PDA

View Full Version : Moderated: Подкожно растящи косъмчета в областта на триъгълн



California
09-18-2005, 14:40
ami..vijte sq...postoqnno mi se poqvqvat podkojno rastqshti kosumcheta v oblastta na triugulnika...kak moga da gi mahna i da predotvratq poqvata im???...predvaritelno se izvinqvam ako ima veche takava tema ama ne mojah da q namerq... :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

Nandini
09-18-2005, 14:56
Тези косъмчета се появяват от обезкосмяването. Ако спреш да се бръснеш на контра сигурно няма да растат навътре. От епилатора също може да стане така, а и най-често става, затова не ползвай епилатор за триъгълника.

California
09-18-2005, 22:47
heheh mi osven da spra da se obezkosmqvam ama mai gadjeto mi nqma da e mnogo dovolen :lol: :lol: :D

09-19-2005, 19:35
Козметичката ми беше казала едно кремче точно за триъгълника...ама не помня как се казваше :( Може би ако питаш в аптеката или някой лекар, ще те насочат какво да ползваш.

pinK_Baby
09-22-2005, 22:48
California...ами аз ако имам някое такова или го махам както тези по краката т.е. го изчовърквам обаче после остава раничка и боли или пък моите стават едни като трънчета(комедони) все едно и като го стисна излиза топченце и вътре е косъмчето....Странна работа...Недей да ги бръснеш!Продължавай си с кола маска
П.П. Цунки от Меги {}{} 8)

09-22-2005, 22:50
Пий хапчета за обезкосмяване, аз ги ползвам и съм доволен :wink: .

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!