PDA

View Full Version : tova problem li e



iva_12
09-18-2005, 08:37
menzisa mi prodaljava 15 dni i za da go spra puxam vitamin C v vlagali6eto si i taka mi spira.Dali tova e problem?

chupacabra:)
09-18-2005, 09:35
ахахахахаа, ще ме довършите :lol: :lol: :lol:
добре, не съм лекар, но ще си напиша мнението, което може и да не е вярно, затова предварително моля Неактивния, да не ме хока.
влагалището си има определена киселинност. а витамин цъ си е доста киселичък. та когато въпросната киселинност се повиши можеш да имаш проблеми като гъбички. за да спре цикъла, трябва да приемаш вит. Ц през УСТАТА:)
а пък и как ти спира като си завреш 1 малко хапченце долу ми обясни :lol:
менструацията няма нищо общо с влагалището (освен, че изтича от там (просто защото няма откъде)) тъй че не може да действаш от там.
при положение, че ти е 15 дни, задължително трябва да отидеш на гинеколог, където той ще те прегледа с ехограф, за поява на кистички и ще ти предпише лекарства (които също да приемаш ОРАЛНО :D ).
това е. късмет.

МаRi
09-18-2005, 10:49
15 дена цикъл не е нормално.нормално е до 7..след това трябва да иде6 на гинеколог..недеи да пъха6 ни6то наи добре иди на лекар за да хване6 проблема от рано. :wink:

nekaduren
09-18-2005, 10:58
menzisa mi prodaljava 15 dni i za da go spra puxam vitamin C v vlagali6eto si i taka mi spira.Dali tova e problem? :shock: :shock: :shock: :shock: ?!?!?! mindjata ti posle ne kiselee li ?

WwanAdoO
09-18-2005, 11:22
Ахахахаахха. Само тва моа да кажа. Нещо по-умно не можа ли да измислиш?

Sa3ana3a
09-18-2005, 15:22
Ха-ха докаде стигна света :lol:
Все повече и повече им се чудя на ума на тия жени :)
Ходи на лекар, това не е тема за форум :o