДИСКОТЕКА това ли? нещо не схванах..:>>>>

pesho_bg
09-09-2005, 19:18
Ne be hora..prosto pitam vie taka li ste bili...poneje pove4eto mi priqteli hodat po diskoteki zarad da se natiskat s pichki,maina

Jemma
09-09-2005, 19:20
i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !

Slun4o
09-09-2005, 19:41
i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !
сьгласен сьм просто когато най-нео4акваш си4ко ще се подреди споко

Sportexz
09-09-2005, 19:42
NE hoda po diskoteki ,nqmam si gaje i...kazvali sa mi che 6te mi doide vremeto :)
К'во искаш някои да те заведе на диско ли или к'во?!
Кажи к'во сакаш да видим колко пари ще ти вземем! 8)

09-09-2005, 19:50
nqma da slu6a6 ve moi kak tui nqma da hodi6 po diskota. zna4i si mn poslu6en ili ne iska6 da hodi6.to ako iska6 vinagi 6te otide6. vzimai primer ot men ahaaaammm

WILD__BOY
09-09-2005, 19:58
.. pa i az ne hodq po diskoteki .. selqniq e ! napravi skupon na vilata i .. ave gledai da se uredish na kuponche ;)

HeavenSent
09-09-2005, 20:00
Ti na kolko si

BroKeN^DreAmZ`f
09-09-2005, 20:03
Mi pochni da hodish de,kyv e problema...shtm pr ti hodish hodi s tqh i ti se natiskai s macki i taka...nedei sa spicha :) Nqma za kvo prosto i aide davai malko po smelo :D

МаRi
09-09-2005, 20:04
може да не го пускат..или да не иска... :wink:

problemniq
09-09-2005, 20:25
i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !
сьгласен сьм просто когато най-нео4акваш си4ко ще се подреди споко
Не му вярвай не става ей така.Различно може да си фанеш, ако не си успял пробвай като приятелите ти, може верно да ти хареса.Иначе питай ф-чета.

Jemma
09-09-2005, 20:30
i kfo to4no iskash ...ne razbiram ..vse pak ..na mnogo hora se sluchva da ne hodqt na disko, da nqmat gadje na nqkfa vyzrast..ama za si4ko si ima vreme! RELAX..radvai se na vsichko koeto imash !
сьгласен сьм просто когато най-нео4акваш си4ко ще се подреди споко
Не му вярвай не става ей така.Различно може да си фанеш, ако не си успял пробвай като приятелите ти, може верно да ти хареса.Иначе питай ф-чета.



Az ne kazvam ,4e traa si sedi v tqh i da chaka do nego da doide gadjeto i da prohodi na disko...prosto ne trqbva da go priema za problem ..da pravi tova koeto iska ..toi choveka sam si e Izbral da ne hodi na disko ..kakvo go spira!?!? 3 leva vhod li!? ne mislq ..ako imash nekaf problem toi e v teb ..i ako iskash da se opraish traa prosto da se zemesh U RYCE
ai peace!

bulgarche
09-09-2005, 20:38
Спокс и аз бях (и съм така) но изобщо не се оплаквам :)

Sk8er4o
09-09-2005, 20:38
Ае пич, ти си мноо тъп бе ? КОЙ ТЕ КАРА ДА СИ СЕДИШ У ВАС ПО ЦЯЛ ДЕН ? ДА СЪМ ЗАСТАНАЛ ПРЕД ВРАТАТА ТИ и да те бия кат се опиташ да излезеш ??? Пък и закво ти е да стааш тъп като чехъл по тия дискотеки...само ще те развалят - пълно е с нахални фешънчета мислещи, че чалгата е куул - приобщаваш се към тях, "отракваш се" и вече за човек не ставаш...ЗАЕ*И !!! Има и други много по-забавни неща от тва да убиваш мозъчни клетки у некоя дискотека :wink: !

09-09-2005, 20:44
ti na kolko si???

09-09-2005, 21:02
В дискотеките се събира всякаква измет от криминалния и некриминален контингент ! Много добре правиш, че не ходиш!

09-09-2005, 21:39
В дискотеките се събира всякаква измет от криминалния и некриминален контингент ! Много добре правиш, че не ходиш!Ю
Тези индивиди по дискотеките не могат да се сравнят със злото обитаващо този форум...

WannaBe
09-09-2005, 21:47
Е то едното с другото кво общо има?То и аз не ходя по дискотеки шото в софия почти никаде не пускат (освен по студентски град,ама ми е много далеко).На тиин партита е супер тъпо,съберът се 3000 говеда в дискотека с капацитет 1500,сичките някви фешанчета и 13 - 14 годишни курвета дето си мислят че е бати привилегията да ходиш с някой напомпан чалгар.Много по оферта си е купона - 20-30 човека,повечето ги познаваш(и са некви печени а не като ония биячи дето ходят в амор по анцузи),можеш да си пиеш,пушиш и слушаш квото те кефи..

nenuTy
09-09-2005, 21:51
mi kvo i az ne sum hodila na diskoteka ot 3ti klas.ne go izjivqvam.ne smqtam 4e tva te pravi 4ovek.tam se subirat sqkvi mangali.pone v moeto obkrujenie se smqta 4e tva tam izob6to ne e vis6ata klasa.puk za gadjeto 6te si go nameri6.no opredeleno diskotekata ne e mqstoto kudeto da go tursi6

09-10-2005, 01:22
аз хода само на нощна там селянията е по малко пък и там дето хода обикновено не е точно дискотека и никога е нямало мизерии.пич ако те кефи чалгата и селото ходи в карамел,тралала забавление за млади и още много детски.там има цигани,тумби от по 10 пикльовци дето се чудат с кой да се заядат че да го набият..абе сичко може да видиш.Къв е проблема да отидеш с твойте приятелчета.обарвай мацки.някви непознати,фащай ги за гъза и циците пък да видим дали ше стане нещо..друг съвет не мога да ти дам.. :roll:

e_l_i_z_a
09-10-2005, 07:38
ако мислиш че аэ ходА :lol:

S8K
09-10-2005, 09:35
Ае пич, ти си мноо тъп бе ? КОЙ ТЕ КАРА ДА СИ СЕДИШ У ВАС ПО ЦЯЛ ДЕН ? ДА СЪМ ЗАСТАНАЛ ПРЕД ВРАТАТА ТИ и да те бия кат се опиташ да излезеш ??? Пък и закво ти е да стааш тъп като чехъл по тия дискотеки...само ще те развалят - пълно е с нахални фешънчета мислещи, че чалгата е куул - приобщаваш се към тях, "отракваш се" и вече за човек не ставаш...ЗАЕ*И !!! Има и други много по-забавни неща от тва да убиваш мозъчни клетки у некоя дискотека :wink: !
Мнооо съм съгласна с Sk8er4o...има мноо по-яки работи от тва да седиш в неква дупка и да слушаш неква дива чалгия... :wink:

Slipaway
09-10-2005, 11:44
И аз не хода...щото пускат тъпа музика,събират се некви задръстеняци,голяма тъпканица,задимено е...абе дискотеките = sux :x

SimpleGirl
09-10-2005, 11:53
Ха... сега няма да мога да спя с дни,защото ти не ходиш на дискотека.
Аз съм на цели 13 години и съм от София.. случвало се е лятото да ходя в един провинциален град и там съм ходила един-два пъти на дискотека. Мога само да кажа,че няма да потретя. Това е едно от местата, на които може да се види просто сбирщина на малки к*р*и и гъзари. Идиотщина от всякъде !!! Всички момичета гледат коя от коя да са по-разсъблечени, пикльовците за'апали по цигара и се мислят за голяма работа !!! И да ти е най-малкия проблем, че с нищо няма да се отличиш и ще си останеш незабелязан... навсякъде се пуши, пие.
Хм.. няма да ти обяснявам повече, само мога да те поздравя, че не ходиш на диско. ;)

П.П.Някой подхвана въпроса и за музиката в дискотеките - че то навсякъде чалга !!! Тотално искат да ни обсебят с тази долнопробна "музика" !!!

WILD__BOY
09-11-2005, 09:15
Ето го и моето компетенто мнение ... на диско се ходи за да се напиеш като прасе, да пушиш, повръщав и да се биеш. Има там некви курви накоито им се е*е и си тарсят някой бабаит да ги клати в тоалетната. Няма нищо интересно и нищо не губиш. А хубаво е да се ходи на такива места веднъж на 2, 3 месеца, за да си припомняш какъв не трябва да ставаш :).

Sk8er4o
09-11-2005, 11:14
Агенти, ПОМОЩ !!! Заради изкреността на по-горното си мнение си навлякох гнева на банда фешънизирани извънземни. 2 летящи чинии щурмуват блока ми, а пред вратата още 4 се опитват да влязат, аз убих един с дъската, но има още ПОМОГНЕТЕ МИ ! Знам много, ако ме вкарате в програмата за защита на свидетели мога да ви кажа много, но искам нова самоличност, къща в LA и спонсорство с дъски Zero. НО ПОБЪРЗАЙТЕ, може да стане късно...

WILD__BOY
09-11-2005, 11:18
и аз имам сведения за голяма част от криминалния свят... мога да свидетелствам срещу известни изгоди

Eleonora
09-11-2005, 12:09
Em kakov i az ne hoda...6toto ne iskam,ne 4e ne me puskat,na tebe kvo ti pre4i da otide6?Az li4no predpo4itam kuponite de... :wink:

09-11-2005, 12:58
Xax kak nema da hodite we super qko e na disko kvo?

^FaiNt^F
09-11-2005, 15:40
emi hodi s tvoite fr na disko...moje sa da ne ti se hodi ma kato ide6 vednyj nema da mogat da te izkarat ottam :lol: ...i az beh taka s diskotekite...vikam si kvo tolko a i misleh 4e i na6te 6e pravat probs...ma te vikat 'epa ne si pitala' i aidee sega katu otvyrzano ku4ence sym :lol: :lol: a gajetata vernu ne trqq gi tyrsi6 v diskoto-tam sa saamo zabivki...

xandria
09-11-2005, 17:07
To pa ako si misli6 4e po dikotekite se namirat gadjetata...Az su6to ne hodq ama ne sujalqvam i ni nai-malko.Nai-qkite pi4ove ne sa v diskotekite

09-13-2005, 11:56
Ми няма да ходиш и толкова!Когато ти се приходи тогава!

Shogi
09-13-2005, 12:15
Аз ходя ама рядко...когато имам нужда ама много голяма нужда да се разнообразя или да сваля някоя мацка...да изям некои и друг бой или да раздам правосъдие. Но ние имаме само 1 диско и вече и знам каде от стените и е паднала мазилката (демек че я знам много добре). Не ми е интересно. Иначе като отскоча до сф и глей кво стаа :) А иначе тва с гаджето...кой знае...може да не си намерил подходящата или въобще да не се стараеш да я намериш. Тук всичко си зависи от тебе....фани си намери готина компания и всичко ще се оправи (с къвто се събереш, такъв ставаш:)) И аз преди бях малко така...обаче смених училището след 7 клас и сега положението е в мое владение :) хахаха Успех!