PDA

View Full Version : Необичам да нося дънки-мога ли да ги заместя с нещо?



m
09-12-2005, 07:03
Неприятно ми е да нося дънки, а май всички носят, та мога ли да ги заместя с нещо?То май това е модата :cry:

09-12-2005, 08:19
mi moje6 s djinsi,nqkakvi pantoloni,ne vsi4ki nosqt samo danki

Qgodka_
09-12-2005, 08:20
Е какъв е тоя тъп въпрос? "Не обичам да пия кафе, а май всички го пият сутрин,какво да правя?"
Носи каквото искаш и какото ти е удобно...модата ти си я създаваш...

Eleonora
09-12-2005, 08:47
Verno,pantaloni,djinsi,poli,... :wink:

09-12-2005, 09:28
Verno,pantaloni,djinsi,poli,... :wink:

апф, че си тъпа ми ако е момче с ква пола ша ходи ве офцо!?

Eleonora
09-12-2005, 09:35
Verno,pantaloni,djinsi,poli,... :wink:

апф, че си тъпа ми ако е момче с ква пола ша ходи ве офцо!?Тихо бе,еми отде да знам къв е.Ти освен да се заяждаш,може да дадеш и мнени бе...

09-12-2005, 09:49
Verno,pantaloni,djinsi,poli,... :wink:

апф, че си тъпа ми ако е момче с ква пола ша ходи ве офцо!?Тихо бе,еми отде да знам къв е.Ти освен да се заяждаш,може да дадеш и мнени бе...
Ами аз съм написал "m" че пуска темата, но не се обиждам, нормално е да стават такива работи.От многоооооооооооо години не нося дънки.Нося каквото си искам, но признайте че с дънки човек особено при м-етата изглежда по секси и се обръща повече внимание на такъв отколкото с анзуг примерно и гуменки.Не ми е до ф-четата просто ми писна да гледат на мен като на нещо ненормално само защото не нося дънки.Даже е имало такива с които съм учил години и са се правели че не ме виждат.
Ако можете да дадете някакви пикове или линкове, защото и джинси незнам какво е.Не се смейте.На повечето съм ви батко :cry:

amy lee
09-12-2005, 21:50
джинси не мога да ти обясня какво е...
а иначе може с некъф панталон, малко ли са мъжките. а кфо те ебе за шибаната мода, носиш кфот ти е кеф и тфа е ебаси

BlinDBoY
09-12-2005, 22:01
Тук май само жалките гости псуват...леле аахаха!!!!
Тръгни със "Стара кожена туника " и като си помислиш дали си смешен си спомни ,че в древен Рим всички са ходели ткаа :wink:

Roxy
09-13-2005, 00:13
нищо

Roxy
09-13-2005, 00:14
Verno,pantaloni,djinsi,poli,... :wink:

апф, че си тъпа ми ако е момче с ква пола ша ходи ве офцо!?Тихо бе,еми отде да знам къв е.Ти освен да се заяждаш,може да дадеш и мнени бе...
Ами аз съм написал "m" че пуска темата, но не се обиждам, нормално е да стават такива работи.От многоооооооооооо години не нося дънки.Нося каквото си искам, но признайте че с дънки човек особено при м-етата изглежда по секси и се обръща повече внимание на такъв отколкото с анзуг примерно и гуменки.Не ми е до ф-четата просто ми писна да гледат на мен като на нещо ненормално само защото не нося дънки.Даже е имало такива с които съм учил години и са се правели че не ме виждат.
Ако можете да дадете някакви пикове или линкове, защото и джинси незнам какво е.Не се смейте.На повечето съм ви батко :cry:

никой не те поглежда и не ти обръща внимание,щото не носиш дънки.толкова си жалък.и не си ли чувал за панталони?!?или носиш само ханцунг и чехли с чорапи.сигурно в твойто село тва е evergreen

Г0ст
09-13-2005, 03:03
Неприятно ми е да нося дънки, а май всички носят, та мога ли да ги заместя с нещо?То май това е модата :cry:

Спестяваш една 50 тарка минимум и отиваш на пазар и първите панталони който ти харесат си ги зимаш.И гледаш да са от някой магазин а не от некоя бутка (за кифли ;)).Единственото условие е да са от магазин и тебе да те кефат.Така ще си актуална/ен в близките 6 месеца

P.S. 5:00-----Написах сигурнo 10 мнения за цифра време и сега отивам да спя---УРААААА ;)

mary_jane_666
09-13-2005, 03:09
nosi rokeriq :wink:

Traffic
09-13-2005, 05:32
Неприятно ми е да нося дънки, а май всички носят, та мога ли да ги заместя с нещо?То май това е модата :cry:можеш - с поли... :lol: :lol: :lol:

chupacabra:)
09-13-2005, 07:03
носи шотландска поличка.

09-13-2005, 11:52
Каквото ти е удобно!Джинси,панталони.... :lol:

09-13-2005, 16:49
Verno,pantaloni,djinsi,poli,... :wink:

апф, че си тъпа ми ако е момче с ква пола ша ходи ве офцо!?Тихо бе,еми отде да знам къв е.Ти освен да се заяждаш,може да дадеш и мнени бе...
Ами аз съм написал "m" че пуска темата, но не се обиждам, нормално е да стават такива работи.От многоооооооооооо години не нося дънки.Нося каквото си искам, но признайте че с дънки човек особено при м-етата изглежда по секси и се обръща повече внимание на такъв отколкото с анзуг примерно и гуменки.Не ми е до ф-четата просто ми писна да гледат на мен като на нещо ненормално само защото не нося дънки.Даже е имало такива с които съм учил години и са се правели че не ме виждат.
Ако можете да дадете някакви пикове или линкове, защото и джинси незнам какво е.Не се смейте.На повечето съм ви батко :cry:

никой не те поглежда и не ти обръща внимание,щото не носиш дънки.толкова си жалък.и не си ли чувал за панталони?!?или носиш само ханцунг и чехли с чорапи.сигурно в твойто село тва е evergreen

Би ли ми казал откъде толкова гениалност за да напишеш за почети 3 дни толкова въдържателни 80+ мнения, искам и аз да се науча.

Shogi
09-13-2005, 16:58
Еееееееее...защо не е както преди. Както обичаше да казва дядо ми (Бог да го прости) "Преди носехме потури, ама имахме мъдури. А са носиме дънки и имаме трънки" Ти може и от по-старомодните да си :) хихи 8)

m
09-13-2005, 20:34
Еееееееее...защо не е както преди. Както обичаше да казва дядо ми (Бог да го прости) "Преди носехме потури, ама имахме мъдури. А са носиме дънки и имаме трънки" Ти може и от по-старомодните да си :) хихи 8)
Ами нашите са много старомодни, баща ми прилича по разбирания на дядо ми който още мисли че това което е било преди 89 още е пример за подражание, години ми трябваха за да се светна как са нещата.Абе не е обект на темата.
А по темата, преди няколко месеца мислих да си взема дънки да почна като останалите.Само че майка ми ме изпревади и беше взела някакви нови.Ами не издържах и 30 мин в тях толкова ми беше неприятно.И не смятам и да пробвам.
МИсля че несъм старомоден, а и това е доста разтегливо понятие.

Bling Bling
09-13-2005, 20:42
За всички готини ученички,
решението са късите полички!

lady_miss
09-13-2005, 21:28
спортни панталони :wink:

Black_Orchid
09-13-2005, 21:51
Има най-различни начини. Панталони, джинси, поли - каквото ти харесва и ти е удобно.

Shogi
09-13-2005, 21:59
Еми...има мн видове дънки. Провай да ходиш повлечен ако не ти е удобно във впитите. Има секви стилове..аз лично си падам малко повлеч и ходя с анцузи доста често...обаче що се отнася до дънки...те са ми впити..просто...въпрос на удобство ;)

bulgarche
09-13-2005, 22:01
Носи каквото искаш бе !!! К'во те ебе другите какво носят?
Аз скоро мрънках на наща да не ми зима чалгажийски дрешки, щото сички т'ва носят, а аз няма да съм като тях !!!

Traffic
09-14-2005, 05:18
Ами аз съм написал "m" че пуска темата, но не се обиждам, нормално е да стават такива работи.От многоооооооооооо години не нося дънки.Нося каквото си искам, но признайте че с дънки човек особено при м-етата изглежда по секси и се обръща повече внимание на такъв отколкото с анзуг примерно и гуменки.Не ми е до ф-четата просто ми писна да гледат на мен като на нещо ненормално само защото не нося дънки.Даже е имало такива с които съм учил години и са се правели че не ме виждат.
Ако можете да дадете някакви пикове или линкове, защото и джинси незнам какво е.Не се смейте.На повечето съм ви батко :cry:
хххааах, ма ти от небето ли падаш или си пийвал повечко и накрая клона не те е издържал? не, ве, бъзикам се. ма ти сериозно ли не знаеш кво е джинси? :shock: :lol: ако и те не ти харесат, носи полички, както ти казах. така всички - и мъже, и жени ще ти обръщат внимание... :lol: :P

CRaZy_IKT
09-15-2005, 13:13
Носи каквото искаш бе !!! К'во те ебе другите какво носят?
Аз скоро мрънках на наща да не ми зима чалгажийски дрешки, щото сички т'ва носят, а аз няма да съм като тях !!!
SAMO TAKA-I AZ PRAVA TAKA ;)