PDA

View Full Version : Planini



metalik
09-14-2005, 22:41
Zdraveite az sym edno momche koeto izkachi 3 vyrha v bulgarskite planini Musala v Rila, Vihren v Pirin i Snejanka v Rodopite. Iskam prosto da vi kaja che tova nemoje da se sravni s nishto, prosto da prekarash malko vreme v planinata da napravish nqkolko pohoda e istinsko izjivqvane. Vqrno e che v hijite ne e koi znae kakva prelest v povecheto e malko diskonfortno no samata planina go pravi da ne se zabalqzva, zpecqlno za men poveche mi haresva da ida na planina otkolkoto na more, ne kazvam che planinata e po hubava, no iskam da kaja na tezi koito ne sa hodili pone vednaj da idat na planina i da izkachat nqkoi vryh, GARANTIRAM NQMA DA GO ZABRAVITE!
(i ako sym ubedil nqkoi da se kachi gore to molq vi ne izhvyrlqite otpadaci pazete planinite chisti zashtoto imame s kakvo da se gordeem)

09-15-2005, 14:33
metalik и аз качих Вихрен тая година направо беше страхотно!а другата година живот и здраве съм на Мусала ....... мноого е яко по планините ходя от 5 години и вече не си репдставям лятото без да изкачвам някой връх :wink: :wink: :wink:
Ти в кои хижи ходи във Пирин ?

metalik
09-15-2005, 19:44
ami zapochnahme ot lifta kym hija bezbog, mnogo krasivo beshe :), sled neq utidohme v bynderica ako ne se laja shtoto beshe predi 3 godini :), sled neq v hija vihren izkachihme vyrha i ot tam utidohme v bansko i tam beshe dosta krasi ,no sajelqvam samo che togava ne raboteshe kabinkoviq lift. ;)
Ti koi vyrhove si izkachil ?

09-16-2005, 18:55
Хехе аз съм момиче де ама както и да е...регистрирана съм тука ма не ми се влиза ...
Та то нащо беше същото почти- от лифта на безбог ,после на Демяница ,после Бъндерица ,качихме Вихрен от Бъндерица,а слязохме през хижа Вихрен ,отидохме пеша до Банско и там пак спахме и беше супер яко :D
Иначе миналите лета бяхме на Рила,Родопите,Стара планина и сега Пирин.
Май само дето качихме Ботев от високите(преди бяхме малки и не качвахме мн големи върхове ами само разни неизвестни...)

4on4i
09-16-2005, 21:01
еххх, какво да ви кажа, аз съм планинар от поколения, имам вила в пирин, само, че е от страната на сандански, демек от другата страна на банско, много преходи съм правил сигурно са над 20-30 и все по пирин и мога да кажа, че още не съм видял, почти нищо, сега ще ви покажа една моя снимка на вихрен, междо другото и съм запален скиор и всяка зима съм на Банско :wink:


ето и снимката на вихрен http://photo-cult.com/showpic.php?aut=Azazel&id=24926

09-17-2005, 21:12
4on4i много е яко . Нии като го качвахме времето беше мн ясно и снимките ми са съвсем различни ама и тая е жестока :wink:

metalik
09-18-2005, 20:42
neznam za vas no az predpochitam planinata pred moreto, prosto me kefi da se katerq da izkachvam vyrhove i tem podobni, edni ot nai jestokite spomeni shte sa mi ot planinite ;]
ei da vidam edno interestno saitche moje da go znaete no za tezi koito ne go znaqt :)
http://www.bulgarian-mountains.com/bg/Home/index_html

Peti4ka
09-18-2005, 21:16
Аз изкачих връх Мусала. Беше страхотно.Няма да го забравя.Тогава се запознах със metalik и станах приятелка с него..хihix :) Другата година маиче ще се изкачва Вихрен и не смятам да го пропусна,независимо от маршрута :)

Peti4ka
09-18-2005, 21:20
ходила съм на море и на планина,специално на мене ми хареса повече на планина .. :}

09-19-2005, 16:07
Мм на мен и двете ми харесват еднакво много , те са си мн различни.
Само че като изкачиш някой връх някак си усещаш че си направил нещо смислено и по значимо от леженето на плажа по цял ден.

metalik
09-19-2005, 16:12
Petichke, idvai ako se poumorish, vikai az shte help-na, np samo da doidesh ;)

Bamze
10-15-2005, 22:00
Приятел, нали знаеш:"Опознай родината, за да я обикнеш!". :)
Аз съм ходил по Витоша, Родопите, Рила,....,Лулин планина. :)
В BG има много красиви места! :D
Препоръчвам ти не само да се разхождаш по билото, а и да влезнеш в душата на планината! :wink:
Разходи се до Триград, влез в Дяволското гърло.
Посети някоя и друга пещера, НО НЕ САМ!
Та тогава, пак ще си говорим :wink:

Hybrid_Theory_F
12-19-2005, 19:39
:)
Аз имам една супер готина луда баба,която всяка година ни мъкне някъде с дядо и братовчедките ми :D
Ходила съм на Руен,Вихрен,Черни връх,Ботев а миналата година ходихме на Мусала
Прави сте бях толкова ЩАСТЛИВА, бях друг човек и...не,не мога да го опиша,ясно ви е защо...Присъединявам се към всички ви- това е невероятно чувство!
П.С. Искам да се кача на Мон Блан и Еверест