PDA

View Full Version : Чат конфликт



Dobronameren
09-13-2005, 15:07
Здравейте моят проблем е от странно естество но все пак не е безобиден. Влизам в чата от близо година и половина и преди време имаше едно момиче което също е редовна чатърка и сме от един град и ми се включваше и ме обиждаше. Аз естествено не съм стоял така но тя е причината за споровете ни преди време в чата въпреки че незнам защо точно мен избра за жертва. Незнайно как скоро се е сдобила с моя снимка и вече ме разпознава и знае на живо кой съм. Отначало като се видиме по дискотеки забелязвах че нещо се ебава и гледа старнно и вика като някоя хамалка което не отива на момиче. В последствие разбрах че това е тази от чата която вика по дискотеките. Но да бяха стигнали дотук нещата щеше всичко да е ОК. Сега идва интересната част. Вчера отивам на кафе с едни приятели и тая ме привиква оттам (даже ми научила името) и почна да ми държи сметка там пред всички на масата и че й съм се бил отварял на времето по чата. А единия го познавам на масата. То може да се каже че не говореше а викаше направо и ме изложи пред цялото кафе. И съм почти сигурен че няма да се задоволи с това и да спре до тук. Това е проблемът ми ще се радвам за съдействие от Ваша страна - да ми кажете как да действам по-натам. Благодаря за отделеното време.

Неактивния
09-13-2005, 15:10
Шамари... :twisted: :lol:

Shogi
09-13-2005, 15:11
Бъди устат. Като те обиждат...не стой и не гледай умно. Фани я окашмери...все пак за жените има много по-убидни думи отколкото за нас мъжете ;) Няма да ти е толкова трудно...ако искаш попрочети нещо от www.marmalad.com може да ти даде идея :) Като тръгне да се заяда я направи на 5 ст. и да видим какво ще направи тогава. Мноо ме дразнат тия кучки...а колко бой съм ял заради тях...но тва няма значение. Просто се научи да се защитаваш с думи...щото така като слушам дори и да можеш..не личи. Успех! :) 8)

sladka_blondi
09-13-2005, 15:48
Mnogo qsno budi ustat-prosto ne ostavqi da te obijda.Obijdai q,vupreki,4e e momi4e.Zaslujava si go! :x Ne smqta6 li oba4e,4e ima pri4ina ,za da te obijda?Moje bi e stanalo nedorazumenie ili prosto ne si i simpati4en.

09-13-2005, 16:15
Оооо да чат конфликтите са много опасна история ! По-добре не се забърквай в тия неща, че ше стане като случая "Уринокил"... Горкото момче само половият му орган беше останал...
Това е един от все още неразрешените случаи на FBI :!:

gazovia
09-13-2005, 16:30
На такиа тъпи чанти се отговара с един токат, ако продаължааа да се праи на интересна ше я фанеш да и го набуташ

Breakaway``
09-13-2005, 16:37
Ааа много ги мразя разните такива заядливи :x Ако пак ти плямпа - затапи я :)

ibree
09-13-2005, 17:49
Abe kakuv incident e stanal ta toq e ostanal samo po poloviq si organ q kajete?

09-13-2005, 18:06
Съжалявам, но още се води разследване и информацията е поверителна :!:
Не се забърквайте с луди и диви чатъри (като DarthRevan например). Нали не искате да свършите като неразрешен случай в архивите на FBI ???

09-13-2005, 18:10
Съжалявам, но още се води разследване и информацията е поверителна :!:
Не се забърквайте с луди и диви чатъри (като DarthRevan например). Нали не искате да свършите като неразрешен случай в архивите на FBI ???

