PDA

View Full Version : SUM 41



new school
09-16-2005, 19:57
Моля споделете мнението си за тази група! Мен лично ми е една от любимите!

09-16-2005, 20:12
Sum 41 са създадени от CIA. Ако пуснете песните им на обратно, ще чуете как те ви казват да мразите всички агенти на FBI, защото ние им подкопахме репутацията. Сега тук всички ни мразят, не защото не ни харесват, а защото слушат SUM 41 :!:

sweezy_girl
09-16-2005, 20:12
TVA E EDNA OT NAI QKITE PUNK GRUPI! STRASHNI SA! ....THE SUM IS 41....

xchampionx
09-16-2005, 20:14
Само не мога да разбера къде е пънк посланието в музиката им. Доколкото си спомням, пънковете бяха против МТВ...Тия кво правят там?

Swinkenhoffer
09-16-2005, 20:22
оо, те са от новото поколение - МТВ Пънк.
не могат да предложат нищо особено.

Sinister_Doll
09-16-2005, 20:32
TVA NE E PUNK, BE!!!

sweezy_girl
09-16-2005, 20:57
a kvo e!?!??! razrovete se malko pishe si SUM41 PUNK-ROCK a?A?A?A? slusham punk ot 3 godini se pak!

Bling Bling
09-16-2005, 21:04
Пънкари, метъли хванете разберете,
грозни и тъпи ще си умрете.
Истинската музика е рапа,
там са пичките там е играта.

e4o
09-16-2005, 21:08
ne sum q 4uvala :oops:

ise_girl
09-16-2005, 21:16
ne sum q 4uvala :oops:
I az! :oops:

chupacabra:)
09-16-2005, 21:29
TVA E EDNA OT NAI QKITE PUNK GRUPI! STRASHNI SA! ....THE SUM IS 41....
аххсхахахахахахахм
грийн дей = пънк
съм 757825 = пънк
блинк шитс = пънк
аврил = пънк
бекстрийт бойс = пънк
бритни = пънк
анелия = пънк
ивана = пънк

УМРЕТЕ ВЕ ПОЗЬОРИ ГРОЗНИ.
по темата - тфа е смешна поп-гей банда :lol:

09-16-2005, 21:44
Nikoga ne sum gi 4uvala....

chupacabra:)
09-16-2005, 21:45
Nikoga ne sum gi 4uvala....
не ти и трябва.....

Sunny_stz
09-16-2005, 21:56
Buhahaahahaah ludnicata,hi4 puk ne sum gi 4uvala tiq!

09-16-2005, 23:58
Пънкари, метъли хванете разберете,
грозни и тъпи ще си умрете.
Истинската музика е рапа,
там са пичките там е играта.
NA TEB NALI TI KAZAHA DA DUHASH VE

09-17-2005, 00:09
аххсхахахахахахахм
грийн дей = пънк
съм 757825 = пънк
блинк шитс = пънк
аврил = пънк
бекстрийт бойс = пънк
бритни = пънк
анелия = пънк
ивана = пънк

УМРЕТЕ ВЕ ПОЗЬОРИ ГРОЗНИ.
по темата - тфа е смешна поп-гей банда :lol:
Бъркаш се, позъорите са такива като тебе, дето се водят по някакви стилове и имитират любимите си изпълнители. Това е нещо като модна тенденция във вашите среди, както е "модно" сред феновете на KoЯn(нямам нищо против бандата), да обиждат феновете на Linkin Park, както и групата.
Въобще, които се води по някакъв стил и не вижда по-далече от носа си е доста ограничен...
Ама к'во да говоря, вие живеете в някакъв измислен свят.. Набивате си яко няк'ви депресии и постоянно се оплаквате, че всички ви мразят, че целия свят е против вас.

И за да не си помислиш, че ти пиша такива неща, защото съм фен на групата Sum 41(което НЕ е вярно), ще ти кажа, че слушам доста стилове музика, като се започне от Радо Шишарката(култовата песен Тигре, тигре) и се стигне чак до Cradle Of Filth и т.н.. Просто слушам това, което ми ХАРЕСВА, не се ограничавам, нито плюя по другите групи ей така, щото, разбираш ли, било модерно да се правиш на разбирач от стиловете в музиката.

П.С Знам, че ти нищо няма да проумееш от поста ми(или ще се направиш, че не проумяваш), но НЕ МИ ПУКА. Просто исках да си изкажа мнението относно много "компетентните", от които ми писна между другото.

По темата:

Sum 41 са групичка с приятно звучене, според мен. Имат някои песнички, които ми допадат.
Pieces
We're All To Blame
The Hell Song
и др..

Bling Bling
09-17-2005, 13:37
Пънкари, метъли хванете разберете,
грозни и тъпи ще си умрете.
Истинската музика е рапа,
там са пичките там е играта.
NA TEB NALI TI KAZAHA DA DUHASH VE
Кой да духа, аз?
Моля ви се, аз не съм педераст
за разлика от теб,
в секса аз съм от зад,
а не отпред.
Поеми го надълбоко,
та отзад да ти стане широко.
Не ме интересуваш ти,
за тва млъкни.

09-17-2005, 14:39
Кой да духа, аз?
Моля ви се, аз не съм педераст
за разлика от теб,
в секса аз съм от зад,
а не отпред.
Поеми го надълбоко,
та отзад да ти стане широко.
Не ме интересуваш ти,
за тва млъкни.
ae kloshar
shto ne zemesh da oblijesh na maika si kura ami ma zanimaash s gluposti?!
kat ne te interesuvam ko ma zanimaash s prostotii
nali ti kazaha da duhash
smotanqk
ti ne si pederast.. ti si zoofil pederast
ebesh sa s kone

09-17-2005, 14:40
Bling Bling, вчера видях майка ти, гонеха я 5 циганета, а тя не можеше да свари да си вдигне гащите.

09-17-2005, 14:41
Кой да духа, аз?
Моля ви се, аз не съм педераст
за разлика от теб,
в секса аз съм от зад,
а не отпред.
Поеми го надълбоко,
та отзад да ти стане широко.
Не ме интересуваш ти,
за тва млъкни.
maika ti si maje liceto s bronz i prosi po spirkite

09-17-2005, 14:47
Тва е няква пънк-чалга, бледо подобие на истинския хардкор пънк 8) .

chupacabra:)
09-17-2005, 18:43
аххсхахахахахахахм
грийн дей = пънк
съм 757825 = пънк
блинк шитс = пънк
аврил = пънк
бекстрийт бойс = пънк
бритни = пънк
анелия = пънк
ивана = пънк

УМРЕТЕ ВЕ ПОЗЬОРИ ГРОЗНИ.
по темата - тфа е смешна поп-гей банда :lol:
Бъркаш се, позъорите са такива като тебе, дето се водят по някакви стилове и имитират любимите си изпълнители. Това е нещо като модна тенденция във вашите среди, както е "модно" сред феновете на KoЯn(нямам нищо против бандата), да обиждат феновете на Linkin Park, както и групата.
Въобще, които се води по някакъв стил и не вижда по-далече от носа си е доста ограничен...
Ама к'во да говоря, вие живеете в някакъв измислен свят.. Набивате си яко няк'ви депресии и постоянно се оплаквате, че всички ви мразят, че целия свят е против вас.

И за да не си помислиш, че ти пиша такива неща, защото съм фен на групата Sum 41(което НЕ е вярно), ще ти кажа, че слушам доста стилове музика, като се започне от Радо Шишарката(култовата песен Тигре, тигре) и се стигне чак до Cradle Of Filth и т.н.. Просто слушам това, което ми ХАРЕСВА, не се ограничавам, нито плюя по другите групи ей така, щото, разбираш ли, било модерно да се правиш на разбирач от стиловете в музиката.

П.С Знам, че ти нищо няма да проумееш от поста ми(или ще се направиш, че не проумяваш), но НЕ МИ ПУКА. Просто исках да си изкажа мнението относно много "компетентните", от които ми писна между другото.

По темата:

Sum 41 са групичка с приятно звучене, според мен. Имат някои песнички, които ми допадат.
Pieces
We're All To Blame
The Hell Song
и др..
извинявай приятелю, но не пиши глупости без да ме познаваш...
никога не съм се ограничавала само до един единствен стил, просто много мразя да се омешват понятията...
някой си вече слуша грийн дей и се смята за големия пънкар или пък линкин парк - метъл.
нямам абсолютно нищо против линкин парк, просто се дразня да сравняват някфи групи, които наистина искат да направят добра музика и успяват с такива ЛП помии, които блъскат само за да са известни и за пари.
не смятам, че някой си ме мрази, аз си знам, че хората ме обичат, живея си яко и без да ме ебе за нищо и тфа е моя измислен свят.
какво си мислиш, че няма песни на грийн дей, които ме радват ли..? ооо напротив .. просто това не е ПЪНК трябва хората да са наясно, защото е доста .. глупаво да речем..
ти виждал ли си ме, че да казваш, че имитирам някой..?! нямам намерение да те убеждавам в квото и да било,
но моля те, не определяй каква съм, при положение, че не си разменял НИКОГА нито 1 дума с мен .

