PDA

View Full Version : С какво да бъда...(само за момичета)



09-12-2005, 13:06
Здравейте незнам дали тук е точното место на темата и дали я има но все пак ще направа опит макар и след това да я изтриете..
Така..изпаднала съм в някаква паника с какво да бъда облечена на започването (за училището става въпрос), трябва да се има предвид че ще съм 9ти клас сега ще съм в ново даскало. Държа на модата обаче незнам какво точно да облеча. Давайте предложения моляви!!!

09-12-2005, 13:08
минижуп с мрежест чорапогащник

Shogi
09-12-2005, 13:15
Хихихи...добро предложение ама щом ще си в ново даскало по-добре да не е с минижуп :P Облечи се с каквото ти е удобно.. Аз не гледам с какво толкова са облечени момичетата...стига да са хубави :) Ако си готинко каквото и да облечеш все ще си на 6 :)

Swinkenhoffer
09-12-2005, 13:16
минижуп с мрежест чорапогащник

lol!

абе, я се земи в ръце! "с какво да бъда". толкова ли е важно? да ви имам проблемите. ясно, в ново даскало си и може би искаш да направиш впечатление, ама чак толкова. сложи нещо по-така, но в никакъв случай няква изгъзица.
бъди естествена ... а, доколкото я знам сегашната мода с некви курвенски атрибути ... мухахахахаха!
на първия учебен ден в новото даскало преди 3 години отидох с тениска и дънки ... и на никой не му направи впечатление.
аман.

09-12-2005, 13:20
може и с тези прозрачните белички панталонки и късо потниче!

пипс
09-12-2005, 13:29
абе кви са тия глупости?!и аз ще съм 9 клас ама въобще не ми е тръпка с какво ще се облека,а и има още 2 дена да мислиш.ако питаш мен-мятай дънките и едно потниче и си готова.:wink:

Barbarona
09-12-2005, 13:36
Здравейте незнам дали тук е точното место на темата и дали я има но все пак ще направа опит макар и след това да я изтриете..
Така..изпаднала съм в някаква паника с какво да бъда облечена на започването (за училището става въпрос), трябва да се има предвид че ще съм 9ти клас сега ще съм в ново даскало. Държа на модата обаче незнам какво точно да облеча. Давайте предложения моляви!!!

УФффф
Туй ме разби.
Момиче, я се стегни бе душа.
С дрехи не се впечатлява!!!
Какво толкоз си се загрижила какво ще облечеш.
Гарантирам ти на никой няма да му пука с какво си се барнала, щото просто това НЯМА никакво значение.
Сега се сетих за една песен на Нокаут
"На забрава обречен си,
ако разчиташ на това
с какво облечен си.
С фалш навлечен си или
с други думи смешен си...."

09-12-2005, 13:37
Знам знам хора че е тъпо :cry: ама аз съм няква луда на тема дрехи...ии са незнам

Fallen_angel
09-12-2005, 13:37
Прекалено много се престараваш ми се струва :D Облечи нещо, в което се чувстваш добре

HeavenSent
09-12-2005, 14:04
И аз ше съм в ново даскало ама не съм тръгнала да се притеснявам толкова!
А и вече съм си решила да си бъда с широко панталонче и с тениска
Кво толкова все пак първия ден като се облечеш с някакав минижуп например а на втория ден отидеш с дънки...ще изглежда тъпо
Пък и първия ден на никого няма да му е до това с какво си облечена

^FaiNt^F
09-12-2005, 14:44
abe otivai s nekvi dynki i rizka ili potni4e i si4ko e na 6...hem 6e izglejda6 estestveno hem e udobno :!: :roll:

bad4e
09-12-2005, 14:45
облечи се с кецове и анцуг и се кефи на живота 8)

BSB
09-12-2005, 14:48
ми с някакви хулигански дрехи ще бъде яко :lol: :lol: :lol:

09-12-2005, 14:50
Здравейте незнам дали тук е точното место на темата и дали я има но все пак ще направа опит макар и след това да я изтриете..
Така..изпаднала съм в някаква паника с какво да бъда облечена на започването (за училището става въпрос), трябва да се има предвид че ще съм 9ти клас сега ще съм в ново даскало. Държа на модата обаче незнам какво точно да облеча. Давайте предложения моляви!!!

УФффф
Туй ме разби.
Момиче, я се стегни бе душа.
С дрехи не се впечатлява!!!
Какво толкоз си се загрижила какво ще облечеш.
Гарантирам ти на никой няма да му пука с какво си се барнала, щото просто това НЯМА никакво значение.
Сега се сетих за една песен на Нокаут
"На забрава обречен си,
ако разчиташ на това
с какво облечен си.
С фалш навлечен си или
с други думи смешен си...."

bi li mi kazala kak se kazva taq pesen?

09-12-2005, 15:06
В никакъв случай не се обличайте с по-дълги дрешки (тип роба) и не слагайте чалми, че имаме заповед такива да ги гърмим на място :!: Не искаме да почерним тази щастлива дата 15-ти септември :!:

09-12-2005, 15:10
Имаме сведения, че радикалната ислямистка оганизация "Червената луна на ученическия джихад" ще се опита да направи серия атентати в училищата из цялата страна! Бъдете бдителни и докладвайте ако видите човек отговарящ на описанието, което колегата даде!

spetckata po takiva ?
09-12-2005, 15:20
awe,hora,mn qsno 4e trqbva da misli zatva kak 6e bude na purviq u4eben den!!!!!to4no sl kato e v novo u6te trqbva da napravi dobro 1vo vpe4atlenie to4no s drehite si i s tva kak izglejda!!!!suvetvam te,da ne si obli4a6 s nqkva kusa pola(osobeno puk s mrejest 4orapoga6tnik :!: )6toto 6e te pomoslqt za totalna kurva.prosto oble4i nqkakvi po sexy dunki i efektno potni4e.6e stane super ako su4etae6 toaleta si i s nqkakvi bijuta,v su6tata tonalnost!!!davai,macka,ti si :wink: :wink: :wink:

DeSiTo0o
09-12-2005, 15:33
Mi oble4i tova,koeto ti e udobno-naprimer nekvi dunki i nekvo kuso potni4e i si4ko 6te si OK. :wink:

nenuTy
09-12-2005, 15:54
ako pita6 men slagai jaleikata...na 15 nqma kvo drugo da se obli4a

bad4e
09-12-2005, 16:03
а бе чудя ви се........ейййй толкова ли си нямате собственно мнение, вкус и разбирания та пускате теми да питате как да се облечете.,.ми ебати малко оригиналност, повече въображение.......пф ей сега започни да питаш и кво бельо да си сложиш за първия учебен ден.. държиш на мода..ми окейй тогава знаеш какво е модно, кви са тенденциите там..какъв би бил проблема самичка да решиш? и все пак голяяяма работа като е ново даскало...
и айде хубаво искаш съвет..ами дай малко повече информация в това какво харесваш, къв стил предпочиташ, кви дрехи имаш. ний кво? да вадим стъкленото кълбо и да гадаем? :roll: нищо лично :!: :wink:

Sinister_Doll
09-12-2005, 20:06
HOdi gola! Taka 6ti se nakefqt si4ki! Garanciq! Ni6to li4no(: Verno, kvo te e*e? Da ne si trugnala na pose6tenie pri kralicata mayka?

Bloody_Tear
09-12-2005, 20:19
Абе хора аре съвземете се малко.Тоя форум никакъв го нема щом почнаха разни теми:"Кво да облека!" Ми че аз отде да знам какви дрехи имаш,какво обичаш.Еби и тъпия 15.Почваш да се гърчиш,мъчиш и пържиш в тъпото училище и по тоя случай искаш да си perfect??? Оффф

Dharma
09-12-2005, 20:22
ЪЪЪъъъ?
ami kakvo da ti kajem we macka, oble4i tova koeto iska6, s koeto se 4uvstva6 nai-dobre, az ne hodq s nqkvi po-specialni dreji na "purviq u4eben den" otkolkoto v ejednevieto-q da ne sum 1-2 klas :shock:

Sinister_Doll
09-12-2005, 20:53
Pomognete mi! Kakvo da ve4erqm?!? Mnogo e spe6no! Ne moga da re6a!

vra4ka
09-12-2005, 21:07
Аве какво всички я нападнахте момичето просто пита :roll: И аз се чудих какво да облека като бях с нов клас :x
Та по въпроса
Според мен облечи нещо,което хем те прави различна от останалите,но не тип курва или нещо от сорта.
Облечи нещокоето най-добре ще те опише теб,интересите ти или просто това което ти харесваш :wink:

aLoNe^I^BrEaK
09-12-2005, 21:17
WoooW :shock: emm...celata f 4ernu nai-oferta, i bez tfa e nekuf gaden den...karai go f traur :lol:

09-13-2005, 11:49
Според мен трябва да избереш нещо,което да ти е удобно и с което изглеждаш добре!Не е нужно да е толкова официално!Важното е да ти е удобно! :lol:

ssooffii
09-17-2005, 16:13
s gotini danki i sui4ar

Sa3ana3a
09-19-2005, 12:12
:D :lol: Вие момичетата наистина се притеснявате за "сериозни въпроси" :lol:

Spec. Agent Becker
09-19-2005, 16:06
Здравейте незнам дали тук е точното место на темата и дали я има но все пак ще направа опит макар и след това да я изтриете..
Така..изпаднала съм в някаква паника с какво да бъда облечена на започването (за училището става въпрос), трябва да се има предвид че ще съм 9ти клас сега ще съм в ново даскало. Държа на модата обаче незнам какво точно да облеча. Давайте предложения моляви!!!
FBI смята, че за такива случаи, които предвещават публични събирания, трябва да се използва бронирана жилетка. Тя може да се закупи във всеки оръжеен магазин.

Special Agent Sydney Becker

FBI

LiNkiN4eTo
09-19-2005, 16:39
Здравейте незнам дали тук е точното место на темата и дали я има но все пак ще направа опит макар и след това да я изтриете..
Така..изпаднала съм в някаква паника с какво да бъда облечена на започването (за училището става въпрос), трябва да се има предвид че ще съм 9ти клас сега ще съм в ново даскало. Държа на модата обаче незнам какво точно да облеча. Давайте предложения моляви!!!

С дрехи не се впечатлява!!!


напротив!