PDA

View Full Version : Боклук->кошче?



LifeleZz
09-15-2005, 18:55
Аз живея в малък град и не бих казала, че тук е кой знае колко замърсено, но не е и чисто! Повечето хора си хвърлят боклуците на земята, при положение, че на 20 метра от тях има кошче или нещо такова... И е супер грозно и гадно да си седнеш на някоя пейка, наоколо некфи яки дървета, тва онова...и като погледнеш надолу - пълно с боклуци, сякаш някой си е изсипал кошчето около пейката! То чак да те е гнус да седнеш... И де да бяха само около пейките тия купчини (направо купчини са си) боклуци... И най-лошото е, че съм забелязала, че хората, които по-скоро биха се затрупали в боклуци, отколкото да направят две крачки и да ги изхвърлят в определеното за целта място, са "БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ" ... :evil: :evil: :evil: Дали е така само в моя град? Искрено се надявам, щото тва си е чиста селяния... :evil: :roll: И ние в европейския съюз ще влизаме... :roll:

Много ме дразни тва мен... То аз не, че съм некфа чистница, ама поне не мърся природата и родните улици... 8)
Та...какво е вашето отношение по въпроса?

sweezy_girl
09-15-2005, 18:59
jajajajaja chestno li....mi chestno kat mi trqq koshche se NQMA (deeba i obshtinata tupa) a puk ako ima az se go mqtam i sledovatelno ne ucelvam!... :arrow: ne hvurlqm v koshchetata!

DeziRe
09-15-2005, 19:03
Ako nablizo ima kosh4e...no poprnip se staraq :)

Swinkenhoffer
09-15-2005, 19:10
не пиши с бяло, нищо не разчитам.
в кофата. винаги :!:

Неактивния
09-15-2005, 19:29
Задължително!

miloto_girl_4e
09-15-2005, 19:59
ami staraq se mnogo da si hvurlqm boklucite v kofite za bokluk,ama ako dulgo vreme nqma kofa gi hvurlqm na zemqta(govorq za drebni bokluci de...) :roll:

MaD_CaT*
09-15-2005, 20:01
Да :D
Аз даже и на другите ходя и им хвърлям боклуците,като ги пуснат на земята..
понякога и на непознати събирам...
:lol: абе..ако не си намеря хубава работа...гладна няма да остана...и улиците може да чистя :lol: Отдава ми се :lol:

CRaZy_IKT
09-16-2005, 16:09
Да :D
Аз даже и на другите ходя и им хвърлям боклуците,като ги пуснат на земята..
понякога и на непознати събирам...
:lol: абе..ако не си намеря хубава работа...гладна няма да остана...и улиците може да чистя :lol: Отдава ми се :lol:
I az taka-iskam da jiveq na chisto a ne da pluvam v typite smrudlivi bokluci i sichki da pitat shto stana taka

LifeleZz
09-16-2005, 16:30
Тъй, като се надявам другата тема(без да искам съм пуснала 2 теми :?) да бъде изтрита, ето какви са мненията в нея:



Не приемам эа нормално хората да си иэхвърлят боклуците на эемята...в крайна сметка така ли правят вътре в домовете си?!Пък и при положение,че няма много чистачи...ми те хората неслучайно са иэмислили цивилиэованите кошчета!Но явно някой са си свине по природа :roll: колкото и да е гадно,така си е.



Az pazq kofite 4isti... Furlqm po ulicite, osven ako nqkoq kofa ne e tolkova blizo, 4e da mi mi izvadi o4ite.




Az pazq kofite 4isti... Furlqm po ulicite, osven ako nqkoq kofa ne e tolkova blizo, 4e da mi mi izvadi o4ite.
MyaXaAx, praFilno..daFai F su6tiq duh :lol: :P





Az pazq kofite 4isti... Furlqm po ulicite, osven ako nqkoq kofa ne e tolkova blizo, 4e da mi mi izvadi o4ite.
MyaXaAx, praFilno..daFai F su6tiq duh :lol: :P
Ех, от смръдлите няма отърване! :shock:

Бележка: Това са само мненията свързани с темата...

Black_Orchid
09-18-2005, 19:58
Струва ми се че има още една такава тема. Същата :!: