PDA

View Full Version : Koi s kakvo ?



nekaduren
09-18-2005, 10:19
ia sega vseki da si priznae koi s kakvo drusa :P i dali mu haresva :)

HouseMania
09-18-2005, 10:22
Ми друсал съм преди всичко без хероин и не ми харесва затова спрях преди 3 години :wink: :wink: :wink:

nekaduren
09-18-2005, 10:42
aide de ne se sramuvaite niama da vi izdam na vashte :P a ina4e az za sega si pusha samo trevitza :P

sladka_blondi
09-18-2005, 10:49
ne sum se drusala, a i vuob6te nqmam namerenie!

WwanAdoO
09-18-2005, 11:15
Аз не друсам,щот по4на ли нема да мога да спра,щот за такива неща нямам воля. Само 4адел4е си пуша и тва е :wink:

MaCyPau
09-18-2005, 11:26
Ми аз лично съм пушил трева,шмъркал съм амфетамин,метамфетамин,кок аин.. Пробвал съм и доста видове бонбонки.. на мдма основа и амфетаминова..

nekaduren
09-18-2005, 11:31
Ми аз лично съм пушил трева,шмъркал съм амфетамин,метамфетамин,кок аин.. Пробвал съм и доста видове бонбонки.. на мдма основа и амфетаминова..tia na mdma osnova sum 4uval 4e sa mn loshi :)

Murderdoll
09-18-2005, 12:23
drusam kafe i seks i cigari...i sum qko pristrastena

S8K
09-18-2005, 13:34
Ne se drusam s ni6to...samo si pafkam koz4e i to rqdko... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nekaduren
09-18-2005, 14:00
a takaaa... si4ko she si kajete ei :P hahah

one_touch
09-18-2005, 14:09
drusam kafe i seks i cigari...i sum qko pristrastena :D

favichka
09-18-2005, 14:11
ne sum se drusala, a i vuob6te nqmam namerenie!
:!: :!: :!:

marusha
09-18-2005, 14:33
mi az drusam amfeti,bonboni,koka sum opitfala ama ne si ziam shot niama para-samo ako niakoi 4erpi ili praime partiika :wink: drusam samo po partyta i pusha 4adel4e seki den tfa e :wink:

WannaBe
09-18-2005, 15:11
С нищо...Не ми трябва.Даже и коза спрях...цигари не пуша :) Само алкохол пия. ^_^

Don_GoTTi
09-19-2005, 17:14
Аз Не съм..и нямам никакво желание

BAD_GIRL_
09-20-2005, 08:00
az samo pusha joint 8) ne sam probvala ekstazi ili puk amfetki nikoga ne bix probvala predpo4itam samo joint

patilan420
10-14-2005, 09:18
стимуланти- редовно
какао, кафе
епизоди4но- гуарана(разрешено), ефедра(разрешено)

в миналото- бонбонки( няколко пъти по половинка) амфета(само веднъж, ако не сте пробвали, не ви и трябва да пробвате) и кока(много скъпа бе, баси!! нямам намерение да им се хващам на въдицата)

Транквиланти- епизоди4но- корен от валериан(разрешено)

емпатогени- редовно- трева
епизоди4но- 5 мео ди-изопропил триптамин( това все още е легално и е мн. по- яко от каквото и да е екстази)

ентеогени( халюциногени)
епизоди4но- гъби(псилоцибе семиланцеата; псилоцибе кубенсис), Ай-ахуаска( индиански коктейл от 2 отвари, едната от които съдържа ДМТ... много е яко най- близко е по състав до естествения серотонин в мозъка, но идва 4ак от южна Америка... поне за ДМТ все още куките нямат тест оба4е:))
Салвия дивинориум(разрешено)
кактуси( сан Педро и Пейоте) от всики неща в тази група, те хващат най- приятно, но пък растат най-бавно)

това лято пробвах и ЛСД, ама не бих пробвал пак.

ZiZ0
10-20-2005, 07:16
Карах го само на трева но вече спрях поради лични причини

miloto_girl_4e
10-20-2005, 09:02
e pa ne polzvam takiva ne6ta ,super bezmisleno e spored men :roll:

He3HauKa
11-23-2005, 16:51
pusha trefa obache po princip zimam amfetamin i pico :roll:

fti4ka
11-23-2005, 20:12
drusam se na trrrrrrrr tak tak

kaya
11-26-2005, 23:12
http://www.promena.org

SkiT
11-26-2005, 23:21
Ми друсал съм преди всичко без хероин и не ми харесва затова спрях преди 3 години :wink: :wink: :wink:
всичко е доста общо казано :wink:
на големи купони или концерти(тоест на 2/3 месеца веднъш) си употребявам амфетамин а иначе съм опитвал кокаин,екстази(мерцедесче и супермен)и пико-не мисля да повтарям(някъде потретвам)
а тревицата си я пуша като бяло виктори... :roll:

kaya
11-26-2005, 23:28
e vijdam dosta hora "si pu6at trevicata"...borete se za svobodata si be hora http://www.promena.org 6toto e nujna promqna na 6ibanite zakoni!!!

SkiT
11-26-2005, 23:40
e vijdam dosta hora "si pu6at trevicata"...borete se za svobodata si be hora http://www.promena.org 6toto e nujna promqna na 6ibanite zakoni!!!
тоз сайт от теб го виждам..тенкс..стаам абонат...ако съм редовен дали ше ми пратят някой колетче със някой як хибрид :roll: :wink: хаха

lainagovna
11-27-2005, 01:14
засега яко алкохоли на партита, треви не съм опитвал, както и цигари, кафе не пия, не пуша, ама мноу искам да пробвам на някое ДнБ парти амфетите как деистват

Oyama
11-27-2005, 03:24
drusam se na trrrrrrrr tak tak
Е тва е отговора. А за всички дето друсат имам един немит чур който да ми го лапат :twisted: тва да си наркоман е най големия порок.

hell__girl
11-27-2005, 05:42
Ami do sq ne sam se drusala,nqqm i namerenie,6toto mn fr si otidoxa zaradi tva...karam si go na posta i tva e....... :!:

fulldelight
11-27-2005, 06:54
аз пуша трева от време-на време, веднъж-два пъти съм зимал амфетки и толкоз...нямам и желание за повече :)

a-ShrooMKaLover
11-27-2005, 08:18
Пробвал съм от всички типове законни и незаконни дроги поне по един представител. Само кока досега не съм джаскал, но съм убеден, че някой ден и тва ще се случи.

От всичко най-много мразя опиатите и сънотворните, дразни ме тяхното състояние. Дразнни ме и алкохолното състояние, въпреки че покрай компания алкохолици няма как да не удряш по бира две от време на време, пък и кво - лошо няма.

Стимуалнти - кафе, и цигари за нещастие редовно, а Амфетата я пазя само за крайни случаи (утре имам да предавам доклад примерно, който и една страница нямам написана). като дорга за разпускане обикновените амфетамини ме дразнят и в никакъв случай не бих ги избрал за редовна употреба. Пил съм редовно Ефедрин (Тусирол), това също не е работа, може да е по-слабо от амфетата, но със сигурност не е по-малко вредно (зарежда повече тялото) и освен това се чувстваш като дроб, като го спреш (от амфетата не само се чувстваш като дроб, но и те гони зверска параноя).

От всичко, което съм опитвал най се кефя на психеделиците (халюсиногени). Те са вещества, които нямат пристрастяващ потенциал (което в този случай не ме бърка особено), повечето от тях са практически безвредни за организма. Техните ефекти са изцяло единствено умствени и не влияят почти на жизнените функции. Ето защо техните смъртоносни дози са хиляди пъти по-гелми от използваните, а ефектите им се ъртят някъде около свръхестественото, мистичното, извънземното и божественото. Тяхното положително действие, обаче, до голяма степен зависи от моментното състояние и настроение. Те много ярко засилват емоциите и те карат да поставяш под въпрос фундаментални неща, които всеки приема за даденост. Ето защо по-голямата част от тях са незаконни. Защото отварят съзнанието на хората и по този начин ги правят трудно контролируеми.
Най-слабият от тях е тревата, на която съм върл фен и относително редовен потребител (веднъж два пъти в седмицата). Инъче гъбки магически често похапвам, Салвийката не е точно като другите халюсиногени, но определено е мощна. Ял съм много пъти инсийско орехче, което е по сила някъде на кантар с тревата, но по продължителност много много повече. Пил съм Демефан и Кетамин, но в общи линии тези тъмни халюсиногени не отговарят на моята същност, карат ме да се чувствам празен от към мисли и душа. За това считам за най-добри класическите халюсиногени (гъби, ЛСД, Аяхуаска, кактуси и пр). Те, обаче, не могат при икакви случаи да се вземат повече от веднъж на седмицата (аз и толкова често не ги взимам).