Forbidden1
09-13-2005, 19:13
Шамари... :twisted: :lol:

Да не го повтрям... 8)

09-13-2005, 19:24
Здравейте моят проблем е от странно естество но все пак не е безобиден. Влизам в чата от близо година и половина и преди време имаше едно момиче което също е редовна чатърка и сме от един град и ми се включваше и ме обиждаше. Аз естествено не съм стоял така но тя е причината за споровете ни преди време в чата въпреки че незнам защо точно мен избра за жертва. Незнайно как скоро се е сдобила с моя снимка и вече ме разпознава и знае на живо кой съм. Отначало като се видиме по дискотеки забелязвах че нещо се ебава и гледа старнно и вика като някоя хамалка което не отива на момиче. В последствие разбрах че това е тази от чата която вика по дискотеките. Но да бяха стигнали дотук нещата щеше всичко да е ОК. Сега идва интересната част. Вчера отивам на кафе с едни приятели и тая ме привиква оттам (даже ми научила името) и почна да ми държи сметка там пред всички на масата и че й съм се бил отварял на времето по чата. А единия го познавам на масата. То може да се каже че не говореше а викаше направо и ме изложи пред цялото кафе. И съм почти сигурен че няма да се задоволи с това и да спре до тук. Това е проблемът ми ще се радвам за съдействие от Ваша страна - да ми кажете как да действам по-натам. Благодаря за отделеното време.
Положението Ви наистина е тежко. Въпросното лице е член на секретната организация И. Д. И. О. Т. Целта й е да ви постави в неудобно положение и да Ви докара до самоубийство, след което тя ще вземе мозъка Ви ще го модифицират генно за да създадат армия от Зомби клонинги :!:

bodil4e_f
09-14-2005, 19:52
emi nabarai q nqkoi p1t sama i govori s neq za kvo se d1rji taka i t.n. i i kaji 2-3 prikazki da ml1kne...ako i taka ne se razbere ..trqq 6amari mai

Bloody_Tear
09-14-2005, 20:56
ОООООООООООООООООООоуф...т з мома или е тъпа или е тъпа! :evil: Как ще те обижда бе?Май си няма личен живот,че псува хората в чата!Вземи се стегни и ако има следващ път и кажи къв и е проблема и да вземе да се държи като нормален човек щото ще става мелето.Все пак тая е момиче а ти момче защитавай се!

Jamalska
09-15-2005, 12:18
На такиа тъпи чанти се отговара с един токат, ако продаължааа да се праи на интересна ше я фанеш да и го набуташ
:twisted:

CRaZy_IKT
09-15-2005, 12:44
На такиа тъпи чанти се отговара с един токат, ако продаължааа да се праи на интересна ше я фанеш да и го набуташ
:twisted:

Блейз Самър
09-15-2005, 12:51
Много ги обичам такива отворени. Като им кажа няколко неща се чудят къде да се скрият в земята. Като те вика се прави, че не я познаваш, ако тогава дойде тя при теб - ооо това е любимата ми част. Тя се държи с теб така както си й позволил. На никой не давай да се гаври с достойнството ти! Много обичам като някой почне да ми се прави на отворен, на 2 стотинки го правя и то само с думи.

мечтател
09-15-2005, 15:37
Много ги обичам такива отворени. Като им кажа няколко неща се чудят къде да се скрият в земята. Като те вика се прави, че не я познаваш, ако тогава дойде тя при теб - ооо това е любимата ми част. Тя се държи с теб така както си й позволил. На никой не давай да се гаври с достойнството ти! Много обичам като някой почне да ми се прави на отворен, на 2 стотинки го правя и то само с думи.
разбира се. тоя номер и аз много обичам да го правя. с момичета не съм го правил, но с момчета доста. в последствие аз съм ял шамарите, защото съм го прилагал на доста по-големи от мен момчета дето обаче не могат ме затапи. а с момиче тва за шамарите отпада, така че - тапи на воля. говори и така, че да не я оставиш да каже нищо. по-сигурно е. аре успех

Блейз Самър
09-15-2005, 16:18
Много ги обичам такива отворени. Като им кажа няколко неща се чудят къде да се скрият в земята. Като те вика се прави, че не я познаваш, ако тогава дойде тя при теб - ооо това е любимата ми част. Тя се държи с теб така както си й позволил. На никой не давай да се гаври с достойнството ти! Много обичам като някой почне да ми се прави на отворен, на 2 стотинки го правя и то само с думи.
разбира се. тоя номер и аз много обичам да го правя. с момичета не съм го правил, но с момчета доста. в последствие аз съм ял шамарите, защото съм го прилагал на доста по-големи от мен момчета дето обаче не могат ме затапи. а с момиче тва за шамарите отпада, така че - тапи на воля. говори и така, че да не я оставиш да каже нищо. по-сигурно е. аре успех

