PDA

View Full Version : Special Agents FBI



Shogi
09-11-2005, 11:52
Така...просто ми е много чудно откаде да почна като има толко неща да кажа. Начи като за начало...мога ли да попитам специалните агенти на колко години са щото некакси тая простотия със специалните агнети ми се струа ама мн като за малки. После искам да покоментирам ако може известна част от мненията като: Ще докладвам случая на Спец. агент Фокс Мълдър.Повече от явна е намесата на извънземна форма на живот Тои ще отрази всичко в доклада си към FBI; Аватара ти не отговаря на мнението ти (виждам морален опадък в него) Ще докладвам на FBI моментално.Такива хора са подтискани с години и зад скромната им личност седи брутален сериен убиец.....примерно ЧОВЕКА С БУРКАНА; Задържането ти млада госпожице е само въпрос на време.Спец. отряда на FBI пътува към вас! Тези лично са от темата "iznasiliha me" от раздел Секс! Или аз съм много глупав но просто немога да проумея тея (да ги наречем некомпетентни) мнения какво общо имат със сериозния проблем на момичето. Има и още доста такива доколкото забелязвам...все пак хората молят за помощ и съвет а не си просят подигравка от страна на някои форумци. Мерси за вниманието!

^I don't give a fuck^
09-11-2005, 11:53
Според мен пък са супер пичове. :D
И е много по-яко,че има такива хора във форума дето да те разсмиват поне малко :D !

Shogi
09-11-2005, 11:57
Има неща в които като земат отношение и те разсмиват е добре. Но в такива сериозни теми като тази която цитирах не мисля че такива коментари имат място там...мен лично това ме дразни. Иначе в дискусиите могат да заемат отношение колкото искат.

SeXy^GiRl
09-11-2005, 12:01
И аз съм на мнение, че са адски досадни и, че няма смисъл да постват като не пишат нищо смислено особено в теми, където човек трябва да помисли малко за да даде съвет..

09-11-2005, 12:04
По дяволите, синко :!: Не пречи на работата ни, всичко което на теб ти е страшно или сериозно за нас е ежедневие.... виждали сме какво ли не :!: Годините на Спец. агенти на FBI са засекретени в досиетата на Държавния Архив още при постъпването ни на работа в отделите на FBI :!:

Eleonora
09-11-2005, 12:07
Според мен пък са супер пичове. :D
И е много по-яко,че има такива хора във форума дето да те разсмиват поне малко :D !Mda i te se pak na serizoni temi ne otgovariat :D

Shogi
09-11-2005, 12:09
Някои хора явно просто не четат нещата които пиша... :evil:
Josefinne написа:
Това е истината - колкото и срам да те е сега за такова нешо трябва да кажеш на вашите, да се обадите в полицията, да се отиде на лекар.


Не мисля че това е работа на щатските щерифи.FBI са вече тук
Съжалявам много обаче момичето се опитва да помогне а тоя се опитва да се праи на компетентен и на интересен. Може да си изключително умен човече...обаче ама грам не ти личи. Ако ти треа внимание не е тва начина да си го спечелиш!

Eleonora
09-11-2005, 12:11
Някои хора явно просто не четат нещата които пиша... :evil:Se edno 6te ti kajat na kolko sa godini :roll:

09-11-2005, 12:14
Според мен пък са супер пичове. :D
И е много по-яко,че има такива хора във форума дето да те разсмиват поне малко :D !Mda i te se pak na serizoni temi ne otgovariat :D

Винаги съм уважавал хората, които ни помагат в работата :!: И на нас не ни е лесно...но се справяме...нямаме семейства,дом, лишени сме от множество екстри само и само за да служим в полза на обществото и FBI. Мисля че имаме сблъсък с на интереси с небезизвестният мексикански нарко-барон Shоgi. Синко дните ти са преброени, сигнализирах и на другите агенти да те държат под око докато пристигнат Spec Forces

Shogi
09-11-2005, 12:17
И тъй като майка ми и баща ми са ме възпитали добре при такава ситуация ще се въздържа от коментар с цел да не обидя някого. Странно регистрирал съм се снощи и щом подхващам тази тема явно нещата бият на очи...някои трябва да се позамисли в/ъ въпроса. Иначе нека спец частите дойдат. Сигурно ще ми набият вирус в писито? хахаха смешници... 8)

09-11-2005, 12:19
Някои хора явно просто не четат нещата които пиша... :evil:
Josefinne написа:
Това е истината - колкото и срам да те е сега за такова нешо трябва да кажеш на вашите, да се обадите в полицията, да се отиде на лекар.


Не мисля че това е работа на щатските щерифи.FBI са вече тук
Съжалявам много обаче момичето се опитва да помогне а тоя се опитва да се праи на компетентен и на интересен. Може да си изключително умен човече...обаче ама грам не ти личи. Ако ти треа внимание не е тва начина да си го спечелиш!

Колкото и да се правиш на заинтересован по случаят на всички ни е ясно защо си пуснал темата - ти продаваш смърт на децата и нашата поява в града пречи на шибаният ти подземен бизнес коп*ле :!: Получих писмено разрешения да срелям на месо при залавянето ти :!:

LiNkiN4eTo
09-11-2005, 12:21
мен много ме радват , щото си праят пълна ебавка с форума и с всички идиоти , които пишем тука! :lol: http://img383.imageshack.us/img383/5632/thefinger6be.gif

Eleonora
09-11-2005, 12:24
Така...просто ми е много чудно откаде да почна като има толко неща да кажа. Начи като за начало...мога ли да попитам специалните агенти на колко години са щото некакси тая простотия със специалните агнети ми се струа ама мн като за малки. После искам да покоментирам ако може известна част от мненията като: Ще докладвам случая на Спец. агент Фокс Мълдър.Повече от явна е намесата на извънземна форма на живот Тои ще отрази всичко в доклада си към FBI; Аватара ти не отговаря на мнението ти (виждам морален опадък в него) Ще докладвам на FBI моментално.Такива хора са подтискани с години и зад скромната им личност седи брутален сериен убиец.....примерно ЧОВЕКА С БУРКАНА; Задържането ти млада госпожице е само въпрос на време.Спец. отряда на FBI пътува към вас! Тези лично са от темата "iznasiliha me" от раздел Секс! Или аз съм много глупав но просто немога да проумея тея (да ги наречем некомпетентни) мнения какво общо имат със сериозния проблем на момичето. Има и още доста такива доколкото забелязвам...все пак хората молят за помощ и съвет а не си просят подигравка от страна на някои форумци. Мерси за вниманието!

OBVINENIATA MAI SE OTHVARLIAT :!: :twisted:
Ostavi federalnite namira :D

Shogi
09-11-2005, 12:24
Мале...кви почнаа да се раждат. И тва ни представлява интелигенцията? Страхотно просто...мн ми е странно кво ше се случи когато цяла българия се напълни с такива тъпизми.

09-11-2005, 12:26
И тъй като майка ми и баща ми са ме възпитали добре при такава ситуация ще се въздържа от коментар с цел да не обидя някого. Странно регистрирал съм се снощи и щом подхващам тази тема явно нещата бият на очи...някои трябва да се позамисли в/ъ въпроса. Иначе нека спец частите дойдат. Сигурно ще ми набият вирус в писито? хахаха смешници... 8)

Момко нямаше да си толкова надъхан, ако с колегите не бяхме разрешили случая с груповото изнасилване на майка ти :!: Ще ме извиняваш но 12 бесни негра са си сериозно бройка :!: Горката жена.....случаят още седи в главата ми сякаш беше вчера :(

machoka
09-11-2005, 12:27
"Агентите", ако продължат да флудят форума със СПАМ и офтопици, като пишат по най-различни теми, без да има 'творението им' нищо общо с темата, ще получат бан.

До скоро.

:!:

09-11-2005, 12:29
Мале...кви почнаа да се раждат. И тва ни представлява интелигенцията? Страхотно просто...мн ми е странно кво ше се случи когато цяла българия се напълни с такива тъпизми.

Синко виждам че все още не са извадили гилзата от главата ти.....никой не е казал че сме интелигенцията на тази страна....ние просто си вършим работата, а ти пречиш на повече от 8 случая (което те издига на 4-то място в наи-търсените хаху-баху секс извратеняци в тази страна).Мисля да изчакам експертизата на Агент Дейл Купър по въпроса тъи като този случай се заплита все повече и повече :!:

09-11-2005, 12:34
"Агентите", ако продължат да флудят форума със СПАМ и офтопици, като пишат по най-различни теми, без да има 'творението им' нищо общо с темата, ще получат бан.

До скоро.

:!:

Мамка му явно тук се правят някакви правителствени опити с човешкото ДНК. Властите се намесват в случая и искат потулването на случая :!: Въпреки всичко дори и да бъдат отсранени от случая агентите FBI ще ги върне до 72 часа :!: Спъването на всеки случай се води като федерално престъпление и попада под ударите на закона :evil:

SweetBunny
09-11-2005, 12:38
Ooooooo te men mnogo me kefqt...uspqvat da me razsmeqt {}{}{}{}{}{} cunkam vi ei :D

machoka
09-11-2005, 12:40
Вие сте едни обикновени агенти. Ние сме висшето ръководство. Ние сме по-висш отдел от вас. Ние се занимаваме с вътрешната сигурност в страната /форума/. Вие също, но ние сме под командване централно от президента /администратора/. Вие не знаете за нас, понеже ние сме тайна организация, следяща Вашите постъпки и действия.

Ако не престанете да вършите дейностите, които не са ви възложени от шефовете на службата, ще бъдете отстранени от случая за дълго време.
И не забравяйте типичното за американските служби:
Винаги има някой, който седи по-високо от Вас.

Край на рапорта, следва тясно наблюдение в/у това, дали следвате задачите, които са Ви поставени.

:twisted:

Shogi
09-11-2005, 12:41
Браво момичета...това говори за самите вас :)

09-11-2005, 12:44
Вие сте едни обикновени агенти. Ние сме висшето ръководство. Ние сме по-висш отдел от вас. Ние се занимаваме с вътрешната сигурност в страната /форума/. Вие също, но ние сме под командване централно от президента /администратора/. Вие не знаете за нас, понеже ние сме тайна организация, следяща Вашите постъпки и действия.

Ако не престанете да вършите дейностите, които не са ви възложени от шефовете на службата, ще бъдете отстранени от случая за дълго време.
И не забравяйте типичното за американските служби:
Винаги има някой, който седи по-високо от Вас.

Край на рапорта, следва тясно наблюдение в/у това, дали следвате задачите, които са Ви поставени.

:twisted:


Хахахха обеществото има нужда от нас както ние имаме нужда от обществото :!: Повярваи няма начин да ни спреш :!: FBI отдавна се управлява само от сената

liebeskummer
09-11-2005, 12:45
FBI са силна работа

machoka
09-11-2005, 12:50
Вие сте едни обикновени агенти. Ние сме висшето ръководство. Ние сме по-висш отдел от вас. Ние се занимаваме с вътрешната сигурност в страната /форума/. Вие също, но ние сме под командване централно от президента /администратора/. Вие не знаете за нас, понеже ние сме тайна организация, следяща Вашите постъпки и действия.

Ако не престанете да вършите дейностите, които не са ви възложени от шефовете на службата, ще бъдете отстранени от случая за дълго време.
И не забравяйте типичното за американските служби:
Винаги има някой, който седи по-високо от Вас.

Край на рапорта, следва тясно наблюдение в/у това, дали следвате задачите, които са Ви поставени.

:twisted:


Хахахха обеществото има нужда от нас както ние имаме нужда от обществото :!: Повярваи няма начин да ни спреш :!: FBI отдавна се управлява само от сената

Виждам сходства с "Милицията принадлежи на народа и народа принаджели на милицията" :lol: /една често срещана сентенция преди години :? /
По-големите от тук ще ме разберат :twisted:

Сената, млади момко е само административен инструмент на по-висшите власти. Но това не може да го разбере един обикновен агент 8)

09-11-2005, 12:59
По дяволите момко захващаи се за работа, стига си чесъл езика си в форума :!:

П.С. А иначе сентенцията си е вярна....тук там някой не ни харесва...ако искаш и анкета да пуснем ? :D

Shogi
09-11-2005, 13:03
Нямам нищо против вас момчета просто карайте с шегите не в сериозните теми :)

09-11-2005, 13:06
Нямам нищо против вас момчета просто карайте с шегите не в сериозните теми :)

Не е важно дали ти имаш нещо против нас, а дали ние имаме нещо против теб :?: :!: Как мислиш ? Ще изчакам докладите на колегите и ще отговоря от мое име!

DarthRevan
09-11-2005, 13:11
spec agent tree se nau4i6 koga da spira6....prosto prekalqva6 mnogo ve4e...veselo se byzikate si4kite ama neznaete mnogo koga i kyde...razo4arovate me...

09-11-2005, 13:21
spec agent tree se nau4i6 koga da spira6....prosto prekalqva6 mnogo ve4e...veselo se byzikate si4kite ama neznaete mnogo koga i kyde...razo4arovate me...

Mr Darth Revan не бъдете скиптичен към работата ни.Наблюдавайте отстрани и ще забележите колко добре върви тя без да засяга никой форумец.Това че някои се дразните от нас (а това сте наистина много малко) не значи че не си вършим работата :!:

DarthRevan
09-11-2005, 13:48
spec agent tree se nau4i6 koga da spira6....prosto prekalqva6 mnogo ve4e...veselo se byzikate si4kite ama neznaete mnogo koga i kyde...razo4arovate me...

Mr Darth Revan не бъдете скиптичен към работата ни.Наблюдавайте отстрани и ще забележите колко добре върви тя без да засяга никой форумец.Това че някои се дразните от нас (а това сте наистина много малко) не значи че не си вършим работата :!:

vajnoto e da ne draznite koito ne trqbva...vnimavaite s prikazkite...po4nahte da ni razo4arovate...gledaite da ne stignete do krai...za6toto togava po4vame nie s machoka da si vyr6im rabotata.

09-11-2005, 13:53
Хаха г-н Raven мисля че неправомерно се опитвате да се намесите в властта (която не ви се полага).Вие сте си просто един обикновен форумец - не пренадлежите на никоя от разследващите и управляващите групи :!: Вие нямате права и задължения в форума, а и нека да не забравяме че Machoka е мод само в някои секций.При това забравяте че зад нас седи цяло FBI което не е за подценяване :!:

Swinkenhoffer
09-11-2005, 14:07
деба, и аз искам цяла тема за себе си :?

DarthRevan
09-11-2005, 14:08
ne me poznava6 mladejo...I could be a very dangerous man Mr. FBI Agent...a ti povqrvai mi ne iska6 da go razbira6...

09-11-2005, 14:15
Хаха разбира се г-н Raven....никой не подценява уменията ви на форумец....на примирете се че сте безсилен срещу цялата ни система....FBI система

09-11-2005, 15:17
Преди 5 мин получих досието на 18 годишно момиче от Поморие - била е отвлечена от 8 зелени човечета и след това е безследно изчезнала.Случаят засега остава отворен докато не дойде агент Фокс Мълдър :(

LiNkiN4eTo
09-11-2005, 19:58
деба, и аз искам цяла тема за себе си :?
за тебе няма щот миришеш
пък агентите са пекани , за тях има :lol: :wink:

09-11-2005, 20:01
деба, и аз искам цяла тема за себе си :?
за тебе няма щот миришеш
пък агентите са пекани , за тях има :lol: :wink:

Мисля,че случаят е ясен :!: Част от местните оказват голямо съдействие при разплитането на мистерията, но все още ми е нужна намесата на останалите от екипа :!:

П.С. По последни данни Фокс Мълдър е изчезнал в местноста позната като "Наакването" снощи между 21-22 часа.Забелязан е и неиндефициран светещ обект :!: :(

09-11-2005, 20:29
Spec. Agent Jo Dee Fostar , бъдете спокоен!Всичко е под контрол!Агент Мълдър е при мен!Моля заемете се с потенциалните убийци тук!

09-11-2005, 20:33
Spec. Agent Jo Dee Fostar , бъдете спокоен!Всичко е под контрол!Агент Мълдър е при мен!Моля заемете се с потенциалните убийци тук!

Идеално - FBI изпращат нови агенти в това странно градче.Тук бъка от неразплетени исотрии.Дейл Купър ме информира за множество изчезвания и убииства.....това място е врата към ада :!: Очаквам намесата на Пентагона и военните :!:

amy lee
09-11-2005, 20:34
хахаха, мене пък ме кефят, убер пичове са. а мълдър напрао ми пълни душичката :lol:
сега пък и Spec. Agent Dana Scully :lol: еее супер, вече 4 агента. искам и аааз :lol: за мене няма ли работа като преследвач на извънземни например? :wink:

liebeskummer
09-11-2005, 20:38
Spec. Agent Jo Dee Fostar , бъдете спокоен!Всичко е под контрол!Агент Мълдър е при мен!Моля заемете се с потенциалните убийци тук!
ееееееее,не,множат се като зайци,скоро ще стане невъзможно за обикновения потребител да се разхожда необезпокояван из форума(те ни наблюдават),ще бъка от федерални

09-11-2005, 20:39
хахаха, мене пък ме кефят, убер пичове са. а мълдър напрао ми пълни душичката :lol:
сега пък и Spec. Agent Dana Scully :lol: еее супер, вече 4 агента. искам и аааз :lol: за мене няма ли работа като преследвач на извънземни например? :wink:

Подаи документи при федералните, но да знаеш че работата крие много опасности :D

09-11-2005, 20:41
Spec. Agent Jo Dee Fostar , бъдете спокоен!Всичко е под контрол!Агент Мълдър е при мен!Моля заемете се с потенциалните убийци тук!
ееееееее,не,множат се като зайци,скоро ще стане невъзможно за обикновения потребител да се разхожда необезпокояван из форума(те ни наблюдават),ще бъка от федерални

Съмнявам се прител/ко. Когато всеки свърши своята мисия и случаите по които работи ще бъде преместен на нов case :!: FBI си знаят работата

amy lee
09-11-2005, 20:43
хахаха, мене пък ме кефят, убер пичове са. а мълдър напрао ми пълни душичката :lol:
сега пък и Spec. Agent Dana Scully :lol: еее супер, вече 4 агента. искам и аааз :lol: за мене няма ли работа като преследвач на извънземни например? :wink:

Подаи документи при федералните, но да знаеш че работата крие много опасности :Dа в тоя форум няма ли някой от федералните? :D

09-11-2005, 20:50
Всички спец агенти сме федерални....просто сме под прикритие....ае толкоз от мен за днес...отивам да дремна и да мисля над случая "уринокил" :!:

amy lee
09-11-2005, 21:10
бъдещ колега,
след като имаме предвид, че вие сте федерален под прикритие според мен е недопустимо Вие да разкривате какъв сте всъщност пред целият форум, тъй като те могат да докладват на извънземните
сега разбрах, че някой от форума им предава информация и са разбрали, че сте федерален. в момента се опитват да ви разкрият самоличността, за това се пазете, защото извънземните са зли
с най голямо уважение
бъдеща преследвачка на извънземни ейми лий
:lol:

morsmordre
09-12-2005, 08:47
Според мен пък са супер пичове. :D
И е много по-яко,че има такива хора във форума дето да те разсмиват поне малко :D !

Agreed!

09-12-2005, 09:03
Колегите ме информираха за случващото се тук. В постовете на мачока и г-н Реван усетих директна заплаха срещу нас. Възпрепятстването на разследване на FBI е наказуемо !

П.П.(за доносниците) Радвам се за проявения интерес към работата ни. Ако имате полезна информация по някой случай, моля чуствайте се свободни да я споделите с органите на FBI

DarthRevan
09-12-2005, 09:22
Г-н Мълдър, прав сте че е наказуемо, но това е за обикновените хора. Моля ви не ме бъркайте и сравнявайте с тях. Понеже още не ме познавате добре ще ви го простя...но да НЕ се повтаря, за да няма...както казват тукашните: "падни-стани"!

09-12-2005, 09:26
Г-н Реван, с колегите сме наясно с вашите.... "възможности". Но това, което правите е опасно ! Надявам се ползвате предпазни средства... въпреки, че FBI не одобрява хомосексуалните връзки с властта !

DarthRevan
09-12-2005, 09:46
mm...daaa....kolko ste zabludeni vie ot FBI...ne osyznavate 4e pove4eto informaciq polu4avate ot men i hora kato men, s koito se znaem...za da stane malko po-interesno 6te kaja na moite da ne vi lyjat za men...ina4e nqma da napravite nikoga ni6to...a taka mi stava sku4no...a kogato mi stane mnogo sku4no moje da stane vredno za okolnite....hmmh...vsy6tnost tova ne me pritesnqva nikak...nqkolko miliona pove4e ili po-malko...na koi mu puka! :twisted: :twisted: :twisted:

09-12-2005, 09:53
А когато на нас ни стане скучно хвърчат глави....наи-често шопски (още повече че отряда за бързо реагиране знае адреса ти) :!: Освен това ние знаем всичко за Вас Г-н Равен. ВИждам, че почвате да говорите несвързани глупости, което значи, че сте един отчаян човек

morsmordre
09-12-2005, 10:05
А когато на нас ни стане скучно хвърчат глави....наи-често шопски (още повече че отряда за бързо реагиране знае адреса ти) :!: Освен това ние знаем всичко за Вас Г-н Равен. ВИждам, че почвате да говорите несвързани глупости, което значи, че сте един отчаян човек

Ахахахахаха, що го притискаш в ъгъла е :lol:
Има ли право на адвокат?Ако да, аз ще бъда назначен автоматично :!:

09-12-2005, 10:28
mm...daaa....kolko ste zabludeni vie ot FBI...ne osyznavate 4e pove4eto informaciq polu4avate ot men i hora kato men, s koito se znaem...za da stane malko po-interesno 6te kaja na moite da ne vi lyjat za men...ina4e nqma da napravite nikoga ni6to...a taka mi stava sku4no...a kogato mi stane mnogo sku4no moje da stane vredno za okolnite....hmmh...vsy6tnost tova ne me pritesnqva nikak...nqkolko miliona pove4e ili po-malko...na koi mu puka! :twisted: :twisted: :twisted:
Дарт Реван, роден на 2 февруари 1999 година. Незавършено начално и средно образование. Прибиран няколко пъти за мъжка проституция и трафик на наркотици. 10 повдигнати обвинения, лежал във федерален затвор, излязъл на свобода преди 2 години. Имам сериозното основание да ви заключим за още дълго, ако продължавате да лъжете цяло подразделение на FBI.

DarthRevan
09-12-2005, 10:44
G-n spec. agent Cooper, otnovo me razo4arovate. Za6to ne kazahte za ubiistvata na 3ma va6i kolegi koito se opitaha da me sprat? Aaaa...qsno..ne iskate da stresirate novite i po-mladi ot vas va6i kolegi...gospodin spec. agent Jo...nali? sry no ve4e vsi4ki znaqt istinata...priqtna igra agenti :twisted: :twisted: :twisted:

09-12-2005, 10:49
Тезите ми за сексуалните ви халюцинации се потвърдиха :!: А що се отнася до младите агенти като мен....синко някои ден майка ти ще ти каже...... :(

amy lee
09-12-2005, 16:32
дейл купър все повече почва да ме кефи
ебати якото досие :)

morsmordre
09-12-2005, 17:41
дейл купър все повече почва да ме кефи
ебати якото досие :)

Аз му го сготвих :D

Momchence
09-12-2005, 17:42
Офф няма да се изказвам кой знае колко остро...даже много простичко...Не е важно на колко години са тея лигни...важното е че това което правят дори не е кой знае колко оригинално http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif...те са като децата...докато им обръщаш внимание ще тормозят като спреш да се занимаваш с тях и те спират с тебе! И аз ей сега мога да се напиша "Началник Пожарна Команда" да събера една пожарна бригада да почнеме да се лиготиме из форума да убереме увациите и кфо? Манджа с кестени! В началото може да са били оригинални...Ок .... вече са банални и това което правят не е нищо повече от лигня под формата на флууд. Жалкото в цялата работа е че те самите не се усещат че вече са тъпи! Не знам лично на мене са ми безразлични...ако им четях лигавите мнения можех да се дразна но просто праскам игнор :? Ще е хубаво някой заблуден админ да ги разкара http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif С тая тема още повече ше ди мислят че са интересни...колкото повече се занимавате с глупостите им толко повече глупости ше има! То не е весело то е трагично!http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sad.gif

09-12-2005, 18:00
Офф няма да се изказвам кой знае колко остро...даже много простичко...Не е важно на колко години са тея лигни...важното е че това което правят дори не е кой знае колко оригинално http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif...те са като децата...докато им обръщаш внимание ще тормозят като спреш да се занимаваш с тях и те спират с тебе! И аз ей сега мога да се напиша "Началник Пожарна Команда" да събера една пожарна бригада да почнеме да се лиготиме из форума да убереме увациите и кфо? Манджа с кестени! В началото може да са били оригинални...Ок .... вече са банални и това което правят не е нищо повече от лигня под формата на флууд. Жалкото в цялата работа е че те самите не се усещат че вече са тъпи! Не знам лично на мене са ми безразлични...ако им четях лигавите мнения можех да се дразна но просто праскам игнор :? Ще е хубаво някой заблуден админ да ги разкара http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif С тая тема още повече ше ди мислят че са интересни...колкото повече се занимавате с глупостите им толко повече глупости ше има! То не е весело то е трагично!http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sad.gif
Вие местните продължавате да живеете с илюзията, че искаме да привлечем внимание. НАПРОТИВ. Това което правим е строго секретно и колкото по-малко хора ни обръщат внимание, толкова по-добре. Вие г-н Момченце също имате интересно досие. Не ни карайте да го използваме срещу вас!

Desert Rose...
09-12-2005, 18:13
Syglasna sym s Momchence.Az daje ne im cheta mneniqta kato znam ,che vse edni i syshti prostotiiki pishat.Vse mi e taq,da flood-qt kolko iskat.Za men sa kato Eli sexito :).

Breakaway``
09-13-2005, 00:02
Ааа мен тез мноу ме кефят, само че понякога ме домързява да им чета постовете :lol: Ауе те са като другите, не дават отговори точно по темата :roll:, само че са по-забавни :P

zElEnA^mAsLiNkA
09-13-2005, 06:44
Neee .... seri0zn0 izpr0stqvate ve4e! Az nqmam d0sie 6t0t0 daje i muha ne sym ubivala tyi 4e g0v0rete k0lk0t0 iskate glup0sti! Pr0st0 ve4e draznite i ... seri0zn0 mislq za 0tteglqne 0t t0zi f0rum! Za6t0 nik0i ne pravi ni6t0 p0 vypr0sa ??? Kakf0 4akate admini i m0derat0ri ??

09-13-2005, 09:55
Oo досие имате и още какво досие!

Блейз Самър
09-13-2005, 11:39
Мен агентите много ме кефят. Много брутално се изгавриха с Darth Revan. Евалата :D А относно "зелената маслинка" мисля, че трябва да се научи да натиска клавиша "о" вместо "0", пък после можем да говорим и за кирилица...

amy lee
09-13-2005, 16:37
така... всички пискахте, че мачока е сухар(да, и според мен е сухар... с тфа "с уважение...", ама тфа е друга тема). сега пискате, че агентите ви ебават всички наред. еми ебаси, не може всички да са сериозни и да дават отговори от рода на "ау, миличката, отиди на кола маска, че е срамота момиче с мустаци...". и ако те осират форума, какво да кажем за теми от рода на "кажете буква, започваща с края на първата"(дааа... как буква ще започва с края на първата не ми е ясно!). все пак тоя форум има нужда от малко разнообразие ;) дори това разнообразие да означава вечните ебавки на агентите. щото има някой юзери(хихихи, няма да казвам имена) които наистина трябва да слязат на земята

09-13-2005, 17:09
Благодарим за подкрепата, Лий :!:

09-13-2005, 17:14
така... всички пискахте, че мачока е сухар(да, и според мен е сухар... с тфа "с уважение...", ама тфа е друга тема). сега пискате, че агентите ви ебават всички наред. еми ебаси, не може всички да са сериозни и да дават отговори от рода на "ау, миличката, отиди на кола маска, че е срамота момиче с мустаци...". и ако те осират форума, какво да кажем за теми от рода на "кажете буква, започваща с края на първата"(дааа... как буква ще започва с края на първата не ми е ясно!). все пак тоя форум има нужда от малко разнообразие ;) дори това разнообразие да означава вечните ебавки на агентите. щото има някой юзери(хихихи, няма да казвам имена) които наистина трябва да слязат на земята
Г-н Лий, за пореден път доказвате, че искате редът да бъде въведен. Благодарим за съдействието, оказано по време на разследванията.

09-13-2005, 17:19
Колега, но той е тя :!:

amy lee
09-13-2005, 17:45
ня ня ня госпожица лий, ако обичате господин купър ;)
благодаря ;)

09-13-2005, 17:56
ня ня ня госпожица лий, ако обичате господин купър ;)
благодаря ;)
Хммм!!!
http://i16.photobucket.com/albums/b35/murderhead/avatars/mike-shinoda.jpg
На снимката ми приличате на мъж. Фамилията Ви е Лий, а и като гледам на снимката е младеж с азиатски произход следователно :arrow: извънземните са се изгаврили с главата Ви, като са Ви накарали да се мислите за момиче :!:

amy lee
09-13-2005, 19:03
купър, ама това не съм аз, а майк шинода от ЛП :shock:

Bling Bling
09-13-2005, 19:07
Ей хора,
тук ще се наложи да се включа в спора.
Оставете горките агенти на мира,
ходете и пийнете по една студена бира,
животът е труден за всички сега,
а агентите просто си вършат работата!

Black_Orchid
09-13-2005, 21:03
Мен емалко ме изнелвят...

zElEnA^mAsLiNkA
09-14-2005, 06:44
Мен агентите много ме кефят. Много брутално се изгавриха с Darth Revan. Евалата :D А относно "зелената маслинка" мисля, че трябва да се научи да натиска клавиша "о" вместо "0", пък после можем да говорим и за кирилица...
A ne e li ak0 iskam ???

09-14-2005, 07:24
хаха въпреки масирана намеса на правителствени части, гоненията и насилията срещу агенти на FBI, ето че и мен върнаха отново тук. НЕ МОЖЕТЕ ДА СПРЕТЕ FBI ....наи-малко с бан!

09-14-2005, 10:05
FB, FBI! FBI uber allez :!:

vra4ka
09-14-2005, 10:33
Само уважение към тези агенти!
Хич не им е лесно :wink:

Блейз Самър
09-14-2005, 14:24
Мен агентите много ме кефят. Много брутално се изгавриха с Darth Revan. Евалата :D А относно "зелената маслинка" мисля, че трябва да се научи да натиска клавиша "о" вместо "0", пък после можем да говорим и за кирилица...
A ne e li ak0 iskam ???
Ми сигурно след като няма правила за писане в тоя форум е "ако искаш" , но е много дразнещо като се опитвам да ти чета постовете.

09-14-2005, 14:58
Това какво общо има с нас агентите? Флуудете се другаде или на ЛС? Не ме карайте да вадя оръжието си г-н Самър :!: Сам знаете на какво съм способен :!:

09-14-2005, 15:09
Това какво общо има с нас агентите? Флуудете се другаде или на ЛС? Не ме карайте да вадя оръжието си г-н Самър :!: Сам знаете на какво съм способен :!:
Aз за щастие, знам :!: Ако бях на ваше място наистина щях да флуудя на друго място. Специален агент Fostar просто е най-точния човек с пистолета в цялото FBI, даже бих казал и в целия свят :!:

Блейз Самър
09-14-2005, 15:50
Очевидно няма общо, но е излишно да правя отделна тема заради една забележка. Дори не бих си помислил, че искам г-н Купър да си вади личното оръжие ...

09-14-2005, 15:54
Очевидно няма общо, но е излишно да правя отделна тема заради една забележка. Дори не бих си помислил, че искам г-н Купър да си вади личното оръжие ...