Друг клас психеделици, за които за мое щастие или нещастие, хипер много ме зариби, това са емпатогените. Говоря за МДМА или екстази. Те зарибяват с това, че те вкарват във психеделичния свят, но премахват всичко зло, всичко негативно. Вкарват те в един съсвръшен свят, в който няма зло, вкойто ти обичаш всички и всички те обичат. Няма злоба, няма параноя, няма нищо. Има само вътрешен мир, чистота и любов. Това наистина е жестоко, но трае само 4-5 часа, след което се връщаш в нормалния сив и скучен свят, чиято несправедливост те дразни и депресира. Това нещо яко води до депресия, пък и изследванията показват, че е вредно за мозъка. Няма физическо пристрастяване, но виж психеческото е гарантирано.

Това 5-Meo-DIPT, за което е писал Патиланът, мога да кажа от личен опит, че няма общо екстазито. За по-хард феновете обезателно то ще е фаворит. Не е лошо, макар, че мойта щеше да си издрайфа червата от него. Добро е като халюсиноген, но класически. Приема се по-лесно, тъй като не разглобява съзнанието до такава степен като гъбите. Което не значи, че не е яка лудница.


А и лепило съм пробвал между другото. Нямам представа как действа. Два пъти съм дишал и двата пъти само уж да си кусам и се осъзнавам на съвсем друго място половин един час по-късно с цялото лепило издишано. Спомням си само, че нещо ми навяваше мислите, че има психеделични свойства. Ако можеше и да имам ясни спомени за случилото се, щеше да е страхотно. Само ще кажа, че ефектите на това (каквито и да са те), са неразличими от увреждането на всякакви видове тъкани, в тялото ви. Особено мозъчната и в по-голяма степен белодробната. До края на деня не спираш да се задъхваш на пет крачки и постоянно се прозяваш. Това не е просто вредно, а е много вредно. Единственото предимство, за което мога да се сетя е ниската цена и факта, че си напълно трезвен точно 10 минути след като си спрял да дишаш. Но никога не бих употребявал подобно нещо отново!

За мен като цяло най-доброто е натурални продкти, чист въздух, много музика и купони. Другото е само дефекти на обществото ни, с които за съжаление ще трябва да се съобразяваме!

a-ShrooMKa^f
11-27-2005, 20:03
хехех ко съм пробвала и ко не:)ми доста неща:)обичкам добрия стар джоинтец,познат на човечеството:)друсала съм амфетки ама прости не ме зарибяват:)кефя се на екстази:):):)гъбките също ги ценя се пак така се пиша:)изцяло подкрепям Сшромкаловър:)
смятъм че това което ни дава природата е мно по-ценно от сичките синтетики и др лайна като алкохола:)пробвала съм и рисърч кемикълс-5 мео дпт(фокси):)салвия също:)общо зето обичам да изследяам онзи свят:)но това е просто начин да прекараш свободното си време а не мания:)за мен винаги на първо място любовта и приятелството:)

SkiT
11-27-2005, 21:41
a-ShrooMKaLover
От всичкото което каза едно нещо ми беше много интересно,каза че си ял индийско орехче...а какви бяха последиците веднага след поглъщането му :roll:
незнам дали се лъжа(което май ме съмнява) но те хваща "голямото повръщане на народите" а за да те хване тоя орех трябва да го задържиш в стомаха си...което е мн. трудно (предполагам,не съм пробвал)

a-ShrooMKaLover
11-28-2005, 19:02
Аз поне не съм драйфал от него. Вкусът му е отвратителен, супер много остъргва стомашеца и се уригваш постоянно на него. Ефектите започват след 3-5 часа и се изразяват в забавяне на времето, припознаване на хората, видения със затворени очи, слухови халюсинации (музика - понякога уникална), аве като цяло слаб психеделик (малко по-силен от тревата като психеделик, макар че тревата е и друго). И евтин също. Има свойства на афродизиак (демек става ти бубата жестоко). Хилиш се много и това е общо взето. Продължава към 12 часа, като следващия ден ти минава малко като на сън. НЕ трябва да се взема, ако имаш сериозни ангажименти на следващия ден. Аве като цяло си струва да се опита, но не често, защото е канцерогенно в тези дози (10-20 грама настъргано).
Не трябва да се забравят и сухата уста (понякога да такава степен, че ти е трудно да говориш) и кървясалите очи.

