PDA

View Full Version : Dali ve4e mojem da kajem BULGARIQ?



PATRIOT
09-13-2005, 23:27
Dali ve4e mojem da kajem s gordost Bulgariq?Moje bi samo nqkoi,a drugi ne.No za6to?Ot tuk e tragnala naciqta predi 10 000god.A sega.....sega,sega kakvo? Tapkani ohulvani.....Ne znaem ni6to? Tova jivot li e we hora? Dali 6te ima Bulgariq sled 3-4 godini? Vie kak mislite???

Moderated by Tiffany
по точка 6 от правилника.

Slun4o
09-14-2005, 09:01
Тя Бьлгария ще си е тука ама не се знае дали бьлгарите ще са тука :roll:

rosskata
09-14-2005, 09:47
ДА ти имам патриотизма човече, направо къртиш мивки. Вземи прочети малко история на България, били сме къде-къде по- зле, естествено, че ще я има България, и българите ще ги има. Айде стига с този нихилизъм :evil:

Bamze
10-16-2005, 00:01
:))) че българи навсякъде има вече! ;) Какво от това че не живеят в рамките на тази територия наречена България! Голем праз! Важни са хората и човешките взаимоотношения ;)
Проблема на много хора в настоящето е жаждата за пари и власт :)))))))))))00...
Тъпа работа! Това са слепите хора!
България е обречена на вечен живот и това е! Приеми го пич ;)

Hybrid_Theory_F
12-19-2005, 13:22
Разбира се че можем!Всички знаят кои са българите и колко велики неща са направили!Глупаво е да мислим че сме хора помалко от другите по земята.Пък и като изключим политиката сме си много добре...Аз харесвам България и разбира се че ще я има след 3 години- помислете си, имало я е след 5-вековно брутално тежко робство...това сега е нищо!Аз смятам, че всичко ще се оправи и ще става все по-добре

Murderdoll
12-19-2005, 15:24
Всички знаят кои са българите и колко велики неща са направили!
хъх...затфа са ме питали къде е България
и затфа Димо в холандия са го питали дали
имаме компютри..и електричество :lol: :lol:
та..не бъди толкова сигурна:)

MaRiYa_86
12-19-2005, 19:23
Съгласна съм,че българите са направиЛИ много велики неща,но замислете се,че всички подвизи на българи са в минало време!!!
Уж българите сме смели,непреклонни,велики.... И аз съм българка,но тези приказки са мит!
В днешно време българите са просто едни подтиснати хора,лежащи на стари лаври.Всички се оплакваме от политиката,политиците,цени те,работата,циганите и какво ли още не,но никой нищо не иска да предприеме.По улиците всички се гледаме злобно и си завиждаме,незнайно защо?!? Ако видим сънародник изпаднал в беда се скатаваме в някой ъгъл и гледаме сеир!
Тъжно ми е,защото българите се стремят да избягат от България,търсейки по добър стандарт на живот...
Честно ви казвам много ми е мъчно,защото и аз съм от многото,които чувстват партиотизма в себе си и имат желание за борба и промяна,но нищо не предприемат...Мъчно ми е,защото искам нещо да се промени,но незнам как мога да помогна за това?!?

Hybrid_Theory_F
12-19-2005, 19:44
Всички знаят кои са българите и колко велики неща са направили!
хъх...затфа са ме питали къде е България
и затфа Димо в холандия са го питали дали
имаме компютри..и електричество :lol: :lol:
та..не бъди толкова сигурна:)

Мен също са ме питали- в един чат "Това в Южно Мексико ли е?"... :oops:
Исках да докарам звученето по-драматично и да изглеждам по-убедена :lol: Иначе осъзнавам сериозноста на положението :D
Не, сериозно, уверявам ви, всичко ще се оправи!

Momchence
12-20-2005, 17:44
Всички знаят кои са българите и колко велики неща са направили!
хъх...затфа са ме питали къде е България
и затфа Димо в холандия са го питали дали
имаме компютри..и електричество :lol: :lol:
та..не бъди толкова сигурна:)Е чай ся тея хора са супер забутани...последната изцепка е "колко е 7 по 10 на ум!" "момент да помисля ъъъъъъъъъъъъ" тоя верно не загря...как очкаваш да знае къде е България? Той самия не знае къде се намира на картата...верно че аз на 15 можех да посоча 80% от страните в Европа и да сметна 7 по 10 на ум но това просто доказва кой е по-добрия :) Другото което е аз съм от година и половина тука и изкарвам по-високи оценки по холандски от тях..мноо ме мразят...Учителите определено обаче знаят за България...може би не с точност но най-малкото че е някъде на балканите...въпреки всичко не сме известни и да ви кажа това си има и добри черти ;)..както и да е..
За България...таз страна си я има от доста вереме и ще си я има още доста време...приказките за работливостта и топлотата и т.н. са стари митове и легенди отдавна неактуални ;) тфа да скалагаш трапеза на гостите е просто традиция не е от многото топлота...както тука е традиция да ти предложат чай или кафе и ако много ги накефиш една пастичка...въпрос на нрави....мога си пиша цял ден но в крайна сметка ше кажа, че вярвам, че България ще се оправи някой ден, който няма да е хич скоро и че определено има какво да променим в себе си :) Като за начало почнете от себе си, след това гледайте другия. В България има много достойни и умни хора който наистина представляват един типичен българин както е в приказките на хората...но за съжаление не да по-голямата част;) Мисля че в много отношения минаваме европейците пъти....ако се понапрегнеме ше ги биеме и там където ние сме слаби а те силни...само дето с БСП и Атака няя как да стане, тфа само доказва колко сме глупави и наивни в тфа отношение...чуда се защо в България не съм учил за студената война и комунизма и чак тука осъзнавам и разбирам толкова много неша?? Дееба комунягите дееба!
:? :x

