PDA

View Full Version : zabelvane !?



09-13-2005, 15:48
ei hora kajete kvo da naprava 4e da moga da go zabelvam dokrai bezproblemi 4e neiskam da hoda nadoktor. sram me e

Shogi
09-13-2005, 15:54
Еми...глей са...под душа...лека полека започваш да го забелваш...не бързай...не изведнъж целия...а малко по малко..ще усетиш болка..ще ти се отлепи част от кожата...но ако неможеш въобще да го забелиш поне малко повече от това което е в момента трябва да идеш на лекар. Срам несрам...нема начин..това понякога е сериозно..налага се оперативна намеса...помисли си..или в банята...или на кушетката с чичо доктор. Лека полека...няма да е безболезнено...но ефект ще има..надявам се. Успех 8)

09-13-2005, 17:44
Еми...глей са...под душа...лека полека започваш да го забелваш...не бързай...не изведнъж целия...а малко по малко..ще усетиш болка..ще ти се отлепи част от кожата...но ако неможеш въобще да го забелиш поне малко повече от това което е в момента трябва да идеш на лекар. Срам несрам...нема начин..това понякога е сериозно..налага се оперативна намеса...помисли си..или в банята...или на кушетката с чичо доктор. Лека полека...няма да е безболезнено...но ефект ще има..надявам се. Успех 8)

Прави се рязко, като го отлепиш после ща боли много, ама много! Консултирай се с някого, мажи го и е полезно да го топиш в тетра за да зарасне по-бързо.

DrSmurph
09-13-2005, 19:46
Тази работа момченца не е като онази ... Такава манипулация се прави от специалист след подходяща подготовка. В противен случай не е изключено да си навлечете неприятни травми, които изискват значително по-сериозно лечение!

converse
09-13-2005, 20:52
как ще те е срам бе я бързо отивай :evil: :!: ОТ ЛЕКАР СРАМ НЯМА :!: :!: :!:

09-13-2005, 21:35
znae6 li kak stava. moje malko po malko ne rqzko za6toto mn boli. :x i za okolo 1 mesec nqma da ima6 problemi i izob6to nqma da boli :lol:

09-13-2005, 21:55
dobre mersi pi4ove :D
btw nemoga da go zabelvam samo kogato e v erekciq, i to az moga ama ne tolkova mnogo i ne taka lesno.
nqma li neshto v koeto da go topam :)

GSM-a
09-13-2005, 22:25
dobre mersi pi4ove :D
btw nemoga da go zabelvam samo kogato e v erekciq, i to az moga ama ne tolkova mnogo i ne taka lesno.
nqma li neshto v koeto da go topam :)
Ne moje li nqkak si bez da boli i bez lekar.
Nqkakvi promivki ili ne6to takova.
P.S. I az imam su6tiq problem kato pi4a.

bulgarche
09-15-2005, 12:26
Ем...доктор бате или чакай с надеждата да се опрай