PDA

View Full Version : Horata sa glupavi...



CRaZy_IKT
09-12-2005, 18:37
Chuva li li ste vyprosi ot roda na "Kakvi anomalii stavat po sveta-ZASHTO LI?" E tva go chuh 100 pyti.Mnogo e prosto obqsnenieto no horata ne iskat da si priznaqt che sa vinovni i prirodata si otmyshtava...
Anomalii stavat zaradi voinata mejdu Irak i Amerika,zaradi prevoznite sredstva,zaradi 1000 fabriki...Vredite koito chovek nanasq ejeminutno na prirodata sa milioni...Horata sa egoisti...Az s chisto syrce moga da kaja che ne sym doprinesla nito vednyj za toq hals zashtoto osyznavam kakyv sriv e tova za prirodata...

amy lee
09-12-2005, 18:55
не знам дали си допринесла за халса, обаче може и да си допринесла за хауса
иначе си права

chupacabra:)
09-12-2005, 19:02
не знам дали е допринесла за хауса или за хаОса :lol:
иначе е права!

amy lee
09-12-2005, 19:12
айде и аз се изкарах неграмотна като нея :lol: :oops:

CRaZy_IKT
09-12-2005, 19:41
Moga da pi6a i gramotno ama tuka ne biva da si chetem moral mislq si

HeavenSent
09-12-2005, 19:46
И кво?
Искаш да кажеш че не използваш дезодоранти,лакове за коса и т.н.?!Нали знаеш че и те вредят на озоновия слой?
Искаш да кажеш че НИКОГА не си се качвала в кола или автобус?
Искаш да кажеш че НИКОГА не си използвала продукти от въпросните 1000 фабрики(нз защо ама аз си мислех че са повече...явно аз нещо не съм разбрала)които вредят на околната среда?!Защото ако си използвала :arrow: значи и ти вредиш!
И ся последно :arrow: Искаш да кажеш че живееш като ПЕЩЕРНЯК още неоткрил огъня защото дори и огъня вреди на природата!

О моля ти се я се осъзнай.... :x

CRaZy_IKT
09-12-2005, 19:50
И кво?
Искаш да кажеш че не използваш дезодоранти,лакове за коса и т.н.?!Нали знаеш че и те вредят на озоновия слой?
Искаш да кажеш че НИКОГА не си се качвала в кола или автобус?
Искаш да кажеш че НИКОГА не си използвала продукти от въпросните 1000 фабрики(нз защо ама аз си мислех че са повече...явно аз нещо не съм разбрала)които вредят на околната среда?!Защото ако си използвала :arrow: значи и ти вредиш!
И ся последно :arrow: Искаш да кажеш че живееш като ПЕЩЕРНЯК още неоткрил огъня защото дори и огъня вреди на природата!

О моля ти се я се осъзнай.... :x
Polzvam Rol-oni,polzvam gel...Da vqrno e za fabrikite,no ne proizvejdam az tiq raboti...ima hilqdi bezopasni nachini za proizvodstvo koito obache ne se izpolzvat shtot taka im e skimnalo i sa skypi estestveno...Vozq se na kola s gorivo zemen gaz i nqkolko filtyra-dokazano e che gazta vredi mnogo mnogo ama mnogo malko i s filtrite syvsem ne izliza vreda.Na reisove ne se vozq polzvam tramvai i trolei(tiq det sa na tok)...Ne si misli che pi6a prazni prikazki :x

Black_Orchid
09-12-2005, 20:59
Браво на теб - Ангелче! Аз и още милиони хора по света си живеем както ни е удобно,а не както е природсъобразно и рушим природата.Засрамена съм,но няма да престана.

Fallen_angel
09-12-2005, 21:10
На теб ти е много лесно да обвиняваш ...
И какви са тези други начини, за които говориш?Интересно ми е да ги чуя.Ако беше толкова лесно мислиш ли, че нямаше да бъде реалност?!?!?Но нали най-лесно е да обвиняваме другите ...

CRaZy_IKT
09-12-2005, 21:12
На теб ти е много лесно да обвиняваш ...
И какви са тези други начини, за които говориш?Интересно ми е да ги чуя.Ако беше толкова лесно мислиш ли, че нямаше да бъде реалност?!?!?Но нали най-лесно е да обвиняваме другите ...
opravdavash si greshkite chrez men?!Ne mislq che e udachno.qvno ne sledish presata i novinite po sveta-horata ve4e sac go izmislili nachina-vyprosa e che e mnogo skypo.Problema e v sqrnite izpareniq-nishto drugo...Dano si me razbral

Неактивния
09-12-2005, 21:16
На теб ти е много лесно да обвиняваш ...
И какви са тези други начини, за които говориш?Интересно ми е да ги чуя.Ако беше толкова лесно мислиш ли, че нямаше да бъде реалност?!?!?Но нали най-лесно е да обвиняваме другите ...
opravdavash si greshkite chrez men?!Ne mislq che e udachno.qvno ne sledish presata i novinite po sveta-horata ve4e sac go izmislili nachina-vyprosa e che e mnogo skypo.Problema e v sqrnite izpareniq-nishto drugo...Dano si me razbral
Първо изпаренията са серни, не сярни и второ ти хладилник във вас имаш ли? Ползвааш ли дезодорант?
Отговори ми!

