PDA

View Full Version : хихихихи, добро утро!



chupacabra:)
09-09-2005, 20:51
здрасти другарчета. след последното ми съобщение, което беше че няма смисъл да пиша тука, след като никой няма да ме чуе, заради някои несправедливости... поразмислих малко.
съжалявам, но мисля отново да ви удостоя с присъствието си главно за да си ОТМЪСТЯ.. :lol:
и за да ви дразня раzбира се...!? :roll: :wink: :twisted:
ама вие какво си мислехте..!? че ще се отървете така лесно от мен.. о, не, не, нееее :wink:
е, това ми беше съобщението.
...to be continued.... :lol:

babeson
09-09-2005, 21:00
hahah..."smisleno" izkazvane...: )nqq loshu de..nali e demokraciq se pak: ]

DarthRevan
09-09-2005, 21:01
idva6 za da se zaqjda6...po-glupavo ot tova zdrave mu kaji...na kolko si na 11? 12? tva e max spored men...

Sportexz
09-09-2005, 21:02
Според мен е на 65-70 и склерозата я гони...

chupacabra:)
09-09-2005, 21:03
Според мен е на 65-70 и склерозата я гони...
баси разкри ме....са ше се мре :shock:

Sportexz
09-09-2005, 21:04
Според мен е на 65-70 и склерозата я гони...
баси разкри ме....са ше се мре :shock:

Споко жените щот са гадинки живеят повечко.

chupacabra:)
09-09-2005, 21:06
Според мен е на 65-70 и склерозата я гони...
баси разкри ме....са ше се мре :shock:

Споко жените щот са гадинки живеят повечко.
ами така е. всъщност само злобарите оцеляват. затова ще се старая да бъда максимално злобна :wink:
и тебе те чака дълъг живот, синко.
DarthRevan... всъщност точно заради това идвам :wink:

DarthRevan
09-09-2005, 21:07
da be nema ni6to lo6o ako si na 11-12 ;)

09-09-2005, 21:07
Нищо ново не ни казваш ! Ти отдавна си под наблюдение от FBI ! Ние знаем...

chupacabra:)
09-09-2005, 21:08
da be nema ni6to lo6o ako si na 11-12 ;)
еми съжалявам, че ще те разочаровам, но не съм...
детето винаги трябва да живее в нас, иначе сме погубени..

DarthRevan
09-09-2005, 21:13
da be nema ni6to lo6o ako si na 11-12 ;)
еми съжалявам, че ще те разочаровам, но не съм...
детето винаги трябва да живее в нас, иначе сме погубени..

napylno sym syglasen! no ne tazi nai-glupava 4ast ot nego koqto jivee v teb...syjalqvam :(

i btw nema pove4e da pi6a v taq tema 6toto stava flood teka4e ne6to ako iska6 mi pi6i ls...

sladka_blondi
09-09-2005, 21:33
Dobre do6la otnovo:http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/girl/zwaa.gif :)

devil4e
09-09-2005, 21:42
здрасти другарчета. след последното ми съобщение, което беше че няма смисъл да пиша тука, след като никой няма да ме чуе, заради някои несправедливости... поразмислих малко.
съжалявам, но мисля отново да ви удостоя с присъствието си главно за да си ОТМЪСТЯ.. :lol:
и за да ви дразня раzбира се...!? :roll: :wink: :twisted:
ама вие какво си мислехте..!? че ще се отървете така лесно от мен.. о, не, не, нееее :wink:
е, това ми беше съобщението.
...to be continued.... :lol:
Леле, другарче мое, добре дошла "ФъФ кУбЪ" :lol: Официално си приета в "Цоки" - "Цензуриран Окръжен Клуб на Изнудвачите"! Честито!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П. Всички членове сме доволни с твоето приемане. Клетвата, кочто трябва да направиш, представлява следното "Тържествено се заклевам пред целия форум на TeenProblem, че от днес (09.09.2005) нататък ще прекарам цялото си пребиваване там в дразнене на администратори, заяждане с модератори и псуване на другарчетата. Заклех се!"

ейми лий
09-09-2005, 22:36
искам и аз ф тоя клуб *вдига ръчичка* :D бухаахахахха :twisted:

DarthRevan
09-09-2005, 22:40
koi? kluba na glupavi hora bez rabota deto se imat za mnou vajni li? ne se izlagai pls...

ейми лий
09-09-2005, 22:43
koi? kluba na glupavi hora bez rabota deto se imat za mnou vajni li? ne se izlagai pls...ясене, остави ни да се забавляваме и да късаме нервите на цоки де :lol:

DarthRevan
09-09-2005, 22:46
zabavno li 6te ti e da kysat tvoite nervi? samo 6toto gleda6 da se spazvat nekvi pravila...i kvo da napravq kato ima typi hora deto ne gi spazvat? kato sa typi tree permban da im se slaga!!! i sea si4ki se imate za mnogo umni tuka...golemite hitreci...mnoo mrazq tekiva hora...amy razo4arova6 me...

devil4e
09-09-2005, 23:13
искам и аз ф тоя клуб *вдига ръчичка* :D бухаахахахха :twisted:
Съблюдавайки за твоите думи и действия, комитета по подбирането на членовете на "ЦОКИ" реши, че ти си официално приета.
Поздравления!

П.П. Трябва да изречеш клетвата :!:

ейми лий
09-09-2005, 23:33
"Тържествено се заклевам пред целия форум на TeenProblem, че от днес (09.09.2005) нататък ще прекарам цялото си пребиваване там в дразнене на администратори, заяждане с модератори и псуване на другарчетата. Заклех се!"
:D :D :D
ем ясене... и аз мн се разочаровах от станалото с форума, дай сега малко да се позабавлявам. бухахха :twisted:

^I don't give a fuck^
09-09-2005, 23:34
Грешка в клетвата :!: Бъззз
Вече е 10 септември :D

Sportexz
09-09-2005, 23:35
"Тържествено се заклевам пред целия форум на TeenProblem, че от днес (09.09.2005) нататък ще прекарам цялото си пребиваване там в дразнене на администратори, заяждане с модератори и псуване на другарчетата. Заклех се!"
:D :D :D
ем ясене... и аз мн се разочаровах от станалото с форума, дай сега малко да се позабавлявам. бухахха :twisted:
Ти пикам на клетвата!

devil4e
09-09-2005, 23:44
"Тържествено се заклевам пред целия форум на TeenProblem, че от днес (09.09.2005) нататък ще прекарам цялото си пребиваване там в дразнене на администратори, заяждане с модератори и псуване на другарчетата. Заклех се!"
:D :D :D
ем ясене... и аз мн се разочаровах от станалото с форума, дай сега малко да се позабавлявам. бухахха :twisted:
Честито!
Sportexz, не проваляй празненството. Знам, че си пикльо, но... айде въздържи се малко... та ти си вече голямо дете... навърши 1 човешки ден!

ейми лий
09-09-2005, 23:44
се тая коя дата сме
Sportexz, да ти сера в устата :mrgreen:

ейми лий
09-09-2005, 23:45
"Тържествено се заклевам пред целия форум на TeenProblem, че от днес (09.09.2005) нататък ще прекарам цялото си пребиваване там в дразнене на администратори, заяждане с модератори и псуване на другарчетата. Заклех се!"
:D :D :D
ем ясене... и аз мн се разочаровах от станалото с форума, дай сега малко да се позабавлявам. бухахха :twisted:
[color=black]Честито!
color]мерси, мерси, горда съм със себе си :)

Sportexz
09-09-2005, 23:46
се тая коя дата сме
Sportexz, да ти сера в устата :mrgreen:
Мерси подобно!

ейми лий
09-09-2005, 23:48
без подобно, забрави ли, че имаш запек :lol:

devil4e
09-09-2005, 23:51
Не, не, не... Тая тема заслужава да остане, въпреки че утре големия страшен Цоки (на който нашия клуб е назован, заради услугите му хахаххаха) ще я изтрие, щото не му понася. Нищо аз утре ще си пусна отделна тема на движението :)

Sportexz
09-09-2005, 23:53
без подобно, забрави ли, че имаш запек :lol:
Нещо се обърка май... аз винаги връщам жеста!

ейми лий
09-09-2005, 23:58
тая тема ме кефи :lol:

devil4e
09-10-2005, 00:03
тая тема ме кефи :lol:
и мен! И щото ще е изтрият заради нас и в частност мен :) ще си позволя да ударя един флууд.
ейми лий - не ми казвай, че си банната! Защо влизаш като гост?

