PDA

View Full Version : Moderated: От известно време имам жълтеникаво течение с...



kellynka
09-13-2005, 19:54
Ей,хора ще се намери ли някой,който да ми помогне по моя проблем.От известно време имам жълтеникаво течение с неприятна миризма.Нямам сърбежи,нито болка при секс.Не знам на какво се дължи това,моля Ви,ако някой може да ми помогне нека прати някое съветче.Thanks

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Slun4o
09-13-2005, 20:00
е какво да ти помогнем аз мога ада ти кажа едно нещо:ОТИВАЙ НА ГЕНИКОЛОГ за всеки слу4ай 4е може да е нещо сериозно 8)

e_l_i_z_a
09-14-2005, 12:39
Първо-Думата е ГИНЕКОЛОГ.
Такамм...това течение е вследствие на някаква инфекция.Може да са хламиди,хемороиди или друг вид гъбички.Отиди на гинеколог,за да ти вземат секрет за изследване.Ако искаш пробвай с тоэи крем,който се продава в аптеките: "erythran"

Nandini
09-14-2005, 13:22
Мила, мисля че имаш Trichomonas vaginalis. Но това е само предположение, въз основа на симптомите, които си написала. Задължително иди на гинеколог! Там ще ти направят необходимите изследвания(вагинален секрет и трихомони може би)и доктора ще ти предпише лечение. Задължително трябва да се лекуваш! Ако имаш Trichomonas vaginalis значи си го хванала от заразен мъж. Предава се по полов път, чрез контакт с лигавиците(от орален секс) и от вагинален(ако е без презерватив). Задължително е и партньорът ти да се лекува заедно с теб, дори и да няма никакви симптоми(а обикновено при мъжете няма), защото иначе ще си го предавате до безкрай! Лекува се с FLAGIL, но най-добре лекар да назначи лечението! Докато се лекувате задължително ползвайте ПРЕЗЕРВАТИВ!

chupacabra:)
09-14-2005, 14:13
преди малко бях на гинеколог беше СТРАХОТНО!
мнооооо беше яко. отивайте на гинеколог!!! много е приятно !!!!! :D :D

chupacabra:)
09-14-2005, 14:15
хемороиди
бахахахахаха,
хемороидите гъбички ли се бе, скъпа..!?
хахаха, тфа за вид разранявания по дупето, когато се напъваш много, много, много...
:lol: дееба компетентните хора....... :lol: :lol:

Неактивния
09-14-2005, 14:17
хемороиди
бахахахахаха,
хемороидите гъбички ли се бе, скъпа..!?
хахаха, тфа за вид разранявания по дупето, когато се напъваш много, много, много...
:lol: дееба компетентните хора....... :lol: :lol:
Точно така хемороидите са на другия изход! :lol:

BAD_GIRL_
09-14-2005, 16:38
tova ne e julto te4enie.a bqlo po dobre otidi na ginakolok.i az bqx taka no mi se maxna :P moga da ti kaja kak se maxa. :arrow: zna4i predi da otidesh da se kupes si vzimash soda i svagash v edin ligen 4/5 golemi luji4ki soda i voda kolkoto si poiskash.posle si miesk ...... 5/10 minuti. tova trqbva da go pravish 10 dena i she ti iz4ezne bqloto te4enie. uspex :wink: