PDA

View Full Version : Kak bihte...?



09-18-2005, 02:23
...se durjali s niakogo/niakoia ako znaete che tova shte bude posledniat put v koito shte go/ya vidite?

blackboy
09-18-2005, 06:22
сравнително добре... е,...ако не зная ,че това ще е за последно може и да го поядосам малко :D да ме запомни с добро :lol:

Блейз Самър
09-18-2005, 07:56
Ооо това е много интересен въпрос. Зависи какво ми е отношението към този човек. Ако беше някой който мноо ме дразни ще дам всичко от себе си, за да бъде най-бруталното гаврене :twisted: Ако е някой много добър приятел ще се държа много готино и ще се опитам да си прекараме най-хубавия ден заедно.Всичко много зависи...

bodil4e_f
09-18-2005, 09:01
Ооо това е много интересен въпрос...Ако е някой много добър приятел ще се държа много готино и ще се опитам да си прекараме най-хубавия ден заедно.Всичко много зависи...

А ако е някой, с когото не сме се понасяли,ще се опитам да изгладим нещата помежду ни,за да се запомним с добор 8)

miloto_girl_4e
09-18-2005, 09:54
Ооо това е много интересен въпрос. Зависи какво ми е отношението към този човек. Ако беше някой който мноо ме дразни ще дам всичко от себе си, за да бъде най-бруталното гаврене :twisted: Ако е някой много добър приятел ще се държа много готино и ще се опитам да си прекараме най-хубавия ден заедно.Всичко много зависи...

samo ne razbiram za6to trqbva da drazni6 4oveka predi da umre :? tova e tvurde jestoko :!:
az ako ne sam se ponasqla s tozi 4ovek,bih sednala da pogovorq seriozno s nego,za da si izqsnim ne6tata i ako moje da izgladim nedorazumeniata pomejdu ni :!:
ako e 4ovek,koito mnogo obi4am ,bih napravila taka,4e da zapomni poslednite si migove s men s usmivka na usta .. bih mu vduhnala kuraj,da ne se strahuva ot tova,koeto 6te se slu4i :!:

LP_girl_14
09-18-2005, 11:12
Ако съм имала преди с този човек някакви сразги и недоразумения,бих искала да изгладим всичко помежду си,щото определено не ми харесват крясъците,обидите,заплахит е и надмедното поведение.
Ако тва е човек на който много държа и да кажем е момче,бих му казала абсолютно всичко ,което изпитвам към него.
Ако е момче,но гледам на него са мо като на приятел бих му казала че съм горда с това че го познавам и че му благодаря за всички готини моменти прекарани заедно.
Ако е момиче,моя добра приятелка бих я прегърнала,бих й казала че се радвам че сме били заедно и в добрите и в лошите времена,че сме били такива добри приятелки и че сме си споделяли всичко.
Много не обичам разделите,но ако знам че никога повече няма да видя този човек,бих направила всичко възможно да си ме спомня с добро!

Black_Orchid
09-18-2005, 18:22
По принцип зависи кой е човека де! Искам да ме запомнят с добро при всички случаи.

MaPuXyaHa
09-18-2005, 19:53
Много ясно ,че както никога до сега!!!

LiNkiN4eTo
09-19-2005, 07:25
зависи кви са ни били отношенията до сега...
ако е някой , който обичам или ми е приятел/познат бих се държала най-мило , за да ме запомни така....
ако е някой , който ме дразни много просто ще отнесе наредбите , да ме запомни така :twisted:

mil4eto_
09-19-2005, 11:53
наистина зависи супер много кфи са ни били отношенията досега аве като цяло ще му кажа в очите кфо мисля за него и ще се опитам да ме запомни с добро

BABY_SEXY_GIRL
09-19-2005, 12:31
Ще го гледам като за последно, ще му се радвам за последно, ще се държа с него като за последно...Ще се постарая да го направя щастлив, за да ме помни с добро...Но това дано никога не ми се налага :(

korn___
09-19-2005, 12:47
Ще го гледам като за последно, ще му се радвам за последно, ще се държа с него като за последно...Ще се постарая да го направя щастлив, за да ме помни с добро...Но това дано никога не ми се налага :(

напълно съгласен :D дори да сме в лоши отношения ще се постарая да се разделим с добри чуства :D

CRaZy_IKT
09-20-2005, 13:40
Zavisi kyv e choveka.Ako e strashno protiven she vdigna div kupon i super mnogo she se kefa.Ako e mnogo qk chovek 6e ima red sylzi red spoli 6e zapylnim sqka sekunda s veseli migove

GossipGirl89
09-20-2005, 15:17
Shte mu/i se izvinq ako e imalo neshto,shte mu /i kaja che si go/q obichkam i shte mi lipsva :cry:

GLeZoRanA
09-20-2005, 15:19
Ще го гледам като за последно, ще му се радвам за последно, ще се държа с него като за последно...Ще се постарая да го направя щастлив, за да ме помни с добро...Но това дано никога не ми се налага :(

напълно съгласен :D дори да сме в лоши отношения ще се постарая да се разделим с добри чуства :D suglasna sum s vas i az bih postupila taka :wink:

MaD_CaT*
09-20-2005, 16:24
Ще го гледам като за последно, ще му се радвам за последно, ще се държа с него като за последно...Ще се постарая да го направя щастлив, за да ме помни с добро...Но това дано никога не ми се налага :(

напълно съгласен :D дори да сме в лоши отношения ще се постарая да се разделим с добри чуства :D suglasna sum s vas i az bih postupila taka :wink:
ставаме 3ма...
и да искам да го кажа по по-различен начин..пак ще кажа същото :lol:

Sinister_Doll
09-20-2005, 17:57
Az nay- veroqtno 6te se razreva. Mrazq sboguvaniqta.