PDA

View Full Version : Американците ще ни говорят за толерантност...(+16)



scorpiass
09-11-2005, 22:01
http://www.antiwar.com/news/?articleid=2444

е айде моля ви се
На нас ни говорят за хуманност към малцинставата....

Даже не искам и да обсъждам нация,която си държи коренното население в резервати ,а на нас викат,че дискриминираме малцинставата
А те ъъъъъъъ от къде са..
Май от някакви си затворници,изгнанници от португалия и испания...
от<wittman>

^I don't give a fuck^
09-11-2005, 22:02
Стига си срал теми за американците де :D
Изобщо не ми пука за тях.Да се оправят :D

amy lee
09-11-2005, 22:20
извинете, това вече политически форум ли е? :shock:
и си смали аватара мамка му :evil:

Roxy
09-11-2005, 22:49
ами американците как така ше са праили мизерии пък и да се снимат..умно!хора които убиват невинни хора,държат 3 дена сумати деца и накрая ги убиват, и тва даже не е достатъчно.тва не са хора а некви ненормалници,фанатици.свещ енна война..дрън дрън.само мъчения :evil:

scorpiass
09-11-2005, 23:42
ами американците как така ше са праили мизерии пък и да се снимат..умно!хора които убиват невинни хора,държат 3 дена сумати деца и накрая ги убиват, и тва даже не е достатъчно.тва не са хора а некви ненормалници,фанатици.свещ енна война..дрън дрън.само мъчения :evil:
Изглежда воубще не си запозната със Америка и интересите и
Май доста неща ти убягват ти какво искаш да ми кажеш че това ги оправдава?

Ами индианците?-??????????????????
Тъпа раса от европейското нищожество,като по чудо се образува,и си мисли че може да владее сичко
>see avatar!
И вземи прочети някоя книга
Първо да не говорим че в Америка почти сички са гадни евреи!

09-11-2005, 23:44
Незнам ама в америка правят готини бургери!

Lil` Bow Wow
09-12-2005, 09:50
Първо да не говорим че в Америка почти сички са гадни евреи!

Яхахаха толку са мн еврвйте ф америка че са прескачат напрал,закфот са блъскат иначе.Ама то така е се пак Израел е гъчкано с американци и така...
Осама изби 2000 американски граждани ( не см сигурен за бройката ама някаде там ),за кфа толератност към расата му говорим?Иракчаните сички са некфи фанатични маняци с потенциал да станат терористи,Америка няма да чака фторо нападение за да ги изкълчи.Верно и нефта е яко замесен там ама Америка си има пари така че не тфа е само причината за Войната.

scorpiass
09-12-2005, 10:03
боже господи
май не сте воубще запознати със ситуацията и причината за избиването на тези хора
Най-големия виновник е дупедавеца Буш!
не ми се обеснява сега защо...
помислете сами



ахахахаха

Значи америка напада страна ,която никога не е заплашвала америка
Страна,която никога не е убивала и един американец
Страна,която дори не е имала намек за война
И дори измислиха,че имат някакво си ядрено оръжие ,което е пълна глупост
Всъщност ако не знаете дупедавеца Буш си няма и никаква представа за положението...И е толкова тъп,че няма накъде...
Да не говорим за филма по BTV вчера -Буш героя ,Буш мислител и спасител на нациите ..господи толкова Измислен филм няма накъде ,Още в началото -когато му съобщават в училищете ,че са нападнали америка ,той не тръгва а остава в училичетоо!
Както и целия филм е една пумия
И Американците са тъпии 100000000%

Tedka-Medka
09-12-2005, 10:30
оф божке..наиш пък
колко ме интересуват
тъпите американци..да се спасяват