Fallen_angel
09-12-2005, 21:17
На теб ти е много лесно да обвиняваш ...
И какви са тези други начини, за които говориш?Интересно ми е да ги чуя.Ако беше толкова лесно мислиш ли, че нямаше да бъде реалност?!?!?Но нали най-лесно е да обвиняваме другите ...
opravdavash si greshkite chrez men?!Ne mislq che e udachno.qvno ne sledish presata i novinite po sveta-horata ve4e sac go izmislili nachina-vyprosa e che e mnogo skypo.Problema e v sqrnite izpareniq-nishto drugo...Dano si me razbral

Никак даже не оправдавам грешките си чрез теб...каква беше тази върховна простотия?Дразня се от факта, че обвиняваш хората, че са глупави...щом са го измислили, значи не са глупави?!Или аз нещо не разбирам, или ти се оплете.А въпроса за парите стои на съвсем друго равнище!
и съм момиче

miloto_girl_4e
09-12-2005, 22:42
Браво на теб - Ангелче! Аз и още милиони хора по света си живеем както ни е удобно,а не както е природсъобразно и рушим природата.Засрамена съм,но няма да престана.

ami da si priznaq i az mislq kato Black_Orchid :oops:

Roxy
09-13-2005, 03:00
ми естествено че кат са скъпи начините не може да си ги позволим.освен ако ти не искаш да финансираш нещо?!карай колело-по добре от трамваи и тролеи...осъзнавам че замърсяването е голям проблем обаче няма какво да се направи.а да не говорим за избиването на животни за месо.и за някви кожи и палта.кой идиот е измислил палто от зайци ама само от темето им?!?!

ЖИВОТНИТЕ СА НАШИ ПРИЯТЕЛИ,А НИЕ НЕ ЯДЕМ ПРИЯТЕЛИТЕ СИ!

mary_jane_666
09-13-2005, 03:07
aideeeee sq i prirodozashtitnici
obojavam da qm meso i da nosq estestvena koja ... e ko problem ?! :roll:

Roxy
09-13-2005, 03:15
убийца :evil:

mary_jane_666
09-13-2005, 03:16
navremeto mnogo obi4ah da ubivam kotki ama skoro ne6to ne sym ... myrzi me ...

chupacabra:)
09-13-2005, 07:06
navremeto mnogo obi4ah da ubivam kotki ama skoro ne6to ne sym ... myrzi me ...
и за по-готина ли се мислиш с тва си действие..
да ти имам забавленията.

mary_jane_666
09-13-2005, 10:08
navremeto mnogo obi4ah da ubivam kotki ama skoro ne6to ne sym ... myrzi me ...
и за по-готина ли се мислиш с тва си действие..
да ти имам забавленията.


pyrvo: az sym si gotEna
vtoro: prosto obi4am da my4a i ubivam kotki 6toto gi mrazq ... super gadni jivotni ... :x

HeavenSent
09-13-2005, 11:46
И кво?
Искаш да кажеш че не използваш дезодоранти,лакове за коса и т.н.?!Нали знаеш че и те вредят на озоновия слой?
Искаш да кажеш че НИКОГА не си се качвала в кола или автобус?
Искаш да кажеш че НИКОГА не си използвала продукти от въпросните 1000 фабрики(нз защо ама аз си мислех че са повече...явно аз нещо не съм разбрала)които вредят на околната среда?!Защото ако си използвала :arrow: значи и ти вредиш!
И ся последно :arrow: Искаш да кажеш че живееш като ПЕЩЕРНЯК още неоткрил огъня защото дори и огъня вреди на природата!

О моля ти се я се осъзнай.... :x
Polzvam Rol-oni,polzvam gel...Da vqrno e za fabrikite,no ne proizvejdam az tiq raboti...ima hilqdi bezopasni nachini za proizvodstvo koito obache ne se izpolzvat shtot taka im e skimnalo i sa skypi estestveno...Vozq se na kola s gorivo zemen gaz i nqkolko filtyra-dokazano e che gazta vredi mnogo mnogo ama mnogo malko i s filtrite syvsem ne izliza vreda.Na reisove ne se vozq polzvam tramvai i trolei(tiq det sa na tok)...Ne si misli che pi6a prazni prikazki :x
Добре Браво на теб! Но нали не мислиш че всичко се изчерпва с това??
Ти ще кажеш че не използваш хладилници и микровълнови фурни и сигурно във вашето семейство не се яде месо?
Ами къде живеете на поляната?Защото предполагам че осъзнаваш че къщата ти или там блока ти е построен върху поляна или за да се построи са изсекли хиляди дървета които имаче биха послужили за пречистване на серните изспарения!
А знаеш ли колко биологични видове са загинали за да можеш ти и твоето семейство да живеете като всички останали?