:) да, но понякога е важно и да знаеш кога да замълчиш

kiss_the_dawn
09-16-2005, 11:06
ooo molqti se v kakvo si se zaburkal..s nqkva deto daje ne q poznava6..da purvo moje da q pita6 da nebi da e stanala nqkoq gre6ka da te e oburkala s nqkoi ako ne.. kak 6e i pozvolqva6 da ti govori taka..tq kakva ti e?! q po-dobre q postavi na mqsto i da ne si pozvolqva da govori mnogo mnogo za ne6ta deto ne sa i rabota..no vse pak ne mislq 4e trqbva za takova ne6to da se stiga do boi.. :? horaa hora vnimavaite vijdateli do kakvo vodi 4ata :P

Traffic
09-17-2005, 04:50
Здравейте моят проблем е от странно естество но все пак не е безобиден. Влизам в чата от близо година и половина и преди време имаше едно момиче което също е редовна чатърка и сме от един град и ми се включваше и ме обиждаше. Аз естествено не съм стоял така но тя е причината за споровете ни преди време в чата въпреки че незнам защо точно мен избра за жертва. Незнайно как скоро се е сдобила с моя снимка и вече ме разпознава и знае на живо кой съм. Отначало като се видиме по дискотеки забелязвах че нещо се ебава и гледа старнно и вика като някоя хамалка което не отива на момиче. В последствие разбрах че това е тази от чата която вика по дискотеките. Но да бяха стигнали дотук нещата щеше всичко да е ОК. Сега идва интересната част. Вчера отивам на кафе с едни приятели и тая ме привиква оттам (даже ми научила името) и почна да ми държи сметка там пред всички на масата и че й съм се бил отварял на времето по чата. А единия го познавам на масата. То може да се каже че не говореше а викаше направо и ме изложи пред цялото кафе. И съм почти сигурен че няма да се задоволи с това и да спре до тук. Това е проблемът ми ще се радвам за съдействие от Ваша страна - да ми кажете как да действам по-натам. Благодаря за отделеното време.бий и два шамара, сложи й го между краката и ше миряса. :roll: :twisted: :twisted:

мечтател
09-17-2005, 08:40
Много ги обичам такива отворени. Като им кажа няколко неща се чудят къде да се скрият в земята. Като те вика се прави, че не я познаваш, ако тогава дойде тя при теб - ооо това е любимата ми част. Тя се държи с теб така както си й позволил. На никой не давай да се гаври с достойнството ти! Много обичам като някой почне да ми се прави на отворен, на 2 стотинки го правя и то само с думи.
разбира се. тоя номер и аз много обичам да го правя. с момичета не съм го правил, но с момчета доста. в последствие аз съм ял шамарите, защото съм го прилагал на доста по-големи от мен момчета дето обаче не могат ме затапи. а с момиче тва за шамарите отпада, така че - тапи на воля. говори и така, че да не я оставиш да каже нищо. по-сигурно е. аре успех

:) да, но понякога е важно и да знаеш кога да замълчиш
а аз за съжаление не знам, но от известно време тактиката ми е друга - да го кажеш така, че хем да го унизиш, хем да не смее да ти каже нищо. получава се.

stasi_girl
09-17-2005, 13:09
budi po ustat!!! q ne i mul4i na taq luda!!! dai i da se razbere edin put zavinagi ta da te ostavi na mira!
kak 6te te izlaga po toia na4in pred priateli i pred horata v kafeto bez dori da ia poznava6 !!!
stegni se i se opravi s taq da ne te izlaga pove4e!!!
nadqvam se pone malko da e razbrana :roll: :roll: :roll:

ssooffii
09-17-2005, 14:52
emi nabarai q nqkoi p1t sama i govori s neq za kvo se d1rji taka i t.n. i i kaji 2-3 prikazki da ml1kne...ako i taka ne se razbere ..trqq 6amari mai


to4no taka