PDA

View Full Version : женски дънки



сив гост
09-11-2005, 13:04
Колко чифта дънки имате?(желателно е да не казвате 'о много не съм ги броила', питам само за дънки, които ви стават,носите си ги с кеф и ще ги носите през този сезон)
колко време най много изкарвате с едни дънки?умаляват ли ви,протривате ли ги, омързват ли ви ... защо спирате да носите някои дънки?( малко сложен въпрос ... може би ще ви е по лесно така - Защо не си носите дънктие от 4 клас?)
Какви дънки харесвате - протрити,скъсани,тъмни,све ли, с копчета, с цип, с джобове, без джобове?( може да приложите снимков материал)(младежите също може да се включат)
ако са ви дълги подгъвате ли ги ?( навътре навън, с безопасни игли...)

Усещам, че тази тема се заформи тъпа .. може и да има такава .. може и да я затриете

Eleonora
09-11-2005, 13:13
Ami az v momenta nosa 1 4ift,imam i drugi,no tezi nai-mi haresvat.E nosa i pantaloni de.No tezi danki sa skasani,narisuvani sa na tiah palmi4ki,svetlo sini.A po princip si pada po danski s cipove na djobovete-svetlo sini ili tamno... :D :D
Niama takava tema,spoks :wink:

sweezy_girl
09-11-2005, 13:15
ti da ne si tursish dunki vtora ruka be??? i originalno staa kakto ti si go napravish! az dunki ne nosq, imam 8 chifta v garderoba stavat mi no ne gi nosq! prosto vkusa ot minalata godina mi se promeni znachitelno!

De_mikke
09-11-2005, 13:21
az sega imam 2 4ifta

LP_girl_14
09-11-2005, 13:25
Колко чифта дънки имате? :arrow: специално за този въпрос отидох да си ги преброя-2 чифта къси дънки(за лятотото),2 чифта 7/8 и още 9 чифта дълги.Просто съм маниачка на тема дънки.
колко време най много изкарвате с едни дънки? :arrow: ми... 3-4 месеца И тогава си купувам нови и така...
Защо не си носите дънките от 4 клас?)ми щото не ми стават вече.За 4 години сигурно съм понапълняла малко :lol:
Какви дънки харесвате? :arrow:есенно-зимния сезон нося дънки,които са по-тъмни на цвят.Повечето са ми тъмно сини.Пролетно-летния сезон нос по-светли дънки-във светло-синьо,които изглеждат малко прострити ,ама иначе много си ме кефят.
ако са ви дълги подгъвате ли ги ? :arrow: ако са прави ги подгъвам навън9особено зимата),ако са такива по-широки в крачолите понякога ги подвивам на вътре,щото иначе омитам улицата с тях :lol:

Fallen_angel
09-11-2005, 13:38
Имам 2 чифта.С едни дънки изкарвам около ... 2-3 сезона.Нямам точно определен критерии дали да са протрити, с джобове, мобове, ала бала ... взимам си това, което ми хареса на момента.Ако са дълги(а те почти всичките са, защото не съм от най-високите) ги нося на баба да ми ги скъси :D :D

lady_miss
09-11-2005, 13:46
Колко чифта дънки имате?(желателно е да не казвате 'о много не съм ги броила', питам само за дънки, които ви стават,носите си ги с кеф и ще ги носите през този сезон)
5 чифта :lol:
колко време най много изкарвате с едни дънки?
до 5 месеца най-много
умаляват ли ви,протривате ли ги, омързват ли ви ...
амиииии досега съм нямала дънки който да ми умаляват тъй като за 5 месеца тва трудно може да стане :) да омръзват ми 8)
защо спирате да носите някои дънки?( малко сложен въпрос ... може би ще ви е по лесно така - Защо не си носите дънктие от 4 клас?)
защото тогава наистина ще ми умалеят ще се протъркат и ще ми омръзнат :!:
Какви дънки харесвате - протрити,скъсани,тъмни,све ли, с копчета, с цип, с джобове, без джобове?( може да приложите снимков материал)(младежите също може да се включат)
амииии аз имам и тъмни и светли и скъсани,с джобове са всичките,имам и с ципове и с копчета...
ако са ви дълги подгъвате ли ги ?( навътре навън, с безопасни игли...)
подгъвам ги навътре без безопасни игли

Roxy
09-11-2005, 14:57
1 чифт 7/8 и 3 чифта дълги.по-принцип не си харесвам дънките само 1 чифт ме кефи как ми седи.имам повече панталони.обичам дънките да не са изтъркани,намачкани и с много джобове.предпочитам светлите.обаче трябва да има нещо интересно по тях примерно нещо на джоба отзад.нещо шаренко :lol:

xandria
09-11-2005, 14:58
Mi okolo 5 4ifta.. nosq si gi s kef.. kat mi omruznat hodq da gi boqdisvam v nekakuv zvqt i stavat kato novi.. i taka

^FaiNt^F
09-11-2005, 15:27
imam 6 4ifta dynki oba4e nosq realno 3 ot tqh...daje 2 kato se zamislq :roll:...predpo4itam tymni dynki s niska taliq....
po kolko vreme izkarvam s edni....emi nz to4no, v na4aloto dokato im se nakefq moga samu s tqh da hodq :lol: ma posle se vry6tam kym starite...a ina4e ot kupuvane na edni dynki do kupuvane na drugi minavat okolo 3 meseca...znam li...razli4no
tezi koito imam sega si me kefqt i 6e si gi nosa do skysvane....e s otpusk estesveno :lol:
kakvi predpo4itam-emi kazah ve4e tymno-sini dynki, prostriti, niska taliq, i se kefa ako sa dylgi4ki 4e s moite kra4eta imam problem s dyljinata :lol:
ako gi podgyvam-pyrvo gi gladq taka kato iskam da sa 4e da se polu4at rybove tam kydeto sym gi podgynala i ako ne se zakrepqt taka-polzvam bezopasni igli....podgyvam gi navyn est :wink:

CRaZy_IKT
09-11-2005, 17:42
Kym 3-4 ima...

gia_bs
09-11-2005, 18:16
Ми имам 3 чифта дълги , 2 7/8ми и два броя късички....Но честно казано не си падам много по дънките..

slim_shady_lady
09-11-2005, 20:40
Колко чифта дънки имате?Ми 6 чифта :D
колко време най много изкарвате с едни дънки? Ми 3-4 месеца :D
Умаляват ли ви,протривате ли ги, омързват ли ви ... Ми не ми умалявят,а ги протривам и ми омръзват :(
защо спирате да носите някои дънки? Ми щото ги протривам и щото ми омръзват :lol:
Какви дънки харесвате - протрити,скъсани,тъмни,све ли, с копчета, с цип, с джобове, без джобове? Всичките ме кефят,не си падам само по тия без джобовете :D
Aко са ви дълги подгъвате ли ги ? Не,оставям ги да си се влачат,така ме кефи :D А и се скъсват от долу и после си купувам новииии :D

DeziRe
09-12-2005, 10:52
mi v momenta imam 6 4ifta dynki ama az poprncip ne hoda sam s dynki ami i s poli i s pantaloni :)

ssooffii
09-17-2005, 16:47
Колко чифта дънки имате?5 ili 6
колко време най много изкарвате с едни дънки?nz
Защо не си носите дънктие от 4 клас?za6toto sa mi umaleli i protriti.bokluk ot sekade
Какви дънки харесвате - протрити,скъсани,тъмни,све ли, с копчета, с цип, с джобове, без джобове?vsiakakvi bez dalbokite i s manista
ако са ви дълги подгъвате ли ги ?Da navan

Black_Orchid
09-18-2005, 19:53
Сега имам 3 чифта, които ми стават и ги нося. 2 чифта летни - 7/8. Едните светли и скъсани, другите са малко по-тъмни. 2 чифта по-дебели. Дълги с много джобове и по-ъмнички. Едните ми летни дънки са дълги в същност но с 2 декоративни бизопасни игли за захранати, завити като маншети навън. Всичките ми дънки са с ниска талия. Нося си дънките по 1-2 сезона. Сменям ги защото ми омръзват или ано се скъсат/изцапат или нещо такова. Дънките от клас не си ги нося защото са ми малки и са ми омръзнали и + тва незнам къде са. Не харесвам дънки или каквито и да било пантлони с мъниста и паети. Нося повече панталони от плат, а не дънки по прицип.