А сега просто спрете да флуудите в тази тема, освен ако не искате да кажете нещо по някое случай или за нас :!:

Momchence
09-14-2005, 16:46
Офф няма да се изказвам кой знае колко остро...даже много простичко...Не е важно на колко години са тея лигни...важното е че това което правят дори не е кой знае колко оригинално http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif...те са като децата...докато им обръщаш внимание ще тормозят като спреш да се занимаваш с тях и те спират с тебе! И аз ей сега мога да се напиша "Началник Пожарна Команда" да събера една пожарна бригада да почнеме да се лиготиме из форума да убереме увациите и кфо? Манджа с кестени! В началото може да са били оригинални...Ок .... вече са банални и това което правят не е нищо повече от лигня под формата на флууд. Жалкото в цялата работа е че те самите не се усещат че вече са тъпи! Не знам лично на мене са ми безразлични...ако им четях лигавите мнения можех да се дразна но просто праскам игнор :? Ще е хубаво някой заблуден админ да ги разкара http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif С тая тема още повече ше ди мислят че са интересни...колкото повече се занимавате с глупостите им толко повече глупости ше има! То не е весело то е трагично!http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sad.gif
Вие местните продължавате да живеете с илюзията, че искаме да привлечем внимание. НАПРОТИВ. Това което правим е строго секретно и колкото по-малко хора ни обръщат внимание, толкова по-добре. Вие г-н Момченце също имате интересно досие. Не ни карайте да го използваме срещу вас!Оу тфа заплаха ли беше? Карам ви да, хайде използвайте го?!?! Напрау се посрах от страх!
Забравих да добавя че на всичкото от горе ако се загледате в мнениата им ше видите че те тъпчат на едно и също нещо (досиета, картотека, разследване, строго секретност и куп други глупости) Когато някой им отправи една средно сложна критика или им се зададе един средно сложен въпрос пак почват да циклят с горно изброените простотии! Тфа ме навява на мисълта че може би нямат достатъчно богат речников запас или не са на високо интелектуално ниво....или просто са недорасли пубери дето избиват комплекси във форума....както и да е...не ми пука особено и без тфа форума е супер утепан :lol:

Malko^Momiche
09-14-2005, 16:47
Очевидно няма общо, но е излишно да правя отделна тема заради една забележка. Дори не бих си помислил, че искам г-н Купър да си вади личното оръжие ...

А сега просто спрете да флуудите в тази тема, освен ако не искате да кажете нещо по някое случай или за нас :!:


Мда, но ако искате и вие може да спрете да флуудите! Нямам нищо против вас, лигавете се, но не карайте другите да правят това, което вие самите не правите!

tedo_davis
09-14-2005, 16:52
мен много ме радват , щото си праят пълна ебавка с форума и с всички идиоти , които пишем тука! :lol: http://img383.imageshack.us/img383/5632/thefinger6be.gif

e Neli ti ne si idiot da ti kaja ... za sldur po stava ...
ei agentite ako men me zemete v FBI shi gi razcapucim tuka!

09-14-2005, 17:32
Офф няма да се изказвам кой знае колко остро...даже много простичко...Не е важно на колко години са тея лигни...важното е че това което правят дори не е кой знае колко оригинално http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif...те са като децата...докато им обръщаш внимание ще тормозят като спреш да се занимаваш с тях и те спират с тебе! И аз ей сега мога да се напиша "Началник Пожарна Команда" да събера една пожарна бригада да почнеме да се лиготиме из форума да убереме увациите и кфо? Манджа с кестени! В началото може да са били оригинални...Ок .... вече са банални и това което правят не е нищо повече от лигня под формата на флууд. Жалкото в цялата работа е че те самите не се усещат че вече са тъпи! Не знам лично на мене са ми безразлични...ако им четях лигавите мнения можех да се дразна но просто праскам игнор :? Ще е хубаво някой заблуден админ да ги разкара http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif С тая тема още повече ше ди мислят че са интересни...колкото повече се занимавате с глупостите им толко повече глупости ше има! То не е весело то е трагично!http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sad.gif
Вие местните продължавате да живеете с илюзията, че искаме да привлечем внимание. НАПРОТИВ. Това което правим е строго секретно и колкото по-малко хора ни обръщат внимание, толкова по-добре. Вие г-н Момченце също имате интересно досие. Не ни карайте да го използваме срещу вас!Оу тфа заплаха ли беше? Карам ви да, хайде използвайте го?!?! Напрау се посрах от страх!
Забравих да добавя че на всичкото от горе ако се загледате в мнениата им ше видите че те тъпчат на едно и също нещо (досиета, картотека, разследване, строго секретност и куп други глупости) Когато някой им отправи една средно сложна критика или им се зададе един средно сложен въпрос пак почват да циклят с горно изброените простотии! Тфа ме навява на мисълта че може би нямат достатъчно богат речников запас или не са на високо интелектуално ниво....или просто са недорасли пубери дето избиват комплекси във форума....както и да е...не ми пука особено и без тфа форума е супер утепан :lol:
Не мисля, че форумен хлапак като вас има правото да съди федерални агенти с дългогодишен опит. Думите, които използваме са достатъчни. Никога не сте били в FBI, защото ако бяхте, щяхте да знаете, че там се приемат само хора с много високо ниво на интелигентност. Но какво да си говорим и Вие сте член на И.Д.И.О.Т.

LiNkiN4eTo
09-14-2005, 17:50
мен много ме радват , щото си праят пълна ебавка с форума и с всички идиоти , които пишем тука! :lol: http://img383.imageshack.us/img383/5632/thefinger6be.gif

e Neli ti ne si idiot da ti kaja ... za sldur po stava ...
ei agentite ako men me zemete v FBI shi gi razcapucim tuka!
еми щом казваш и това го има :lol: 8)

morsmordre
09-14-2005, 17:57
Офф няма да се изказвам кой знае колко остро...даже много простичко...Не е важно на колко години са тея лигни...важното е че това което правят дори не е кой знае колко оригинално http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif...те са като децата...докато им обръщаш внимание ще тормозят като спреш да се занимаваш с тях и те спират с тебе! И аз ей сега мога да се напиша "Началник Пожарна Команда" да събера една пожарна бригада да почнеме да се лиготиме из форума да убереме увациите и кфо? Манджа с кестени! В началото може да са били оригинални...Ок .... вече са банални и това което правят не е нищо повече от лигня под формата на флууд. Жалкото в цялата работа е че те самите не се усещат че вече са тъпи! Не знам лично на мене са ми безразлични...ако им четях лигавите мнения можех да се дразна но просто праскам игнор :? Ще е хубаво някой заблуден админ да ги разкара http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif С тая тема още повече ше ди мислят че са интересни...колкото повече се занимавате с глупостите им толко повече глупости ше има! То не е весело то е трагично!http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sad.gif
Вие местните продължавате да живеете с илюзията, че искаме да привлечем внимание. НАПРОТИВ. Това което правим е строго секретно и колкото по-малко хора ни обръщат внимание, толкова по-добре. Вие г-н Момченце също имате интересно досие. Не ни карайте да го използваме срещу вас!Оу тфа заплаха ли беше? Карам ви да, хайде използвайте го?!?! Напрау се посрах от страх!
Забравих да добавя че на всичкото от горе ако се загледате в мнениата им ше видите че те тъпчат на едно и също нещо (досиета, картотека, разследване, строго секретност и куп други глупости) Когато някой им отправи една средно сложна критика или им се зададе един средно сложен въпрос пак почват да циклят с горно изброените простотии! Тфа ме навява на мисълта че може би нямат достатъчно богат речников запас или не са на високо интелектуално ниво....или просто са недорасли пубери дето избиват комплекси във форума....както и да е...не ми пука особено и без тфа форума е супер утепан :lol:
Не мисля, че форумен хлапак като вас има правото да съди федерални агенти с дългогодишен опит. Думите, които използваме са достатъчни. Никога не сте били в FBI, защото ако бяхте, щяхте да знаете, че там се приемат само хора с много високо ниво на интелигентност. Но какво да си говорим и Вие сте член на И.Д.И.О.Т.


Eto!Rakzrix viiii!Vie ste nai-golemite kompleksari na sveta (vyreki 4e postypvam malko egoisti4no - se pak ne poznavam si4ki na sveta :roll: )!!Nari4a6 go nego xlapak, a ti vse 06te si igrae6 s vodni pistolet4eta, nari4a6 go idiot, a vsy6tnost te gori otvytre, 4e ne si pe4en kato nego :mrgreen: :!:

09-14-2005, 19:50
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ:!: :!: :!: :!: :!: :!:
Знам, че агент като мен трябва да е винаги спокоен, но просто тук не можах да се сдържа! :P

п.с. не съм нарекъл господина идиот, просто казах, че е член на И.Д.И.О.Т. - има разлика.

MAD-DEVIL
09-14-2005, 21:39
Пф... Колко сте ми глупавки... Оставете агентите, тъпи моралисти, и разберете най-накрая, че този форум е създаден, за да го праите на мезе 8)

THE_GANGSTA_GIRL
09-14-2005, 22:56
Офф няма да се изказвам кой знае колко остро...даже много простичко...Не е важно на колко години са тея лигни...важното е че това което правят дори не е кой знае колко оригинално http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/down.gif...те са като децата...докато им обръщаш внимание ще тормозят като спреш да се занимаваш с тях и те спират с тебе! И аз ей сега мога да се напиша "Началник Пожарна Команда" да събера една пожарна бригада да почнеме да се лиготиме из форума да убереме увациите и кфо? Манджа с кестени! В началото може да са били оригинални...Ок .... вече са банални и това което правят не е нищо повече от лигня под формата на флууд. Жалкото в цялата работа е че те самите не се усещат че вече са тъпи! Не знам лично на мене са ми безразлични...ако им четях лигавите мнения можех да се дразна но просто праскам игнор :? Ще е хубаво някой заблуден админ да ги разкара http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif С тая тема още повече ше ди мислят че са интересни...колкото повече се занимавате с глупостите им толко повече глупости ше има! То не е весело то е трагично!http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sad.gif
Вие местните продължавате да живеете с илюзията, че искаме да привлечем внимание. НАПРОТИВ. Това което правим е строго секретно и колкото по-малко хора ни обръщат внимание, толкова по-добре. Вие г-н Момченце също имате интересно досие. Не ни карайте да го използваме срещу вас!Оу тфа заплаха ли беше? Карам ви да, хайде използвайте го?!?! Напрау се посрах от страх!
Забравих да добавя че на всичкото от горе ако се загледате в мнениата им ше видите че те тъпчат на едно и също нещо (досиета, картотека, разследване, строго секретност и куп други глупости) Когато някой им отправи една средно сложна критика или им се зададе един средно сложен въпрос пак почват да циклят с горно изброените простотии! Тфа ме навява на мисълта че може би нямат достатъчно богат речников запас или не са на високо интелектуално ниво....или просто са недорасли пубери дето избиват комплекси във форума....както и да е...не ми пука особено и без тфа форума е супер утепан :lol:
Не мисля, че форумен хлапак като вас има правото да съди федерални агенти с дългогодишен опит. Думите, които използваме са достатъчни. Никога не сте били в FBI, защото ако бяхте, щяхте да знаете, че там се приемат само хора с много високо ниво на интелигентност. Но какво да си говорим и Вие сте член на И.Д.И.О.Т.

Абе ейййй "агенти" нещастни точно пък вие ли сте тръгнали да обяснявате кой тук е форумен хлапак бе? Я да се позамислим реално над нещата - Momchence ли все още си играе на агент на FBI и търси и преследва извънземни или вие скъпи "агенти", а? Очевидно не! Е, кой тогава е форумия хлапак бе? До едно време наистина бяхте забвани, до едно време наистина се смях на простотиите ви ама един човек трябва да знае кога точно да се спре и да осъзнае в кой момент от забавен тип се е превърнал в посмешище за всички останали. Е, вие или по точно ти, защото всъщност няма няколко агента, а един единствен утепан от живота екземпляр, който понеже няма к'во да прави и къде да ходи да се забавлява, тъй като е очевидно колко е прост и ограничен е решил точно в тоя форум да се прави на "хитър" стана за смях! Та така ти комплексирано пуберче кога ше рабереш, че вече далеч не си интересен нито пък оригинален, а си едино жалко пуберче, което освен съжаление и смях не придизвиква нищо друго в останалите от форума. Що вместо да отидеш на улицата да си играеш с водни пистолетчета и да се стреляш с фунийки с останалите деца ни занимаваш с твойте простотии. Не разбра ли - ВЕЧЕ НЕ СИ ИНТЕРЕСЕН, ВЕЧЕ СИ ПО-ТЪП И СМОТАН ОТ КОЛКОТО МОЖЕШ ДА СИ ПРЕДСТАВИШ!Федералния агент с дългогодишен опит - хахаха и къ'в по точно е дългогодишния ти опит бе? Дългогодишен опит в биене на чекии! Нали? Ти ли си тоя с виското ниво на интелигентност бе....хахха да ти имам и нивото, сигурно и задника не можеш да си обършеш сам както трябва ама си тръгнал да говориш кой тук какъв е бил! И ако тук има някой член на И.Д.И.О.Т това си само и единствено ТИ. По-голям идиот от теб във форума няма, не е имало и едва ли някога ше има! Така че що не се разкараш от тук и не ходиш да си играеш пред блока на таен агент на FBI, народна топка, криеница и още там к'во ти се зароди в и без друго празната главица ами се занимаваш с тоя форум!
И между другото само не ми казвай, че вече си извикал подкрепление, което пътува насам за да ме тикне зад решетките или си видял досието ми, в което пише, че съм серийна убийца или изнасилвачка! Дееба и малумното детенце! :twisted:

Моля модраторите и админите да не модерират или трият мнението ми, защото ще е особенно нагло предвид всички менения на агентите, които не са докоснати!

09-15-2005, 11:10
Както обича да казва колегата Купър :arrow: Ние сме велики, вие не сте! Ние сме по-умни от вас ! Ние ще ви тормозим !
Скъпа Александра, много се нервирате ! Недейте така, че ще се сбръчкате без време !

09-15-2005, 11:20
Абе ейййй "агенти" нещастни точно пък вие ли сте тръгнали да обяснявате кой тук е форумен хлапак бе? Я да се позамислим реално над нещата - Momchence ли все още си играе на агент на FBI и търси и преследва извънземни или вие скъпи "агенти", а? Очевидно не! Е, кой тогава е форумия хлапак бе? До едно време наистина бяхте забвани, до едно време наистина се смях на простотиите ви ама един човек трябва да знае кога точно да се спре и да осъзнае в кой момент от забавен тип се е превърнал в посмешище за всички останали. Е, вие или по точно ти, защото всъщност няма няколко агента, а един единствен утепан от живота екземпляр, който понеже няма к'во да прави и къде да ходи да се забавлява, тъй като е очевидно колко е прост и ограничен е решил точно в тоя форум да се прави на "хитър" стана за смях! Та така ти комплексирано пуберче кога ше рабереш, че вече далеч не си интересен нито пък оригинален, а си едино жалко пуберче, което освен съжаление и смях не придизвиква нищо друго в останалите от форума. Що вместо да отидеш на улицата да си играеш с водни пистолетчета и да се стреляш с фунийки с останалите деца ни занимаваш с твойте простотии. Не разбра ли - ВЕЧЕ НЕ СИ ИНТЕРЕСЕН, ВЕЧЕ СИ ПО-ТЪП И СМОТАН ОТ КОЛКОТО МОЖЕШ ДА СИ ПРЕДСТАВИШ!Федералния агент с дългогодишен опит - хахаха и къ'в по точно е дългогодишния ти опит бе? Дългогодишен опит в биене на чекии! Нали? Ти ли си тоя с виското ниво на интелигентност бе....хахха да ти имам и нивото, сигурно и задника не можеш да си обършеш сам както трябва ама си тръгнал да говориш кой тук какъв е бил! И ако тук има някой член на И.Д.И.О.Т това си само и единствено ТИ. По-голям идиот от теб във форума няма, не е имало и едва ли някога ше има! Така че що не се разкараш от тук и не ходиш да си играеш пред блока на таен агент на FBI, народна топка, криеница и още там к'во ти се зароди в и без друго празната главица ами се занимаваш с тоя форум!
И между другото само не ми казвай, че вече си извикал подкрепление, което пътува насам за да ме тикне зад решетките или си видял досието ми, в което пише, че съм серийна убийца или изнасилвачка! Дееба и малумното детенце! :twisted:

Моля модраторите и админите да не модерират или трият мнението ми, защото ще е особенно нагло предвид всички менения на агентите, които не са докоснати!
Уважавам и разбирам мнението Ви. Ясно е, че не ни харесвате и се радвам, че го казахте право в очите. Както и да е, това си е ваше мнение. FBI са тук и ще останат тук, докато не се уверят, че нещата наистина са се оправили. Благодаря все пак, че обърнахте внимание. И пак повтарям нито един агент не се опитва да бъде оригинален или да привлича внимание. За нас няма нищо по-свято от работата. Надявам се най-накрая да го проумеете. Благодаря. Приятен ден.

Momchence
09-15-2005, 14:11
Абе ейййй "агенти" нещастни точно пък вие ли сте тръгнали да обяснявате кой тук е форумен хлапак бе? Я да се позамислим реално над нещата - Momchence ли все още си играе на агент на FBI и търси и преследва извънземни или вие скъпи "агенти", а? Очевидно не! Е, кой тогава е форумия хлапак бе? До едно време наистина бяхте забвани, до едно време наистина се смях на простотиите ви ама един човек трябва да знае кога точно да се спре и да осъзнае в кой момент от забавен тип се е превърнал в посмешище за всички останали. Е, вие или по точно ти, защото всъщност няма няколко агента, а един единствен утепан от живота екземпляр, който понеже няма к'во да прави и къде да ходи да се забавлява, тъй като е очевидно колко е прост и ограничен е решил точно в тоя форум да се прави на "хитър" стана за смях! Та така ти комплексирано пуберче кога ше рабереш, че вече далеч не си интересен нито пък оригинален, а си едино жалко пуберче, което освен съжаление и смях не придизвиква нищо друго в останалите от форума. Що вместо да отидеш на улицата да си играеш с водни пистолетчета и да се стреляш с фунийки с останалите деца ни занимаваш с твойте простотии. Не разбра ли - ВЕЧЕ НЕ СИ ИНТЕРЕСЕН, ВЕЧЕ СИ ПО-ТЪП И СМОТАН ОТ КОЛКОТО МОЖЕШ ДА СИ ПРЕДСТАВИШ!Федералния агент с дългогодишен опит - хахаха и къ'в по точно е дългогодишния ти опит бе? Дългогодишен опит в биене на чекии! Нали? Ти ли си тоя с виското ниво на интелигентност бе....хахха да ти имам и нивото, сигурно и задника не можеш да си обършеш сам както трябва ама си тръгнал да говориш кой тук какъв е бил! И ако тук има някой член на И.Д.И.О.Т това си само и единствено ТИ. По-голям идиот от теб във форума няма, не е имало и едва ли някога ше има! Така че що не се разкараш от тук и не ходиш да си играеш пред блока на таен агент на FBI, народна топка, криеница и още там к'во ти се зароди в и без друго празната главица ами се занимаваш с тоя форум!
И между другото само не ми казвай, че вече си извикал подкрепление, което пътува насам за да ме тикне зад решетките или си видял досието ми, в което пише, че съм серийна убийца или изнасилвачка! Дееба и малумното детенце! :twisted:

Моля модраторите и админите да не модерират или трият мнението ми, защото ще е особенно нагло предвид всички менения на агентите, които не са докоснати!Коте няма смисъл да се нервиш...май малко късно го разбирам....и без тфа форума е супер утепан...благодарение на некой наричащи себе си агенти.....агенти в детска градина! И все пак благодаря за подкрепата :)
Пф... Колко сте ми глупавки... Оставете агентите, тъпи моралисти, и разберете най-накрая, че този форум е създаден, за да го праите на мезе 8) Че форума е яко зле, зле е! Но не е това начина...това е начина за тея които не могат да отправят една наитсина смислена и сериозна критика към тези които поддържат форума! Ако всички почнат да критикуват (смислено и заслужено) тогава може и да стане нещо...с флууд няма да стане нищо освен да стане по-зле! Ако искате форума да загине то тогава не ви е мястото тука! Повечето хора обаче нямат никаква идея за какво наистина трябва да критукават знаят да повтарят само "форума е зле" що е зле...кажи си проблема отправи критика друж си на мението и ако не стане си плюй на петите нямаш работа тука, аз седя да видя до къде ще стигне всичко :)

Блейз Самър
09-15-2005, 15:05
Аз мисля, че доста теми вече се пуснаха за огромните аватари, писането на кирилица и безмисленото повтаряне на постовете на другите. Като аз се опитах да кажа нещо за големината на аватарите няква започна да ми се кара и да ми казва, че съм нямал право аз дето съм бил от "2 месеца" да й казвам кво да прави. В крайна сметка форума сме самите ние и ако всеки по отделно не схване за кво става въпрос, даже и президента да им направи забележка няма да има смисъл.

Swinkenhoffer
09-15-2005, 17:29
бе, кво са ви заглождили толкова тея агенти ... баси :lol:
като ни модератор, ни админ го ебе за форума, какво толкова се чудите, че има такива ... гхм ... навлеци.
тва е типичния случай - никой не ми забранява да правя мизерии, дай да осера всичко.
не мен агентите са ми весели. ако не друго, то поне се гаврят с форума.

morsmordre
09-15-2005, 17:36
бе, кво са ви заглождили толкова тея агенти ... баси :lol:
като ни модератор, ни админ го ебе за форума, какво толкова се чудите, че има такива ... гхм ... навлеци.
тва е типичния случай - никой не ми забранява да правя мизерии, дай да осера всичко.
не мен агентите са ми весели. ако не друго, то поне се гаврят с форума.

Ами...точното определение за тях е... :mrgreen: пор :mrgreen: Не се обиждай ама тва най ми хааресва :mrgreen: Тук им е мястото, ама във Фън фън и пак фън - там е за смях :mrgreen:

09-15-2005, 17:52
Morsmordre тук всичко и всички (без нас ! Ние сме мноо сериозни !)са за смях :!: FBIще продължи и за напред да си върши работата !
Ако имате късмет след 26-ти може и да си отдъхнете за малко :!:

Swinkenhoffer
09-15-2005, 17:53
аааа, не! Пора е свещенно животно и само Аз имам правото да нося такова определение :lol: точка.
колкото и да си дрънкаме, агентите ще продължат да ни заплашват с арест, и че ще разкрият досиетата ни. така че не виждам какъв е смисъла на тая тема.

tedo_davis
09-21-2005, 04:49
Obqvqva se voina sreshtu organizaciqta na FBI ... Zashtitnici - Organizaciqta - OCB ... neka koito iska da se prisyedini da mi pishe LS ...
Da ostavim tozi forum CHIST i nedokosnat ot prostashtinata na nqkolko hlapeta koito floodqt bez prichina - mnogo forumci se mahnaha zaradi podobni gluposti.NE BYDI EDIN OT TQH!

09-21-2005, 07:35
Г-н Дейвис, само видът Ви ни дава предостатъчно основание да Ви затворим доживот ! Зад FBI седи правителството на USA ! А зад Вас кой седи ? Група лумпенизирани лапардаци ?
И съм на 35 по дяволите :!:

Блейз Самър
09-21-2005, 08:11
И кво ще извадиш биологично оръжие срещу тях :?: Или сигурно ще им го пратиш на картинка по мейла Хахах

09-21-2005, 10:25
Obqvqva se voina sreshtu organizaciqta na FBI ... Zashtitnici - Organizaciqta - OCB ... neka koito iska da se prisyedini da mi pishe LS ...
Da ostavim tozi forum CHIST i nedokosnat ot prostashtinata na nqkolko hlapeta koito floodqt bez prichina - mnogo forumci se mahnaha zaradi podobni gluposti.NE BYDI EDIN OT TQH!


Г-н Дейвис мисля, че обявявате война на не когото трябва :!: Ние сме тук за да ви помогнем ! ЦНИП пристигат днес, Скинър ще домъкне скоро и останалите от екипа :!:

tedo_davis
09-21-2005, 11:58
Obqvqva se voina sreshtu organizaciqta na FBI ... Zashtitnici - Organizaciqta - OCB ... neka koito iska da se prisyedini da mi pishe LS ...
Da ostavim tozi forum CHIST i nedokosnat ot prostashtinata na nqkolko hlapeta koito floodqt bez prichina - mnogo forumci se mahnaha zaradi podobni gluposti.NE BYDI EDIN OT TQH!


Г-н Дейвис мисля, че обявявате война на не когото трябва :!: Ние сме тук за да ви помогнем ! ЦНИП пристигат днес, Скинър ще домъкне скоро и останалите от екипа :!:
Hmh Gosp. Jo Dee FOstar mislq che ste edno malko degradiralo hlape nauchilo se da floodi ili nqkoi razgnefen star potrebitel... ne mislq 4e e nujno da floodite foru-ma s novi registracii ili s typite si mneniq i OFfTopic-4eta za t'va nemojete da mi naredite kakfo da prafq ili ne - T'fa e Bunt - REVOLIUCIQ! :twisted:

09-21-2005, 12:02
Е... щом трябва :!:

09-21-2005, 13:37
3ти бан за тази седмица - в тъпата програма има остават само още 197 проксита.Дейвис мисля че бунта ви си го правите сами и сами ще си го потушите! Не виждам как може да ни спрете, освен ако админите не напраят всички останали админи за да могат да ни дават банове :!: Съжалявам Дейвис но това е действителноста! Флууда си е флууд, хората си заминават ние оставаме !

