PDA

View Full Version : HAP4ETA=zikal



09-10-2005, 08:16
nqkoi znae li HAP4ETA, koito se priemat , za da ti doiide zikala.MOLQ VI daite nqkavo info, ako znaete -kak se kazvat, zena, prodavat li se bez rezepta

ProstoAz
09-10-2005, 08:23
За някакви такива хапчета специално, за да ти дойде, питай в аптеката!
Най-безопасното (а и ефективно) е едно аспиринче. :wink: Ако не подейства - на следващия ден пиеш още едно и е почти 100% сигурно, че ще ти дойде. :)
Аспиринът разширява кръвоносните съдове! :wink:

sladka_metalka
09-26-2005, 09:32
oksi de za aspirin4eto ama parvoto si go paha6 vav vlagali6teto a drugoto go pie6 li 6toto i tva sam 4uvala plsss mn e spe6no i za men

ProstoAz
09-26-2005, 16:07
oksi de za aspirin4eto ama parvoto si go paha6 vav vlagali6teto a drugoto go pie6 li 6toto i tva sam 4uvala plsss mn e spe6no i za men

Уау! Как ще си го пъхаш, бе? :shock:
Пие се само...това за "пъхането" са някакви бабешки глупости, според които така се предотвратява едно евентуално забременяване след някакъв фал. хах

09-28-2005, 08:41
vaop6te ne e taka.hap4eto se e paha sled sex i ubiva vsi4ki spermatuzoidi i ne se zabremenqva.te umirat ot kisela sreda sa6toto var6i i promivkata s ocet i ima efekt

Майка ти
09-28-2005, 10:28
Тъй, тъй, сега пък и оцет! :shock:
Абе я вземи си сложи една граната вътре, пални фитила и чиста работа, никакво забременяване!!!
:wink: И един глупак/чка тук по-малко, да не пълни главите на децата с глупости! :P
Ей, то простотията не ходи по гората, вярно! Значи щом трябва да е кисела среда - и хоп! - оцет! А със сярна киселина няма ли да пробваш? Пак кисело! :wink:
Ама вярно, че на кошчета за боклук ги обърнахте п.... си!!! :shock: Квото видят и ... айде вътре! :evil:

Стеснителната
09-28-2005, 10:51
Абе и аз съм чуввала нещо такова за аспиринчето, че като се пъхне в клитора и ти идва цикъла :roll: .

sarang
09-28-2005, 16:09
Айде, стига сте писали глупости. Ти да не си луда? Има такива хапчета, ама те се изписват от лекар. Не може така да ги пиеш, това не са ти витамини. Така че не питай във форуми, големи проблеми можеш да си навлечеш, ако пиеш какви да е хапчета, ами отивай при личния лекар, той да ти даде направление за гинеколог и така. Иначе можеш сериозно да пострадаш, вярвай ми.
И стига с тоя аспирин, банални сте вече.

adult
09-28-2005, 17:36
като се пъхне в клитора и ти идва цикъла :roll: .
Ей това ако можеш да го направиш, викни ме да видя :roll:
Все още недоумявам какви са тези неща с аспирина :?: :?: :?: Това че разширява кръвоносните съдове няма нищо общо с менструацията. Ако тя не настъпва, има си куп причини, но сред тях не е стеснени кръвоносни съдове. Така че когато ви закъснява наистина дълго, не се тъпкайте с това нещо, а посете гинеколог.

NSDungeoon
09-29-2005, 16:48
ot 1 moq fr znam 4e ako pie momi4e vitamin C s kalcii na hap4eta moje da si zabavi cikula do 1 sedmica ama tva zavisi mn ot tqloto ti ...