PDA

View Full Version : Koi pusna temata,4e napuska ekipa?!



09-18-2005, 10:16
?!

MaD_CaT*
09-18-2005, 10:25
Хмммм..нз
това е тема за агентите от FBI :lol:

09-18-2005, 11:11
Хмммм..нз
това е тема за агентите от FBI :lol:
Бих искал да знам за какво говорите! FBI никога не се споменава напразно!

MaD_CaT*
09-18-2005, 11:24
Еми...вижте заглавието на темата
не мислите ли,че тя предлага разследване ?!?!? :lol:

09-18-2005, 16:02
Някой Ви е заблудил ! Никой не е пускал тема, че напуска екипа ! Само аВеРчЕтО напусна, но без тема ! Вследствие на скорошни събития Банед ни оставя... ще е истински късмет ако и БСГ изчезне ! След нея колежките й и накрая админите !

Ооо или Вие говорите за напускането на администратора Алекс ? Да ! Такава тема имаше и той изрично помоли, тя да не бъде изтривана, но както виждате (или по-точно не виждате) темата я няма ! FBI знае всичко по този случай :!:

vra4ka
09-18-2005, 16:20
Добре че агентите са при нас и ни пазят :P :P :P :P

09-18-2005, 16:25
Добре че агентите са при нас и ни пазят :P :P :P :P
Така е БГтийн модератор врачка ! FBI e нявсякъде ! Правим го за ваше добро, въпреки, че ни плюете !

kurabiika
09-18-2005, 16:51
Агенти, аз не ви обичам...аз ви обожавам!
Най-върлата ви фенка съм! :D

Black_Orchid
09-18-2005, 18:00
Добре че агентите са при нас и ни пазят :P :P :P :P

09-18-2005, 18:02
Агенти, аз не ви обичам...аз ви обожавам!
Най-върлата ви фенка съм! :D
Колкото и да ни ласкае това, пак казвам. Ние не правим шоу, ако искате шоу си пуснете Слави :!: Ние работим с психопати и серийн убийци :!: Работата ни не е за възхищение - тя е необходима, защото без нас, вас няма да Ви има :!:

09-18-2005, 18:53
Колега спокойно ! Те ще го осъзнаят като изчезнат !

MaPuXyaHa
09-18-2005, 19:18
Агенти, аз не ви обичам...аз ви обожавам!
Най-върлата ви фенка съм! :D
Колкото и да ни ласкае това, пак казвам. Ние не правим шоу, ако искате шоу си пуснете Слави :!: Ние работим с психопати и серийн убийци :!: Работата ни не е за възхищение - тя е необходима, защото без нас, вас няма да Ви има :!:Тка ли данеби...огромного чудовище от Войната на световете ще дойде и ще ме отвлече или някой прахосмукачка ще ме засмуче и изхвърли незнайно къде!!Айде стига :lol:

09-18-2005, 19:26
Тка ли данеби...огромного чудовище от Войната на световете ще дойде и ще ме отвлече или някой прахосмукачка ще ме засмуче и изхвърли незнайно къде!!Айде стига :lol:
Прекалено развинтено въображение имате ! Да не сте под влияние на наркотични вещества ?

MaPuXyaHa
09-18-2005, 19:34
Тка ли данеби...огромного чудовище от Войната на световете ще дойде и ще ме отвлече или някой прахосмукачка ще ме засмуче и изхвърли незнайно къде!!Айде стига :lol:
Прекалено развинтено въображение имате ! Да не сте под влияние на наркотични вещества ?Много добре как позна:)
Ако искаш ела да видиш колко канабис суша в нас ;) хехе

Sa3ana3a
09-19-2005, 11:31
Хей хора не се предавайте :!: Агентите никога няма да ни хванат :twisted:

Spec. Agent Becker
09-19-2005, 15:01
Хей хора не се предавайте :!: Агентите никога няма да ни хванат :twisted:
Аз не съм на Вашето мнение, господин Sa3ana3a!
Вие не разбирате, че това не е игра, а борба за живот. Престъпността тук е силно развита и има нужда от някой, който да я предотвратява. Затова, по спешно нареждане, ние бяхме изпратени от FBI, за да Ви помогнем да изчезнете за Ваше добро.
А, колкото до това, че FBI никога няма да Ви хване, смятам, че това е доста голямо заблуждение. Подготовката, знанията и образованието ни не отговаря на Вашето и, боя се да кажа, за жалост, нашето е по-високо.

Special Agent Sydney Becker

FBI

Traffic
09-20-2005, 05:29
ааа... Special Agent Dale Cooper, може ли да ме (ни) светнеш кой е тоя Agent Dale Cooper, на който си се кръстил? :? :?

Sa3ana3a
09-20-2005, 11:26
Хей хора не се предавайте :!: Агентите никога няма да ни хванат :twisted:
Аз не съм на Вашето мнение, господин Sa3ana3a!
Вие не разбирате, че това не е игра, а борба за живот. Престъпността тук е силно развита и има нужда от някой, който да я предотвратява. Затова, по спешно нареждане, ние бяхме изпратени от FBI, за да Ви помогнем да изчезнете за Ваше добро.
А, колкото до това, че FBI никога няма да Ви хване, смятам, че това е доста голямо заблуждение. Подготовката, знанията и образованието ни не отговаря на Вашето и, боя се да кажа, за жалост, нашето е по-високо.

Special Agent Sydney Becker

FBI
Спешното ви нареждане е гола вода :twisted: аз все още съм на свобода :P Не си мислете че сте над престъпността защото ще се изпатите :x