PDA

View Full Version : Забелязали ли сте....



09-17-2005, 19:29
...че от скоро все по-малко хора започват да посещават форума,online са все по-малко потребители и нови теми рядко се пускат?!Може и така да ми се струва просто...

09-17-2005, 19:31
Taка е, защото FBI си върши работата :!: Когато потребителите станат 0, тогава ще можем да се оттеглим в заслужена почивка :!:

09-17-2005, 19:55
Колега нека се поздравим за добрата и ефективна работа !

Bloody_Tear
09-17-2005, 19:58
ООО да!Не ти се струва.И аз съм забелязала.Не мисля,че е заради даскалото.Все повече форумци явно прекалено навътре приемат тъпите теми и своеволията... 8) А може би просто им е писнало да дават отговори на въпроси от сорта на "С каква тоалетна хартия да се бърша???" :lol:

09-17-2005, 20:00
ООО да!Не ти се струва.И аз съм забелязала.Не мисля,че е заради даскалото.Все повече форумци явно прекалено навътре приемат тъпите теми и своеволията... 8) А може би просто им е писнало да дават отговори на въпроси от сорта на "С каква тоалетна хартия да се бърша???" :lol:
Добра теория, но нека все пак да се придържаме към това, че FBI разгони бандитите :!:

ise_girl
09-17-2005, 20:03
I az zabelqzah, 4e horata sa vse po-malko i 4e vse po-rqdko se puskat novi temi!!!:(

Bloody_Tear
09-17-2005, 20:09
Добра теория, но нека все пак да се придържаме към това, че FBI разгони бандитите :!:
Е тай де.Забравих и вазе да спомена! И вие доста сте допринесли!Доволно??? :lol:

09-17-2005, 20:11
Добра теория, но нека все пак да се придържаме към това, че FBI разгони бандитите :!:
Е тай де.Забравих и вазе да спомена! И вие доста сте допринесли!Доволно??? :lol:
Разбира се ! Ние сме важен фактор тук :!:

Momchence
09-17-2005, 20:22
Хах ми не си само ти да...време беше да стане това...явно на хората им е дошъл акъла в главата и са усазнали какво става :) аз тая работа я свърших отдаван...това да пишеш в този форум е унижение...в момента се унижавам....предисторията почва много много отдавна когато един юзер Утопия разкритикува оправата на форума! Разкритикувая много точно и заслужено с аргумени и добре формулирани изречения не тип ели секситооо... и от там се почна бяха баннати всички които критикуваха! От тогава за мен тоя сайт е нищо! Скоро и мой мнения няма да се меркат тука..не че сега са много....ако тея хора се вземат в ръце и вземат да приемат някоя критика, и да направят нещо и да разрешат истинките проблеми то форума може и да уцелее...ако форума беше една дъжава то на власт са абсолютни комунисти! Ако форума беше едно животно, то животното е в предсмъртна агония. За капак дойдоха и агентите и с тях чашата преля :) могат да се радват но и без тях това щеше да се случи рано или късно ;)... Айде хора аз ви казвам чао чао...ако има някфа тема за закриването на форума може и да пусна едно мнениице :lol:

09-17-2005, 20:26
ако има някфа тема за закриването на форума може и да пусна едно мнениице :lol:
Ние, лично ще Ви уведомим !

09-17-2005, 20:27
Хах ми не си само ти да...време беше да стане това...явно на хората им е дошъл акъла в главата и са усазнали какво става :) аз тая работа я свърших отдаван...това да пишеш в този форум е унижение...в момента се унижавам....предисторията почва много много отдавна когато един юзер Утопия разкритикува оправата на форума! Разкритикувая много точно и заслужено с аргумени и добре формулирани изречения не тип ели секситооо... и от там се почна бяха баннати всички които критикуваха! От тогава за мен тоя сайт е нищо! Скоро и мой мнения няма да се меркат тука..не че сега са много....ако тея хора се вземат в ръце и вземат да приемат някоя критика, и да направят нещо и да разрешат истинките проблеми то форума може и да уцелее...ако форума беше една дъжава то на власт са абсолютни комунисти! Ако форума беше едно животно, то животното е в предсмъртна агония. За капак дойдоха и агентите и с тях чашата преля :) могат да се радват но и без тях това щеше да се случи рано или късно ;)... Айде хора аз ви казвам чао чао...ако има някфа тема за закриването на форума може и да пусна едно мнениице :lol:
And another one bites the dust...Колега, форумът взе да става по-чист с всеки изминал ден...Усещам повишението и Хаваите :)...

Axel_f
09-17-2005, 20:59
Уффф да вярно е,че става все по-тъпо и тъпо висенето в сайта и благодарение на теми,подобни на тази :evil: Като не ви харесва знаете къде е вратата (образно казано :lol: )да де демех Х-чето :lol:

vra4ka
09-17-2005, 21:10
Уффф да вярно е,че става все по-тъпо и тъпо висенето в сайта и благодарение на теми,подобни на тази :evil: Като не ви харесва знаете къде е вратата (образно казано :lol: )да де демех Х-чето :lol:
Точно така си е!
Са просто никога няма да е перфектно
Или няма да има никой,или ще сме прекалено много,или ще има много беъмислени теми,или няма да има теми!!!!
Просто бздете доволни че можете да попишете малко тук,ако не ви харесва не пишете,не четете и тн.Който го е направил това и вече не близа няма какво да кажем :wink:

Spec. Agent Becker
09-17-2005, 22:04
Хах ми не си само ти да...време беше да стане това...явно на хората им е дошъл акъла в главата и са усазнали какво става :) аз тая работа я свърших отдаван...това да пишеш в този форум е унижение...в момента се унижавам....предисторията почва много много отдавна когато един юзер Утопия разкритикува оправата на форума! Разкритикувая много точно и заслужено с аргумени и добре формулирани изречения не тип ели секситооо... и от там се почна бяха баннати всички които критикуваха! От тогава за мен тоя сайт е нищо! Скоро и мой мнения няма да се меркат тука..не че сега са много....ако тея хора се вземат в ръце и вземат да приемат някоя критика, и да направят нещо и да разрешат истинките проблеми то форума може и да уцелее...ако форума беше една дъжава то на власт са абсолютни комунисти! Ако форума беше едно животно, то животното е в предсмъртна агония. За капак дойдоха и агентите и с тях чашата преля :) могат да се радват но и без тях това щеше да се случи рано или късно ;)... Айде хора аз ви казвам чао чао...ако има някфа тема за закриването на форума може и да пусна едно мнениице :lol:
And another one bites the dust...Колега, форумът взе да става по-чист с всеки изминал ден...Усещам повишението и Хаваите :)...
FBI oчаква с нетърпение затварянето на всички бандити.
Трябва, обаче, да споменем един човек, който много ни помогна и Вие много добре го познавате. Това е всеизвестния Сокол, познат още като Coki и Орлио. Според FBI, той е допринесъл значително за улеснението на нашата работа. Въпреки това, той си остава и винаги ще си остане най-голямата "мутра" тук и ние от FBI винаги ще го преследваме.

Special Agent Sydney Becker

FBI

Sa3ana3a
09-19-2005, 12:01
Ха-ха колко агенти има тука :lol: Ха-ха вие сте ебаси маниаците :D :idea: Може и аз да стана агент в некой друг форум 8)