PDA

View Full Version : ТРЯБВА МНОГО СЕРИОЗНО ДА СЕ ЗАМИСЛИМ



KoHcTaHTuH
09-16-2005, 08:58
Hora za6to trqbva balgarskite momi4eta da ne zabremenqvat a???
Tova li e pravilnoto re6enie???
Samo edno 6te kaja minalata godina v Republika Balgariq sa se rodili 75% cigan4eta 15% bebeta ot drugi narodnosti i samo 10% balgar4eta!!!!!!
Dogodina se o4akva balgar4etata da sa samo 5%!!!!!!
A sled deset godini se o4akva na edin rabote6t v balgariq da se padat po 5 cigan4eta na izdrajka i po 3-ma pensioneri!!!!!!!
Hora seriozno se zamislete za bade6teto na Balgariq
Az licno ne 6ta da me upravlqvat cigani s obrazovanie ne po-visoko ot 6-7 klas.
I nai-vajnoto spodelqite tova sas vsi4ki s priqteli roditeli babi dqdovci.Neka vsi4ki znaqt!!!!!!!!!!!

converse
09-16-2005, 09:07
ми брато да ти кажа чесно малко се кефя на "АТАКА" има неща за който са прави и за който са малко крайни ...
аз бих ограничил на по едно дете на всяко циганско семейство
тука малко на расизъм го обърнахме ама това си е самата истина какво да се прави
те циганите скоро от малцинсво ще станат мнозинство(ако не са станали вече де...)
Tова е реалноста в БЪЛГАРИЯ :!: :!: :!:

obi4am_se
09-16-2005, 09:23
какво да ти кажа,то е много хубаво българските момичета да забременяват, ама не и в 10-11 клас (защото под "момиче" разбирам точно тази възраст),че и по-рано. тогава още никоя не е завършила образованието си и няма перспективи за по-нататък. освен ако мечтите й за бъдещето не се свеждат до това да работи като продавачка или сервитиорка,защото само за това става (нищо лично)! пък и ако погледнем от физическата страна на въпроса: ми едно момиче на 16 не е готово да стане майка толкова рано. опасно е. а да не говорим,че и няма нужните знания,умения и опит за това. иначе си прав-не може циганите да преобладават!

мечтател
09-16-2005, 09:25
ами кво да ти кажа... вярно е че циганетата са много, жярно е че от тях ще пораснат много крадци и така нататък. но българките не раждат, раждат циганките. тва е положението. до 50 години България ще се преименува на Цигания и всичко вече ще е наред - циганите ще се мнозинство и ще ни тероризират в пъти повече от сега. ама ако мойш накарай ги да спрат да бълват още и още циганета.

мечтател
09-16-2005, 09:27
какво да ти кажа,то е много хубаво българските момичета да забременяват, ама не и в 10-11 клас (защото под "момиче" разбирам точно тази възраст),че и по-рано. тогава още никоя не е завършила образованието си и няма перспективи за по-нататък. освен ако мечтите й за бъдещето не се свеждат до това да работи като продавачка или сервитиорка,защото само за това става (нищо лично)! пък и ако погледнем от физическата страна на въпроса: ми едно момиче на 16 не е готово да стане майка толкова рано. опасно е. а да не говорим,че и няма нужните знания,умения и опит за това. иначе си прав-не може циганите да преобладават!
да ама тва циганките го правят, почват на по 14 години и не се спират. и затова и преобладават.

zElEnA^mAsLiNkA
09-16-2005, 09:55
Ami ... za syjalenie taka e ... uveli4avat se kat0 mi6kite!

09-16-2005, 09:59
deba maingliu te deba oh sho ne e jiv
HITLEh
da prai SaPUN ot tqh :evil:

WILD__BOY
09-16-2005, 11:56
Когато дойде това време .. ще ми е чудно как политиците ще ни убеждават да си плащаме данъците?!

Qgodka_
09-16-2005, 12:10
Всичко това звучи безкрайно възмутително и нечестно! За пенсионерите...нямам нищо напротив, но стига да са българи. Ужасно е, никъде другаде няма толкова много необразовани, нечистоплътни, крадливи, нагли "роми" както у нас. Смятам, че трябва да има някакво ограничение за раждането им, защото е отвратително да им гледаш с извинение "мазните физиономии" по улиците. А и на всичкото отгоре да плащаш за съществуването на тези същества.

Неактивния
09-16-2005, 12:11
ТРЯБВА МНОГО СЕРИОЗНО ДА СЕ ЗАМИСЛИМ
Редко го правя т'ва.

WILD__BOY
09-16-2005, 12:17
Българиа е една от малкото Балкански страни, която не е водила гражданскйа война! Нека се псотараем това да не се случи! Съгласен съм че ромите са напаст! Но това е сикриминация! Имам по добра идея! Нека се обединим срещу мързеливите, тъпите, крадливите и наглите! Да ги изолираме от обществото си !

dudeto_sy
09-16-2005, 14:09
Извода е МУЛТИПЛИЦИРАЙ СЕ НАРОДЕ БЪЛГЯРСКИ! Това да не е като да идеш да си купиш хляб... Все пак отговорността за едно дете е доста голяма и не е шега отглеждането на даца.

Teen_guy
09-16-2005, 19:12
Мисля че даже и да им забранят дя имат повече от едно дете циганите пак ще раждат по 7-8,защото те просто не знаят как да се предпазват,а и да знаеха не вярвам да тръгнат да използват кондоми :lol:

bau4e
09-16-2005, 19:41
wtf
kato grajdanin na shumen... nai-ciganskiqt grad v severoizto4na BG moga da kaja 4e ima i svestni cigani no sa mnogo malyk procent!pove4eto ciganki zabremenqvat na vyzrast m/u 12 i 15 godini. otglejdat si decata sami ili gi davat po domove.

maikata na edna priqtelka raboti kato sanitarka v rodilnoto otdelenie kazva 4e cigankite sled kato rodqt iz4ezvat za izvestno vreme, ostavqt decata na grijite na rodilnoto otdelenie. pri tova, poneje dyrjavata ne pokriva tezi razxodi, xorata zadelqt ot zaplatite si, za da kopuvat neobxodimite ra0ti za edno bebe :roll:

kakto i da e... ciganite v toa grad sa preobladavashtata 4ast razxojdashta se po centyra i golemite ulici i prez denq i prez noshta...
gadno mi e da gledam nekvi cigani deto se mislqt za gyzari poneje sa grupa ot 10 4oveka i ako nqkoi slu4aino dori gi pogledne go pribivat.
ina4e kakto spomenax ima i svestni cigani, edni romi, koito jiveqt v sysedniq blok si postroixa loze zad bloka(nezaknno est) i otglejdat domati, krastavici i tikvi i patladjani i sqkvi drugi ra0ti deto moje da se otglejdat... u know what i mean :lol: :lol:

ot druga gledna to4ka, ne mojem da zabranim na romite da rajdat kolkoto si iskat, prosto zashtoto tva e protiv evropesikata konstituciq i ako go napravim nqma da ni priemat v ES.
poglednete oba4e ot druga gledna to4ka...
ako ni priemat v ES skoro sym siguren 4e golqma 4ast ot bulgarite shte zapo4nat da se vryshtat v BG makar da imat dolu-gore stabilna rabota v 4ujbina prosto za da sa si udoma i pri rodninite, etc. :D

za sega she se nadqvame na skinheads :D

\/ peace

wow
09-17-2005, 16:32
I s k'vo da gi gledam tiq deca ??? S qbulki i 4y6ki ??? To i za 4y6ki nqma pari :(:(:( Za k'vo da go rajdam - za da go tormozq i da ne moga da go obleka i izy4a i da si bluskam glavata, 6to sum go rodila, kato ne moga da my dam ni6to i sum my susipala givota ??? Mn e lesno da se prikazva :(:(:( Ciganite osven, 4e re mnogat kato mi6ki i mrat kato ky4eta i se genqt na po 14 - i k'vo da stane ot nego osven kradec ??? Tova li iskate za decata si ??? 4ovek purvo trqbva da porasne, posle da osigyri sebe si i sled tova da misli za deca !!! Kolko ot sredno statisti4eskite bulgari mogat da se pohvalqt s takuv yspeh ??? lesno e da rodi6, ami posle ???

