PDA

View Full Version : Kakvo bixte...?



ise_girl
09-15-2005, 22:24
Kakvo bixte napravili za Bulgariq? I KAk 6te go napravite?

Неактивния
09-15-2005, 22:25
Аз по общ въпрос не бях виждал! :shock:

metalik
09-15-2005, 22:37
da, ise_girl stestni malko kraga, vyprosa e prekaleno obsht ;]

Black_Orchid
09-16-2005, 09:21
Нашстина въпроса е прекалено общ!

neutravlad
09-16-2005, 10:20
Бих забранил теми като тази :)
п.с. нищо лично

Bloody_Tear
09-16-2005, 10:39
За България ли???Ми първо бих изгонила почти всички цигани и турци.Нищо лично просто станаха прекалено много и се ползват с по-големи привилегий и от българите!!! :shock: Особено ме издразни това,че ще премахнат "Сите българи заедно" били сме ги подтискали бла бла бла.Та това е единственото предаване дето дарява държавицата с поне малко гордост и патриотизъм!!!Турски новини...бла бла...Айдеее малкоооо съобразяване!Така...Второ... ко можех бих изгонила всичките ни малоумни политици и бих сложила на тяхно място само свестните.То не че има такива де.Бих се опитала да спря корупцията,насилието,неспр аведливостта,замърсяванет .... :evil:

e4o
09-16-2005, 10:53
kvoto i da napravq vse 6te sme na su6toto deredje :(

nekaduren
09-17-2005, 23:36
nishto

metalik
09-18-2005, 21:43
За България ли???Ми първо бих изгонила почти всички цигани и турци.Нищо лично просто станаха прекалено много и се ползват с по-големи привилегий и от българите!!! :shock: Особено ме издразни това,че ще премахнат "Сите българи заедно" били сме ги подтискали бла бла бла.Та това е единственото предаване дето дарява държавицата с поне малко гордост и патриотизъм!!!Турски новини...бла бла...Айдеее малкоооо съобразяване!Така...Второ... ко можех бих изгонила всичките ни малоумни политици и бих сложила на тяхно място само свестните.То не че има такива де.Бих се опитала да спря корупцията,насилието,неспр аведливостта,замърсяванет .... :evil:
napylno podkrepqm mnenieto mu, zashtoto sled vreme nema da ima bolgari v b/q samo turci i cigani... ta te se vadqt kato muhi a bylgarite zapadame... i kakto kazva kakvi sa tezi novini na turski, ta nie sme v bylgariq, da imah vyzmojnost shtqh da podkrepq s dvata kraka Bloody_Tear ;]

Bloody_Tear
09-19-2005, 11:17
napylno podkrepqm mnenieto И :!: :D

Absconding
09-20-2005, 18:36
Аз по общ въпрос не бях виждал! :shock:

И аз!

Bamze
10-15-2005, 21:44
БИХ ДАЛ ЖИВОТА СИ! 8)

teenkopele
10-15-2005, 21:56
...бих наоравил така, че хората да живеят по-добре...като увелича с доста заплатите и намаля с доста цените ! :lol:


...бих вложил повече пари в мадежта на БГ.

Bamze
10-21-2005, 06:48
kvoto i da napravq vse 6te sme na su6toto deredje :(
А, ако не си сам!!!
Ако редом с теб масово българите го правят ;))
Нали си чувал онзи верен израз, с който някои хора злоупотребиха:
СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА ;)

Bamze
10-21-2005, 06:50
nishto
Наблюдател.
Саирджия.
Е, щом неможеш, поне гледай и се учи :wink:

Bamze
10-21-2005, 06:58
За България ли???Ми първо бих изгонила почти всички цигани и турци.Нищо лично просто станаха прекалено много и се ползват с по-големи привилегий и от българите!!! :shock: Особено ме издразни това,че ще премахнат "Сите българи заедно" били сме ги подтискали бла бла бла.Та това е единственото предаване дето дарява държавицата с поне малко гордост и патриотизъм!!!Турски новини...бла бла...Айдеее малкоооо съобразяване!Така...Второ... ко можех бих изгонила всичките ни малоумни политици и бих сложила на тяхно място само свестните.То не че има такива де.Бих се опитала да спря корупцията,насилието,неспр аведливостта,замърсяванет .... :evil:
ДОБРЕ ДОШЪЛ В ОТБОРА НА ОПТИМИСТИТЕ !!!
Всичко ще си дойде на мястото, но не чрез революции, ами чрез подобни дискусии !!!
Съветвам всеки уважаващ себе си човек, да прочете :

КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ !!!!!

Много мъничка и много важна книга!

teenkopele
10-21-2005, 14:53
За България ли???Ми първо бих изгонила почти всички цигани и турци.Нищо лично просто станаха прекалено много и се ползват с по-големи привилегий и от българите!!! :shock: Особено ме издразни това,че ще премахнат "Сите българи заедно" били сме ги подтискали бла бла бла.Та това е единственото предаване дето дарява държавицата с поне малко гордост и патриотизъм!!!Турски новини...бла бла...Айдеее малкоооо съобразяване!Така...Второ... ко можех бих изгонила всичките ни малоумни политици и бих сложила на тяхно място само свестните.То не че има такива де.Бих се опитала да спря корупцията,насилието,неспр аведливостта,замърсяванет .... :evil:

Само така...дано има повече хора като мен и теб..ПАТРИОТИ И ОПТИМИСТИ ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ ! :lol: