PDA

View Full Version : НЕ МОЖЕТЕ ДА БАННЕТЕ FBI



09-12-2005, 18:02
Въпреки, че се опитахте, аз успях да се завърна :!:

chupacabra:)
09-12-2005, 18:03
ауууууууу... тоя форум ше умре без федералните агенти..
веселяци :D

09-12-2005, 18:04
Welcome back, колега. Отсъствието Ви, макар и за кратко ни съкруши :!:

amy lee
09-12-2005, 18:11
мълдър, Вие сте гений!

Momchence
09-12-2005, 18:13
Няма ли да ви писне най на края бе лигльовци?? И кфи са тея куци админи едино кюфте да не могат да разкарат?

09-12-2005, 18:24
НЕ ! НИЕ СМЕ АГЕНТИ ! ЩЕ РАБОТИМ ДО КРАЯ :!:

09-12-2005, 18:25
Малееееее колко ми липсваше!!!!! :oops: Добре че се завърна иначе кФо щях да прая без тебе....Едвам издържах да те дочакам
Даже мислех да се самоубия ако не се появиш!

HeavenSent
09-12-2005, 18:26
Малееееее колко ми липсваше!!!!! :oops: Добре че се завърна иначе кФо щях да прая без тебе....Едвам издържах да те дочакам
Даже мислех да се самоубия ако не се появиш!
:oops: Ъм това бях аз... :oops:

CRaZy_IKT
09-12-2005, 18:32
Sega trebe da me zalovqt :lol:
Chakam viii...Ako do edinn chas ne me hvanete shte drogiram 9 godishno mom4e MUHAHAHA

09-12-2005, 18:34
Sega trebe da me zalovqt :lol:
Chakam viii...Ako do edinn chas ne me hvanete shte drogiram 9 godishno mom4e MUHAHAHA
Имаме открита заплаха! Трябва да се действа бързо :!:

CRaZy_IKT
09-12-2005, 18:39
Jertvata e pri men...Moli za milost,no nqma takava...

09-12-2005, 18:40
Екипите са на път :!:

sladka_blondi
09-12-2005, 18:42
usilete ohranata na leti6tata? :arrow:

CRaZy_IKT
09-12-2005, 18:42
Ne moje da me otkriete na mqsto sym kydeto choveshki krak ne e stypval ot godini...Shte vi dam Joker
Kod chrez koito imate shans da me namerite
098kbj543dbh01guhn765
podzemieto...

amy lee
09-12-2005, 18:51
мълдър, мисля че знам къде се намира CRaZy_IKT

CRaZy_IKT
09-12-2005, 18:53
Vremeto te4eeee...Kazah na deteto che drogata e polezno neshto i che vie kukite ste bezpolezni nishtojestva.Radvam se zashtoto deteto pochna da misli po moq nachin...Nasyskah go i sreshtu roditelite...Minahme bezpogreshno prez leti6teto...I sega sme nqkyde dolu... :lol: :twisted:

09-12-2005, 18:56
Или поне така си мислите....
В момента сте под наркоза в щатски затвор ! Вие халюцинирате :!:

sladka_blondi
09-12-2005, 18:59
Koga sa svijdaniqta?

CRaZy_IKT
09-12-2005, 19:02
Или поне така си мислите....
В момента сте под наркоза в щатски затвор ! Вие халюцинирате :!:
Byrkate me s drebna riba...No tva e v moi plius-prosto iskate da si spestite rabota.Koeto oznachava pove4e jertvi...Nai veroqtno shte vi uvolnqt sled broeni dni za mnogoto jertvi... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bloody_Tear
09-12-2005, 19:02
Бухахаха!Радвам се,че се завърнахте.Welcome back! :lol:

мечтател
09-12-2005, 19:30
от вас отърване няма ли? само с простотии се занимавате да пичете простотии за хората. нищо. пишете. то за вас говори. опитах да споря с вас чрез тактиката на куция бухал, но не проработи. както и да е, няма да се обяснявам повече. само ще ви кажа - чезвайте от тука.

09-12-2005, 19:42
от вас отърване няма ли? само с простотии се занимавате да пичете простотии за хората. нищо. пишете. то за вас говори. опитах да споря с вас чрез тактиката на куция бухал, но не проработи. както и да е, няма да се обяснявам повече. само ще ви кажа - чезвайте от тука.
FBI is here to stay.

мечтател
09-12-2005, 19:47
от вас отърване няма ли? само с простотии се занимавате да пичете простотии за хората. нищо. пишете. то за вас говори. опитах да споря с вас чрез тактиката на куция бухал, но не проработи. както и да е, няма да се обяснявам повече. само ще ви кажа - чезвайте от тука.
FBI is here to stay.
ами, да, за съжаление... няма измъкване от простотията...

09-12-2005, 19:48
от вас отърване няма ли? само с простотии се занимавате да пичете простотии за хората. нищо. пишете. то за вас говори. опитах да споря с вас чрез тактиката на куция бухал, но не проработи. както и да е, няма да се обяснявам повече. само ще ви кажа - чезвайте от тука.
FBI is here to stay.
ами, да, за съжаление... няма измъкване от...
...истината!

BlinDBoY
09-12-2005, 19:55
Пак ще лапнете БАНана!!

FlowerinesS
09-12-2005, 19:56
е ся..да погледнем от добрата страна-правят смях хората :D на мен лично ми харесват ..
1 въпрос:колко сте в 'подразделението' ???

BlinDBoY
09-12-2005, 19:58
Да ве всеки може да прави смях...,но дали хората ще се смеят....това е друг въпрос!Ако направите едно мое изискване ви признавам за истински агенти!
Та по същество значи!!!
Вдигнете си и двата крака като целта е да се задържите....към 15 секунди във въздуха!!!http://www.davehamilton.org/Just%20for%20fun/smiley%20hysterics.gif

Black_Orchid
09-12-2005, 20:00
Много ми липсваше! Направо не можех да живея без теб! :twisted:

Sinister_Doll
09-12-2005, 20:05
Kato be6e samo edin be6e daje zabavo... Ama ot kude se poqviha ostanalite trima (nay- malko!!!)... Mislq, 4e sa dostatu4no i e vreme da prekratqt razmnojitelniq period...

CRaZy_IKT
09-12-2005, 20:09
Kato be6e samo edin be6e daje zabavo... Ama ot kude se poqviha ostanalite trima (nay- malko!!!)... Mislq, 4e sa dostatu4no i e vreme da prekratqt razmnojitelniq period...
ti ostavi tva-nikva rabota ne vyrshat.Az sym potencialna opastnost a te si veqt zadnicite i bezdelnichat :lol:

BlinDBoY
09-12-2005, 20:20
Сега остава да се появи и онази с кривите крака как и беше името а Агент Скъли(скалата)

CRaZy_IKT
09-12-2005, 20:26
Сега остава да се появи и онази с кривите крака как и беше името а Агент Скъли(скалата)
I az neq chakam :lol: Krivi li sa i krakata-ne bqh zabelqzala...Kato gledam bez neq sa nishto shtom mene ne mogat da hvanat

BlinDBoY
09-12-2005, 20:29
Сега остава да се появи и онази с кривите крака как и беше името а Агент Скъли(скалата)
I az neq chakam :lol: Krivi li sa i krakata-ne bqh zabelqzala...Kato gledam bez neq sa nishto shtom mene ne mogat da hvanatХахах а какви са й мислиш стройни като на...Джесика Алба ли не не ето виж http://www.astro.virginia.edu/class/oconnell/astr121/im/x-files-mulder-scully.jpg

KUROV
09-12-2005, 20:30
Temata mnogo pasva na foruma- Teenproblem!

^I don't give a fuck^
09-12-2005, 20:34
kurov от дата.бг ? :lol:
БаУАХхахАхХА


Ауу известни ставаме : :lol:

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=517466
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=497115
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=497215&postdays=0&postorder=asc&start=0


Подигравайте се но доста от вас пишат тук,нали :twisted: ?
Да не изброяваме/начело с любимия ви мод :twisted: /

09-12-2005, 21:25
Lubim mod???Buxaxaxaxa-tuka ste mnogo zabludeni :lol: Toq pich vsqko mnenie koeto mu vidq me napushva qko na smqh.Inache moga da vi kaja che tuka ima temi koito kyrtq mifki,faqns,parket i dori jelezobeton(onq s prahosmukachkata primerno :lol: )
Aide sys zdrave - btw v data.bg pone znaqt kak da slagat banove ;)