ейми лий
09-10-2005, 00:11
нз дали съм банната... ама нещо не мога да си вляза в профила, като се логна и пак ми изписва
Влезте, за да видите съобщенията си
:lol: бухахаха :lol:

ейми лий
09-10-2005, 00:12
бду забравих да кажа, че си лягам
лека, девилче ;)

Sportexz
09-10-2005, 00:14
ейми лий - не ми казвай, че си банната! Защо влизаш като гост?[/color][/b]
Аз като бъдещ модератор я баннах!

eXoti4nia
09-10-2005, 02:25
Според мен е на 65-70 и склерозата я гони...

85-90 напреднал стадий :wink:

Barbarona
09-10-2005, 09:37
До преди няколко дни, всички вие от новооткрития клуб, викахте и се противяхте с/у това, което става във форума. Как можело, това, как можело онова, форума загивал, само безсмислени теми...А сега? Ролите се разменят. Паднахте на нивото на онези, които пускат теми как кучето изнасило брат им. Браво!!!
Точно това ли трябваше да стане? Старите потребители да станат по-цинични от новите. Форума се превърна в арена за съревнование на човешката глупост.
Е деца, време е да видим КОЙ е по-прост от другия
КОЙ в чия уста какво ще направи.
Дерзайте на воля..точно с това трябва да се занимава един млад човек.

zElEnA^mAsLiNkA
09-10-2005, 09:48
Ami i sp0red mene praite izli6ni glup0sti! Ak0 ne vi haresfa t0q f0rum ne ni karaite i nas da g0 namrazim! Ak0 spazvate pravilata nik0i ni6tu nqma da vi kaje kakt0 na mene! Aide PEACE i dan0 se vrazumite! (makar 4e ne mi se vqrva)

stasi_girl
09-10-2005, 10:55
abe za kvo se zanimavate s glupostiiii?????????

devil4e
09-10-2005, 11:09
До преди няколко дни, всички вие от новооткрития клуб, викахте и се противяхте с/у това, което става във форума. Как можело, това, как можело онова, форума загивал, само безсмислени теми...А сега? Ролите се разменят. Паднахте на нивото на онези, които пускат теми как кучето изнасило брат им. Браво!!!
Точно това ли трябваше да стане? Старите потребители да станат по-цинични от новите. Форума се превърна в арена за съревнование на човешката глупост.
Е деца, време е да видим КОЙ е по-прост от другия
КОЙ в чия уста какво ще направи.
Дерзайте на воля..точно с това трябва да се занимава един млад човек.

Хехехехе. Сега, като по-стар юзър ще ти обясня нещо - не си видяла форума такъв, какъвто съм го видяла аз и затова не го мразиш :wink: Незнаеш кво е да ти трият мнението, личчното мнение, което не засяга нито едно правило и все пак не отърва на "по-висшите". Не си видяла какво беше преди в този форум. Не си видяла нищо от сайта - та ти си регната от по-малко от 6 месеца, а той е на 5 години. Затова смятам, че не можеш да ми казваш дали трябва или не трябва да мразя форума, защото, принципно, имам право на това :wink:
Мхм, ти нещо здраво си се оплескала - нашия клуб съществува от вчера, няма как "преди няколко дена" да сме викали, след като не ни е имало като движение :wink: Изказвай се по-точно, плс :wink:
Хаххах, но, мила - защо ние трябва да спазваме правила, спазвани нито от админи, нито от модове, още по-малко от юзъри :?: :) А и тва нещо не е безмислено. Само за миг се замисли за всичките овце като теб (не е обида, аметафора), които следват винаги първата. При целия този флууд от току-що пръкнали се пикли смятам, че и аз, като по-стар юзър, мога да правя напук на правилата, след като и те правят. И аз съм го казала и пак ще го повторя - в момента, в който видя как админите спазват правилата си, ще започвам да ги спазвам и аз :wink: Смятам, че така е най-честно, а и аз да не съм овца като тези тук (има изключение :lol: ), че да спазвам правила, които не се спазват от тези, които са ги написали. Не смятам, че съм нещо по-малко от админите и затова ще се възползвам от тва, че те не ги спазват, за да не ги спазвам и аз :P


