PDA

View Full Version : 11 septemvri.



09-11-2005, 14:20
Dnes se navur6vat 4 godini ot atentatite :cry:

neutravlad
09-11-2005, 14:38
Мир на праха на всички загинали.

Shogi
09-11-2005, 14:52
Мир на праха на всичките 2792 трагично загинали на този ден!

Swinkenhoffer
09-11-2005, 15:10
жалко за чужденците загинали там.

GossipGirl89
09-11-2005, 15:25
Mir na praha im!

CVETELLINA
09-11-2005, 15:44
дано почиват в мир
:( :( :(

WILD__BOY
09-11-2005, 15:54
Само ми е чудно защо не застреляха Буш или някой друг а "невинни хора" (просто израза е мноо банален защото в днешно време няма невинни) пострадаха
Почиваите в мир

MaD_CaT*
09-11-2005, 16:00
дано почиват в мир
:( :( :(
jalko..naistina za
nevinnite hora :cry:
no na toq den nqma kak da ne praznuvam...vse pak ba6ta mi ima RD :?
P.S. sorry za maimunicata :x

^I don't give a fuck^
09-11-2005, 16:00
че то тъпите американци сами ги го направиха тва :shock:
Нали самолет се разби ?!Е къде отидоха всички останки от тоя самолет ? :shock:
Безследно изчезнали,а ? :shock:
Всичко тва е да си имат оправдание за войната в Ирак,че да могат да източат петрола до последната капчица



Все пак-мир на праха на невинните жертви

SeXy^GiRl
09-11-2005, 16:11
Мир на праха им!

09-11-2005, 16:17
че то тъпите американци сами ги го направиха тва :shock:
Нали самолет се разби ?!Е къде отидоха всички останки от тоя самолет ? :shock:
Безследно изчезнали,а ? :shock:
Всичко тва е да си имат оправдание за войната в Ирак,че да могат да източат петрола до последната капчица
Е туй не го схванах...как къде са отишли,ами станали са на прах,пепел,изгорели са,стопили са се...и м/у другото бяха 2 самолета.

Не мисля,че е справедливо невинни хора да умират,заради някакви управници,заради конфликти м/у старни и в тези кофликти гражданите да нямат никаква никаква.Колко майки,синове и дъщери,бащи... умряха на 11 септември 2001 година.Жестоко е!А още повече че хората,които са били на горните етажи(над сблъсака) са нямали шанс дори да се спасят!Два огромни небостъргач се срутиха за отрицателно време пред очите на хиляди хора и милиони хора пред телевизорите.

Нека да отдадем минутка на жертвите при тези атентати.Мир на праха им.
AvLee

09-11-2005, 16:22
Да бе нали...ше изчезнат безследно без никъв остатък !? :lol:
Буахахаххахахаха да,добре :lol:

xandria
09-11-2005, 17:04
SAMO EDNO 6TE KAJA:DEEBA TUPITE AMERIKANZI!!

CRaZy_IKT
09-11-2005, 17:08
SAMO EDNO 6TE KAJA:DEEBA TUPITE AMERIKANZI!!
Napylno si prava!!!Verno gadno za horata,NO Q SE ZAMISLETE CHE AKO BESHE STANALO TVA V BYLGARIQ NA KUHITE AMERIKANCITE NQMASHE DA IM PUKA

xandria
09-11-2005, 17:09
SAMO EDNO 6TE KAJA:DEEBA TUPITE AMERIKANZI!!
Napylno si prava!!!Verno gadno za horata,NO Q SE ZAMISLETE CHE AKO BESHE STANALO TVA V BYLGARIQ NA KUHITE AMERIKANCITE NQMASHE DA IM PUKA
ABSOLUTELY TVA IMAH V PREDVID!!!

CRaZy_IKT
09-11-2005, 17:21
че то тъпите американци сами ги го направиха тва :shock:
Нали самолет се разби ?!Е къде отидоха всички останки от тоя самолет ? :shock:
Безследно изчезнали,а ? :shock:
Всичко тва е да си имат оправдание за войната в Ирак,че да могат да източат петрола до последната капчица



Все пак-мир на праха на невинните жертви
Tva e pravilnata versiq...Ako 6tete vqrvaite no amerikancite sa MRYSNO pleme...Te daje ne sa narod nishto ne sa,a nie im blijem podmetkite...NO COMMENT

09-11-2005, 17:38
SAMO EDNO 6TE KAJA:DEEBA TUPITE AMERIKANZI!!
Napylno si prava!!!Verno gadno za horata,NO Q SE ZAMISLETE CHE AKO BESHE STANALO TVA V BYLGARIQ NA KUHITE AMERIKANCITE NQMASHE DA IM PUKA
ABSOLUTELY TVA IMAH V PREDVID!!!
Е мене кво ме ебе те дали щяха да съчувстват?
Това са невинни хора и мен ме интересува...да си гърмят и взиряват политиците,не гражданите.
А сред тия жертви дане би да е имало само американци,а?

Да бе нали...ше изчезнат безследно без никъв остатък !?
Буахахаххахахаха да,добре
Ми къде ли изчезнаха двата небостъргачи или компютрите в тях...
Нали щом самолетите се сбъскат със сградата и то с такава скорост, се взривява моментално...
Ае не ми се спори..
AvLee

09-11-2005, 17:39
SAMO EDNO 6TE KAJA:DEEBA TUPITE AMERIKANZI!!
Napylno si prava!!!Verno gadno za horata,NO Q SE ZAMISLETE CHE AKO BESHE STANALO TVA V BYLGARIQ NA KUHITE AMERIKANCITE NQMASHE DA IM PUKA
ABSOLUTELY TVA IMAH V PREDVID!!!
Е мене кво ме ебе те дали щяха да съчувстват?
Това са невинни хора и мен ме интересува...да си гърмят и взиряват политиците,не гражданите.
А сред тия жертви дане би да е имало само американци,а?

Да бе нали...ше изчезнат безследно без никъв остатък !?
Буахахаххахахаха да,добре
Ми къде ли изчезнаха двата небостъргачи или компютрите в тях...
Нали щом самолетите се сбъскат със сградата и то с такава скорост, се взривяват моментално...
Ае не ми се спори..
AvLee

09-11-2005, 17:44
абе ти чуваш ли се как цял самолет ще изчезне ?!
НЯМА НАЧИН.
Щеше да има поне едно колело дето да се търкаля на земята...или някви други останки

09-11-2005, 17:46
абе ти чуваш ли се как цял самолет ще изчезне ?!
НЯМА НАЧИН.
Щеше да има поне едно колело дето да се търкаля на земята...или някви други останки
Охоо ми хубаво...значи този сблъсък е бил сценка момтирана на компютър :lol:

CRaZy_IKT
09-11-2005, 17:46
Tuka v taq tema zabelqzah che pi6at i hora koito izobshto ne znaqt za kvo stava vypros-mnogo typo...Tozi gost predi men e baq neorientiran.Nekvi kolela go gonqt-abe nemam dumi

09-11-2005, 17:47
Tuka v taq tema zabelqzah che pi6at i hora koito izobshto ne znaqt za kvo stava vypros-mnogo typo...Tozi gost predi men e baq neorientiran.Nekvi kolela go gonqt-abe nemam dumi
Хаха ми и аз това го забелязах
AvLee

Sinister_Doll
09-11-2005, 19:52
че то тъпите американци сами ги го направиха тва :shock:
Нали самолет се разби ?!Е къде отидоха всички останки от тоя самолет ? :shock:
Безследно изчезнали,а ? :shock:
Всичко тва е да си имат оправдание за войната в Ирак,че да могат да източат петрола до последната капчица



Все пак-мир на праха на невинните жертви
Tva e pravilnata versiq...Ako 6tete vqrvaite no amerikancite sa MRYSNO pleme...Te daje ne sa narod nishto ne sa,a nie im blijem podmetkite...NO COMMENT

Napulno suglasna sum! Purvo gi podgoniha horata zradi orujiq za masovo uni6tojavane... Takiva ne nameriha, posle re6iha, 4e vsi4ki irak4ani sa teroristi... A sa im sedqt v mizernata durjavica, to4at im petrola i gi izbivat. Nalagat im sobstvenite si tupi amerikanski razbiraniq! I 6to go pravqt? Za mir, vidite li! Tva da vouva6 za mir e se edno da se e*e6 za devstvenost!

amy lee
09-11-2005, 20:36
^I don't give a fuck^ ти не гледаш ли телевизия бе? нали хората ги намериха във останките от самолетите бе?
мир на праха им

fenkata1
09-11-2005, 20:51
Podkrepqm i don't give a fuck
kak 6e sa namerili ostankite v samoleta be :shock:

amy lee
09-11-2005, 20:58
говоря ти, че при останките от самолета са намерили хората бе!
+ тфа да ви кажа, иракчаните сами се избиват. там атентатите американците ли ги правят, а?
не казвам, че подкрепям САЩ, ама мислете реално да му еба майката!

09-11-2005, 21:55
Бла, бла, бла, трагедия друг път! Тази дата е променила света?!?!?! Атомните бомби над Нагазаки и Хирошима са го променили, бомбандировките над Сърбия са го променили, войната в персийския залив и Виетнам са го променили, но не и шибаните смешни атентати на 11 септември! Странно как може сграда, която да е изградена точно срещу такива удари да падне веднага? И как така след като самолета се блъска, 2 минути по-късно 10 етажа по-надолу стават експлозии?
Какво е било онуй нещо дето е паднало в Пентагона? Защо ЦРУ веднага изземват всякакви камери и фотоапарати, които са запечатали тъй наречения сблъсък на самолет с пентагона? Защо свидетел твърди, че вижда самолет стелт да се отрпавя към Пентагона точно минути преди сблъсъците? Как подяволите шайка псевдопилоти, изкарали няколко месечен курс успяват да насочат две машини с точна прецизност в сграда? Защо по дяволите правителството не се намесва веднага щом разбира, че самолетите са се отклонили? И защо по дяволите САЩ предприема войната си срещу тероризма точно срещу най-икономически изостанали, но същевременно най-богати на нефт страни? Какъв е този запис на Семейство Буш и Семейство Ладен, които прекарват един следобед заедно? Явно никой не си задава тези въпроси. АМЕРИКА Е АГРЕСОРЪТ! СТРАНА НА ЛИЦЕМЕРИЕТО И АНТИХУМАНИЗМА! НЕ ОЧАКВАЙТЕ ОТ МЕН ДА СКЪРБЯ ЗА ТЕЗИ ОЛИГОФРЕНИ!

scorpiass
09-11-2005, 22:14
Така
явно някои от тук загатват каква е америка..
Горното мнение напълно се вписва с моето помислете
малко
>
Малеееее гледахте ли кво даваха по BTV- малееее
СМЕХ
Буш го направиха супер героя
смех смех смех
БУШМЕН СУПЕР ГЕРОЯ...
а наште се заласнаха да го гледат срам и позор!

мечтател
09-12-2005, 11:42
Бла, бла, бла, трагедия друг път! Тази дата е променила света?!?!?! Атомните бомби над Нагазаки и Хирошима са го променили, бомбандировките над Сърбия са го променили, войната в персийския залив и Виетнам са го променили, но не и шибаните смешни атентати на 11 септември! Странно как може сграда, която да е изградена точно срещу такива удари да падне веднага? И как така след като самолета се блъска, 2 минути по-късно 10 етажа по-надолу стават експлозии?
Какво е било онуй нещо дето е паднало в Пентагона? Защо ЦРУ веднага изземват всякакви камери и фотоапарати, които са запечатали тъй наречения сблъсък на самолет с пентагона? Защо свидетел твърди, че вижда самолет стелт да се отрпавя към Пентагона точно минути преди сблъсъците? Как подяволите шайка псевдопилоти, изкарали няколко месечен курс успяват да насочат две машини с точна прецизност в сграда? Защо по дяволите правителството не се намесва веднага щом разбира, че самолетите са се отклонили? И защо по дяволите САЩ предприема войната си срещу тероризма точно срещу най-икономически изостанали, но същевременно най-богати на нефт страни? Какъв е този запис на Семейство Буш и Семейство Ладен, които прекарват един следобед заедно? Явно никой не си задава тези въпроси. АМЕРИКА Е АГРЕСОРЪТ! СТРАНА НА ЛИЦЕМЕРИЕТО И АНТИХУМАНИЗМА! НЕ ОЧАКВАЙТЕ ОТ МЕН ДА СКЪРБЯ ЗА ТЕЗИ ОЛИГОФРЕНИ!
ами правилно. само едно нещо ше добавя. в тия самолети и блокове не трябваше да има 3000 невинни, ами еи тия така наречени политици. това, че Буш е терорист - не знам, не мога да кажа. така ми се струва, но не знам. ама се запитайте защо, дявол го взел, тия 20 терористи са се качили в тия самолети? ...

09-12-2005, 16:38
Бла, бла, бла, трагедия друг път! Тази дата е променила света?!?!?! Атомните бомби над Нагазаки и Хирошима са го променили, бомбандировките над Сърбия са го променили, войната в персийския залив и Виетнам са го променили, но не и шибаните смешни атентати на 11 септември! Странно как може сграда, която да е изградена точно срещу такива удари да падне веднага? И как така след като самолета се блъска, 2 минути по-късно 10 етажа по-надолу стават експлозии?
Какво е било онуй нещо дето е паднало в Пентагона? Защо ЦРУ веднага изземват всякакви камери и фотоапарати, които са запечатали тъй наречения сблъсък на самолет с пентагона? Защо свидетел твърди, че вижда самолет стелт да се отрпавя към Пентагона точно минути преди сблъсъците? Как подяволите шайка псевдопилоти, изкарали няколко месечен курс успяват да насочат две машини с точна прецизност в сграда? Защо по дяволите правителството не се намесва веднага щом разбира, че самолетите са се отклонили? И защо по дяволите САЩ предприема войната си срещу тероризма точно срещу най-икономически изостанали, но същевременно най-богати на нефт страни? Какъв е този запис на Семейство Буш и Семейство Ладен, които прекарват един следобед заедно? Явно никой не си задава тези въпроси. АМЕРИКА Е АГРЕСОРЪТ! СТРАНА НА ЛИЦЕМЕРИЕТО И АНТИХУМАНИЗМА! НЕ ОЧАКВАЙТЕ ОТ МЕН ДА СКЪРБЯ ЗА ТЕЗИ ОЛИГОФРЕНИ!
Това е най-добре изказаното мнение :wink:
Всичко за жалост е инсценировка на малцината хора които управляват света :roll:

CRaZy_IKT
09-12-2005, 18:34
Onova mnenie koeto vsichki citirat i na men mi haresa...Amerikancite nagajdat sichko za da se izkarat super geroi..Tva che ubivat sygrajdani ne im migva okoto.O6te pri stroeneto na bliznacite tezi dva nebostyrgacha sa otbelqzani za sgradite X koito trqbva da se blysnat sys samolet ot teroristi ot Irak ushkim...SMESHNO!!!Gorkite hora...I za tva ne mojeha da hvanat Osama za da go napravqt na Strashniq chicho vylk..Po taq tema roman moje da se syzdade no mislq che vsichki vie me razbirate...