^I don't give a fuck^
09-12-2005, 21:27
Знам за любовта ви към модовете :twisted:

Но виж перфектно познавам всички в датата...и хайде да не почвам да показвам теми като например за менструацията на елфите :D :shock:
Колкото бисери имаме ние,толкова и вие :twisted:

BlinDBoY
09-12-2005, 21:32
Междуфорумна война!!! :roll: Звучи доста интересно

Неактивния
09-12-2005, 21:35
Абе вие знаете ли за турнира по футбол на форумите а?Що тееновете не си направите тук един отбор?

`cannibal`girl
09-12-2005, 21:36
НЕ ! НИЕ СМЕ АГЕНТИ ! ЩЕ РАБОТИМ ДО КРАЯ :!:
haahahah :lol: vie ste nekfi smeshnici
det jiveqt s nekfi tupi filmi! super tupi ste
i draznite polovinata forum. ne vi li pisna ve4e
be idioti?! proslavihte se i si4ki tuka vi razbraha
4e ste ot "FBI" i 4e ste s spec misiqta da ni oturvete
ot izvunzemnite :lol: pff.. i az puk kude sm trugnala da se obqsnqvam na 14godisni pikliovci :?

09-12-2005, 21:40
НЕ ! НИЕ СМЕ АГЕНТИ ! ЩЕ РАБОТИМ ДО КРАЯ :!:
haahahah :lol: vie ste nekfi smeshnici
det jiveqt s nekfi tupi filmi! super tupi ste
i draznite polovinata forum. ne vi li pisna ve4e
be idioti?! proslavihte se i si4ki tuka vi razbraha
4e ste ot "FBI" i 4e ste s spec misiqta da ni oturvete
ot izvunzemnite :lol: pff.. i az puk kude sm trugnala da se obqsnqvam na 14godisni pikliovci :?
Аз лично съм на 34, останалите колеги ако искат ще си кажат. Тук сме да. Извъземните и организацията И. Д. И. О. Т. са завзели почти целия форум! Нашата работа е да спасим този западнал и жалък форум!

BlinDBoY
09-12-2005, 21:41
Ооо айде като в датата:
Юзъри vs Модератори/админи :twisted:

Няма ли да е хубаво ? :twisted:
Блайнд Гърл каква война те гони.Малък скромен спор :twisted: Това гърл може да си го натикаш отзад..да дойдем да проверим тая работа искаш ли?!?!Само не ми казвай ,че беше на 15-16 годинки...духна ли свещичките вече а моме>!>!! Много се кефя на такива като тебе

^I don't give a fuck^
09-12-2005, 21:41
Да и аз на момиченца като тебе :D
Сладурана :D

Ама пикло ти си била страшна ? :lol:



КУЧКА Е МАЙКА ТИ!!!
А ти вместо да киснеш по форумите....форумджийска кючекджийке...излЕЗ навън да подишаш малко чист въздух ,че си се вкиснала нещо!!!Айде ако не възразяваш..аз имам много по-важни работи...вместо да се занимавам със курви като теб...ела да видим кой е момиче..ела да ти го набия до сливиците ела!!!Може ти хареса и всеки месец да идваш или искаш аз да дойда в София беше нали...СОФИЯНСКИ БОКЛУК си ти и нищо друго!!!с тая опърпаната коса.....приличаш на майка си!
Айде кучко върви да лапаш и не се занимавай с ПО-ГОЛЕМИ ХОРА ОТ ТЕБ защото ще си намериш майстора...КУРВА ЗАСПАЛА!!!



БРАВО МА !!!
ВЪРИ НА УЧИЛИЩЕ А ВЕРНО ТО НАБЛИЖАВА ЗА ТЕБ...и питай госпожата ти по бг...на МОМЧЕ вика ли се в ЖЕНСКИ РОД ма КИФЛО!!!
ЩЕ ТИ ГО НАБУТАМ И ЩЕ ПИЩИШ КАЗВАМ ТИ МЪРШО!!
Изобщо не ме ебе кога си във форума....ти си си комплексарка..и мязаш на циганка...имам уважение към момичетата..,но към курви като теб никви!!


Айде жено тихо :lol:

BlinDBoY
09-12-2005, 21:54
Да и аз на момиченца като тебе :D
Сладурана :D

Ама пикло ти си била страшна ? :lol:



КУЧКА Е МАЙКА ТИ!!!
А ти вместо да киснеш по форумите....форумджийска кючекджийке...излЕЗ навън да подишаш малко чист въздух ,че си се вкиснала нещо!!!Айде ако не възразяваш..аз имам много по-важни работи...вместо да се занимавам със курви като теб...ела да видим кой е момиче..ела да ти го набия до сливиците ела!!!Може ти хареса и всеки месец да идваш или искаш аз да дойда в София беше нали...СОФИЯНСКИ БОКЛУК си ти и нищо друго!!!с тая опърпаната коса.....приличаш на майка си!
Айде кучко върви да лапаш и не се занимавай с ПО-ГОЛЕМИ ХОРА ОТ ТЕБ защото ще си намериш майстора...КУРВА ЗАСПАЛА!!!



БРАВО МА !!!
ВЪРИ НА УЧИЛИЩЕ А ВЕРНО ТО НАБЛИЖАВА ЗА ТЕБ...и питай госпожата ти по бг...на МОМЧЕ вика ли се в ЖЕНСКИ РОД ма КИФЛО!!!
ЩЕ ТИ ГО НАБУТАМ И ЩЕ ПИЩИШ КАЗВАМ ТИ МЪРШО!!
Изобщо не ме ебе кога си във форума....ти си си комплексарка..и мязаш на циганка...имам уважение към момичетата..,но към курви като теб никви!!


Айде жено тихо :lol: Ах тези комплекси :P

^I don't give a fuck^
09-12-2005, 21:55
Абе болен мозък :shock:
Знаеш ли к'во е комплексарщината изобщо !? :shock:
Айде като поумнееш ми пиши да си спорим

09-12-2005, 22:02
Ооо айде като в датата:
Юзъри vs Модератори/админи :twisted:

Няма ли да е хубаво ? :twisted:
Блайнд Гърл каква война те гони.Малък скромен спор :twisted: Това гърл може да си го натикаш отзад..да дойдем да проверим тая работа искаш ли?!?!Само не ми казвай ,че беше на 15-16 годинки...духна ли свещичките вече а моме>!>!! Много се кефя на такива като тебе
Ей боклук малък! Самият факт, че си сложил шибана чернилка за аватар е достаъчен да те размажа от бой, но освен това имаш и наглостта да обиждаш бяло момиче на циганка!!! Ще ти еба майката бе педал!

eXoti4nia
09-12-2005, 22:17
Да и аз на момиченца като тебе :D
Сладурана :D

Ама пикло ти си била страшна ? :lol:



КУЧКА Е МАЙКА ТИ!!!
А ти вместо да киснеш по форумите....форумджийска кючекджийке...излЕЗ навън да подишаш малко чист въздух ,че си се вкиснала нещо!!!Айде ако не възразяваш..аз имам много по-важни работи...вместо да се занимавам със курви като теб...ела да видим кой е момиче..ела да ти го набия до сливиците ела!!!Може ти хареса и всеки месец да идваш или искаш аз да дойда в София беше нали...СОФИЯНСКИ БОКЛУК си ти и нищо друго!!!с тая опърпаната коса.....приличаш на майка си!
Айде кучко върви да лапаш и не се занимавай с ПО-ГОЛЕМИ ХОРА ОТ ТЕБ защото ще си намериш майстора...КУРВА ЗАСПАЛА!!!



БРАВО МА !!!
ВЪРИ НА УЧИЛИЩЕ А ВЕРНО ТО НАБЛИЖАВА ЗА ТЕБ...и питай госпожата ти по бг...на МОМЧЕ вика ли се в ЖЕНСКИ РОД ма КИФЛО!!!
ЩЕ ТИ ГО НАБУТАМ И ЩЕ ПИЩИШ КАЗВАМ ТИ МЪРШО!!
Изобщо не ме ебе кога си във форума....ти си си комплексарка..и мязаш на циганка...имам уважение към момичетата..,но към курви като теб никви!!