Ami i sp0red mene praite izli6ni glup0sti! Ak0 ne vi haresfa t0q f0rum ne ni karaite i nas da g0 namrazim! Ak0 spazvate pravilata nik0i ni6tu nqma da vi kaje kakt0 na mene! Aide PEACE i dan0 se vrazumite! (makar 4e ne mi se vqrva)
Още един здрав разум или по-скоро овца (пак не е обида, а метафора :wink: ).
1во изречение :arrow: Излишни глупости ли? Еми теб кво те бъркат тогава? :wink: Щом сме глупави не ни се принизявай на нивото (защото при вас е така - най-умния е най-голямата овца "Ние сме овце! БеЕеЕеЕЕ!")
2ро изречение :arrow: Е, теб толкова ли те бърка кво мисля аз, бе? Е, поласкана съм! Но защо ми го казваш всичко тва на мен, вместо да спреш цялата верига като го кажеш на флуудърите и админите, заради които празя тоя форум? Тва е затворен кръг и някой трябва да го прекъсне, а аз не мога, защото съм част от него. Помисли върху това :wink:
3то изречение :arrow: Кажи го тва на Цоки, който ми трие мнения без причина. Но, както казах вече - не съм овца и няма да спазвам тези правила, неспазвани от админите. За мен тва си е принизяване на личността - аз да спазвам нещо, което някъв там, коронуван с титлата "админ" да се прави на голямата работа и да не ги спазва.
4то изречение :arrow: По-добре ти се вразоми и разбери, че си като овците точно! Не се принизявай до степента им! :wink:

Sportexz
09-10-2005, 11:11
По-добре ти се вразоми и разбери, че си като овците точно! :wink: [/color][/b]
Е писна ми от неграмотници! :!:

09-10-2005, 11:24
Толкова сте жалки,че ставате смешни!След годинка-две ще разберете колко излишно сте се вживявали в тоя форум!Гледайте си проблемите в РЕАЛНИЯ живот,а не се правете на герои и бунтарки във виртуалното пространство,където всеки е голям разбирач.

LiNkiN4eTo
09-10-2005, 11:39
Ни мъ ибе!

09-10-2005, 11:46
Толкова сте жалки,че ставате смешни!След годинка-две ще разберете колко излишно сте се вживявали в тоя форум!Гледайте си проблемите в РЕАЛНИЯ живот,а не се правете на герои и бунтарки във виртуалното пространство,където всеки е голям разбирач.

Здравейте отново от мен. :P
Та Госта е прав! Наистина оставете и админи и модове да правят каквото си искат. Защо си хабите нервите? Мислите ли, че въобще нещо ще се промени след като от толкова много време нищо не се променя. Въобще не трябва да ви пука за един тиин форум. Ето вижте аз какво направих спрях да влизам и въобще не ми пука за форума и скапаните му проблеми. Не сте вие хората които трябва да мислят за този форум. Ние помогнахме това място да стане много хубаво, но ни го развалиха ако трябва да съм честна нека оставим сега други да се порадват на форума, на флууда. Аз мисля, че едни хора които ценят форума такъв какъвто беше преди не биха искали да го развалят, а в момента точно това правим. Девилче точно тебе те моля да не се принизяваш на нивото на Елита и другите флуудъри, защото не ти отива! Ти не си такъв човек остави ги да се оправят не си го слагаи присърце :P има толкова хубави неща около теб умихвай се на тях и маината му на форума и проблемите около него.
И за всички ... вместо да седите вкъщи и да се ядосвате на форума излезте навън с приятелки и приятели и вижте колкото е интересен живота извън форума.

Have a Nice Day
aBeP4eTo

Barbarona
09-10-2005, 12:01
devil4e,
Първо целта на поста ми беше да Ви покажа, че с обидни думи от ваша страна, с неспазване на "великите правила" няма да направите абсолютно нищо. Няма да трогнете никой. Единственият резултат ще бъде да влошите още повече състоянието на "вашия" форум. (щот както стана ясно няма голяма приемственост към новите потребителите, към тъпите "Овце", следващи "тъпите правила")
Второ виждам, че великата "конспирация" с/у мненията ти върви успешно. Да,целият свят се е съсредоточил в/у това да не можеш да изказваш свободно мнението си. Администраторите и модераторите само дебнат твоите постове и бързат ли бързат да ги изтрият. О, каква житейска несправедливост!!!
Трето това, че си отодавна тук не означава, че си по-важна от другите и че мненията ти са по-ценни...
(това го казвам във връзка с проявенотото ти неуважение към новите "пикли" на форума...)
Е, както и да е
Аз едвали ще успея с нещо да променя "омразата" ти към teenproblem.net
Всеки е с правото си на мнение и позиция по въпроса.
Peace\\// :P