мечтател
09-12-2005, 11:22
стана ми ясно, че на някои хора тука цялата история за Америка им е тъмна Индия. за ваше сведение ш ви кажа, че американския "народ" е съставен от португалски, испански, английски и още кви си там заселници. повечето от тях са били илипрестъпници или масони. масони няма да ви обяснявам кво е, ше почетете и ше разберете. можат да бъдат наречени и евреи, но се тя. та, този "народ" не е никакъв народ, а сбирщина. а това, дето ше ме учат на толерантност - налагало ми се е да спринтирам 500 метра като ненормален (бил съм 2-3 клас) защото някви мангали решиха, че ги дразни че съм с маратонки. това не ми е единствения случай, когато замалко съм отървавал "цигански бой". та, човек, който дори не е виждал такова нещо, да не говорим да го е преживял, няма право да ми казва, "че и хасан е хора". това са диви животни. не заслужават някой на мен да ми рече че съм расист, ако пребия някой мангал. признавам, има и културни. евала им казвам. с такива проблеми нямам. ама тия дето са по махалите?
и така нататък. а за да е по темата - никой, било то швед, германец, узбекистанец, или какъвто и да е не може да ме учи на толерантност, когато аз съм преживял гореописаното, а той не. още повече това да е някъв смешник от няква измислена националност. все пак не държа мангалите по резервати, нали?

мечтател
09-12-2005, 11:27
Първо да не говорим че в Америка почти сички са гадни евреи!

Яхахаха толку са мн еврвйте ф америка че са прескачат напрал,закфот са блъскат иначе.Ама то така е се пак Израел е гъчкано с американци и така...
Осама изби 2000 американски граждани ( не см сигурен за бройката ама някаде там ),за кфа толератност към расата му говорим?Иракчаните сички са некфи фанатични маняци с потенциал да станат терористи,Америка няма да чака фторо нападение за да ги изкълчи.Верно и нефта е яко замесен там ама Америка си има пари така че не тфа е само причината за Войната.
за твое сведение СА евреи. и не ми говори за войната. тези иракчани, дето бомбите ги убиваха ли пснаха самолетите, бе дърводелник? земи поумней малко

xandria
09-12-2005, 11:58
AMERIKANZI+AMERIKA=SUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX X

Roxy
09-12-2005, 12:54
scorpiass тогава закво пускаш такива теми.няма да намериш хора тука дето да са съпричастни на твойта мъка.вземи обсъди твоя проблем в някой политически форум.тука хората ги интересува що им е толкоз малък и как били много малки за секс-нямат интереси свързани с малтретирането на иракчани в затвори и тем подобни.много кофти иначе :(

мечтател
09-12-2005, 14:08
scorpiass тогава закво пускаш такива теми.няма да намериш хора тука дето да са съпричастни на твойта мъка.вземи обсъди твоя проблем в някой политически форум.тука хората ги интересува що им е толкоз малък и как били много малки за секс-нямат интереси свързани с малтретирането на иракчани в затвори и тем подобни.много кофти иначе :(
има хора, на които им пука. аз съм от тях, а като гледам и не само аз. като тебе не те интересува - няма лошо. ама другите...

09-12-2005, 14:16
Аааа кви са тия извращения там?!?! Тез "ХОРА" са за психиатричното!И колко щастливи изглеждат,снимани до затворниците...

мечтател
09-12-2005, 14:23
Аааа кви са тия извращения там?!?! Тез "ХОРА" са за психиатричното!И колко щастливи изглеждат,снимани до затворниците...
тва е човек. седи и гледай. "най-великата нация" нямам думи...

scorpiass
09-12-2005, 14:49
да не говорим за други филми
дето ми пеят
<Гори копеле гори> и горят някакъв със горелка
:evil:

09-12-2005, 15:03
Тва е в Иракския затвор Абу Гариб....без коментар
А че американците всички до един са БОКЛУЦИ тва е ясно :roll:
Америка е изкуствено създадена държава без СОБСТВЕНА история и без собствен НАРОД :!:

мисля че виновните американски военослужещи бяха дадени под съд за ненормалните си действия :idea:

scorpiass
09-12-2005, 15:42
Ето ви великия БУШмен

ЛОЛ
Някои факти знам и още хиляди!



-Дупедавеца Буш -е отхвърлял многократно заплахите от Ладен.
-Иззел е пари от биуджета за отбраната
-Бащата на Буш ,е познавал лично Бен ладен и семейството му
-Афганистан влага над 800 милиАРДА във тексаски петролни залежи .?????OMFG
-Дупедавеца Буш,се опитва да спре първоначално разследването,неуспешно разбира се.
-Преди да стане президент Буш-Америка се е изказвала,че Ирак нямат ядрено оръжие,но става ли на власт Буш,всички се обръщат, и в продължение на година обеждават всички,че имат ядрено оръжие..

09-12-2005, 17:01
Вие проповядвате антиамерикански идеи :!: Под наблюдението на FBI сте :!: Съветвам Ви да се въздържате иначе ще се видим в ареста,а там не сме любезни както тук :!:

Неактивния
09-12-2005, 17:09
Ето ви великия БУШмен

ЛОЛ
Някои факти знам и още хиляди!



-Дупедавеца Буш -е отхвърлял многократно заплахите от Ладен.
-Иззел е пари от биуджета за отбраната
-Бащата на Буш ,е познавал лично Бен ладен и семейството му
-Афганистан влага над 800 милиАРДА във тексаски петролни залежи .?????OMFG
-Дупедавеца Буш,се опитва да спре първоначално разследването,неуспешно разбира се.
-Преди да стане президент Буш-Америка се е изказвала,че Ирак нямат ядрено оръжие,но става ли на власт Буш,всички се обръщат, и в продължение на година обеждават всички,че имат ядрено оръжие..
Ей ти си ебати осведомения тиийн-чо, прати ги тея неща в Хага и Страстбург и в централата на ООН, защото те друго си милят. Нямат твоята информация все пак!

CRaZy_IKT
09-12-2005, 18:23
Amerikancite sa golemi egoisti.Radvam se che ima i drugi hora koito go razbirat...Pravqt sqkvi intrigi za da se pravat na interesni pred sveta i estestveno ima super qki naivnici koito im se vyrzvat i napadat nevinni hora dokato Bush se hili v kabineta si kak ni e izmamil sichkite.A ako neshto stane v druga dyrjava da ne govorim za bylgariq te she se napraqt na mnogo zaeti,nechuli,nevideli,nerazbrali...
MRYSNO PLEME i ne mi puka ako 6tyt da puskat tva koet si govorim v SASHT sigurno shte trqbva da im lijem podmetkite sled tva no az nqma da go napravq kakto i vie

chupacabra:)
09-12-2005, 18:54
всъщност да ви 'светна', че въпросните затворници са правили същите извращения и още къде-къде по-големи с други хора, и затова сега им се връща двойно.
а относните гнусните американци - да мрат. ужасни безмозъчни животни за тва, наистина са болни мозъци и с всеки изминал ден се убеждавам все повече в това..и това е най-великата нация на света.. ??
че ако това е така то ние сме гнусна помийна яма... ?!
тва не са хора, нямам думи просто... много мисли, но няма думи с които да се опишат...

мечтател
09-12-2005, 20:33
всъщност да ви 'светна', че въпросните затворници са правили същите извращения и още къде-къде по-големи с други хора, и затова сега им се връща двойно.
много знаеш и ти кво са правили. като не знаеш си мълчи. идея си нямаш те за какво са задържани и какво са правили. така че по-добре си пази мнението за себе си.

Forbidden1
09-12-2005, 21:37
A бе тея теми са хубави ама са по подходящи за някои други форуми :wink: Тук има предимно момичета на по 12-15г и те не се интересвуват от изтъпленията на американските войници много много :lol:

mary_jane_666
09-13-2005, 02:59
МАЛЦИНСТВАТА НА САПУУУУУУУУУУУУУН !!! :evil:

chupacabra:)
09-13-2005, 07:04
всъщност да ви 'светна', че въпросните затворници са правили същите извращения и още къде-къде по-големи с други хора, и затова сега им се връща двойно.
много знаеш и ти кво са правили. като не знаеш си мълчи. идея си нямаш те за какво са задържани и какво са правили. така че по-добре си пази мнението за себе си.
айде обясни ми тогава, че не съм в час.
пък и да науча нещо ново..