teenkopele
12-24-2005, 09:38
Тя Бьлгария ще си е тука ама не се знае дали бьлгарите ще са тука :roll:

За огромно мое съжаление е така! :(

teenkopele
12-24-2005, 09:42
...иначе БЪЛГАРИЯ винаги ще има и това дали ще има българи в нея зависи до голяма степен от НАС ! :wink: ...дали ще тръгнем по света да търсим по-добър живот или ще решим да останем тук и да се опитаме да направим нещо напук на всички трудности?!

Дали по света знаят нещо за България...всеки, който е бил в чужбина, в това число и аз, може сам да си извади изводите.

hot_sexy_lady
01-04-2006, 18:04
Ако влезем в европейския съюз вече няма да сме България а просто Европа.Така ще се наричат всички държави които са в европейския съюз.

teenkopele
01-04-2006, 18:41
Винаги съм се чудел, защо всички казват: 'Да влезнем в Европа.', та ние сме една от най-старите държави на континента и сме тук от край време. :)

strange__
01-04-2006, 21:13
Някой го каза мн добре...земете прочетете малко българска история и после говорете,че сега сме зле :shock: А и какво очаквате...5 века...минали са 5 века,през които целия свят се е развивал и променял,а през това време ние сме търпяли турското "присъствие" (тва з присъствието го прочетох в некъв учебник по история :evil: )и така в един момент в края на 19 век България е отново на картата на Европа,но този факт не ни изравнява с тях в икономическо отношение...мдаа не става така :roll: 500 години замислете се колко много време е това и колко много неща са се случили точно през тези години...средновековието,ко ето ние сякаш сме проспали :idea: И така...а съвсем отделен е въпроса за политиците ни...това няма да го коментирам тъй като всички си ги знаеме що за стока са.И докато такива хора ни оправляват няма да успеем да наваксаме пропуснатото!!!И въпреки всичко аз ще остана тук :wink:

hot_sexy_lady
01-04-2006, 21:28
vseki koito se 4ustva bulgarin moje da kaje gordo i dostoino Bulgariq!!! 8)

AnnG
01-25-2006, 20:18
Bulgariq vinagi 6te si q ima,no mai bulgarite nqma da sa tuk,vseki bqga nakudeto moje i tova e gadno.Edin den BG 6te e pulna samo s zigani i turzi,mnogo mi e mu4no no taka 6e stane. :(

InHell
02-17-2006, 01:20
Dali ve4e mojem da kajem s gordost Bulgariq?Moje bi samo nqkoi,a drugi ne.No za6to?Ot tuk e tragnala naciqta predi 10 000god.A sega.....sega,sega kakvo? Tapkani ohulvani.....Ne znaem ni6to? Tova jivot li e we hora? Dali 6te ima Bulgariq sled 3-4 godini? Vie kak mislite???

Moderated by Tiffany
по точка 6 от правилника.

Мисля че се пише България, а не BULGARIQ и не, няма да го казваме гордо, защото младото поколение (16-25 години) е съставено от невероянтни индивиди като теб.

EDIT: и защото всички знаят за България и всичко което сме направили, всички мислят, че кирилицата е руската азбука.

ht_7j
02-17-2006, 19:09
Jalko e, no situatziqta v momenta mi nqpomnq za tazi v Haiti. Idvat, kupuvat na evtino, expoatirat ni, rabitqt na nasha zemq, s nash trud, a golemite pechalbi otvat pri tqh. Bugaria kato teritoriq shte si ostane. Loshoto e, che bulgarska kultura i obichai veche nqma da ima.

angel4eto_666
03-21-2006, 10:32
Тя Бьлгария ще си е тука ама не се знае дали бьлгарите ще са тука :roll:
mmmmmm da taka si e ,ve4e po4nahme da stavame malcinstvo turcite i ciganite ni nadminavat i nie prosto 6te se iznesem ot bg ,a stranata ni 6et stane niakva pomia palni s ne6tastnici za sajelenie