chupacabra:)
09-10-2005, 18:16
алооооооооооооооо, спазвайте правилата и не ми правете темата на чат!
току-що наруших още едно правило, защото казах нещо, което не е по темата... надявам се всевишните да ми простят, че иначе ше се мре....
абе правете си кфото искате фсъщност.
опааа, пак наруших правило, че се отклонявам от темата.
и пак.
опааа. пак сгазих лука..
опа извинете. всъщност не мога да ви казвам да правите каквото си искате. аз не съм никоя. само админите могат да ви заповядват. мисля че наруших едно правило като ви казах кво да правите. и също още едно правило, задето накърних вашите чувства и тези на админите. и още едно нарушение, защото пак се отколконявам от темата!!! мамка му.. опс изпуснах се ! не трябва да има в поста ми нецензурни думи и обиди.. леле, ква съм лоша! с 1 пост, хиляда правила наруших. не ме бийте, пощадете ме, моля!

п.с. абе много лошо приехте завръщането ми от отвъдното, аз тука безплатна веселбА им правя - и пак недоволни. тцтцтц :lol:
много сте се вдървили.. тфа не е на добре ...

09-10-2005, 19:41
На,който не му харесва форума да не влиза.Напълно съм съгласна с Аверчето и Barbarona :wink: :!:
Невиждам защо трябва още повече да рушите едно място,което преди не беше така.
devil4e,попринцип те уважавам,но това,което правиш е тъпо и говориш глупости.Ест.,че трябва да има правила - винаги е имало и ще има.Моля те,ако наистина те е грижа или те е било грижа за този сайт,престани с тази критика и на всико АНТИ.
Аз не искам да влизам в този сайт и не го правя(само отвреме навреме този раздел му хвърлям по едно око,другите не ме интересуват)
Не разваляите този форум още повече!Моля ви!Просто не влизайте тук,като нямате какво да правите,а само да флуудите безмислено!
PS.А другото за старите и новите потребители(въпроса,който повдигна Barbarona) никой не е повече от другия,нито пък има по-смислени мнения :wink:
AvLee

amy lee
09-10-2005, 21:11
ае кфото и да си говорите ще си изпростявам колкото си искам вече :!: няа вече да се сдържам и хич не ме ебе за шибаните правила :lol:

devil4e
09-10-2005, 21:57
Уф, че мирише! Жалко, че няма Glade Microsprey!


Е писна ми от неграмотници!

Хе-хе! И на мен ми писна от теб, но ко да се праи? Няма да си избием децата сега :lol: :wink:


Толкова сте жалки,че ставате смешни!След годинка-две ще разберете колко излишно сте се вживявали в тоя форум!Гледайте си проблемите в РЕАЛНИЯ живот,а не се правете на герои и бунтарки във виртуалното пространство,където всеки е голям разбирач.

Мхм! Умно мнение, трябва да отбележа! Но искам да ти кажа едно само! Аз си имам личен живот, имам си лични проблеми, но все пак намирам за забавно влизането тук! Забавлявам се просто :wink: Нали сме затва тук? А и при това, всеки е с различен характер и разбира кефа по различен начин. Може да съм глупава, щом тези неща ми доставят удоволствие, но си е така :wink:


Здравейте отново от мен.
Та Госта е прав! Наистина оставете и админи и модове да правят каквото си искат. Защо си хабите нервите? Мислите ли, че въобще нещо ще се промени след като от толкова много време нищо не се променя. Въобще не трябва да ви пука за един тиин форум. Ето вижте аз какво направих спрях да влизам и въобще не ми пука за форума и скапаните му проблеми. Не сте вие хората които трябва да мислят за този форум. Ние помогнахме това място да стане много хубаво, но ни го развалиха ако трябва да съм честна нека оставим сега други да се порадват на форума, на флууда. Аз мисля, че едни хора които ценят форума такъв какъвто беше преди не биха искали да го развалят, а в момента точно това правим. Девилче точно тебе те моля да не се принизяваш на нивото на Елита и другите флуудъри, защото не ти отива! Ти не си такъв човек остави ги да се оправят не си го слагаи присърце има толкова хубави неща около теб умихвай се на тях и маината му на форума и проблемите около него.
И за всички ... вместо да седите вкъщи и да се ядосвате на форума излезте навън с приятелки и приятели и вижте колкото е интересен живота извън форума.

Мила, уважавам твоето мнение! Исках само да ти кажа, че си права, че се принизявам, но ми е толкова трудно да гледам някви развалини тук, където имаше толкова свестни хора. Споко, не ме интересува много тоя форум, просто си изкарвам гнева, а и тези тук наистина си го заслужават. Спокс, ще се махам и аз :wink:


devil4e,
Първо целта на поста ми беше да Ви покажа, че с обидни думи от ваша страна, с неспазване на "великите правила" няма да направите абсолютно нищо. Няма да трогнете никой. Единственият резултат ще бъде да влошите още повече състоянието на "вашия" форум. (щот както стана ясно няма голяма приемственост към новите потребителите, към тъпите "Овце", следващи "тъпите правила")
Второ виждам, че великата "конспирация" с/у мненията ти върви успешно. Да,целият свят се е съсредоточил в/у това да не можеш да изказваш свободно мнението си. Администраторите и модераторите само дебнат твоите постове и бързат ли бързат да ги изтрият. О, каква житейска несправедливост!!!
Трето това, че си отодавна тук не означава, че си по-важна от другите и че мненията ти са по-ценни...
(това го казвам във връзка с проявенотото ти неуважение към новите "пикли" на форума...)
Е, както и да е
Аз едвали ще успея с нещо да променя "омразата" ти към teenproblem.net
Всеки е с правото си на мнение и позиция по въпроса.
Peace\\//

По първото - ако мислиш, че се опитвам да треогна някой се лъжеш дълбоко. А и няма нужда да ми говорип на "Вие", щото не съм бог :wink: Иначе, не съм споменавала, че е "наш", най-малкото защото аз не съм първия потребител тук, демек админка :wink: А по последното - да, не се кефя на новите потребители, защото са изцяло непотребни на форума (или поне една огромна част от тях). А и казах, че не искам да се обиждате от "овце", защото е метафора :wink:
По второто - Хахаха, мерси че ме разбираш :wink:
По третото - хаххаха, но аз казала ли съм обратното? Казах, че от голяма част от новите юзъри преобладава флууда, а той е много дразнещ :wink:


алооооооооооооооо, спазвайте правилата и не ми правете темата на чат!
току-що наруших още едно правило, защото казах нещо, което не е по темата... надявам се всевишните да ми простят, че иначе ше се мре....
абе правете си кфото искате фсъщност.
опааа, пак наруших правило, че се отклонявам от темата.
и пак.
опааа. пак сгазих лука..
опа извинете. всъщност не мога да ви казвам да правите каквото си искате. аз не съм никоя. само админите могат да ви заповядват. мисля че наруших едно правило като ви казах кво да правите. и също още едно правило, задето накърних вашите чувства и тези на админите. и още едно нарушение, защото пак се отколконявам от темата!!! мамка му.. опс изпуснах се ! не трябва да има в поста ми нецензурни думи и обиди.. леле, ква съм лоша! с 1 пост, хиляда правила наруших. не ме бийте, пощадете ме, моля!

п.с. абе много лошо приехте завръщането ми от отвъдното, аз тука безплатна веселбА им правя - и пак недоволни. тцтцтц
много сте се вдървили.. тфа не е на добре ...

Ех, ма, ква си лоша :lol: :lol: :lol: :wink:


На,който не му харесва форума да не влиза.Напълно съм съгласна с Аверчето и Barbarona
Невиждам защо трябва още повече да рушите едно място,което преди не беше така.
devil4e,попринцип те уважавам,но това,което правиш е тъпо и говориш глупости.Ест.,че трябва да има правила - винаги е имало и ще има.Моля те,ако наистина те е грижа или те е било грижа за този сайт,престани с тази критика и на всико АНТИ.
Аз не искам да влизам в този сайт и не го правя(само отвреме навреме този раздел му хвърлям по едно око,другите не ме интересуват)
Не разваляите този форум още повече!Моля ви!Просто не влизайте тук,като нямате какво да правите,а само да флуудите безмислено!
PS.А другото за старите и новите потребители(въпроса,който повдигна Barbarona) никой не е повече от другия,нито пък има по-смислени мнения
AvLee

Ето още един човек, който уважавам и чиято критика ще приема!