Poulet
09-17-2005, 16:45
Проблемът е в политиката на "държавата".Като им пла6та за всяко дете,а те от своя страна не пла6тат данъци-ми много ясно,4е 6те раждат като ненормални.Те от 5-6 дяца изкарват една средна заплата,ама без да я дават за данъци.И живеят на наш гръб. :x Аман!!!

liebeskummer
09-17-2005, 17:54
трябва да ги избием просто тея нещастници,друг начин нямаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/0/crucified.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/e/bigun.gif

An`Ji_l4
09-17-2005, 18:02
bratle mn si prav ma sa tva s eotnasq za hora nad 20 god. sqak6 nie mladite po-dobre razbirame kvo stava sus stranata ni ot tezi koito biha mogli da poka4at procentite na bulgari!teq paraziti ciganite gi mraza i v 4ervata be!ne moa gi gledam!za v bude6te misla,4e trqq da slojat ATAKA za pravitestvo i ra razmajat kat hlebarki si4ki cigani!i su6to me draznat ebanite novini na turski!prosto ako v turciq se slu6aha BG novini bih go priela ma taka.... ne6to ne!pliuq nq ciganskata rasa!!!!

bau4ee
09-17-2005, 22:15
da izselim zaedno vsi4ki cigani obratno v indiq!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Batkoto
09-18-2005, 06:37
Ами ето ви и моята версия. За ромските момичета, амбицията в живота е да бъдат майки и да си гледат децата. От друга страна, техните семейства ги продават и това кара родителите им да ги оженят възможно най-бързо, за да реализират печалба. В нормалните образовани семейства, родителите искат децата им да се образоват и това в повечето случаи означава, че едно момиче завършва на 23-4 години(след университета). След това иска да се реализира в някаква степен в живота и тогава мисли за деца. Аз мисля, че това е правилното решение и предпочитам в България да има образовани момичета, които стават майки след 25, отколкото многодетни майки на 20 години. Естествено ниския стандарт на булгарите в момента също е причина за ниската раждаемост

DitmataMC
09-18-2005, 17:04
Константине тая статиска дет си дал не е мн вярна,да не казвам,че изобщо не е вярна.точно през тази година се наблюдава увеличаване на родените бебета българчета,за сравнение с минали години.даже 1 пряителка на 18 вече има дете.а друга на 19 е бременна в 7ми месец.
колкото до циганите проблема с тяхната висока раждаемост скоро ще бъде преодолян.да кажем 5-6 години.това не е неозбежен ход на прогреса през който сме минали и ние самите българи.найш ли преди 50 години колко мн деца са се раждали.а отрицателния естествен приръст за България като е цяло е нещо напълно нормално.в повечето цивилизовани страни повечето жени раждат след 25 годишна възраст.
та да се върна на циганите.в моя град (Лом) вече текът курсуве на които циганките се обучават как да се пазят,кое е правилно и кое не е,и такива разни неща.дават им кондоми и т.н. тъй,че надежда има.стига правителството да се захване сериозно с тоя проблем и да се заеме с образоването и превъзпитаването на циганките.
за съжаление , ние , сегашното поколение българска младеж сме уцелили малко кофти момент от развитието на странати ни.децата ни обаче ще живеят в една мн по добра България.по добра във всички отношения - икономика,цигани,образован ие и т.н.
вярвам в това. :wink:

KoHcTaHTuH
09-18-2005, 17:31
Dima statistikata mi e mnoo vqrna bate Az na vsi4ki sabraniq na ISO v bg ko iska6 moa ti pratq progravama
apak tam samo profesori i izvestni li4nosti smeqt da obsajdat tozi vapros

Malko^Momiche
09-18-2005, 19:47
Мразя ги тези гадни, гнусни, мършави, грозни, миришещи на гадно мангалиииии !!!! Ако можех щях да ги изтрепя сичките до един! Едно гадно изчадие нямаше да оставя живуууууу :twisted:

liebeskummer
09-18-2005, 21:33
Dima statistikata mi e mnoo vqrna bate Az na vsi4ki sabraniq na ISO v bg ko iska6 moa ti pratq progravama
apak tam samo profesori i izvestni li4nosti smeqt da obsajdat tozi vapros
оня ден 1 циганка дойде при бащата и си плати на частно за аборт

Garvana
09-18-2005, 21:44
На драго сърце ще смажа от бой некво цигане,всеки казва "Има и свесни ама като се обърнеш за 10 сек и ти изчезват всички работи по теб" ебах ги в боклуците лигави

DespaiR
09-18-2005, 23:00
Обичам_се кво ми разпраяш че едно момиче на 16 не било готово да стане майка циганките забременяват на 13 14 и нищо им няма.

