PDA

View Full Version : Маратонки



зелен гост
09-11-2005, 12:48
Носите ли маратонки?
Колко често си купувате маратонки?
Колко време изкарвате с едни маратонки?
Колко лева давате за маратонки?
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)?
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?)

Може да приложите снимков материал


[b]

Fallen_angel
09-11-2005, 13:17
Носите ли маратонки? да
Колко често си купувате маратонки? Зависи, докато ми се скъсат.Около година-две
Колко време изкарвате с едни маратонки?Година-две
Колко лева давате за маратонки?Не се изхвърлям по много
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)? за 25 ... никога не бих дала 200 лв за едни обувки
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?) Имам един чифт маратонки и не смятам да си взимам други.Едни са ми достатъчни

И само да добавя - купувам си винаги Булдозер за по 50-60лв и ме издържат както казах по година-две.Веднъж направих грешката да си взема Ранърс и се скъсаха на 2-3 месец :D

De_mikke
09-11-2005, 13:19
Mi az sega imam edni maratonki,no ne gi obuvam mnogo chesto,shtoto imam drugi obuvki,no predi imah kecove,DC bqha i struvaha 120lv i gi nosih okolo godina i polovina(edna prolet,malko lqtoto,edna esen i drugata prolet pak) i osven 4e se capaha i malko kym kraq se iztyrbushi dunaprena otzad pri petata,inache si bqha nepokytnati,osobeno kato gi izpera i stavaha kato novi.Az lichno predpo4itam da si kupq maratonci ili kecki za 100-150lv i da si gi nosq okolo godina ili tam kolko izdyrjat,otkolkot bokluci za po 30-40lv deto na vtoriq mesec i sa se razlepili i skysali i nz si oshte kvo

lady_miss
09-11-2005, 13:28
Носите ли маратонки?
Да
Колко често си купувате маратонки?
Почти всеки сезон
Колко време изкарвате с едни маратонки?
Един два сезона...
Колко лева давате за маратонки?
Най-много 50
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)?
200 :shock: Не не бих дала тъй като ще ги нося пак колкото тези от 25
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?)
Имам маратонки,но ще си купувам нови и може да ги сменям :wink:
Може да приложите снимков материал


[b]

Swinkenhoffer
09-11-2005, 14:18
Носите ли маратонки? - не! маратонки съкс.
Колко често си купувате маратонки? - никога
Колко време изкарвате с едни маратонки? - последните, които си купих преди 5 години изтраяха 1 месец.
Колко лева давате за маратонки? няма да дам нито лев.
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)? - баш 8 год. :shock: :lol: имам си кецове, които ги нося от 3 и смятам да продължавам да си ги нося.
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?) - ще си я карам с 3-те чифта кецове и есента и зимата ... след това ще си купя кецове тип "смърдяща гуменка". замислила съм го ... мухахахаха!

Може да приложите снимков материал - не разполагам с такъв.

mil4eto_
09-11-2005, 14:22
Носите ли маратонки?ми рядко предимно кецове нося
Колко често си купувате маратонки?2-3 пъти годишно
Колко време изкарвате с едни маратонки?6 месеца макс
Колко лева давате за маратонки?около 15-200лв
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)?ми може ви 2-рото ма нз...
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?)
ми 3 чита кецове имм на двс
Може да приложите снимков материал


[b]

Shogi
09-11-2005, 14:26
Носите ли маратонки?
-ДА
Колко често си купувате маратонки?
-Всеки сезон по едни!
Колко време изкарвате с едни маратонки?
-Около 5-6 месеца.
Колко лева давате за маратонки?
-Към 100-150!
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)?
-Попринцип някаде посредата е най-добре защото качеството на тези от 25лв. почти не е никакво. Аз лично с от 25 лв маратонки карам около месец и ги сцепвам от ходене...почти не се спирам :)
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?)
-Хахаха...ми аз лично имам едни обувки по-официални и едни маратонки...с това ще прекарам есента.
П.П. Искам да попитам...относно маратонките...ходите ли зимата с тях?

xandria
09-11-2005, 14:56
Носите ли маратонки?Nein
Колко често си купувате маратонки?Mi poslednite bqha v 7mi klas sq 6te sum 11 ,mi smetnete nikoga ne sum bila dobra po matematika... :twisted:
Колко време изкарвате с едни маратонки?Mi dosta izkaraha 6toto beha nekvi markovi,....daje hvanah i namalenieto.. :shock:
Колко лева давате за маратонки?Nikvi mangi za maratonka-KEZOVE RULZZZ
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)?Skupoto vinagi izliza po-evtino-6te produljavam da go kzvam i sum go kazvala...
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?)
Mi smqtam da si lupq edni gotini kezove za okolo 150lv i 6te karam s tqh... ama roditelskoto tqlo dali 6te dade mangi tva e dryg vapros..Kat si pomislq 4e 6te trqbva da hodq i na PRARDISE LOST... :cry:
Може да приложите снимков материал
E ti pa 4ak i ekstri....


[b]

^FaiNt^F
09-11-2005, 15:33
Носите ли маратонки?-est
Колко често си купувате маратонки?-kogatu imam nujda obiknoveno prez 3-4 meseca :roll:
Колко време изкарвате с едни маратонки?-zavisi...ako ne katastrofirat prejdevremenno gi nosq do skysvane ili do omryzvane :)
Колко лева давате за маратонки?-razli4no...obiknoveno kym 40lv :roll:
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)?-zavisi ot modela ne mi puka kolko sa zdravi 4estno kazano stiga da ne propuskat voda i da e qk modela
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?)-za esenta si imam maratonki 2 4ifta ma ednite izdavat bagaja zatva 6e maam s novite 4erni4ki sa i 2ta i si kupih skoro boti do glezena 4erni est s lastici otstrani...s tiq misla 4e 6e izkaram esenta, a 6e si zimam 4ecove skoro...ili na prolet nz... :roll:

Може да приложите снимков материал-myrzi me da tyrsa.. emi maratonki kvo da ti kaja......


[b]

^FaiNt^F
09-11-2005, 15:34
Носите ли маратонки?-est
Колко често си купувате маратонки?-kogatu imam nujda obiknoveno prez 3-4 meseca :roll:
Колко време изкарвате с едни маратонки?-zavisi...ako ne katastrofirat prejdevremenno gi nosq do skysvane ili do omryzvane :)
Колко лева давате за маратонки?-razli4no...obiknoveno kym 40lv :roll:
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)?-zavisi ot modela ne mi puka kolko sa zdravi 4estno kazano stiga da ne propuskat voda i da e qk modela
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате - маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?)-za esenta si imam maratonki 2 4ifta ma ednite izdavat bagaja zatva 6e maam s novite 4erni4ki sa i 2ta i si kupih skoro boti do glezena 4erni est s lastici otstrani...s tiq misla 4e 6e izkaram esenta, a 6e si zimam 4ecove skoro...ili na prolet nz... :roll:

Може да приложите снимков материал-myrzi me da tyrsa.. emi maratonki kvo da ti kaja......


[b]

CRaZy_IKT
09-11-2005, 17:32
Kupuvam si kecove a ne maratonki..Mnogo drishloivci i djofri se nauchiha da nosat kecove i da mi se pravqt ama sa super typi...Tva e drug vypros...Kecovete kakto VECHE vseki znae sa skypinki ama si zaslujava...I si gi nosa dylgo shtot ve4e ne karam SK8 za da gi protyrkvam...Ta se chuvstvam dobre s tqh

PLAMENKO
09-13-2005, 11:14
Ми аз си купувам само маркови преди 1год. си взех HEAD още са здрави но са много износени за 100лв.

Са си зех преди 3месеца едни Найкове за 130 ... пълен боклук разлепиха се .. така че ви съветвам

Asics или Reebok ... тва са марките и от части Adidas

09-13-2005, 11:19
Маратонките са за смотаняци!!!
Ето това са обувки за носене!!!

http://www.oxbloodoi.com/B11.jpg

kiss_you
09-13-2005, 19:59
nosq i mqratonki,i kecove.Zemam si kogato starite gi iznosqt i stanat na banica...Kupuvam si nai-4esto na Maniq kecove,mn me kefqt

Bling Bling
09-13-2005, 20:03
Маратонките са за смотаняци!!!
Ето това са обувки за носене!!!

http://www.oxbloodoi.com/B11.jpg
Ти си много зле,
всеки един като тебе требе да умре,
аз нося маратонки,
който не им се кефи да яде дарадонки.
Това е най-добрата обувка,
по-яка е и от френска целувка!

chupacabra:)
09-13-2005, 20:10
Маратонките са за смотаняци!!!
Ето това са обувки за носене!!!

http://www.oxbloodoi.com/B11.jpg
сички разбрахме, че си white power лайне, няма ли да престанеш да се пъчиш във всяка тема..? ставаш банален вече.
не нося маратонки

Sinister_Doll
09-13-2005, 21:47
Носите ли маратонки? :arrow: Po- skoro ne. Nosq kecki, obuvki, kupih si i kubimki, ama mayka mi mi gi skri... Ne bili za lqtoto! Tq 6e kaje! Za vseki sezon sa si.
Колко често си купувате маратонки? :arrow: Mi, ve4e ne si!
Колко време изкарвате с едни маратонки? :arrow: Nz, ne pomnq...
Колко лева давате за маратонки? :arrow: Poslednite bqha kum 4etiresetak...
Предпочитате да си купите за 25 лв и да ги носите една година(примерно пролет и есен само, или колкото там изкарат) или да си купите за 200лв и да ги носите 8 години? ( 200 е 8 пъти по голямо от 25)? :arrow: Predpo4itam ot 200 i da gi nosq godina- dve, ama ne6to nz koy 6te me sponsorira...
Сега е есен .... цялата есен ще изкарате само с едни обувки(маратонки кецове най-нормални обувки галоши или квото там имате) или имате 5 чифта и си ги сменяте?(споделете все пак кво имате... маратонки,кецове,най нормални обувки галоши или нещо друго?) :arrow: Ako mi vurnat kubinkite, 6e si gi nosq tqh... Ako ne 6e karam s dva 4ifta kecove i edni obuvki, koito maksimalno mi se pripokrivat sus stila, ama ne e su6toto...

Може да приложите снимков материал - Ok, 6u si snimam "smurdelkite" i 6u vi gi pratq...


P.S.: WOW! Kakva rima! Pokurtena sum! Lame rapura na ICQ- to mi se spravq po- dobre...

Roxy
09-13-2005, 21:52
не нося маратонки.имам кецове.купувам си когато си харесам нямам някъв период дето да чакам да ми се скъсат.засега имам 1 Диси,1 Озирис,1 Рокси,2 чифта конвърс(ниски и високи) и едни кецове на сестра ми адидас ама и аз ги носа понякога :roll: цена до 150 200 лв..те по принцип кецовете вървят към 100 150 лева :roll: