PDA

View Full Version : PARANOYA



09-11-2005, 18:14
Mi iskam da spodeLq moq problem.Moje da vi se stori leko tup,no kato se zamisli6 si e 4ista fobia!Po princip vuob6te ne sum strahliva,no me e strah ve4er kato se pribiram,mnoo me e 6ube po tumnite uli4ki:((((
Neprekusnato me e strah po celiq put da ne mi se slu4i ne6to.Shtoto az minavM I PO EDNI TUMNI ULI4KI DOKATO SE PRIBERA!!

zA PARANOYATA
09-11-2005, 18:15
kAKVO DA NAPRAVQ ZA DA PROGONQ STRAHA?iLI neznam....vie me posuvetvaite ne6to bez buzici!

techCandy
09-11-2005, 18:33
Aми има много варианти. Можеш да помолиш някой да те
изпраща, да си хващаш такси, да си избереш по- дълъг и по- сигурен път, вместо по тъмните улички. Можеш да си купиш спрей за самозащита, може и да не се прибираш по тъмно. Ако ваще имат кола, можеш да им звънкаш да те прибират, или пък да те чакат на спирката. Избирай си...

Shogi
09-11-2005, 19:43
Ами то в наши дни това с тъмните улички си е реална опасност! То и аз че съм момче един пат ми изскочиа 4-ма типове и ме сбохаха набарже без дори да мога да реагирам(тренирал съм 5 години кик-бокс). Вариянтите бяха споменати..ти сама избираш някои от тях...но най-хубаво е да минаваш по светъл път, макар и да ти отнема повече време :)

lady_miss
09-11-2005, 21:47
Aми има много варианти. Можеш да помолиш някой да те
изпраща, да си хващаш такси, да си избереш по- дълъг и по- сигурен път, вместо по тъмните улички. Можеш да си купиш спрей за самозащита, може и да не се прибираш по тъмно. Ако ваще имат кола, можеш да им звънкаш да те прибират, или пък да те чакат на спирката. Избирай си...
подкрепям :)

scorpiass
09-11-2005, 21:56
Мии ти си момиче дедазнам
бой май е изключен >чети горните постове


А аз >Както казва 2pac>
Fight To Death,than after death

Roxy
09-11-2005, 22:57
ходи с фенерче да си светиш.хах бъзикам се тва няма да помогне.твойта параноя е съвсем нормална.най-добре се прибиряй с такси ама си го викай по телефона,че по улиците наиш кви таксиджии има.. :shock: носи си и спрей.тва с изпращането и то не е много сигурно шото ако те изпраща някой приятел кат изскочат 3ма 4ма и той нищо не може да направи.а ако изкаш да си преодолееш страха се изправи срещу него.мини към 11 12 часа през циганската махала,ако излезеш жива,начи вече от нищо няма да те е страх

Sunny_stz
09-13-2005, 09:22
Ae i sprei da ima6 ,kato te hvanat i ti moje da go izpusne6 i ni6to da ne napravi6 i......
dori po svetlite uli4ki moje da te napadnat,a va6ite nevinagi mogat da te vzimat,aaaa i nqma pari za da se pribira6 vseki den s taxita.....aaaa edva li e nqkoi navit da te izpra6ta tolkova dale4e jivee6!!
Tva e v moq slu4ai!

bodil4e_f
09-14-2005, 10:59
Aми има много варианти. Можеш да помолиш някой да те
изпраща, да си хващаш такси, да си избереш по- дълъг и по- сигурен път, вместо по тъмните улички. Можеш да си купиш спрей за самозащита, може и да не се прибираш по тъмно. Ако ваще имат кола, можеш да им звънкаш да те прибират, или пък да те чакат на спирката. Избирай си...


и аз така мисля

CRaZy_IKT
09-15-2005, 12:59
Aми има много варианти. Можеш да помолиш някой да те
изпраща, да си хващаш такси, да си избереш по- дълъг и по- сигурен път, вместо по тъмните улички. Можеш да си купиш спрей за самозащита, може и да не се прибираш по тъмно. Ако ваще имат кола, можеш да им звънкаш да те прибират, или пък да те чакат на спирката. Избирай си...


и аз така мисля
Vsichki taka

Black_Orchid
09-18-2005, 20:06
Всички сме на това мнение!

MaPuXyaHa
09-18-2005, 20:26
Тая уста за какво я имаш да викаш!!!
Бой бой дамски чанти токчета...и няма да имаш проблем!
Сега сериозно..карай гаджето ти..да те изпраща!!!

09-18-2005, 20:32
Тва с боя е пълна глупост, психиката на малко момиче никога няма да прибегне до това, дори и спрей да има тя ще се спече толкова че няма да може да го използва. Решението е да си намери гадже як пич със кръчмаро-биткаджийски манталитет и дебела сопа или пък такъв със кола демек търикат-гъзар 8) .

Sa3ana3a
09-19-2005, 12:36
Тва с боя е пълна глупост, психиката на малко момиче никога няма да прибегне до това, дори и спрей да има тя ще се спече толкова че няма да може да го използва. Решението е да си намери гадже як пич със кръчмаро-биткаджийски манталитет и дебела сопа или пък такъв със кола демек търикат-гъзар 8) .
Съгласен съм с теб :)

n0mak
09-19-2005, 15:00
Mi iskam da spodeLq moq problem.Moje da vi se stori leko tup,no kato se zamisli6 si e 4ista fobia!Po princip vuob6te ne sum strahliva,no me e strah ve4er kato se pribiram,mnoo me e 6ube po tumnite uli4ki:((((
Neprekusnato me e strah po celiq put da ne mi se slu4i ne6to.Shtoto az minavM I PO EDNI TUMNI ULI4KI DOKATO SE PRIBERA!!

Get a boyfriend...

Spec. Agent Becker
09-19-2005, 15:43
Mi iskam da spodeLq moq problem.Moje da vi se stori leko tup,no kato se zamisli6 si e 4ista fobia!Po princip vuob6te ne sum strahliva,no me e strah ve4er kato se pribiram,mnoo me e 6ube po tumnite uli4ki:((((
Neprekusnato me e strah po celiq put da ne mi se slu4i ne6to.Shtoto az minavM I PO EDNI TUMNI ULI4KI DOKATO SE PRIBERA!!
FBI е тук, за да Ви защитава! Не се страхувайте от нищо!

Special Agent Sydney Becker

FBI