PDA

View Full Version : Moderated: Мнението ми за потребителите



converse
09-16-2005, 09:59
Забелязали ли сте че в тоя форум е пълно с комплексари :?: :!: по цял ден гледам некфи теми "размерът има ли значение","кфи момчета харесвате","кфи момичета харесвате","кфо харесвате малки или големи цици" АБЕ Я СЕ ОСЪЗНАИТЕ МАЛКО ХАРЕСВАЙТЕ СЕ КАКВИТО СТЕ :!: :!: :!:

Moderated by machoka
т. 7 от правилата
Благодаря.

marusha
09-16-2005, 10:08
da...az za rfa ne vlizam f tia razdeli :wink:

neutravlad
09-16-2005, 10:26
Просто в тази възраст се объркват хормони, чувства, настъпват разни промени в тялото и психиката, и децата се чувстват... а бе не знаят как се чувстват. Та за това така, не че са комплексари всичките :)

Atika
09-16-2005, 10:35
Te ne sa kompleksasri ami napravo sa si bolni .. :shock: nachela sam se na "interesni" temichki , kakto i vsichki vie predpolagam ..

Sunny_stz
09-16-2005, 11:03
Ne mi puka......komplexsarite sa si komplexsari

She-Devil
09-16-2005, 11:18
Аз за това влизам само в развлекателната част на форума.Всичките тези проблеми сЪм ги минала и са ми до болка познати...ще им мине на всички...ама нали са любознателни и искат да знаят.Нека питат!Хубаво е човек да научава с питане,а не с практика!Нека изграждат опит,ще им трябва! :)Успех!

WannaBe
09-16-2005, 11:58
Ми аз за това общо взето влизам само в ,,Училище и приятели'' ,,Всичко тиин на куп'' и онова за цигарите,алкохола и дрогата.Там общо взето пишат малко по свестни

metalik
09-16-2005, 12:48
az nqkoi pyt ot skuka pisha gluposti...

Qgodka_
09-16-2005, 13:12
На 100% си прав, но все пак всеки има право на глас... :wink:

LiNkiN4eTo
09-16-2005, 14:40
мноу ясно че е пълно с такива!те просто са навсякъде!пък тука като всичко е анонимни,що да не се праят на луди?

MaPuXyaHa
09-16-2005, 15:03
Ми не може пък всички да са идеални....както има дебели и слаби ,грозни и красиви...така има и комплексари!!
Пък като видиш такава тема прави се ,че не я забелязваш и готово!! :wink:

CRaZy_IKT
09-16-2005, 15:33
Ami ima mnogo idioti v toq forum...Mnogo se draznq nqkoi kat ne znae za kvo stava vypros da si pi6e kolkoto da otbie nomera za broika i za spor...
Tiq det pi6at taka otgovori pi6at i ne si vqrvat...

09-16-2005, 17:18
Ami ima mnogo idioti v toq forum...Mnogo se draznq nqkoi kat ne znae za kvo stava vypros da si pi6e kolkoto da otbie nomera za broika i za spor...

И FBI смята така по дяволите !

09-16-2005, 17:19
Ami ima mnogo idioti v toq forum...Mnogo se draznq nqkoi kat ne znae za kvo stava vypros da si pi6e kolkoto da otbie nomera za broika i za spor...

И FBI смята така по дяволите !

da no ti samata go pravi6 tva :lol:
Ne znae6 za bate boiko a pi6e6.Razbira se 4e be6e pojarnikar

09-16-2005, 17:21
Само за сведение. Г-н Мълдър е той, не тя.

09-16-2005, 17:22
oopps izvinqvam se .Govorix za crazy ikt :)

09-16-2005, 17:25
Колега важното е да става флуд !

Pe666o
09-16-2005, 17:52
ba 4e koi 4e si nqma komplexi..?

bodil4e_f
09-17-2005, 17:59
emi az zaradi tova ve4e mnogo mnogo mnogo po-rqdko vlizam v saita...6toto temite se povtarqt syper mnogo

Bloody_Tear
09-17-2005, 18:05
Е вие какво очаквате от един средностатистически тинейджър???ДА подскача от радост и да поглежда с любов към огледалото???НЯкой хора просто не са си изградили достатъчната увереност и самочувствие.Нормално е.След като си израстнал в общество,където те мачкат и оплюват само защото прическата ти е прекалено сплескана,бухнала,рошава,п игладена и т.н много ясно,че ще имаш комплекси колкото и красив да си всъщност :!: :evil:

problemniq
09-17-2005, 20:00
Е вие какво очаквате от един средностатистически тинейджър???ДА подскача от радост и да поглежда с любов към огледалото???НЯкой хора просто не са си изградили достатъчната увереност и самочувствие.Нормално е.След като си израстнал в общество,където те мачкат и оплюват само защото прическата ти е прекалено сплескана,бухнала,рошава,п игладена и т.н много ясно,че ще имаш комплекси колкото и красив да си всъщност :!: :evil:
Ще взема и аз да се изкажа :wink:
Ами честно казано в горния пост има много истина.
1 Много от тинейджърите имат много проблеми-различни.(мали тоя пост май ще бъде дълъг)та пример-срещам се със стар познат от класа който ме е мъчил.Разменихме няколко думи, на които неговите отговори бяха-нормалне сф рдишьо, другото въпросче и че бачка.А той завърши един от тъй-наречените елитни техникуми.Като се върнахме там откъде бяхме излезли, малко след това отиде в другата стая сам, и по думите на един от тези с които повечко се мотаят е плакал.А аз нищо несъм му казвал освен какъв съм станал-че уча.
Та същият този съм сигурен че е правил секс, излиза с познати или приятели незнам, има пари, компютър и т.н.
Така че всеки си има проблеми.Я си представате някой който техните са старомодни и си мислят че винаги постъпват правилно и детето взима пример от другите и износва дрехите не по-големите и едвам свързват 2-та края.Как няма да те комплексират останалите в училище и т.н. може да има и някой който да те разбира и т.н. но това вече зависи от много неща.Я си представете че същия този е в някое държавно училище където учат разглезени богаташчета.МИсля че се сещате за какво говоря.
В класа в който бях е имало случаи в който на никой да не му пука за мене, много говореха зад гърба на другите.Аз несъм го правил, просто съм си такъв.Но просто съм различен, от тогава много неща се промениха.Сега като се запознах с хора от различни краища на БГ мога да ви кажа че има по-затворени от мене такива които говорят тихичко и не се хвалят или плямпат напразно, малко ми заприличаха на мен преди години.Но там също имаше и всякакви, но важното е че там сред такива каквито не познавам се чувствах по-добре отколкото в квартала.Предполагах на кой мога да се доверя за нещо и т.н. разбирасе има и неприятни за мен, но им връщам с тяхното отношение.
По-горе в примерите където несъм се споменал не са примери за живота ми.Но има всякакви случаи.Нормално е на възраст където всеки се съревновава да е "по" от другия, където много си избиват комплексите върху по-затворените и тези с проблеми защото няма да го нарпавят върху бякой който може да им се противопостави, нормално е при положение че на тази възраст се чудят какво да правят много, и се радват на алкохол флиртове наркотици музика и т.н. имам впредвид че някои просто нямат възможност да правят това което искат, или това което другите правят, а някои просто са различни от модата дотолкова че никъде не намират разбиране, сред останалите "готини" .А те може да са едни от най-свестните хора които има, но просто неса "готините" като другите.
На мен проблема ми е че докато разбера къде ми е проблема в живота и какво не е наред изгубих най-хубавите си години и сега ги губя след като, съм си сам и (офф тука е много сложно, няма смисъл да пълня форума с още работи) мисля че ме разбрахте.Винаги ще има хора с проблеми.

Надявам се да сте си направили друда да прочетете
това по-горе.
А и междо другото с някои от вас ни делят сигурно 1-2 километъра(знам за няколко потребителя) и различни представи.

Axel_f
09-17-2005, 21:17
Забелязали ли сте че в тоя форум е пълно с комплексари :?: :!: по цял ден гледам некфи теми "размерът има ли значение","кфи момчета харесвате","кфи момичета харесвате","кфо харесвате малки или големи цици" АБЕ Я СЕ ОСЪЗНАИТЕ МАЛКО ХАРЕСВАЙТЕ СЕ КАКВИТО СТЕ :!: :!: :!:

Moderated by machoka
т. 7 от правилата
Благодаря.

ЕЕЕЕ....аман от недоволни....
Съвсем ама съвсем случайно,просто сигурно е грешка на авторите,сайтът се казва
тийн проблем демек преблемите на тийновете...а това са точно такива проблеми :evil: Това,че половината (може и по-малко)от потребителите са на 20 и нагоре години и се дразнят от "тъпите въпроси",не значи,че авторите на темите не се вълнуват от отговорите им :x Shi-Devil си го каза много хубаво!Който се вълнува от такива работи-хубаво,останалите МЛЪК...на който не му понася,да се изнася (даже има и рима :lol: )Форуми в нета хиляди....

ПП Проблемния,от мнението ти не се разбира почти нищо...хем е изключително объркано (разтягаш локуми,а всъщност това,което искаш да кажеш се събира в едно изр.),хем има адски мнооого правописни (и не само) грешки...

Traffic
09-17-2005, 21:35
Просто в тази възраст се объркват хормони, чувства, настъпват разни промени в тялото и психиката, и децата се чувстват... а бе не знаят как се чувстват. Та за това така, не че са комплексари всичките :)при елеонора промените са най-вече психически, за другите - не знам... :lol: :lol: :lol:

Spec. Agent Becker
09-17-2005, 21:44
ПП Проблемния,от мнението ти не се разбира почти нищо...хем е изключително объркано (разтягаш локуми,а всъщност това,което искаш да кажеш се събира в едно изр.),хем има адски мнооого правописни (и не само) грешки...
FBI разследва въпросните обвинения. Ако се окажат вярни, problemniq ще издържа присъдата си в строго охраняем затвор за обществено-опасни личности.

Special Agent Sydney Becker

FBI

Bloody_Tear
09-17-2005, 21:51
ПП Проблемния,от мнението ти не се разбира почти нищо...хем е изключително объркано (разтягаш локуми,а всъщност това,което искаш да кажеш се събира в едно изр.),хем има адски мнооого правописни (и не само) грешки...
Що бе?Аз всичко си го разбрах.Добре си го е казал човека.Точно това за което ми разправяш Проблемния става и тука и направо е противно.Незнам какво става с тоя народ!

Axel_f
09-17-2005, 21:52
ПП Проблемния,от мнението ти не се разбира почти нищо...хем е изключително объркано (разтягаш локуми,а всъщност това,което искаш да кажеш се събира в едно изр.),хем има адски мнооого правописни (и не само) грешки...
FBI разследва въпросните обвинения. Ако се окажат вярни, problemniq ще издържа присъдата си в строго охраняем затвор за обществено-опасни личности.

Special Agent Sydney Becker

FBI

Хехе това ме кефи :lol: Ама не е обвинение,ами просто критика,но с добри намерения.Не мисля,че има нужда от съд :wink:

Axel_f
09-17-2005, 21:55
ПП Проблемния,от мнението ти не се разбира почти нищо...хем е изключително объркано (разтягаш локуми,а всъщност това,което искаш да кажеш се събира в едно изр.),хем има адски мнооого правописни (и не само) грешки...
Що бе?Аз всичко си го разбрах.Добре си го е казал човека.Точно това за което ми разправяш Проблемния става и тука и направо е противно.Незнам какво става с тоя народ!

Абе незнам какво си разбрал,но аз от точка 1 нищо не схванах,освен отделните думи :shock: Ох аре стига,че много се отклонихме от темата

problemniq
09-18-2005, 06:17
ПП Проблемния,от мнението ти не се разбира почти нищо...хем е изключително объркано (разтягаш локуми,а всъщност това,което искаш да кажеш се събира в едно изр.),хем има адски мнооого правописни (и не само) грешки...
Що бе?Аз всичко си го разбрах.Добре си го е казал човека.Точно това за което ми разправяш Проблемния става и тука и направо е противно.Незнам какво става с тоя народ!

Абе незнам какво си разбрал,но аз от точка 1 нищо не схванах,освен отделните думи :shock: Ох аре стига,че много се отклонихме от темата
Ох сега не ми се чете пак какво съм писал, защото станах преди 5 мин.Ама помня малко.Общо взето го писах когато трябваше сънчо вече да ме е закарал във сънчоландия-надявам се разбираш.
Иначе ако помислиш върху думите можеш да добиеш представа за много от смисъла.
нещо след сън несъм много продуктичен, така че няма да пиша сега.МОже би след някое интересно мнение.

Tedka-Medka
09-18-2005, 13:02
потребителите са яки хорица
с малки изключения..има някои
които супер яко ме нервят..
а тез теми размерът има значение
и сичките които изброи
са пускани повечето от гости!
ама на мен не ми прави впечатление
щото не влизам в тези раздели...

Black_Orchid
09-18-2005, 19:20
Просто в тази възраст се объркват хормони, чувства, настъпват разни промени в тялото и психиката, и децата се чувстват... а бе не знаят как се чувстват. Та за това така, не че са комплексари всичките :)
Верно си е!