PDA

View Full Version : Чат конфликт



SvEsTeN_16
09-12-2005, 21:17
Здравейте моят проблем е от странно естество но все пак не е безобиден. Влизам в чата от близо година и половина и преди време имаше едно момиче което също е редовна чатърка и сме от един град и ми се включваше и ме обиждаше. Аз естествено не съм стоял така но тя е причината за споровете ни преди време в чата въпреки че незнам защо точно мен избра за жертва. Незнайно как скоро се е сдобила с моя снимка и вече ме разпознава и знае на живо кой съм. Отначало като се видиме по дискотеки забелязвах че нещо се ебава и гледа старнно и вика като някоя хамалка което не отива на момиче. В последствие разбрах че това е тази от чата която вика по дискотеките. Но да бяха стигнали дотук нещата щеше всичко да е ОК. Сега идва интересната част. Вчера отивам на кафе с едни приятели и тая ме привиква оттам (даже ми научила името) и почна да ми държи сметка там пред всички на масата и че й съм се бил отварял на времето по чата. А единия го познавам на масата. То може да се каже че не говореше а викаше направо и ме изложи пред цялото кафе. И съм почти сигурен че няма да се задоволи с това и да спре до тук. Това е проблемът ми ще се радвам за съдействие от Ваша страна - да ми кажете как да действам по-натам. Благодаря за отделеното време.

SvEsTeN_16
09-12-2005, 21:19
Между другото моля да ме извините че съм пуснал темата на неправилно място на съм нов в сайта и го ползвам от 2 дни. Съжалявам няма да повтарям грешката си повече. И все пак чакам отговор на дилемата ми :)