PDA

View Full Version : Вашата история !



IdiOtKa
09-12-2005, 13:05
таикато забелязах 4е има доста забавни историики .. и викам тука секи да си запи6е неговата наи валнува6та пиянска история .. може и да са няколко .. :)

извинявам се ако има друга такава тема ! просто не сам я видяла ! :)

09-12-2005, 13:40
az sam ot burgas 6e q kaja qsno i krato:
Bqhme na kra4ma napilisme se mnogo ama mn mn jestoko i kam 1-2 prez nmo6ta sme ska4ali ot 2riq etaj na mosta i sme spali po peikitepo tyrevata i izob6to de li ne

09-12-2005, 13:41
imam predvid ot mosta i v moreto

09-12-2005, 14:28
haha
bqh na edin imen den. Sipaha mi likior. Mnogo lesno vliza ama..... ne me pitaite posle. Ba6ta mi e do6ul da me vzeme(tva ne go pomnq) i e kazal "Aide stavai da si hodime!!", a az kakto sum stanala i na sledva6tiq moment po o4i na poda. Ba6ta mi se e stresnal nqkuv i e trugnal da me vdiga. Az samo sum go poglednala i sum kazala "Ei pi4, kude ti e moskvi4a........" i sum umrqla. hihi

IdiOtKa
09-13-2005, 20:02
ам от мен няква интересна ..незнам ся не моа се сетя много .. може би когато бях не много добре и през цялото време висях в кенефа и си ваобразявах 4е пускат някви песни ... тва бе6е идиотско по скоро ... ама накрая кат си трагнах бях свежа ... мойе би тогава изпих доста ... е не бе6е никак малко де :) ама от кенефа ни6то не помня после ми разправяха ..и някаде се бях ударила ама и аз незнам каде ... и над веждата имах няква рапа не мно голяма ама така и не разбрах от каде е ...

zeleni_o4i
09-20-2005, 14:12
haha sega kato prochetoh temata se setih za edin priqtel. toi moje taka da smesi bezalkoholno i alkohol che shte se napiesh predi da se usetish che imash neshto v pieneto. :shock: taka az se pravq na primerna nqma da piq alkohol. i piq samo sokche. AMA KAKVO SOKCHE SAMO! az ot kade da znam che ima alkohol v nego i bez vreme vkarah 8-9 sokcheta. maleeee tva e ujas napravo ne pomnq kak sa me karali v iztrezvitelnoto. ne se doverqwaite na takiva "sokcheta" :P :P

nigga`west`side
09-22-2005, 20:35
xaxaxa az kat si praih takia sok4eta i sled 5 mai ne pomnq mislike si 4e piq samo bira ... bqh v lauu sastuqnie ... prosto posledctviqta bqha u4udva6ti ..i moje bi nikoga nqma gi zabravq ... !

IdiOtKa
10-29-2005, 22:10
temata ne izleza osobeno spolu4liva ama karia ..sigurno seki ima po ne6to interesno ma vi e sram go kajete :}

Don Corleone
10-29-2005, 22:12
Във фамилията пием алкохол, но никога не се напиваме. Това е непозволено!

teenkopele
10-30-2005, 00:38
Абе яко ще се изложа..ама карай,! Кефи ме темата.

Веднъж с френдове от даскало бяхме на лагер на Рибарица.
Ta бяхе зели маса алкохоли (бири, водки, менти, вина..)и един-два чипса ...колкото да се каже,че има мезе! :wink:

Първата вечер беше всичко на 6 ! :lol:

Ама последната яко се накъртихме...се пак последна вечер :lol: ..и един от френдовете извади една шашка динамит..(малка ама динамитоподобно беше...хаха да не си помислите нещо :wink: ) и имаше един автобус Икарос точно пред балкона на стаята...и тоя запали и метна...Малиййй.. :shock: ..какво се чу, не е истина...после скивахме,че стъклото се е напукало! :D

..а като дойде и охраната-това беше върхът на сладоледа!..добре че успяхме да кашираме останалите пиротехнически средства! :wink:

Това е от мен ! :wink:

IdiOtKa
10-31-2005, 14:28
ТВА СИ Е БИЛО яки4ко ...определено ...4есно казано някои спомени са идоста кофти ама си заслужават ..просто такива идиотски изживявания ..

SEXtreme
10-31-2005, 18:14
Ами...след като правих за пръв път секс - това лято - гаджето ми (с което го правих) ме отвори не само в буквалния смисъл, ами ме впусна в ритъма...т.е. до тогава бях пила само няколко вида алкохол и се бях напивала 2 пъти. След онази "първа нощ", която беше в бургас, защото там прекарах лятото, при баба ми, със него ходехме по барове и дискотеки сяка вечер - почти нон стоп бях пияна и т.н.Тогава почнах да пуша трева и т.н....но важното е, че една вечер с гаджето ми искахме да го правим за 2ри път (логично..) и аз казах още на обяд на баба ми, че ще спа у една Ива. Тръгваме към 19.30 за гаджето ми и срещаме едни приятели и тръгваме към един клуб с тях...решихме,че ще си купонясаме малко и после ще ходим да "спим"...та пихме, пихме, пихме ....и пихме и пихме...и т.н....по едно време гаджето ми реши, че ще пуши трева и аз със него (щеше да ми е за пръв път)
Е, хора не знам кво съм пушила, пила и т.н. но за по-нататък имам накъсани спомени...само отделни моменти...
На сутринта, към 8.30 се събудих във един апартамент, който не знаех на кой е и неква в първия момент се стресирах щот бях гола и викам "мале, кво стана..." и после видях, че и гаджето ми е в леглото до мен и се успокоих (че е той!) и го събудих и той ми каза, че сме във некав негов приятел...и се оказа, че той помнеше много добре какво е станало....е, айде няма да ви казвам подробности :oops:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 09:29
haha
bqh na edin imen den. Sipaha mi likior. Mnogo lesno vliza ama..... ne me pitaite posle. Ba6ta mi e do6ul da me vzeme(tva ne go pomnq) i e kazal "Aide stavai da si hodime!!", a az kakto sum stanala i na sledva6tiq moment po o4i na poda. Ba6ta mi se e stresnal nqkuv i e trugnal da me vdiga. Az samo sum go poglednala i sum kazala "Ei pi4, kude ti e moskvi4a........" i sum umrqla. hihi
xaxa qkoo

Roxy
11-01-2005, 20:46
haha sega kato prochetoh temata se setih za edin priqtel. toi moje taka da smesi bezalkoholno i alkohol che shte se napiesh predi da se usetish che imash neshto v pieneto. :shock: taka az se pravq na primerna nqma da piq alkohol. i piq samo sokche. AMA KAKVO SOKCHE SAMO! az ot kade da znam che ima alkohol v nego i bez vreme vkarah 8-9 sokcheta. maleeee tva e ujas napravo ne pomnq kak sa me karali v iztrezvitelnoto. ne se doverqwaite na takiva "sokcheta" :P :P

ти пък толкоз ли си проста че не си се усетила че има алкохол в сокчетата.и не се ли усети че се направи по някое време или си ги пила на екс,което е по зле.

Lindsey
11-01-2005, 21:59
zna4i edna ve4er bqhme na diskoteka i mnogo se napih.. ama mnnogo a dotogava ne se bqh napivala 4ak tolkova 4e da povryshtam i t. n. Ta zna4i nali pih povry6tah v diskotekata i nqkoi me pribra s taxi do nas.. ama tva e bilo kym 8 i 30 ve4erta.. dosta po - rano ot obiknovenoto. Nashte v kyshti nqma problemi:Pp i sam se pribrala u nas vednaga sym si legnala i maika mi doshla pri men i me pitala kvo mi ima(tva tq mi go razkazvashe) i az sam i kazala 4e mi e mnogo losho i tq me pitala da ne si pila neshto a az sam i kazala mi da ena kola ( a qko mirisha na by4va :lol: ) i tq me ostavila da spq. Posle na sutrinta se sabujdam sys super glavobolie i maika mi me bazikashe cqla sutrin za "koli4kata" koqto bqh izpila prednata vecher :lol: beshe mnogo kofti shtoto az ne pomnih dosta ot neshtata koito sam i kazala 8)

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-02-2005, 14:06
ам от мен няква интересна ..незнам ся не моа се сетя много .. може би когато бях не много добре и през цялото време висях в кенефа и си ваобразявах 4е пускат някви песни ... тва бе6е идиотско по скоро ... ама накрая кат си трагнах бях свежа ... мойе би тогава изпих доста ... е не бе6е никак малко де :) ама от кенефа ни6то не помня после ми разправяха ..и някаде се бях ударила ама и аз незнам каде ... и над веждата имах няква рапа не мно голяма ама така и не разбрах от каде е ...

fiir
11-07-2005, 13:56
abe lele mene me e sram kato se setq da razkazvam za si4ki napivaniq i izcepki.. am siurno nai-golemiq rezil det me beshe sram e kato se izdraifah v staq v daskalo pred u4itelq Poprincip ne mi se slu4va da draifam aama togaa si bqh razdelila s edna frendka 1 2 litra bqlo i 2 litra 4erveno MERAKLIISKO vino (nikoga ne piite takova!!!) si4ko si beshe na red pihme si v gradinkata do daskalo i ni beshe mnou veselo ,no koi znae shto si4ki kat si trugnaha az reshih 4e traa otida na 4as ii kakto otidoh tak odraifah si4ko ii posle si polejah v koridora abe mani mani naprao nz kak mi se razmina izkliu4vaneto togava...

fti4ka
11-14-2005, 00:26
obiknoveno piq za da se otpusna ma sled kato se otpusna i nema spirka bate...takiva izpulneniq kato moite ne e imalo nikude...mnogo me e sram em sum momi4e...axax hodila sum i piqna na u-6te ama se durjah mujki nikoi ne razbra :) drug put taka se bqh napila 4e opovru6tah edno taxi cqloto i 6ofiora e 6tql da ni prebie... a nai-brutalnoto be6e kogato na edin kupon (koito mi e celiq v mugla) sum bila pravila sex s nqkuf koito vuob6te ne go pomnq..i na drugiq den edna priqtelka mi vika:"v4era si bila pravila sex.." a az q pitam:"s koi ma?!" tc tc

slap menace
11-21-2005, 10:02
ei kurvo drugiq put kato se napiesh moje da te naebe i kon i na sutrinta priqtelkata da ti kaje

aHyC
11-21-2005, 10:40
Ми бяхме на даскало и имахме контроло и един фр разпраа аре да не ходим на предния час ше изпием по 1но патронче за кораж и аз ми ок аре...И отиваме копуваме си водчицата и отиваме в едно творче а там едни от другия клас немали час и се напили и им останало и ние просто се разбихме там кфо ли не пихме некфо смесвахме ала бала и идва време да се вращаме да праим контролно и отиваме опаааа тая я нема отсаства вращаме се двамата и продалжаваме с тия от другия клас после в в 5цата трамвая буствахме там и отиваме в метрото и от там ни изхварлиха и в 10 през ноща пеша кам люлин :)

SeXyTo_f
11-21-2005, 12:56
...

Ekita
11-21-2005, 16:51
Пианска история....
тази година на лагера бях на дискотека с много хора(и много готини момчета...естествено)и гаджето ми не искаше да дойде защото ми беше сърдит и аз се напих в дискотеката и имаше едно момче те са приятели и аз го обърках и целунах неговия приятел и после си признах пред гаджето ми и той започна да се хили... :shock: още се чудя защо се захили!И после си целувах с една приятелка...не знам какво ме прихвана! Бях на 1 бира, 3 Бакарди Бризерчета и 6 големи водки!
ти май беше на 13,ако не се лъжа....