amy lee
09-17-2005, 20:00
a kvo e!?!??! razrovete se malko pishe si SUM41 PUNK-ROCK a?A?A?A? slusham punk ot 3 godini se pak! пънк са групи като експлойтед и секс пистълс ма, умно!
иначе са готини ма не са пънк

Breakaway``
09-18-2005, 10:58
Ъм много ме кефят, но те не са пънк. Доколкото знам и те самите не се наричат пънкари.
А любими песни са ми Pieces, No Reason, Still Waiting и Fat lip :D

Sunny_stz
09-18-2005, 11:09
Da e az kato slu6am Korn ,Nirvana da ne sum metulka???Az slu6am ot hard 4alga do hard metul i ne opluvam nikoi grupi ili pevci,za6toto vseki si ima razli4en stil!!!Taka 4e....vseki si ima vkus i ne se karaite koi bil hubav i koi bil kli6e i t.n.!!!

broken_girl
10-26-2005, 19:18
Еми чувала съм за тях и една песен слушах тяхна и горе-долу ми хареса
Явно трябва да чуя повече песни...

Bling Bling
10-27-2005, 22:21
2 рапърчето- като си толкова смел
и твърдиш, че не си дебел
а просто си гъзар
имитиращ някакъв Шамар,
ела на паметника някой път
да те черпя в зъбите шут...

сега сериозно... ела на паметника и започни да ги редиш тия рими да те видим колко си смел, а да и не отивай при дечицата с кецовете и скейтбордчетата, ела при нас дето сме с кубинките, няма начин да не ни познаеш... разбра ли форумни терористе???
Йо йо йо,
не се ебавай с мене бе брато,
аз наистина съм смел,
а ти си един скин умрел,
какъв си ти,
нищо не можеш да ми направиш ти,
ще дойда при вас разбери,
вие не можете да ме спрете,
всички до един ще умрете,
с Мартенси, Рейнджърки или с Гетагрип,
ти нищо няма да ми сториш, бе жалък тип,
ще ви избия всички наред,
щото скапаните ви кубинки са нищо пред моя ПИСТОЛЕТ!

chupacabra:)
10-28-2005, 09:52
2 рапърчето- като си толкова смел
и твърдиш, че не си дебел
а просто си гъзар
имитиращ някакъв Шамар,
ела на паметника някой път
да те черпя в зъбите шут...

сега сериозно... ела на паметника и започни да ги редиш тия рими да те видим колко си смел, а да и не отивай при дечицата с кецовете и скейтбордчетата, ела при нас дето сме с кубинките, няма начин да не ни познаеш... разбра ли форумни терористе???
Йо йо йо,
не се ебавай с мене бе брато,
аз наистина съм смел,
а ти си един скин умрел,
какъв си ти,
нищо не можеш да ми направиш ти,
ще дойда при вас разбери,
вие не можете да ме спрете,
всички до един ще умрете,
с Мартенси, Рейнджърки или с Гетагрип,
ти нищо няма да ми сториш, бе жалък тип,
ще ви избия всички наред,
щото скапаните ви кубинки са нищо пред моя ПИСТОЛЕТ!
жалък си. :( :roll:

DeziRe
10-28-2005, 20:11
Ami i az znam 4e poprncip Green day i Sum41 ne sa punk oba4e postoqnno navsqkyde gi nari4at punkari daje na razdavaneto na nagradite na MTV koga Green day spe4eliha tama 7 ili 9 nz kolko nagradi za Boulevard of broken dreams gi narekoha punkari !?!?! I az nz shto ama e fakt 4e taka gi nari4at...
A az poprncip mnogo haresvam na sum41 pieces ! Taa pesen e velika i klipa e super qk
az li4no slusham mnogo ot tiq grupi nirvana,rasmus,maroon5,green day,lacuna coil,poison black,avril lavgine,evanescence,sum41,LP puk daje i grupi kato COldplay :) ( fix you e super qka pesni4ka na coldplay)

DeziRe
10-29-2005, 17:25
виж сега може някой заблуден човек да ги мисли за пънкари, но нямат наистина нищо общо...kakvi sa spored tebe ?