PDA

View Full Version : za Dr.Smurph kakvo e tova?



09-12-2005, 09:18
Zdrasti,ot tova koeto vijdam tuk si lichi che ima i kompetentni hora v tozi forum.
Moiat problem e che veche za 2ri put za 4 meseca mi se sluchva da mi se zachervi kojata pod glavichkata ot vutreshnata strana i leko da me surbi,koeto se opravia za 2-3 dni,zaradi koeto purvia put ne otidoh na lekar.Sega mi se sluchi otnovo i predi da otida na lekar iskam da znam gore dolu dali tova e niakakva bolest ili neshto drugo.Tova e edinstvenoto mi oplakvane.Nadiavam se da polucha burz i tochen otgovor blagodaria vi predvaritelno.

DrSmurph
09-12-2005, 15:56
Здрасти, възможностите са няколко и ще започна от по-баналните. Възможно е да се получи от изпотяване поради високи температури или поради недобра лична хигиена. Миенето на половите органи трябва да е ежедневно! Друга вероятност е да имаш алергия към нещо, а това се доказва с тестове. Може да си се протъркал при секс или маструбиране и участъка да е с повишена чуствителност. Възможно е да имаш бактериална или гъбична инфекция, което се доказва отново след серия тестове и проби. Може да имаш нарушение на ПХ на кожата или на спермата и урината. Обяснението ти не е достатъчнои добро за да мога да ти отговоря по-конкретно. Ако искаш пиши ми на мейла с повече подробости.

09-19-2005, 06:20
DR.smurfffffff kaji emaila pls aide kaji :?

DrSmurph
09-19-2005, 07:22
sweetestboysf@yahoo.com