09-18-2005, 23:39
НЕ СЪМ РАСИСТ!!!
ИСКАМ ВСИЧКИ ДА СМЕ РАВНИ.
МОЛЯ ВИ СРАВНЕТЕ ЦИГАНИТЕ С НАС БЪЛГАРИТЕ.
НАКАРАЙТЕ ГИ И ТЕ ДА СИ ПЛАЩАТ ТОКА И ДАНЪЦИТЕ!!!

DespaiR
09-18-2005, 23:46
Да умират ве ебал съм ги в черните резаци нагли. Не ходят на даскало. Нямат образование после ше ми реват че нямало работа за тях. Не плащат ток и вода и квото и да е друго и ше ми реват че били високи данъците и крадът на поразия. ДА УМИРАТ ГАДНИ НАГЛИ ЧЕРНИ ТЪПИ ОЛИГОФРЕНИ РЕЗАЦИ СХИБАНИ НАСРАНИ МЕРИЗЛИВИ ЦИГАНИ.

KoHcTaHTuH
09-19-2005, 08:42
Mi vqrno e 4e ne si pla6tat ni6to i tova e ogromen problem nito tok nito voda vzemat samo pomo6ti i se vklu4vat v programi za bezrabotni kadeto samo si 4oplqt g*za s izvinenie i posle da trepqt policaii i jelezni4ari tova li 6a mi iskat a???
Da pusnat zakon 4e moi6 da trepi6 mangali beznakazano staam i zimam AK-47-ka na ba6tata i po4vam nared aaaaaaaaa
Moje li takiva prostotii samo ot tqh :evil: :evil: :evil:

cle0oo
06-15-2010, 17:24
mnogo ste prosti eiiii q pomislete kato sme bili 5 veka tova sa 500 godini pod turska vlast i sme qli turskite pishki do kolko sme balgari ;) vsichko e melez :D

selassie
06-15-2010, 18:10
Ето за това голям % от българското население ще бяга в чужбина , защото там стандартът на живот е много по висок и много по уважаван отколкото в нашата с извинение ш*бана държава.ЕМИГРАЦИЯ - това е решението , то е ясно че българските политици ги боли оная работа какво става в държавата.Как искате да се предприемат мерки след като в държавата властват само : КОРУПЦИЯ , ПРОСТИТУЦИЯ , НАРКОТИЦИ.С това се изхранва нашата така наречена Република България.Който е отишъл в чужбина - не се е върнал.

П.П Както казва оная бабка в циганското интервю , "Който земи първи пруститутката , партамент , туа унуа.. никой ни гледи.."

ReachlessGirl
06-15-2010, 18:39
Сеп 16, 2005

КЛЮЧ!!

bybalazi
06-15-2010, 19:04
Hora za6to trqbva balgarskite momi4eta da ne zabremenqvat a???
Tova li e pravilnoto re6enie???
Samo edno 6te kaja minalata godina v Republika Balgariq sa se rodili 75% cigan4eta 15% bebeta ot drugi narodnosti i samo 10% balgar4eta!!!!!!
Dogodina se o4akva balgar4etata da sa samo 5%!!!!!!
A sled deset godini se o4akva na edin rabote6t v balgariq da se padat po 5 cigan4eta na izdrajka i po 3-ma pensioneri!!!!!!!
Hora seriozno se zamislete za bade6teto na Balgariq
Az licno ne 6ta da me upravlqvat cigani s obrazovanie ne po-visoko ot 6-7 klas.
I nai-vajnoto spodelqite tova sas vsi4ki s priqteli roditeli babi dqdovci.Neka vsi4ki znaqt!!!!!!!!!!!

В момента циганите са около 1 милион от народа на България.
Младите гледат как да се махнат от тук,остават само пенсионери и цигани.До няколко години ще ни завладеят циганите , българите ш станеме редки като космонафтите ш треа да хода с манарчето на училище. :D Попринцип фактически нема да се опрайме...тоя Цветан Цветанов почна да прави некфи филми "наглите","факирите" и така натам почнахме да вярваме че нещо се прави у тая държава,но проблема с циганите никога няма да се оправи , те са нявсякъде.Трябва да се "премахнат" всички щото иначе нема да стане циганина като е малък баща му го качва в каруцата и почва да обикаля и да краде , той се учи от баща си и след време почва да прави като него ...

stupid0boy
06-15-2010, 19:07
Пуснато на: Пет Сеп 16, 2005 11:58 am


Оооо мадафъка... Защо "ровите" такива стари темички? :shock: :shock: :shock:

КЛЮЧ!!

krem4et0
06-15-2010, 20:54
От къде вадите тия теми?