PDA

View Full Version : Бръснете ли си дупетата?



LiNkiN4eTo
09-15-2005, 19:40
Ъ :?: :lol:

Swinkenhoffer
09-15-2005, 19:41
баси!
тайна :lol:

LiNkiN4eTo
09-15-2005, 19:47
баси!
тайна :lol:
не е тайна!видях гласуването :wink: айде няма да те издавам :wink:

aLoNe^I^BrEaK
09-15-2005, 19:50
aaa, molq!? :shock: ByaXaAxAaXxaxA :lol:

Swinkenhoffer
09-15-2005, 19:50
не съм гласувала :wink:
несравнимо е усещането да те гъделичкат космите в гъза и да оставяш такива по сапуна, но все пак не е особено красиво :lol:

LiNkiN4eTo
09-16-2005, 13:37
Абе LiNkiN4eTo с всеки ден затъпяваш повече :) Вземи се засили към някоя стена или ръбче.. :DNa edno i sa6to mnenie sme :wink:

пък вие малоумнички си бласнете умните глафички в ъгъла на пс-ту си ... патки! :wink:
aбе ей шматки,леко ли сте тъпи да усетите че тая тема е майтап!
пък ти Елеоноро изобщо не ми говори за затъпяване щото сички те знаем колко за ЗАТЪПЯЛА,просто няма смисъл да те коментирам нали :wink: :wink: :wink:
пък ти Деси кат не понасяш бъзик изобщо не влизай с темите ми,щото винаги ще си разочарована!!!
Гостът е лице :lol:

CRaZy_IKT
09-16-2005, 14:47
axxaxaxax da be Bazika opredeleno me nakefi...

09-16-2005, 16:17
Извънземните ми го обръснаха при първото ми отвличане ! Извратеняци !

SkiT
09-16-2005, 16:22
като почна от под мишниците чак до гъза толкоз съм окосмен...ахахх...бръсна го вечер преди лягане и сутрин преди ставане :) хахахахаха

Pe666o
09-16-2005, 17:08
ky ky? ili ky xy? :lol: :P

XXX_f
09-16-2005, 17:13
aaa gluposti kak be , to ne e li nqkakvo qko takova kosmato da ti e kef otvsqkude xahxhahxhahxah

LiNkiN4eTo
09-16-2005, 17:47
ky ky? ili ky xy? :lol: :P
ky ky :wink:

MaPuXyaHa
09-16-2005, 18:38
Ела да провериш!!! :wink:

xandria
09-16-2005, 20:02
mi toooo ve4e brusna4kata se zadrusti... lol :wink:

мечтател
09-17-2005, 08:04
като почна от под мишниците чак до гъза толкоз съм окосмен...ахахх...бръсна го вечер преди лягане и сутрин преди ставане :) хахахахаха
преди ставане? а след лягане?
аз гласува за тц

09-17-2005, 08:28
С бръснене ще се утепеш, след тва знеш ли как боцка ужасно, не е като кура да си обръснеш а сто пъти по гадно. Само кола маска там :wink: .

DeSsi
09-17-2005, 09:33
Линкин4ето вземи се засили към някоя стена или бордюрче :)

09-17-2005, 09:45
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .

LiNkiN4eTo
09-17-2005, 09:57
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .
или с други думи : време е да си ходиш яххахаха
уф не ми се занимааа да те наредя както заслужаваш , иначе повярвай ми , повече нямаше да взелеш в този форум :wink: :wink: :wink:

09-17-2005, 09:59
Абе я се засили към некое ръбче :lol: .

WannaBe
09-17-2005, 10:50
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .
или с други думи : време е да си ходиш яххахаха
уф не ми се занимааа да те наредя както заслужаваш , иначе повярвай ми , повече нямаше да взелеш в този форум :wink: :wink: :wink: И как така ше го наредиш вув някав форум?Вижте се на живо пък да видим дали ше го наредиш там.Шото някои във форума или в чата се правят на много отворени,ама на живо са балъци.Не говоря спецялно за тебе,казвам попринцип

Sinister_Doll
09-17-2005, 20:15
6to, be? Taka mi pazi toplU!

Axel_f
09-17-2005, 20:35
аз гласува за тц

Пфууууу гадУУст :mrgreen:

Ами който си няма растителност в задника :oops:

Линкинчето,искаме бой http://www.thestylemachine.com/smileys/galletos.gif

Traffic
09-17-2005, 20:36
Ъ :?: :lol: а ти путката бръснеш ли си или я оставяш да избуи като неокосявана с години ливада? :lol: :lol: :lol:

Spec. Agent Becker
09-17-2005, 20:55
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .
уф не ми се занимааа да те наредя както заслужаваш , иначе повярвай ми , повече нямаше да взелеш в този форум :wink: :wink: :wink:
FBI откри реална заплаха в думите на тази цивилна.
Г-жо Линкинчето, приканваме Ви да не създавате проблеми на себе си и на околните, наранявайки физическото здраве на някой друг. Не забравяйте, че FBI съблюдава за действията Bи!

Special Agent Sydney Becker

FBI

SisTeR`oN`MaXa
09-17-2005, 21:16
Ела да провериш!!! :wink:

I az sUm na sa6tot mnenie!

Sinister_Doll
09-17-2005, 21:49
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .
уф не ми се занимааа да те наредя както заслужаваш , иначе повярвай ми , повече нямаше да взелеш в този форум :wink: :wink: :wink:
FBI откри реална заплаха в думите на тази цивилна.
Г-жо Линкинчето, приканваме Ви да не създавате проблеми на себе си и на околните, наранявайки физическото здраве на някой друг. Не забравяйте, че FBI съблюдава за действията Bи!

Special Agent Sydney Becker

FBI

AAAAAAAA! O6te edna!!! Neee!

Spec. Agent Scully
09-17-2005, 21:58
г-це Sinister_Doll, предупреждаваме ви
FBI ще изпрати агенти
по следите ви, за да контролира подобни
изказвания от ваша страна, накърняващи
достойнството на някой от агентите!

Special Agent Scully

FBI

Sinister_Doll
09-17-2005, 22:03
г-це Sinister_Doll, предупреждаваме ви
FBI ще изпрати агенти
по следите ви, за да контролира подобни
изказвания от ваша страна, накърняващи
достойнството на някой от агентите!

Special Agent Scully

FBI



Come and get me, bitch!

MaPuXyaHa
09-17-2005, 22:04
г-це Sinister_Doll, предупреждаваме ви
FBI ще изпрати агенти
по следите ви, за да контролира подобни
изказвания от ваша страна, накърняващи
достойнството на някой от агентите!

Special Agent Scully

FBI

Оо Скъли още ли раждаш извънземни?!?!

LiNkiN4eTo
09-18-2005, 06:20
qhahhahahahh
ke4 :lol:

blackboy
09-18-2005, 06:24
хахах по-големите ги отстранявам с ножичка :lol:
нещо не става работата да ги махна всичките :lol:

Axel_f
09-18-2005, 09:19
qhahhahahahh
ke4 :lol:

Ъкхъммм...ама май и ти трябваше да участваш в мелето :lol: :roll:

DeSsi
09-18-2005, 16:57
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .
или с други думи : време е да си ходиш яххахаха
уф не ми се занимааа да те наредя както заслужаваш , иначе повярвай ми , повече нямаше да взелеш в този форум :wink: :wink: :wink:

hahaa nqkyf kele6 na 14 godini ne moje "da me naredi kakto trqbva" 4e i da ne vlqza v foruma.Ne mi e qsno za kva za mislish ? Moga samo da ti go sloja v ustata typa pu*ka zaspala.
A na oqma blagodarq za priznanieto :) az pyk mno te haresah :lol:

CeRRuTi_1881
09-18-2005, 17:08
Да живее "ъхъ" !!!! :D :D

09-18-2005, 17:20
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .
или с други думи : време е да си ходиш яххахаха
уф не ми се занимааа да те наредя както заслужаваш , иначе повярвай ми , повече нямаше да взелеш в този форум :wink: :wink: :wink:

hahaa nqkyf kele6 na 14 godini ne moje "da me naredi kakto trqbva" 4e i da ne vlqza v foruma.Ne mi e qsno za kva za mislish ? Moga samo da ti go sloja v ustata typa pu*ka zaspala.
A na oqma blagodarq za priznanieto :) az pyk mno te haresah :lol:
Хехе бъзикам се бе :lol: исках да видя какво ще напишеш ама не ми даде много точки :lol: . Ама така и не разбрах са около вълшебната ти дупка има ли горичка или си викнала дърваря :roll: ?

Black_Orchid
09-18-2005, 17:55
Не и няма какво да му се бръсне.

DeSsi
09-18-2005, 19:24
Аве десси, не искама да се заяждам изобщо и като цяло не съм такъв човек ама от известно време те наблюдавам и съвсем искрено искам да ти кажа че ти си страшно тъпа и задръснета овца. Без лоши чувства, просто лично мнение :wink: .
или с други думи : време е да си ходиш яххахаха
уф не ми се занимааа да те наредя както заслужаваш , иначе повярвай ми , повече нямаше да взелеш в този форум :wink: :wink: :wink:

hahaa nqkyf kele6 na 14 godini ne moje "da me naredi kakto trqbva" 4e i da ne vlqza v foruma.Ne mi e qsno za kva za mislish ? Moga samo da ti go sloja v ustata typa pu*ka zaspala.
A na oqma blagodarq za priznanieto :) az pyk mno te haresah :lol:
Хехе бъзикам се бе :lol: исках да видя какво ще напишеш ама не ми даде много точки :lol: . Ама така и не разбрах са около вълшебната ти дупка има ли горичка или си викнала дърваря :roll: ?

Az kazah kakvoto mislq :P a po temata..tfa e slujebna taina :)

nqkoi mod trqq da q zaklu4i ;)

LiNkiN4eTo
09-19-2005, 07:20
яхахахахахах
перфектна си , само не знам къде го видя тоя 14-годишен келеш...
ся ме е яд че не ме твариш колкото Елеонора ...
на теб някой мод. тряя ти заключи главата :P :lol:

09-19-2005, 07:27
a po temata..tfa e slujebna taina :)

И каква е точно службата Ви ? FBI смята някои дейности за незаконни !

rosskata
09-19-2005, 07:28
ПОдкрепям Ояма...Линкинче, погледни се отстрани, мила, погледни си новата регистрация и помисли малко какво впечатление оставяш. Не те знам на 14 ли си, на 16 ли , но разсъждаваш като 5- годишна с лошо възпитание.
по темата- дам, бръсна го.(Всички които казват, че е тайна- също :P

LiNkiN4eTo
09-19-2005, 07:42
ПОдкрепям Ояма...Линкинче, погледни се отстрани, мила, погледни си новата регистрация и помисли малко какво впечатление оставяш. Не те знам на 14 ли си, на 16 ли , но разсъждаваш като 5- годишна с лошо възпитание.
по темата- дам, бръсна го.(Всички които казват, че е тайна- също :P
яхахаххахахахахаххаха
за коя нова регистрация ми говориш бе мила ?!? айде пиши ми едно лс да ме подсетиш да не офлудваме темата ...
хахаха само да те питам , наистина ли мисли ли , че разсъждавам като 5-годишна , защото това , че в тоя прецакан от Бог форум се правя на изкукуригала не оправдава думите ти!

09-19-2005, 07:45
да не офлудваме темата ...
-----------------------------------
в тоя прецакан от Бог форум

Бог няма нищо общо с това, а да спамиш и да флудиш е толкова интересно !

Sa3ana3a
09-19-2005, 11:53
Добър ден агент Мълдър. Понеже вие казвате че FBI знае всичко, бих искал да попитам колко агента има в този сайт :?: Благодаря предварително :)

09-19-2005, 14:16
Добър ден агент Мълдър. Понеже вие казвате че FBI знае всичко, бих искал да попитам колко агента има в този сайт :?: Благодаря предварително :)
Съжалявам това е служебна тайна !

Spec. Agent Becker
09-19-2005, 14:41
Добър ден агент Мълдър. Понеже вие казвате че FBI знае всичко, бих искал да попитам колко агента има в този сайт :?: Благодаря предварително :)
Съжалявам това е служебна тайна !
Special Agent Fox Mulder е професионален и съвестен агент, за което го уважавам. Той не може да издава тайните на FBI. Затова приканваме всички цивилни да не питат за тях.

Special Agent Sydney Becker

FBI

snooppy_f
09-30-2005, 07:51
BlaxaXaXaxxxaxaXxaxa

Sa3ana3a
09-30-2005, 09:58
Добър ден агент Мълдър. Понеже вие казвате че ' знае всичко, бих искал да попитам колко агента има в този сайт :?: Благодаря предварително :)
Съжалявам това е служебна тайна !
Special Agent Fox Mulder е професионален и съвестен агент, за което го уважавам. Той не може да издава тайните на '. Затова приканваме всички цивилни да не питат за тях.

Special Agent Sydney Becker

'

Защо мислите че съм цивилен :twisted:

girlpower
09-30-2005, 10:06
хаха,дупето ми не е космясало за да го бръсна :lol:

Agent Mulder
09-30-2005, 11:36
хаха,дупето ми не е космясало за да го бръсна :lol:
АХаххах да бе сигурно ! Още издирваме приятеля ти в джунглата ! Горкия човек !

Agent Mulder
09-30-2005, 11:38
хаха,дупето ми не е космясало за да го бръсна :lol:
АХаххах да бе сигурно ! Още издирваме приятеля ти в джунглата ! Горкия човек !

kiss_you
10-01-2005, 15:23
6to nqma otgovor:nqmam kosmi v zadnika?!

LiNkiN4eTo
10-02-2005, 08:38
6to nqma otgovor:nqmam kosmi v zadnika?!
щото всеки човек има малко или много
_|_

machoka
10-02-2005, 09:19
Достатъчно!