SeXyTo_f
11-21-2005, 17:48
da, i?

adi4ka
11-21-2005, 18:05
:shock:

SeXyTo_f
11-21-2005, 18:14
ami..taka,mn mi lipsva minalata godina,samo da otbeleja,4e y4a v 35to i tam vs sa potencialni alkoholici i trevoman4eta.. 8) ta min godina 1 sedmica vseki 4as po frenski vlizahme piqni..a nai-qko be6e,bqhme vkarali v 4asa 5 butilki "cola"i si gi podavame takiva,a az bqh i pu6ila predi tva..i izkarah 6tica po fr!!!ne si spomnqm kv sum govorila..a na izpra6taneto za franciq be6e doosta zabavno,ne si spomnqm po4ti ni6to,zabivah se s koi li ne,no nakraq vs svur6i s tva,4e moqta bf be6e v tozikologiqta..ta se se6tate kuv sram be6e posle pred tehnite.. :roll:
v ob6ti linii nqma mn istorii,6ot imam ruska kruv i mn trudno me fa6ta..:)
ma tva ne e qko.. :roll:
vinagi taka stava piine6 malko i te izkarat ne duskata i hop.......6 edna priqtelka napravi pod6ti su6toto ;)

aHyC
11-21-2005, 18:38
Пианска история....
тази година на лагера бях на дискотека с много хора(и много готини момчета...естествено)и гаджето ми не искаше да дойде защото ми беше сърдит и аз се напих в дискотеката и имаше едно момче те са приятели и аз го обърках и целунах неговия приятел и после си признах пред гаджето ми и той започна да се хили... :shock: още се чудя защо се захили!И после си целувах с една приятелка...не знам какво ме прихвана! Бях на 1 бира, 3 Бакарди Бризерчета и 6 големи водки!

УСПЕХ ДА ИЗПИЕ ТФА 13 ГОДИШНО МОМИЧЕ!

SeXyTo_f
11-21-2005, 18:39
Пианска история....
тази година на лагера бях на дискотека с много хора(и много готини момчета...естествено)и гаджето ми не искаше да дойде защото ми беше сърдит и аз се напих в дискотеката и имаше едно момче те са приятели и аз го обърках и целунах неговия приятел и после си признах пред гаджето ми и той започна да се хили... :shock: още се чудя защо се захили!И после си целувах с една приятелка...не знам какво ме прихвана! Бях на 1 бира, 3 Бакарди Бризерчета и 6 големи водки!

УСПЕХ ДА ИЗПИЕ ТФА 13 ГОДИШНО МОМИЧЕ!
ми за 6 часа...

aHyC
11-21-2005, 18:46
Ццц да и на 5 минути по гладка за кфо тогава пиеш?за газария?номера е да се напиеш и да забраиш каде си!

vra4ka
11-21-2005, 20:46
Хехех са не мога да ви изброя сичко доста е,няма най интересна сички са смешни
ходене боса в даскало,скъсани панталони,изтърсвания по графа и тн и тн хехе алкохола е голяма работа :P

adi4ka
11-21-2005, 21:00
da...Vra4ka v mivkata,naguva6ta pizza kre6ti,4e vsi4ki 6e ymrem,no neq ytre 6e q blusne kola..

[C][S][K][A]
11-21-2005, 21:29
След мача на ЦСКА с Пирин 1922 кат бихме мн лошо пребихме един от Мирин и ушатите ни гониха през некфи гори аахахахах

SeXyTo_f
11-22-2005, 12:59
Ццц да и на 5 минути по гладка за кфо тогава пиеш?за газария?номера е да се напиеш и да забраиш каде си!
mi za da mi e veselo...:) da stava kupon i 6ou

IdiOtKa
12-08-2005, 19:18
наистина номера е да се натряска6 яко ... ама не да се 4удат жива ли си не си ли ..а да забраи6 каде си и кои си ..е тога е яко ..но не и да изпада6 в някво састояние дето едва ди6а6 или не6то такоа ... 6ото тога е брутлано и тапо .. ! :)