PDA

View Full Version : Za saita,men,jivota i horata...



TPEHEP4ETO
09-09-2005, 21:43
Zdraveite vsi4ki :)
1)Tazi tema q pi6e edin ot nai starite useri na tozi zait.. registrirah se moje bi kato potrebitel s nomer okolo 100-200.
Prez cqloto vreme sledq saita,foruma i rqdko si pozvolqvam da pi6a.Saita prejivq mnogo promeni no kato cqlo uspe6ni!Zaminaha si mnogo hora doidoha novi..
Sladurkovci strahotni ste :) produljavaite v su6tiq duh da razvivate saita..otdelqite mu su6tata lubov i se grijete za nego :) Blagodarq vi 4e vi ima.

2)Kato Suvet kam po mladite useri i kum vsi4ki ostanali :) kogato otgovarqte na dadena tema ne se opitvaite prosto da trupate mneniq a da pomognete na 4oveka koito e avtor na temata.

3)Ot tuk natatak shte se opitam da buda polezen i az :) 6te davam mneniq i t.n

4)za vsi4kite problemi sme otgovorni sami,za6toto sami se zaburkvame v tqh i re6enieto im e v nas samite,prosto trqbva da go potursim po uporito!

5)predpolagam vseki si zadava vuprosa ima li sudba ili sami si opredelqme kakvo shte se slu4i...,mnenieto mi po tozi vupros e slednoto:istinata dragi sladurkovci e po sredata.Sami izbirame kakvo da pravim i s kakvo da se zanimavame,no vupreki vsi4ki ima ne6to,nqkakva sila koqto ni ograni4ava do perimetura v koito tq iska da se namirame :))) t.e. sudba ima i tq re6ava do kude da stignem :))

ou ,, aide 4e mn mudar stanah :) sled malko tiq s belite bradi she se vdignat ot prusta da mi se karat sigurno :)

Blagodarq za vnimanieto!

nenuTy
09-09-2005, 22:00
mnogo dobre kazano..samo za sudbata mojem da posporim no ina4e drugoto e mnogo to4no

ProstoAz
09-10-2005, 07:39
TPEHEP4ETO, добре дошъл отново!!! :wink:
Незнам дали се сещаш, но преди с теб си писахме, пращахме си ЛС-та (само не помня дали бях със същия ник), но както и да е...Много се радвам, че отново започваш да пишеш по форума. :D
А виж вече за събата - не мисля, че съществува такава, защото ние сами си я определяме.

zElEnA^mAsLiNkA
09-10-2005, 08:27
Mdam ... umn0 iskazvane ama i az ne sym syglasna s tfa za sydbata ... :) D0bre d06yl 0tn0v0 t0gava!

sherry
09-10-2005, 09:05
Добре дошъл отново :D Не те познавам,но ми изглеждаш умен и точен човек.
съгласна съм за всичко и за съдбата също.
Ако на един човек му е писано нещо,то ще се случи.Човекът може да промени някои неща,но не и това,което му е писано

DarthRevan
09-10-2005, 09:21
mnogo to4no izkazvane...i men mi se vijda6 razumen...a i ima6 qk avatar :D

TPEHEP4ETO
09-10-2005, 09:57
Blagodarq za toploto posre6tane na vsi4ki :))
otnosno miloto girl-4e .. da pomnq te :))
za sudbata hora.. :) moje da sporite ;) no prosto sum go izpital na gurba si i spodelih moq jiteiski opit taka da se kaje :)))
aide banda .. aide 4e mi istina rakiqta.. salatata se skofti.. a i v nas me 4aka jena na leglo!!! haha

09-10-2005, 10:00
5)predpolagam vseki si zadava vuprosa ima li sudba ili sami si opredelqme kakvo shte se slu4i...,mnenieto mi po tozi vupros e slednoto:istinata dragi sladurkovci e po sredata.Sami izbirame kakvo da pravim i s kakvo da se zanimavame,no vupreki vsi4ki ima ne6to,nqkakva sila koqto ni ograni4ava do perimetura v koito tq iska da se namirame :))) t.e. sudba ima i tq re6ava do kude da stignem
Истината е някъде там!