09-21-2005, 15:10
Obqvqva se voina sreshtu organizaciqta na FBI ... Zashtitnici - Organizaciqta - OCB ... neka koito iska da se prisyedini da mi pishe LS ...
Da ostavim tozi forum CHIST i nedokosnat ot prostashtinata na nqkolko hlapeta koito floodqt bez prichina - mnogo forumci se mahnaha zaradi podobni gluposti.NE BYDI EDIN OT TQH!


Г-н Дейвис мисля, че обявявате война на не когото трябва :!: Ние сме тук за да ви помогнем ! ЦНИП пристигат днес, Скинър ще домъкне скоро и останалите от екипа :!:
Hmh Gosp. Jo Dee FOstar mislq che ste edno malko degradiralo hlape nauchilo se da floodi ili nqkoi razgnefen star potrebitel... ne mislq 4e e nujno da floodite foru-ma s novi registracii ili s typite si mneniq i OFfTopic-4eta za t'va nemojete da mi naredite kakfo da prafq ili ne - T'fa e Bunt - REVOLIUCIQ! :twisted:
"Революцията изяжда децата си", г-н Дейвис :!: Обречен сте на провал още в самото начало. Спестете си нерви, време и щракания по клавиатурата и ни оставете на мира :!: FBI си има по-важна работа :!:

tedo_davis
09-22-2005, 06:13
Obqvqva se voina sreshtu organizaciqta na FBI ... Zashtitnici - Organizaciqta - OCB ... neka koito iska da se prisyedini da mi pishe LS ...
Da ostavim tozi forum CHIST i nedokosnat ot prostashtinata na nqkolko hlapeta koito floodqt bez prichina - mnogo forumci se mahnaha zaradi podobni gluposti.NE BYDI EDIN OT TQH!


Г-н Дейвис мисля, че обявявате война на не когото трябва :!: Ние сме тук за да ви помогнем ! ЦНИП пристигат днес, Скинър ще домъкне скоро и останалите от екипа :!:
Hmh Gosp. Jo Dee FOstar mislq che ste edno malko degradiralo hlape nauchilo se da floodi ili nqkoi razgnefen star potrebitel... ne mislq 4e e nujno da floodite foru-ma s novi registracii ili s typite si mneniq i OFfTopic-4eta za t'va nemojete da mi naredite kakfo da prafq ili ne - T'fa e Bunt - REVOLIUCIQ! :twisted:
"Революцията изяжда децата си", г-н Дейвис :!: Обречен сте на провал още в самото начало. Спестете си нерви, време и щракания по клавиатурата и ни оставете на мира :!: FBI си има по-важна работа :!:
Liubopitstfoto ubifa kotkata dragi mi smehurko ^_^
-> Da lee cooper ili koito si tam ... bahti kfi smeshki mi fkarfash ne e istina sq pa si slojil icq : 95814589
kfo iskash dame nakarash da si misla 4e si nqkoi alex? po logitata - shte zema da te izkaram bivshiq admin koito se izpari - btw t'fa e dobra ideq - adminite da si ponapravqt malka gafra s potrebiteilte - to za t'fa nishto nemoje da se naprafi i ne mi otgofarqt na LS-tata ;) awe kfo sa zanimafam si fkarfam paranoi tuka - samo kato fi cheta postofete sa spukfam ot smqh.
VIVA LA OCB!!!

09-22-2005, 07:01
Г-н Дейвис спрете да си блъскате главата ! Накрая ще се побъркате и ще се наложи да Ви правят лоботомия !

nekaduren
09-22-2005, 07:18
boje gospodi s kvo si gubiat vremeto horata ... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

09-22-2005, 09:08
Г-н Дейвис спрете да си блъскате главата ! Накрая ще се побъркате и ще се наложи да Ви правят лоботомия !
Kaто гледам колега, той вече се е побъркал :!:


Liubopitstfoto ubifa kotkata dragi mi smehurko ^_^
-> Da lee cooper ili koito si tam ... bahti kfi smeshki mi fkarfash ne e istina sq pa si slojil icq : 95814589
kfo iskash dame nakarash da si misla 4e si nqkoi alex? po logitata - shte zema da te izkaram bivshiq admin koito se izpari - btw t'fa e dobra ideq - adminite da si ponapravqt malka gafra s potrebiteilte - to za t'fa nishto nemoje da se naprafi i ne mi otgofarqt na LS-tata Wink awe kfo sa zanimafam si fkarfam paranoi tuka - samo kato fi cheta postofete sa spukfam ot smqh.
VIVA LA OCB!!!
Аз може да съм всеки :!: Дори може да съм един от потребителите в интернет залата, от където пишете. Трудно е да се борите със сянка, нали г-н Дейвис? Щом ви е толкова интересно icq-то, което е в профила ми, защо не напишете няколко съобщения?...Или Ви е страх?
Все пак FBI не е шега работа :!: :)

09-22-2005, 14:31
Хах пращал лични на админите.Синко, маи все още не осъзнаваш, че всичката кореспонденция с админите минава първо през нашите ръце! FBI ти четат ЛС без дори и да подозираш ! Защото НИЕ го можем, а вие не! Защото сме по-умни от вас, а вие не!

morsmordre
09-22-2005, 15:36
Защото сме по-умни от вас, а вие не!

Ами да, аз по принцип не мога да бъда по-умен от себе си :wink:

Такаа...Забелязах, че мн хора вече започнаха да ви пишат "Тея сигурно са на 12" и други от сорта, а вие все отговаряте "за пореден път повтарям, че сме на не по-малко от 30".Ами..браво на вас :roll: , то си е даже още по-зле за самите вас, защото възрастни хора да се занимават с глупости, вместо да си седнат на задниците и да започнат да правят нещо полезно, говори за тях, че имат неизживяно детство и че не се намират на по-високо равнище от това на малките деца :wink: Наистина ли мислите, че ние ще ви повярваме на каква възраст сте?(о, да, сега си мислте "нас не ни интересува вашето мнение")фактът, че се занимавате с детски историйки и се заяждате с хората от форума, подсказва колко сте недорасли :wink: Така че няма да е зле, ако решите да престанете - много хора тук търсят помощ (колкото и да е трудно по интернет), а вие разваляте темите им.

Е, засега нямам какво повече да кажа по тази тема, може би след известно време (ако не е заключена или изтрита) ще напиша още нещо :roll:

09-22-2005, 15:49
Защото сме по-умни от вас, а вие не!

Ами да, аз по принцип не мога да бъда по-умен от себе си :wink:


Такаа...Забелязах, че мн хора вече започнаха да ви пишат "Тея сигурно са на 12" и други от сорта, а вие все отговаряте "за пореден път повтарям, че сме на не по-малко от 30".Ами..браво на вас :roll: , то си е даже още по-зле за самите вас, защото възрастни хора да се занимават с глупости, вместо да си седнат на задниците и да започнат да правят нещо полезно, говори за тях, че имат неизживяно детство и че не се намират на по-високо равнище от това на малките деца :wink: Наистина ли мислите, че ние ще ви повярваме на каква възраст сте?(о, да, сега си мислте "нас не ни интересува вашето мнение")фактът, че се занимавате с детски историйки и се заяждате с хората от форума, подсказва колко сте недорасли :wink: Така че няма да е зле, ако решите да престанете - много хора тук търсят помощ (колкото и да е трудно по интернет), а вие разваляте темите им.

Е, засега нямам какво повече да кажа по тази тема, може би след известно време (ако не е заключена или изтрита) ще напиша още нещо :roll:
Каквото и да напишете, няма начин да откажете FBI oт свещенния си дълг - да помага на хората и да лови закоравялите престъпници като вас. Пропагандата ви няма да свърши никаква работа! Осъзнайте се и приемете факта, че няма начин да спрете FBI :!:

09-22-2005, 15:59
Г-н Мордре, ние се занимаваме с много полезни дейности, отнемащи много време И ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, НА ДОБРА ВОЛЯ, УСПЯВАМЕ ДА ОТДЕЛИМ от свободното си време за да се борим с тежките случаи на кретенизъм, дебилизъм, идиотизъм.... и всичките им разновидности тук ! FBI е тук за ваше добро !!!

Coki
09-23-2005, 09:55
Всички Агенти вече са баннати, считам темата за приключена!