Аз като вече неактивен явно юзър ще кажа:
Да ви пикам на размишленията!
Правилата ги има за да се нарушават!
Ако пак стана активен(може и гей) ще еба админа в гъза!

Sportex, ако си ти, бате, ще се фърля отнякъде, щото не съм си и представяла, че можем да сме на АБСОЛЮТНО еднакво мнение :wink:


Това беше неактивния Sportex!

И аз съм на това мнение!


ае кфото и да си говорите ще си изпростявам колкото си искам вече няа вече да се сдържам и хич не ме ебе за шибаните правила

Ето защо уважавам хора като нея - защото изразяват личното си мнение!

П.П. И като заключение - чакаме желаещи за членове на "ЦОКИ" :lol: :lol: :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
09-10-2005, 22:23
П.П. И като заключение - чакаме желаещи за членове на "ЦОКИ" :lol: :lol: :lol:
Тук съм, тук съм :lol:

09-11-2005, 00:17
Изглежда, че е време за намесата на FBI...Ще ми трябва подкрепление...

chupacabra:)
09-11-2005, 07:51
ама аз не идвам да флуудя, а да помагам на малкото истински проблеми, които са останали с отговор, по-различен от
'имаше вече такава тема' ; 'порови се по-назад' и бляблябля... е на тва аз му викам безмислен флууд. или пък когато някой е заявил мнението си, и след него има още 4142332 мнения от рода :
'даа, съгласен съм'; 'точно така'; 'и аз така мисля'
няма да се изхабите ако заявите личното си мнение, я. дори и да се повтаря, поне няма да изглеждате толкова тъпо.
А когато админите започнат да спазват собствените си правила, тогава и аз ще започна да ги спазвам, обещавам.

09-11-2005, 21:10
vie druga rabota nqmate li si :?:

09-11-2005, 21:54
Изглежда, че е време за намесата на FBI...Ще ми трябва подкрепление...
Спокойно партнъоре!Спец. частите на FBI са тук , но са под прикритие!Ситуацията е под наш контрол! chupacabra:) има досие за изнасилване , наблюдаваме я отблизо!

Desert Rose...
09-12-2005, 08:08
Mi az nqma da se mesq v toq spor,samo iskam da kaja ne razbrahte li,che i da narushavate i da ne narushavate pravila,i da govorite i da ne govorite vse e taq...Glas v pustinq.Kakvo tolkova ste se trognali,ako se mahnete shte e zaguba za samiq forum i tova e problem na adminite,ima tolkova mn forumi v tva web prostranstvo ...
Inache se radvam za chupacabra:),men tq si me kefeshe,oshte pyk poveche se vryshta ,za da pomaga.Bravo:).Vsichko hubavo.

09-12-2005, 12:25
Колеги тук съм :!:

09-12-2005, 12:29
Въпреки трудностите, които имам с нет-а, аз също ще се намеся в това начинание :!:

MaD_CaT*
09-12-2005, 16:19
ахаха.. :lol:
еми браво.... :lol:
купон да става из форума ...хубаво,че се намират и такива,които да ни развеселяват :lol:
като ще ви достави удоволствие да нарушавате правилата,да правите мръсно..на..нз си кой...и въобще щом като имате толкова време да се занимавате с форума :arrow: дерзайте :wink:
къв ви е проблема :lol: никой не може да ви спре :lol:

chupacabra:)
09-12-2005, 19:13
така е! никой не може да ми спре да изнасилвам малолетните сладки момченца. дори и цялата федерална служба! :twisted:

09-12-2005, 20:12
така е! никой не може да ми спре да изнасилвам малолетните сладки момченца. дори и цялата федерална служба! :twisted:
Така си мислите!

morsmordre
09-14-2005, 10:42
така е! никой не може да ми спре да изнасилвам малолетните сладки момченца. дори и цялата федерална служба! :twisted:
Така си мислите!

О, ама тя мисли :D
Special Agent Dale Cooper, какво възнамерявате да направите по въпроса?Електрически стол :twisted: Изгаряне на кладата :twisted: Опа, то е за вещици..