На запад се използва най-често в затворите, тъй като е единственото нещо с психоактивен ефект, което може да се вкара безпроблемно там. За повече инфо погледнете тук:

http://www.erowid.org/plants/nutmeg/nutmeg_basics.shtml

SkiT
11-29-2005, 12:22
хъмм..изкушаваш ме да пробвам :lol:

03-01-2007, 20:56
ami az pu6a 4adel i cigari+amfeti i bonboni.skoro mislq da si zimam gubi i koka!!!

a ina4e skoro mi e rd-to i iskam da si zema ne6to po-staranno!!!nqkoi da mi predloji ne6to:):):)

ThePainIsReaL
03-01-2007, 21:54
Да - с шоколад :smt005

sexy_anji_
03-01-2007, 22:16
аз съм на въздух 8)

teenkopele
03-02-2007, 05:36
drusam se na trrrrrrrr tak tak

...търрр так, търрр так так, пак и пак и пак. :lol:

:arrow: Друсам се с най-различни неща. :o

Just_One_Girl
03-02-2007, 07:25
Не пия, не пуша, не вземам никакви наркотици, но ако нямам винаги, когато поискам шоколад, ставам непоносима... А искам доста често :)

IdiOtKa
03-02-2007, 08:06
http://www.promena.org
не се друсам с каквото и да било и се надявам да не започвам защото волята ми много слаба ... и почнали веднъж няма да има край ... иначе по някога тревица :) ама много рядко ... :mrgreen:

SouL_RippeR
05-08-2007, 06:35
Ami i az drusam ama ne mn 4esto po 3-4 bonbona mese4no , ina4e sam drusal cocain ,amfetaminec sq sam na mari4ka

sWeEt_SeEd
05-08-2007, 11:27
хаехх не много често викаш - 3,4 пъти месечно...да то думата 'рядко' и 'често' за всеки има различно значени,както и да е де :smt016 мм друсала съм амфети и за 9293562 път казвам,че тфа са най-големите лайна и ги мразя,бонбони взиам само на парти,понякога даже и без си отиам само с чадела в джоба и тфа е...коз пуша средно 3-4 пъти седмично и тфа е :smt006

KiLLeR_InSTiNkT
05-09-2007, 12:19
Аъъ, аз само съм опитвала някои неща - кока и амфети, иначе не друсам. Чат пат козче си припалвам... Хъ-хъ

05-09-2007, 14:08
Преди една година един млад наркоман от София успял да открадне от баща си солидна сума пари за да може да се надруса. Заедно с приятелят ми,който тогава беше на 17 си купили наведнъж десетина дози хероин в подлеза на НДК. Първата инжекция боцнали в Борисовата градина . Вечерта повторили операцията в апартамента на точно този наркоман в ЖК "Младост4"/въпреки че родителите му били у дома/ Приятелят ми се почувствал добре след купона,кой направили малко по късно и заспал. Към полунощ обаче той се събудил,целият треперещ.Всички решили, че това се дължи на наркотичен глад, за това си сложил една доза.
Сутринта другите били в отлично здраве (привидно за наркоманите), но 17 годишният ми приятел не се събуди повече.
С това исках да покажа, че има много такива историй и никой не е застрахован от това да го сполети нещо подобно.Не бях аз, но си отиде един свестен и скъп за мен човек!
Незнам дали вярвате и ще се вслушате в това, но съм твърдо против наркотиците.
Немисля, че трябва да загубите близък човек по този начин за да разберете това

05-09-2007, 14:21
Тревица си пуша редовно :-D ,амфети от време на време,опитвала съм акинетони,ае като цяло съм праведна :roll: иска ми се обаче да опитам кока ........ :wink:

hip Hop Mace
05-09-2007, 14:37
Tva gore sum az :mrgreen:

LannyBarbie
05-10-2007, 18:15
амфетки, бонбонки ::: \:D/

BraInLesS_f
05-11-2007, 06:24
Обожавам тревата...Тя ме кара да се чувствам различна. :)
Гъбите също...Но като цяло само по природните неща си падам! :)

05-11-2007, 06:42
само с "оупън сорс" дроги, дето Природата ни ги дарява в 4ист вид без пари. :-D :-D :-D Да, харесва ми.

O.B.I_
05-11-2007, 20:29
mn raboti sum vzimala predi godini.sega ot vreme na vreme vzimam po ne6to malko , nqkoi drug bonbon.no puk vseki den sum na metadon :-&