PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя - харесвам едно момиче, което се..



Beautiful_boy15
09-18-2005, 07:39
Привет на всички.Моят проблем е за 1 момиче което е на 16 години е разбрах,че се дрогира.Другия проблем е,4е никога не съм виждал толкова хубаво момиче през живота ми и ми е много гадно.Кажете какво мога да направя? :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

An`Ji_l4
09-18-2005, 08:28
ami govori s neq!zapoznai q s nekoi narkoman det ve4e izka da se otkaje,no ne moje da i razkaje kak stoqt ne6tata na tam!tq sama 6te se otkaje!ako ve4e ne e kasno de!

WannaBe
09-18-2005, 08:29
Ми дрогираи се и ти :D Не бе ебавам се.Ми заеби я,то с хубави момичета е пълно.Пък ти на дали ше може да и повлияеш да откаже наркотиците

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 12 от правилника!
Благодаря!

SkiT
09-18-2005, 08:41
К'ви наркотици употребява?
Ако боде значи по-добре не се занимавай с нея...съмнително е да й помогнеш.Ако смърка амфети...има вероятност да я спреш ако тя държи на тебе ще спре няма да й толкова трудно...при условие че и й обясниш как стоят нещата с амфетите и т.н.
Ако пуши марихуана...хм..тука аз лично нищо немога да ти кажа...ако я приемаш за наркоманка щот пуши марихуана..по-добре я остави и не се занимавай въобще с нея...тва момиче явно не е за теб!

Gabs
09-18-2005, 09:38
hei 4ove4e znae6 li kolko mnogo hora se drogirat no ne sa narkomani!!!Ne se ot4aivai i prosto i kaji 4e mnogo q haresva6...a i tq e o6te na 16 i ako ne se zaribi sega po narkoticite, po-kysno edva li tova 6te stane, no ne e izklu4eno taka 4e po-dobre pogovori s neq i stani neiniq princ v lyskavi dospehi kato q spasi6 ot rycete na smyrta koqto q 4aka ako ne prestane da se uvli4a po tazi droga:))

HouseMania
09-18-2005, 10:21
Абе не се занимаваи пич това не са хора!! :evil: От личен опит ти казвам че много ще си изпатиш с тая!! :?

batko
09-18-2005, 16:22
Щом е наркоманка....
зарежи,такива нямат оправия,най-много и теб да завлече по нарко-спиралата :?

09-18-2005, 16:40
никога не съм виждал толкова хубаво момиче през живота ми и ми е много гадно

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

Ако това ще Ви успокои, тя ше погрознее ! Наркотоците са чума ! Съветвам Ви да не се навъртате край нея или ще Ви арестуваме !

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!