PDA

View Full Version : KoRn



JuBaCcA
09-10-2005, 10:24
Bqhte li na koncerta na KoRn ? :) ako ste bili,kak mina ? ;) nakefihte li se ? :) Az bqh tam i napravoo..shtqh da pripadna ot kef! Ami vie ? :)

KoЯn^FeNkA
09-10-2005, 11:04
mdaaa...be6e neferoqtnu;) e...sdobih se s raz6ireni veni/ot 4akaneto 3h/, bubre4na kriza/ot laktite det otnesoh/, i bezbroi sinki..maa..vupreki si4ko be6e nai-qkoto ne6to na koet sum bila :lol: zvuka malko kuca6e...vokala po4ti ne se 4ua6e ot gadnite basove, amaa...se 1 :wink:

Swinkenhoffer
09-10-2005, 11:35
бееее, за 20 път ще отговорям на тоя въпрос, ама се тая.
аз не слушам корн кой знае колко, отидох да ги видя. всичко хубаво, ала-бала. НО! освен, че звука беше под сяква критика и се осраха с влизането (абе как 6000 души ще влезнат през 2-3 входа :shock: ), тая зала е баси обора. не стига, че цялата се тресеша, а на всичкото отгоре и мазилка ми падна на главата. самото отношение на групата ... дейвис през цялото време повтаряше заучени фрази ... вика, че тука прекарал страхотно, най-доброто в живота му ... хахахахаха :lol: точно пък в оная дупка фестивална ли, бе?! нали ги гледам по лайфовете в другите страни - същото приказва. носят се и слухове, че корн хич не са добре с парите. по тва да разбирам ли, че са дошли само да отбият номер и да изкарат някой и друг долар. не знам ... а тва с китариста зад сцената БЕШЕ НАЙ-ТЪПОТО НЕЩО НА СВЕТА :evil:
да не говорим, че сцената беше адски малка и нямаше къде да се "куфее".
все пак аз се изкефих, но ако бях от върлите почитателки на корн - едва ли :?
<edit> публиката изкърти! факт!

Murderdoll
09-10-2005, 11:42
пор struva mi se 4e zau4enite frazi
gi govorish ti f momenta.koncerta beshe
ADSKIQ prosto tfa beshe nai nai nai qkiq koncert v jivota mi, glasa mi oshte e drezgav ot vikaneto i imam
sinina na dupeto :lol: , no OPREDELENO si zaslujavashe!!

Swinkenhoffer
09-10-2005, 12:02
мня ... щеше ми се наистина да са заучени фрази и да греша, но уви. просто се замислих и поговорих с хора от други форуми, които са на същото мнение.
концерта беше готин, но сме присъствали и на далеч по-добри.

YAllWantASingle
09-10-2005, 13:01
eee kak da ne sam hodil to takova sabitie propuska li se a ?? :D :D tva si e KoRn sa nai velikite !!!!!!!!!!!!!

xandria
09-10-2005, 14:14
DA ,4e kak 6te izpusnem takvoz ne6to. Sq.... malko me razo4arovaha... Pqha dosta malko,pone 2 4asa da be6e.. za kvo dadoh tiq 25 lv??Ina4e se izkefih maksimalno kufeh kato luda ska4ah i bluskah abe vuob6te na sledva6tiq den krakata mi me boleha,to i ve4erta o6te de..(пор 6te potvurdi).No sq ne6to kato se zamislq malko se izlojiha..A oniq s bluzkite na LP nema da gi komentiram... No ina4e be6e edno qko prejivqvane.SQ 4AKAM PARADISE LOST makar 4e edva li 6te otida....

amy lee
09-10-2005, 17:27
еееее бях естествено
тфа беше АДСКИЯТ концерт, РАЗБИХ СЕ

09-10-2005, 17:29
По моите точни и прецизни изчисления смятам, че концерта на Agnostic Front е най-великото шоу, което е сполетявало българския ъндърграунд...

09-10-2005, 17:31
Toва горе разбира се бях аз.

09-10-2005, 17:32
Toва горе разбира се бях аз.
T.e. aз!

monka
09-11-2005, 08:14
Аз бях на концерта и просто беше ВЕЛИКО!!!
Още ме болят краката, защото сам се побъркала да скачам, да танцувам...а и гърлото много ме боли. Абе беше си просто невероятно!

Swinkenhoffer
09-11-2005, 19:35
ъъъ, ясно защо корн не свиреха като КОРН. преди малко по Фрактура казаха, че тука билетите са около 13 евро, за разлика в Гърция и т.н, където имат концерти в момента ... еми, там билетите са от 150 евро нагоре :shock:
начи, корн тука си свиреха като за 13 евро ... а една голяма група това няма да го направи ... жалко, много жалко за корн :roll:

09-12-2005, 00:35
пор, много разбираш ти...
Просто озвучението не беше на ниво.
Ти си прочела тук-там някое мнение и сега тука се правиш на много "мъдра разбирателка"...
Не знам къде си ги чула тия "заучени фрази" от Джонатан, но аз такова нещо не чух, дори не си спомням да е проговорил. Е, освен за да ни подкани да си вдигнем ръцете, да покажем среден пръст и да викаме "FUCK THAT", което според мен е нормално за концерта.
Липсата на безумни монолози в които се обяснява на публиката колко е велика, за мен е по-скоро плюс за един концерт.
Групата даде много от себе си, невероятно много им се изкефих, свириха 90 минути, което никак не е малко.
И какъв е тоя нелеп коментар, че са свирили като за 13 евро?! Ако наистина трябваше да свирят за 13 евро, да бяха се показали само да изпълнят Here To Stay и да си заминат. Това, че са останали без пари ти сама каза, че са слухове.

КОНЦЕРТА БЕШЕ ВЕЛИК!!!

korn___
09-12-2005, 05:38
аз бях на концерта :twisted: са още си куцам с левия крак :lol: :lol: :lol: но беше много добро :twisted:

Your_Love
09-12-2005, 06:23
Много беше готино!!!като изключим 4е нямаше как да се куфее достатъчно :( Оба4е беше разбиващо :wink: :roll:

Sinister_Doll
09-12-2005, 13:31
Ne e istina kak me potro6iha... Nqkuv dvumetrov pi4 mi ska4a6e se edno e sa me e vidql da izbivam cqloto mu semeystvo do deveto kolqno. Ina4e be6e prosto vurha, kato izklu4im, 4e koncerta be6e leko kratuk...

09-12-2005, 13:42
Ne e istina kak me potro6iha... Nqkuv dvumetrov pi4 mi ska4a6e se edno e sa me e vidql da izbivam cqloto mu semeystvo do deveto kolqno. Ina4e be6e prosto vurha, kato izklu4im, 4e koncerta be6e leko kratuk...
Е, ти к'во очакваш?! Мислиш, че мен не ме потрошиха ли?
Аз просто се изумих, като видях колко лапета има там и колко малки момиченца се разкарват... Ебати, че и после се оплаквате, ми к'во няма да ви потрошат като се бутате между шамарите точно. Да не говорим, че 100 пъти минаваха покрай мене и само се бутаха тъпите лапета. Имаше и някои момиченца, които баш в началото се бяха натикали, ама като стана мелето само гледай как всички се изнасят назад :twisted:

Sinister_Doll
09-12-2005, 13:50
Az izob6to ne se oplakvam. Prosto otbelqzvam. Be6e mi adski zabavno, dori da sum malko nasinena... Nqma6e da e su6toto ina4e (: A men me bluskaha glavno tiradjii, ne tolko lapeta.

09-12-2005, 14:08
Az izob6to ne se oplakvam. Prosto otbelqzvam. Be6e mi adski zabavno, dori da sum malko nasinena... Nqma6e da e su6toto ina4e (: A men me bluskaha glavno tiradjii, ne tolko lapeta.
М, явно не си ме разбрала правилно, мен също гиганти ме блъскаха(то не, че аз съм по-дребен де), но просто отбелязвам, че имаше много нагли лапета - по 1000 пъти минаваха покрай мене и се бутаха навътре, после пък се връщаха назад...

StefanoS
09-12-2005, 21:14
пор, много разбираш ти...
Просто озвучението не беше на ниво.
Ти си прочела тук-там някое мнение и сега тука се правиш на много "мъдра разбирателка"...
Не знам къде си ги чула тия "заучени фрази" от Джонатан, но аз такова нещо не чух, дори не си спомням да е проговорил. Е, освен за да ни подкани да си вдигнем ръцете, да покажем среден пръст и да викаме "FUCK THAT", което според мен е нормално за концерта.
Липсата на безумни монолози в които се обяснява на публиката колко е велика, за мен е по-скоро плюс за един концерт.
Групата даде много от себе си, невероятно много им се изкефих, свириха 90 минути, което никак не е малко.
И какъв е тоя нелеп коментар, че са свирили като за 13 евро?! Ако наистина трябваше да свирят за 13 евро, да бяха се показали само да изпълнят Here To Stay и да си заминат. Това, че са останали без пари ти сама каза, че са слухове.

КОНЦЕРТА БЕШЕ ВЕЛИК!!!
e tova e edin/na naiven/na po4itatel/ka!!korn sa do6li samo ot komers tuk!6to ne vleze6 v site-a im i da vidi6 4e nas ni nqma kato data v tour date-a im!!!prosto minavat ot tuk!!ne sum hodil na koncerta i nikoga ne bih oti6al prosto ne se kefq na "rasta metul(haahah)"!!a na si4koto otgore sa svirili naistina za 13 evro 6toto kazvat 4ee bilo super zle i dj ne pql s kef!!!

09-12-2005, 21:50
StefanoS, въобще нямам намерение да споря с хора, които не са били на концерта...
Кажи ми коя група не е идвала в BG с комерсиална цел и ще те черпя бира.
Много добре знам, че не са писали BG в tour info-то, но затова има една основателна причина, за която нямам намерение да ти обяснявам.

П.С Не говоря така защото съм "фен" на KoRn, а защото гледам реално на нещата.

09-12-2005, 22:43
ako znaete kolko mi e kofti che ne doidoh, i kak vi zavijdam che ste bili tam... :cry:

09-13-2005, 06:27
бееее, за 20 път ще отговорям на тоя въпрос, ама се тая.
аз не слушам корн кой знае колко, отидох да ги видя. всичко хубаво, ала-бала. НО! освен, че звука беше под сяква критика и се осраха с влизането (абе как 6000 души ще влезнат през 2-3 входа :shock: ), тая зала е баси обора. не стига, че цялата се тресеша, а на всичкото отгоре и мазилка ми падна на главата. самото отношение на групата ... дейвис през цялото време повтаряше заучени фрази ... вика, че тука прекарал страхотно, най-доброто в живота му ... хахахахаха :lol: точно пък в оная дупка фестивална ли, бе?! нали ги гледам по лайфовете в другите страни - същото приказва. носят се и слухове, че корн хич не са добре с парите. по тва да разбирам ли, че са дошли само да отбият номер и да изкарат някой и друг долар. не знам ... а тва с китариста зад сцената БЕШЕ НАЙ-ТЪПОТО НЕЩО НА СВЕТА :evil:
да не говорим, че сцената беше адски малка и нямаше къде да се "куфее".
все пак аз се изкефих, но ако бях от върлите почитателки на корн - едва ли :?
<edit> публиката изкърти! факт!


kakvo imash predvid s tova za kitara zad scenata?! kitarata beshe sammo edna, triabva da si mnogo tupa ako i tova ne si razbrala taka che po-dobre zamulchi shtoto te vidiahme kva razbirachka si !

naty
09-13-2005, 08:55
нямало ни в таур инфото
друг път :arrow: http://www.kornunleashed.net/main.php?ku=information/tour
че ф някой сайт ни нямало не означава че тфа се отнася за фсички{toq koiyto sam dala za primer ne e edinstfeniq)
но това не е най-важното
концерта си беше върха
тфа че някой не се изкефил негов си проблем
наистина можеше оше малко песни да изпълнят но нищо

marusha
09-13-2005, 11:08
az nishto ne razbrah ot toia koncert e verno 4e ne mi beshe tam miastoto ama naistina nishto ne razbrah :roll:

ssooffii
09-13-2005, 15:23
ne biah za sajalenie moje6e da hodia s bratov4ed mi i vui4o mi no mi se razmina hodeneto :(

fera
07-05-2011, 14:05
Не намерих такова нещо във Facebook, и заради това създадох една такава страничка :) Който има желание добре дошъл в нея! Много ще се радвам ако наистина страничката се разрастне и повече фенове на КоЯn се съберем :))

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%BC-%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%B8-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%8A%D0%BB-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B2-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/137055672982443?ref=ts#!/pages/Korn-Bulgaria/214381165271186?sk=wall

4o4ina
07-05-2011, 14:15
не бях :-o