мечтател
09-17-2005, 08:07
абе на кво го обърнахте тва? преди време някой (идея си нямам кой) тряаше да обикаля пред сички държавни органи с полско Фиатче и надпис "всички сте мухльовци", причината не я помня - бас ли беше или няква такава простотия. но все тя. тоя или тая с Фиатчето беше май на друго мнение за мухльовците, ама не ми дреме. важното беше че го направи и тия дето го/я бяха накарали гледаха отстрани доволно и си се кефиха на сибствената простотия. ся и вий така. пишете простотии, кефите им се и сигурно за нещо се мислите. ама сте жалки и отстрани изглеждате кат комплексирани келеши (не казвам че сте или не сте). па да продължим. за оная дето за УФСИТИ говореше: абе момиче, ти да не си мислиш, че като говориш лошо няма да си УФСЪ? УФСЪ шъ си си (не е само метафора). на много отворени се прайте тука. абе намерете си работа бе. то селяния и простотия има навсякъде, в такава държава живеем. то само като му кажеш българин ше е ясно че става дума за простак селянин. без да твърдя, че съм от редките изключения. аз като опре до такива като вас съм си простак. кво ма ебе? с културните хора съм си културен. с другите - както те с мен така и аз с тях. ама мисълта ми беше, че на всички е ясно, че сте селски идиоти и без само да го тръбите наляво и надясно. тоя форум ме кефеше в началото, но ся кво виждам - 90% комплексари, простаци или позьори. а останалите 5 пари не даваме, ама ви четем простотиите. само че съм си такъв човек - простотията без мяра не може да ме остави безмълвен. затуй ви казвам в очите: идете да ви преинсталират мозъците, че сте заразени от тая простотия.

Bling Bling
09-17-2005, 13:49
Йо йо йо мечтател я се поспри,
чуй какво ще ти кажа и ме разбери...
Тъпак умрял в лайна лежиш,
комплексите си си развил и искаш да си отмъстиш.
Не ме кефиш как говориш,
българите не са селяни, погледни ме мен
аз съм 100% гангстер и се боря с живота всеки ден,
тъп нещастник, смешен олигофрен
да се правиш на отворен това е поредния проблем.
Мойте рими чуй, осъзнай ги и ги запомни,
те ще се чуват до края на живота ти в твоите уши.
Аз напълно подкрепям ФЕБЕРЕ, щото всички тук
сте смешни, за вас не ме ебе!

MaD_CaT*
09-17-2005, 21:51
Йо йо йо мечтател я се поспри,
чуй какво ще ти кажа и ме разбери...
Тъпак умрял в лайна лежиш,
комплексите си си развил и искаш да си отмъстиш.
Не ме кефиш как говориш,
българите не са селяни, погледни ме мен
аз съм 100% гангстер и се боря с живота всеки ден,
тъп нещастник, смешен олигофрен
да се правиш на отворен това е поредния проблем.
Мойте рими чуй, осъзнай ги и ги запомни,
те ще се чуват до края на живота ти в твоите уши.
Аз напълно подкрепям ФЕБЕРЕ, щото всички тук
сте смешни, за вас не ме ебе!
ихааа..до ся си имахме агенти
сега вече си имаме и поет :lol:
Браво!Актьори!Изглежда...сц наристите си вършат работата...хубав филм почва да става форума....
Чудно ми е кои са главните герои :lol:

MaPuXyaHa
09-18-2005, 22:11
Йо йо йо мечтател я се поспри,
чуй какво ще ти кажа и ме разбери...
Тъпак умрял в лайна лежиш,
комплексите си си развил и искаш да си отмъстиш.
Не ме кефиш как говориш,
българите не са селяни, погледни ме мен
аз съм 100% гангстер и се боря с живота всеки ден,
тъп нещастник, смешен олигофрен
да се правиш на отворен това е поредния проблем.
Мойте рими чуй, осъзнай ги и ги запомни,
те ще се чуват до края на живота ти в твоите уши.
Аз напълно подкрепям ФЕБЕРЕ, щото всички тук
сте смешни, за вас не ме ебе!Пълен аматьор!По-добре се поспри и римите в гъза си ги наври...!!!
Наистина ставаш адски смешен!!!

chupacabra:)
09-19-2005, 12:00
деба и рапЕра не е мястото тука да се доказваш :D

SeXy^GiRl
09-19-2005, 17:25
П.П. И като заключение - чакаме желаещи за членове на "ЦОКИ" :lol: :lol: :lol:
Тук съм, тук съм :lol:


И аз се присъединявам!

BG_Agent
09-23-2005, 16:47
В тази тема има много съмнителни лица,които са под наблюдение.Само една грешна стъпка може да ви доведе до килията!