Айде жено тихо :lol: Ах тези комплекси :P
Чш-ш-ш алоо женственото момченце ..като аре да не се гледаме с белото на очите а(нишо че си BLIND) Неа ми закачаш патенцето да не те изям заедно с мижавото ти псе :evil:

Tedka-Medka
09-13-2005, 09:28
мрете бе идиоти!

CRaZy_IKT
09-13-2005, 09:56
Vmesto da sporim s typacite ot data.bg nie sporim po mejdu si Q TIHO...TIQ OT DATA SE MISLQT ZA MNOGO KOMPETENTNI AMA SYSHTNOST SA TOLKOZ ZLE MILITE

morsmordre
09-13-2005, 10:02
Blind^Boy, искаш ли да извикам тежката артилерия :evil: Аре да млъкваш :!:

09-13-2005, 10:05
Тоя шибаняк СляпоМомче повече да се не обажда, че ще хвърчат негърски плитки, носове и джуки!

CRaZy_IKT
09-13-2005, 13:17
Aide stiga DE

Блейз Самър
09-13-2005, 14:02
Леле как опорочихте 2рата тема посветена на агентите. Мен много ме кефят тия агенти, но леко подозирам, че и 4мата са един и същи човек с различни акаунти.

09-13-2005, 14:17
Не не сме един и същи човек !
Скъпи рецидивисти, толкова отчаяно се опитвате да ни убедите, че сме зле и че сме 14 годишни пикльовци.... Става ми смешно ! Накрая ще се побъркате :!: Няма отърване от нас :!: Примирете се преди да се повредите !

Слепеца ние от FBI знаем, че Вие сте хермафродита Михаела от Търново :!: Курвите нямат право на мнение :!:
Канибалката Вие ще бъдете арестувана за ненормалност и отричане на нормалното !
Пиърсингът е забранен тук :!:

09-13-2005, 14:30
Блинд Бой,страхотни обноски имаш,направо ме разби :lol: :lol: :lol: ...Ебати тъпото дете :lol: :lol: :lol: Както и да е....А за агентите: веднъж е смешно,втори път е забавно,третия път е ДОСАДНО! Въпреки че вече почти свикнах да ви гледам мненията навсякъде :roll:

Axel_f
09-13-2005, 14:32
Блинд Бой,страхотни обноски имаш,направо ме разби :lol: :lol: :lol: ...Ебати тъпото дете :lol: :lol: :lol: Както и да е....А за агентите: веднъж е смешно,втори път е забавно,третия път е ДОСАДНО! Въпреки че вече почти свикнах да ви гледам мненията навсякъде :roll:

Тц тц сорка т'ва беше от мени :oops:

09-13-2005, 17:18
Блинд Бой,страхотни обноски имаш,направо ме разби :lol: :lol: :lol: ...Ебати тъпото дете :lol: :lol: :lol: Както и да е....А за агентите: веднъж е смешно,втори път е забавно,третия път е ДОСАДНО! Въпреки че вече почти свикнах да ви гледам мненията навсякъде :roll:

Тц тц сорка т'ва беше от мени :oops:
Вашето мнение е манипулирано от главните мозъци на И. Д. И. О. Т.Следователно мнението ви не е ваше, а мислите, че е ваше, следователно това което не е ваше си мислите, че е, а то всъщност не е :!: Извънземните са сред нас!

09-13-2005, 18:28
Ауу Мълдър браво, липсваше ми :) Големи сте свежари агентите, кефите ме.

Sinister_Doll
09-13-2005, 18:38
леко подозирам, че и 4мата са един и същи човек с различни акаунти.

Az ne podoziram, sigurna sum... Na purviq mu e stanalo tujno i samotno da go otritvat i poneje tuy ili ina4e si e bil 6izofrenik e re6il da izqvi tova si "ka4estvo" i vuv foruma... Hubavo samo 4e kato strada ot razdvoenie (raz4etrienie mi zvu4i kato tupa duma) na li4nostta, pone ediata li4nost e jenska...

BTW, rasizmut e tupo ne6to, osven ako ne znae6 why the fuck mrazi6 drugite rasi i veri...
(Ot edna bqla ateistka)

machoka
09-13-2005, 18:43
Пък аз си мислех, че да си упорит е винаги добре.. :roll:

No way..

:D